Журнал Житомир инфо
УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 17.06.2019    02:14:38
2019 » Июнь » 317:44:54

Ігор Гундич пообіцяв особисту підтримку у проведенні обласного ІТ-конкурсу

03.06.2019, 17:44:54 1351 1 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Ігор Гундич пообіцяв особисту підтримку у проведенні обласного ІТ-конкурсу

На Житомирщині вже цьогоріч планують провести обласний конкурс з ІТ-технологій. Свою підтримку у його проведені пообіцяв голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 3 червня, під час зустрічі з переможцями міжнародних змагань «Інфоматрікс», - про це повідомляє прес-служба ОДА.

«Під час неформальної зустрічі за кавою згенерували нову ідею – “Інфоматрікс-Житомирщина-2019”, конкурс для ІТ-любителів області. Готовий максимально сприяти та забезпечити патронатство у конкурсі. Так виявимо ще більше талантів, які згодом будуть представляти область на міжнародному та світовому рівні. Таких тренерів, як вчитель інформатики Микола Тарасюк, і таких талановитих старшокласників маємо підтримувати вже сьогодні, щоб вони залишалися гордістю і потрібними у своїй країні, а не планували за кордон», – зазначив Ігор Гундич.


За словами керівника області, на ІТ-галузь сьогодні потрібно звернути більше уваги.

«ІТ-напрямок в Україні почав стрімко розвиватися. Тому потрібно більше уваги звертати на навчання молоді. У минулому році ми створили футбольне відділення на базі ліцею для обдарованих дітей, і виявилося, що в різних куточках області є діти, які займаються спортом і здобувають високі результати. Думаю, так буде і з ІТ-сферою, потрібно тільки надати можливість дітям проявити себе», – наголосив Ігор Гундич.


Конкурс з ІТ-технологій планується провести у вересні на базі Державного університету «Житомирська політехніка».


Тэги: Гундич, конкурс, IT

Полезные объявления:
Комментариев: 1
MAS-ter
1 Mast (MAS-ter)   • 09:38:40, 04.06.2019
-1

Обещальщик

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости
Загрузка...

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus