Журнал Житомира
Новости сегодня: Пятница, 20.04.2018    15:53:58
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Борислав Розенблат

Політики думають завжди про наступні вибори, а державники - про наступні покоління

Автор Борислав Розенблат

Борислав Розенблат

все статьи автора

Доброго дня!
Хочеться звернутися сьогодні не лише до українського народу, але й до моїх колег - депутатів!

Ви знаєте чим відрізняється політик від державника? Політики думають завжди про наступні вибори, а державники - про наступні покоління.

Я би хотів, щоб ми, депутати Верховної Ради, зараз згуровувались не навколо політичних лідерів та популіських гасел, а, перш за все, навколо реальних проблем.
Нині, займаючись питаннями політики, розуміючи всю складність сьогоднішнього політичного процесу, коли в країні більше немає Уряду (бо де-юре він ще може існувати, а де-факто його більше нема), ми повинні почати працювати над розбудовою економіки нашої держави.

Які б не вирували у нас тут політичні пристрасті, але, коли у людей взагалі немає можливості для існування, нас вони сприйматимуть лише як тих, хто заводить їх у ще більші злидні... Вважають нас причиною усіх своїх бід...

Тому сьогодні я хотів би звернутись до керівництва Верховної Ради та керівників фракцій, щоб пріорітетом для нас нарешті стали економічні закони. Досить уже цього популізму!

Першочергово ми повинні розглядати законопроекти, які сприятимуть економічному зростанню нашої країни, для того, щоб ми могли виходити з цих політичних криз за рахунок своїх власних грошей, а не за рахунок МВФів і тих інших, хто сьогодні ставить вимоги. 
Я хочу, щоб ми врешті-решт зрозуміли, що живемо в найбагатшій країні світу! Ми живео в найкрасивішій країні світу, ми живемо практично в раю, але не можемо дати ради цій країні... 
Тому я закликаю шановних політичних лідерів - давайте об”єднуватися біля тих проблем, якими живуть люди!!! 
У нас є час подумати до наступного пленарного засідання!

Слід облишити власні амбіції і подумати про людей! Це критичний момент, бо українцям уже обридли наші чвари! Їм байдуже, що ми не можемо домовитися через чиїсь політичні амбіції... Їм байдуже, бо важливий результат, а не намагання!

Я знаю, що у мене в Парламенті багато однодумців, яким хочеться виправдати сподівання українського народу! Ми продовжимо працювати для тих людей, які нас обрали... А ви долучайтеся!

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/whEzRu9vOc0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Борислав Розенблат | 22.02.2016 | Просмотров: 1258 | виступ, БПП, Верховна рада, Розенблат
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 3
Самчук
1 Анна (Самчук)   • 18:09:22, 22.02.2016
+1

Згодна, досить уже цього популізму! Вірно!
irelandtroll
2 Ирландский тролль (irelandtroll)   • 18:13:54, 22.02.2016
+1

Плохо, что депутаты преследуют собственные амбиции! Не могу не согласится з Бориславом, что важен результат! Полностью согласна!
Юрко
3 Градовський (Юрко)   • 03:50:57, 01.03.2016
-1

"Ми повинні", "ми мусимо", "але")) Чудова демагогія) Борислав, виганяй вже своїй шоуменів, що пишуть тобі таку х....ю

Читайте также:


Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов