Журнал Житомира
Новости сегодня: Четверг, 24.05.2018    20:40:28
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Костянтин Суський

«Діди воювали або дибілізм немає меж»

Автор Костянтин Суський

Костянтин Суський

все статьи автора

Не зміг пройти повз одну новину у мережі. Нажаль, вона підвернулася пізніше, ніж відбулося це дійство, але пару слів сказати хотілося б.

23 лютого у москальському Воронежі мешканцям на свято того ж, так званого, «23 лютого» подарували цукерки з нацистом на обкладинці. З німцем, Карл!!!

Далі по тексту. Кілька жителів Воронежу в якості подарунка на 23 лютого отримали цукерки "Пташине молоко", на святковій упаковці яких був зображений солдат нацистської Німеччини.

Про це повідомляє Newsru.com.

На передньому плані святкової упаковки був зображений солдат вермахту з відзнаками на формі: гербом у вигляді чорного орла і орденом Залізного хреста. Поруч красувався напис: "З таким захисником, як ти, можна спати спокійно".

Виходить, що коли поряд німецький солдат, москалі можуть спати спокійно. І це паралельно з тим, що Рашка постійно кричить, що вони «головні переможці», «дєди воєвалі», а Путін рве майку і кричить, що перемогли б і без України у війні. Так ось вам, дорогіє расєянє, смакуйте цукерки (аби не вдавилися) з зображенням солдата, нехай німецького, але воїна, а не зображенням ваших бандюг у формі, терористів з нікнеймом «вєжлівиє люді». Німецька армія хоч визнавала Женевську конвенцію, а ви - ні. Німецька армія поважала рядових, а ви клали і кладете їх тисячами. Тому Рашка завжди зазнавала величезних людських втрат. Якщо ви, дібіли, не можете випустити цукерки нормально, то про яку велич ви говорите? І впевнений, на Донбасі вас чекає поразка, яка переросте у розвал вашої гнилуватої імперії.

Хавайте цукерки, чєрті, і кричіть «Хайль фюрер», а весь світ буде сміятися з вашої невиліковної хвороби. Росія хвора, до того ж на всю голову. Хвора країна не може довго існувати, з часом вона помирає. Чого вам і бажає весь прогресивний світ.

Нагадаю, що помилки в оформленні подарунків в РФ до дня 23 лютого і іншим радянським датам - не рідкість. Приміром, в 2015 році депутати Санкт-Петербурга отримали листівки з прапором держави Третього рейху.А ось жителів Новоросійська привітали з 23 лютого білбордами, на якому зображені українські військові. Ніхто не помітив, що на блясі реміня одного з солдатів чітко можна побачити український тризуб замість зірки.


Оригінально привітала ветеранів кілька років тому в Чебоксарах одна з правових компаній. На плакаті зображений фашист в касці, що кидає гранату на тлі перевернутого російського прапора.

Ще один фотошедеврів: радянський винищувач Ла-5 конструктора Лавочкіна зобразили на тлі фашистських бомбардувальників Ju-87.

Так що, auf Wiedersehen, Russisch idiotі, ваша гнила імперія розвалюється і тріскає по швах, а у головах ваших, промитих та втрачаючих можливість мислити сплуталися поняття кто за кого. Вам принципово не важливо. Головне, що Путін –царь, Гундяєв – Бог. Але це не допоможе вам вилікувати вашу хворобу. І головне не забувайте, як закінчували всі імперії, бо вас саме такий кінець чекає. Україна ненавидить вас, і ще потрібно багато часу, щоб вас вибачили, але це вирішувати наступним поколінням.

 «Діди воювали або дибілізм немає меж»


«Діди воювали або дибілізм немає меж»


«Діди воювали або дибілізм немає меж»


«Діди воювали або дибілізм немає меж»

Костянтин Суський | 06.03.2017 | Просмотров: 1255
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 2
Месть_королевы_Анны
1 Queen_Annes_Revenge (Месть_королевы_Анны)   • 22:42:06, 09.03.2017
0

Ну и что? Ты ж тоже всю жизнь нацистом был, не смотря на то, что жизнь свою ты прожил в хохляцком Житомире. С юности тебя всегда интересовала нацистская форма, атрибутика и т.д.
Erik
2 Костянтин (Erik)   • 12:26:07, 21.03.2017
0

що ну і що?)) я ж не говорив про скрєпи, духовність та рускій православний мір))) ахахахаха)) А Рашка про те тільки і говорить, що вони єдині, хто переміг у Другій світовій)

Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов