Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Среда, 23.01.2019    16:55:51
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Александр Коцюбко

Людина року 2018

Автор Александр Коцюбко

Александр Коцюбко

все статьи автора

Житомирська міська громадська організація Спортивний Клуб «Легіон» провів опитування серед 4800 своїх вихованців та прихильників. За звичай людиною року називають людину, яка у цьому самому році досяг чогось особливого.

Опитування було закінчено 24 грудня 2018 року. За підсумками на питання: «Кого б ви назвали людиною 2018 року?» визначено декілька осіб, яких у рівній мірі можна назвати «Людиною 2018 року?»

  • Олександр Васильківський - головний редактор газета «20 хвилин». За чесне та обєктивне подання інформації, незаангажованість.
  • Галина Чижова – Ярий борець за права дітей-сиріт. За незламну стійкість у відстоюванні прав дітей.
  • Наталія Циганчук – заслужений юрист України, викладач Києвської Академії Праці та Житомирського Держаного Агроуніверситету. Відстояла інтереси територіальної громади Житомирської області. Виграла суди у фірми «ДБР-3» (статутний фонд фірми 1000,00 гривень, кінцевий бенифіціар не відомий) та у депутатів Житомирської обласної ради , які голосували за передачу даної землі з ільменітом фірмі «ДБР-3». Повернула у власність громади Житомирської області запаси ільменіту в землях Древлянського заповіднику Народицького району на суму що перевищує 80 мільярдів доларів.
  • Богдан Фещенко, Артем Домс -ветерани добровольчого батальйону «Айдар» . Приймають активну участь у житті міста та безкомпромісно відстоюють інтереси територіальної громади міста. Боролися проти засмічення річки Тетерів, за чистоту та якість води для житомирян, яку постачає КП «Житомирводоканал». Боролися з незаконним видобутком піску з неуплатою податків та грабуванням Держави, наполегливо запобігали корупційним схемам у Житомирській міськ- та облрадах.
  • Андрій Поліщук (псевдоним «Пекельний») – журналіст. Самий рейтинговий та популярний блог на Житомирщині.
  • Ігор Малій. Провів власне розслідування та викрив аферу з автомобілями на євробляхах. Кількість переглядів його ролику у Ютубі з цього приводу перевищила 900 тисяч.
  • Віктор Котенко – журналист. Своїм розслідуванням в черговий раз врятував та вирвав з лап педофілів чотирьохрічну Даринку Макарчук.
  • Олег Чистяков - у 2014 році у складі добровольчого батальйону «Айдар» був командиром розвідувального підрозділу, позовний «Фантик». У 2018 розі повторно пішов служити у лави Військових Сил України та захищати цілісність території Країни.
  • Руслан Оглу – президент Житомирської обласної федерації боксу та віце-президент Житомирської обласної федерації боксу Євген Ревенко – за організацію та проведення Чемпіонату України з боксу серед молоді у місті Житомирі.
  • Микола Оселедчук – директор розважального закладу «Королівська Бочка». За створення першого та єдиного у Житомирі аквапарку – улюбленого місця відпочинку житомирян

Президент ЖМГО СК «Легіон» О.П. Коцюбко

 


Александр Коцюбко | 27.12.2018 | Просмотров: 268
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Другие новости сегодня: