Журнал Житомира
Новости сегодня: Пятница, 20.04.2018    15:51:58
Журнал Житомира » Статьи » Житомир

У Житомирі хочуть зробити сквер імені Гейдара Алієва

У Житомирі хочуть зробити сквер імені Гейдара Алієва

Сквер, який знаходиться на площі Польовій, 8, хочуть назвати на честь керівника КДБ при Раді Міністрів Азербайджанської РСР, першого секретаря ЦК КП Азербайджану, члена Політбюро ЦК КПРС (листопад 1982) та першого заступника голови Ради Міністрів СРСР Гейдара Алієва. Відповідне звернення на розгляд топонімічної комісії надійшло від громадської організації “Конгрес солідарності азербайджанців України”.

Варто зазначити, що нещодавно на тому ж місці представники вірменської общини хотіли встановити пам’ятник, присвячений 100-й річниці геноциду вірмен, проте їх задум не мав успіху. Житомирські активісти, які вважали встановлення у Житомирі такого пам’ятника недоцільним та недоречним, змусили міську владу не приймати позитивного рішення.

Як виявилось, тепер азербайджанська громада облюбувала сквер у мікрорайоні “Польова” та вирішила назвати його на честь свого національного героя. Правда, як виявилось, керівника КДБ при Раді Міністрів Азербайджанської РСР.

Зважаючи на те, що на засіданні топонімічної комісії міської ради не було кворуму, представники перенесли розгляд питань на наступну п’ятницю, тобто 29 квітня.

Нагадаємо, що Конгрес солідарності азербайджанців України вшанував пам’ять жертв Ходжалинського геноциду.
Автор: Володимир Шуневич
Житомир | 21.04.2016 | Просмотров: 1510
Обратите внимание:
Комментариев: 1
TarasS
1 Тарас (TarasS)   • 14:13:57, 28.04.2016
0

Вчепилися азери та армени в цю Польову, наше воші в солдата.

Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов