Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Суббота, 23.02.2019    15:48:41
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Александр Коцюбко

Суд по Даринці Макарчук відбудеться 14 лютого 2019 рок

Автор Александр Коцюбко

Александр Коцюбко

все статьи автора

14 лютого 2019 року о 10-00 годин Апеляційний суд Житомирської області, головуюча суддя Талько Оксан Борисівна та суддя Григорусь Наталя Йосипівна, будуть розглядати справу щодо повернення малолітньої Даринки з рідної родини Макарчуків у дитячий будинок сімейного типу Коберник та Круглова.

Вихователь дитячого будинку сімейного типу Коберник подала до суду позов щоб відсудити малолітню Даринку Макарчук у рідних батьків та забрати дитину у будинок сімейного типу.

Родина Макарчук є багатодітною. Батько, мати, бабуся та четверо дітей проживають у селі Листвин Овруцького району.

Малолітня Даринка Макарчук перебувала у будинку сімейного типу Коберник та Круглова з дворічного віку. При народженні, лікарі пошкодили дитину. Служба з піклування дітей зобовязалась повернути здоровя дівчинці за умови, що батьки тимчасово віддадуть дитину у новостворений будинок сімейного типу. Родина Макарчук погодилась на це. Але батьки через суд забрали Даринку тому, що у будинку сімейного типу Коберник та Круглова грубо порушувались права дітей , навіть вихователі залишили дітей у небезпеці – одних на ніч без догляду дорослих.

Запрошуємо небайдужих людей захистити сімейні цінності, а саме родину Макарчуків від свавілля чиновників, та прийти до суду та підтримати родину Макарчуків та маленьку Даринку.


Александр Коцюбко | 04.02.2019 | Просмотров: 84
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Другие новости сегодня: