Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Прес-релізи, Місто, Україна

У Житомирі вийшов друком бестселер журналіста Киричанського

Автор: Нина Михайлова, 23.03.2012, 10:39:19
На початку березня ц. р. побачила світ чергова книга відомого житомирського журналіста, автора чисельних журнальних і газетних публікацій Володимира Киричанського «Житейские истории».

Це вже не перша книга письменника, у творчому портфелі автора «Необычные блюда из обычных продуктов», «Монологи мого серця», «Вічний посткриптум» та кілька книг на футбольну тематику, видані в співавторстві з Віктором Казидубом.

А за плечима – довгий і цікавий життєвий шлях.

Народився Володимир Киричанський у м.Ковелі Волинської області 8 жовтня 1940 р. Батько був кадровим військовим. Отож у перші дні червня 1941 року родину Киричанських евакуюють з Ковеля до Іжевська. До Житомира родина повернулася в серпні 1944-го. Після закінчення школи Володимир Киричанський вступає на факультет журналістики одного з найпрестижніших вузів СРСР – Московського державного університету, який закінчує у 1969 році. Працює в газеті «Кабардино-Балкарская правда» (місто Нальчик). Після повернення до Житомира 17 років працює у газеті «Комсомольська зірка», 20 років – з 1987 по 2007 рік – відповідальним секретарем Житомирської обласної організації Національної спілки журналістів України. Роботі в цій громадській організації він віддав не тільки багато часу, а й часточку своєї душі, тож добре знає нелегкі будні журналістських колективів.

У серпні цього року виповниться 23 роки, як Володимир Соломонович очолює Благодійний фонд «Заложники Чорнобиля». Отож з власного досвіду знає про біди й проблеми переселенців та людей, уражених радіацією Чорнобиля. За роки своєї роботи у фонді Володимир Соломонович багато зробив для реальної допомоги постраждалим.

Всі книги Володимира Киричанського виплекані автором як його діти. Ідея створення книги «Житейськие истории» належить редактору газети «Ваші ІНТЕРЕСи» Миколі Рою. Адже частина історій, які лягли в основу книги, друкувались в газеті «Інтерес», «ЭХО» та «Житомирщина». Планувалось що книга вийде під назвою „Сто житейских историй”, але історій виявилось значно більше, а саме – 150, і тому нині вона має іншу назву. В ній 432 сторінки. Її видало приватне підприємство «Рута» (видавець Марина Косенко). Мова видання – українська і російська. Чудові малюнки, якими «оздоблена» книга виконав відомий український художник Василь Вознюк.

В основу розповідей лягли реальні долі реальних людей, які живуть поруч з нами. Розділ «Преданья юности далекой» містить історії з далекого дитинства самого автора. Розділ «Вариации любви» – розповіді про вічні категорії: любов і ненависть, дружбу і зраду, вірність і підлість.

Історії з розділу «Этюды для сердца» не дадуть скучити читачу будь-якого віку, бо містять історії, як із щасливим кінцем так і не дуже. Власне, як і в житті.

У розділі «Когда же будет хорошо?» у формі гострих публіцистичних виступів автор розмірковує про актуальні для сучасного українського суспільства теми. Сподіваюся, що книга стане чудовою нагодою з насолодою провести час за читанням для людей, які замислюються над смислом буття. Книга також може бути хорошим подарунком.

З питань придбання книги звертайтесь за телефонами: 22-89-10 фонд «Заложники Чорнобиля», 418-904 – редакція газети «Ваші ІНТЕРЕСи», 418-462 – Житомирська облорганізація Національної Спілки журналістів України.

Ніна МИХАЙЛОВА, член НСЖУ
Автор: Нина Михайлова, редактор рубрики "Місто" на ЖЖ.info http://merkury.com.ua/suspilstvo/3034-u-zhitomir-viyshov-drukom-bestseler-zhurnalsta-
Місто | 23.03.2012 | Переглядів: 3064
Коментарів: 2
mr_vv
1 Vovik (mr_vv)   • 11:09:29, 23.03.2012 [Материал]

Бестселлер? Бестселлер — популярная книга или другое тиражируемое издание (например, музыкальный альбом, компьютерная игра), попавшая в список наиболее продаваемых.
boka
2 житомир (boka)   • 11:41:17, 23.03.2012 [Материал]

Автор - серая личность с претензией. Протеже печальноизвестного Панчука, редактопа "Житомирщины", они вместе давили свободу слова во временна перестройки, а сам автор - лез по живым журналистам к месту секретаря Союза журналистов при Панчуке. Отакое-от, панове.