Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Четверг, 21.02.2019    06:31:24
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Олена Галагуза

Сніжна королева завітала до Житомира

Автор Олена Галагуза

Олена Галагуза

все статьи автора

Таки завітала, бо понароблювала таке, що й годі казкам братися. Щодня новини, пов’язані із заметілями, аж ніяк не тішили. То ледь не довезли пацієнтку у кареті "швидкої” через сніжний полон, то дах під пухнастою вагою проломився. Тим часом під стінами обласної адміністрації виросли чудернацькі пагорби, на тротуарах ходять нелюди, бо ж для людей, певно, чистили б сніг.

У білій передноворічній атмосфері наше місто живе щонайменше тиждень. У той час, як влада божиться, що витрачає 40 000 гривень щодня на прибирання, пішоход цього точно не відчуває. Я пам’ятаю, як 5 років тому моя мама на базарі послизнулася, впала на тротуарі і порізала руку шматком скла, який примерз у землю. І кому жалітися? Жорстокій Сніжній королеві? Мерові? Комунальним службам? Кому?..

"Багато снігу – багато хліба”, - говорить народна мудрість. У нашому випадку мова про багато клопотів. Адже якщо ми падаємо на  подвір’ї приватної оселі, то самі винні у тому, що вчасно не взялися за лопати. Щойно виходимо у місто, хочемо почуватися у безпеці. Але її немає, бо ж заважає не тільки засніжений шлях для пішоходів, а багатометрові бурульки. І тут знову приклад власного господарювання: днями ми самі збивали бурулі зі своєї хати металевими ломами, а хто зробить це в місті, де цей "госпідар”, як зараз люблять кепкувати в Інтернеті?

Я впевнена, що бурулькам і засніженим тротуарам поклали край, якби якийсь чиновник постраждав від природної стихії. Поки ж цей чиновник пересувається винятково на авто з власного маєтку прямісінько до кабінету.  


Олена Галагуза | 17.12.2012 | Просмотров: 2686 | сніг, Олена Галагуза, Житомир
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 5
Клоун
1 Сергей Полищук (Клоун)   • 21:27:36, 18.12.2012
+2

Как всегда - ни о чём!
Пакистанец
2 Виктор (Пакистанец)   • 21:31:07, 18.12.2012
+18

Если уже Галагуза не знает кому жаловаться, то что можно посоветовать обычному жителю нашего города. Зато скоро у Елены появится возможность о всех недостатках власти " вещать" не путайте со словом " визжать", используя областное радио. Ведь именно директором этой волны старается продвинуть её господин Никитюк. А как же Кизин? Или как в пословице про телёнка?
коррупционер
3 владимир (коррупционер)   • 21:44:31, 19.12.2012
+2

а мне эта погода напоминает фильм вечера на хуторе близ диканьки...
Танюша
4 Татьяна (Танюша)   • 20:43:40, 22.12.2012
+2

А это хорошая идея - назначить гробовщиком облрадио Галагузу...
velcade
5 Санитар (velcade)   • 11:36:28, 29.12.2012
+1

А я как-то не додумался збивать у себя дома сосульки ЛОМАМИ, использую более подходящие инструменты.

Читайте также:


Другие новости сегодня: