Журнал Житомира
Новости сегодня: Вторник, 24.04.2018    21:32:24
Журнал Житомира » Статьи » Житомир

Посвята франківців у студенти

Посвята франківців у студенти

Нещодавно першокурсники ЖДУ ім. І. Франка переступили поріг університету і стали студентами. Вони вже знають що таке лекція, семінар і, звичайно, знають де знаходиться буфет і на якій перерві там найменші черги. Але залишилася найголовніша частина – посвята. Отож, старшокурсники підготували для новоспечених студентів святкову програму.

19 вересня для першокурсників ННІ філології та журналістики ЖДУ ім. І. Франка відбувся концерт з нагоди посвяти у студенти. Свято розпочалося з привітань заступника з виховної роботи Масловської Марії Володимирівни:
 

– …Дорогі наші студенти, Навчально-науковий інститут філології та журналістики щиро вітає вас! Ми раді, що до наших лав приєдналися молоді, креативні люди. Я сподіваюся, що наш інститут допоможе вам знайти сій шлях у житті, а стіни університету зігріють теплом та ласкою… Бажаю щоб ваше студентське життя було сповнене щастя!...


Концертна програма була насиченою. Своїм драйвом студентів зарядив Олександр Бильєв із рок-н- рольною піснею «Blue sweet shoes», ніжну «Колискову» подарувала Остапчук Олена, а пісню «Dangerous women» виконала Поліна Арутюнян під музичний супровід Андрія Мельника.

Для студентів проводилися різноманітні конкурси. Також, першокурсникам було представлене відеопривітання від старших курсів, а у завершальній частині концерту професор Мосієнко Віктор Михайлович представив літопис інституту. Але на цьому свято не закінчилося.

Студенти-першокурсники 11–16 груп, вирушили на захоплюючий квест Житомиром. Кожен мав змогу проявити свої здібності, знання, кмітливість та винахідливість, а також дізнатися щось нове.

Після тривалих випробувань першокурсникам були вручені головні призи – студентські квитки. На останок усі охочі мали змогу відвідати астрономічну вежу університету і помилуватися краєвидами.

У соціальні мережі ВКонтакте в групі ННІ філології та журналістики новоспечені студенти ділилися своїми емоціями:
 

– Багато позитиву , море вражень! Розумієш, що бути студентом весело та цікаво – Світлана Марчук.

– Це було дуже круто Дякуємо Андрію Мельнику за такі цікаві завдання – Тетяна Андрійчук.

– Ми студенти, ура! Дякуємо за мега-крутий день і море позитиву! – Вікторія Кульбіда

– Дуже круто! Спасибі за спогад, який залишиться в моїй душі на все життя – Катерина Коркушко.


Ось такою була студентська посвята у ЖДУ ім. І. Франка.

Статтю підготувала Аліна Гаркава, фотографія Лади Швенко.
Автор: Аліна Гаркава
Житомир | 21.10.2016 | Просмотров: 496
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов