Журнал Житомира
Новости сегодня: Среда, 25.04.2018    22:38:59
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Володимир Гірук

Влада знахібнала

Автор Володимир Гірук

Володимир Гірук

все статьи автора

Багато розмов зараз ведеться про те, що нова місцева влада нічим не займається, бо ні результатів, ні певних змін у Житомирі не видно. Майже щотижня спалахують нові корупційні скандали, а чиновники роблять вигляд ніби це їх не стосується. Та попри загальне безчинство, про свою заробітну плату вони не забули.

Наприклад, перший заступник міського голови, який збирався боротися зі стихійною торгівлею, але, напевно, вже забув, за червень отримав 22 416 грн.

Заступник мера Дмитро Ткачук, який за 10 місяців роботи спромігся встановити лише одну велопарковку в місті, і то, біля міської ради, за липень отримав 21 564 грн.

Та ж сама історія і з іншим заступником – Хрєновим. Отримавши у квітні заробітну плату в сумі майже 22 тисячі, Матвій призабувся про свої обіцянки реформувати сферу медицини.

Цікава ситуація і з ще одним заступником міського голови – Олександром Фещенко, який пропрацював лише чотири місяці, і вже пішов в оплачувану відпуску.

Парадоксальна ситуація з секретарем міської ради Чиж. За квітень їй було нараховано майже 25 тисяч гривень, і це попри те, що за час її роботи, у відпустці вона була вже 12 разів.

Все нормально, першочергово говорилося, що якщо буде велика заробітна плата, буде стимул працювати, і результат відчуватиметься у перші місяці. Говорилося також, що не буде корупції. 
Але, вибачте мене, хіба житомиряни дурні і нічого не розуміють? Який сенс платити такі шалені гроші і при цьому мати таке безвідповідальне керівництво міста?


Володимир Гірук | 05.08.2016 | Просмотров: 1327
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов