Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Пятница, 22.02.2019    13:21:09
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Олена Галагуза

Поліцейське свавілля по-житомирськи чи непорозуміння?

Автор Олена Галагуза

Олена Галагуза

все статьи автора

Звертаюся як депутат Житомирської обласної ради до керівництва обласної поліції. Мені поскаржилися житомиряни щодо такої проблеми. 20 січня 2016 року у районі вулиця Козятинська, що на станції Бистра (неподалік силікатного заводу), була вчинена крадіжка з приватного автомобіля. Власники транспорту бачили (!!!), що витягли автомагнітолу сусіди. У ту мить їхав інший сусід і засліпив їх фарами свого транспорту, після чого ті стали тікати.


Після виклику правоохоронців події розгорталися дивним чином. По-перше, один із підозрюваних Володимир Зименко тікав, а родичі другого підозрюваного Юрія Мороза вихвалялися, що мають зв’язки у поліції і що їм нічого не буде (за моєю інформацією, це відповідає дійсності, тому додатково прошу перевірити факт). Скаржники посилаються на номер справи №0566. Справа зайшла у глухий кут, адже, за словами слідчої Ірини, як мені повідомили пограбовані, достатньої доказової бази про причетність чоловіків немає.


До речі, на Козятинській нерідко трапляються крадіжки. Тутешні мешканці добре знають сусідів-“героїв”, проте досі не наважувалися відверто свідчити про це. Випадок, про який мені стало відомо, сколихнув громаду, адже після появи силовиків почали говорити про те, що і в кого зникло останнім часом, але заяви не пишуть...


Т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області Валерій Рудик, зверніть увагу на цей випадок і повідомте, будь ласка, про хід вищевказаної справи. Також хочу попередити, щоб не чіпали людей, які наважилися говорити про системні крадіжки. Пам’ятайте, пане Валерію, що безкарність породжує свавілля.
Автор: Олена Галагуза
Олена Галагуза | 02.02.2016 | Просмотров: 1936 | Олена Галагуза, поліція, Житомир, свавілля
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Читайте также:


Другие новости сегодня: