Журнал Житомира
Новости сегодня: Понедельник, 21.05.2018    15:38:13
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Леонід Тартасюк

ПСИХОЛОГІЯ АБСУРДУ : МОСКАЛЬСЬКИЙ МЕНТАЛІТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ

Автор Леонід Тартасюк

Леонід Тартасюк

все статьи автора

Держава, яка не піклується

                                                              повинна померти

                                                             (Отто фон Бісмарк)

 

         Вчора минуло два роки з  часів розстрілу на Інститутській. Туди та на Майдан Незалежності з усіх куточків України вшанувати пам’ять Небесної сотні зібралось багато не тільки учасників Революції Гідності але й інших свідомих громадян. Вшанували їх не тільки громадяни та українські церкви Православна Київського патріархату та всі католицькі але й переважна більшість українських ЗМІ. В багатьох не тільки містах але й навіть селах пройшли зібрання, на яких вшанували пам’ять українських патріотів.  На багатьох заходах та  телеефірах  на адресу  чинної влади пролунало чимало ніщивної критики. Згадали не тільки про непокараних вбивць Небесної Сотні та не вшанованих загиблих на Сході захисників України, недолугі дії влади по захисту національних інтересів  але й  про тотальне зубожіння народу та процвітаючу широкомасштабну корупцію. При владі і понині знаходиться уряд, діяльність якого минулого вівторка Верховна Рада визнала незадовільною однак не спромоглася відправити у відставку. Брак здорового глузду та совісті значної частини «народних» депутатів перетворив весь український народ у дурнів.  Той народ, який за 5-ю статтею чинної Конституції є єдиним джерелом влади, його слуги  принизили, пограбували, познущалися і продовжують знущатися. Всупереч чинній Конституції більшість очільників влади не веде ефективного захисту  ні економічного, ні інформаційного простору держави.  Створення Міністерства інформацію ніяк не вплинуло на посилення боротьби на інформаційному просторі. Донині, всупереч здоровому глузду, на фінансовому

ринку України на відміну від країн ЄС вільно працюють щонайменше 5 банків країни-агресора, включаючи 2 державних (Сбербанк Росії і ВТБ). Вони не тільки грабують країну але й можуть бути причетні до фінансування агресії ворожої держави проти України.  Прикро але й понині на переважній більшості  не тільки  місцевих але й загальнодержавних телеканалів процвітає продукція держави-агресора і майже відсутня українська. Якщо в Житомирі з 16 широкодоступних FM тільки  2 є повністю  україномовними  то в Кіровограді серед  13 вони  практично відсутні.  Не краща ситуація і на телеканалах, з  чого випливає, що через  бездіяльність Нацради  з радіомовлення та телебачення  і  Міністерства Інформації інформаційний простір України  є окупованим державою-агресором.

         Аналіз  наведених вище негараздів легко пояснити, якщо пригадати запроваджений в Російській імперії  ще царем Петром Першим принцип управління: «Я начальник – ти дурак». Безперечно, що саме він перетворює громадян в рабів. Однак, незважаючи на багатовікову окупацію України різними окупантами всім їм не вдалося перетворити всіх українців на рабів. Навіть після 98-мирічного, введеного російською царицею Катериною Другою в Україні в 1763 р. кріпосного права  дух свободи не зник. Не зник він і після кількох  голодоморів, влаштованих комун яками в 20-му столітті а нещодавня Революція гідності довела, що і понині знищенню він не підлягає.  Однак дії чинної влади наштовхує на думку, що для забезпечення панування в країні олігархату  вона йде шляхом організації чергового голодомору і діє за згаданим вище принципом «Я начальник – ти дурак». Саме на підставі його владою влаштоване шалене підвищення цін на комунальні послуги та надання житлових субсидій, які створюють тотальну залежність «джерела влади» від його слуг, якими є чиновники.

           Зважаючи на те, що неодноразово згаданий вище принцип був започаткований царем тоді ще Московії Петром Першим його варто вважати «москальським».  Багаторічне  застосування перетворило його на менталітет.

В  18-му столітті і надалі цей менталітет запроваджувався його носіями. Ними були  чиновники російської окупаційної влади, включаючи комуняцьку. В часи правління останньої цей прийняв  прийняв інший вигляд: «Раньше  думай о Родінє а потом о сєбє», що однак не змінило його суті.

           Порівняння психології поведінки  нинішніх очільників влади з згаданим вище принципом дає підстави вважати, що вони і сьогодні є носіями ворожого українцям та Україні «москальського» менталітету.  Саме  через це  швидше всього  на підсвідомому рівні їх дії або бездіяльність спрямовані на користь ворожої Росії і на шкоду Україні.

 

21 лютого 2016 р.           Інженер та винахідник                  Леонід Тартасюк

            

 

Леонід Тартасюк | 04.03.2016 | Просмотров: 1396 | держава, Майдан, окупація
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 1
noname2
1 Кирил (noname2)   • 21:48:43, 07.03.2016
+3

Выдыхай!) Судя по фотке цыган какой то? Шо он изобрел? Методику как угнать коня за 60 секунд?

Читайте также:


Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов