Журнал Житомира
Новости сегодня: Понедельник, 21.05.2018    18:13:57
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Валерій Івановський

18 грудня ліквідовуються Зарічанська, Станишівська, Пісківська, Луківська, Ліщинська, Туровецька сільради. АМІНЬ.

Автор Валерій Івановський

Валерій Івановський

все статьи автора

ЦВК постановила:

1. Призначити на неділю, 18 грудня 2016 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів за переліками згідно з додатками - в тому числі Зарічанської, Станишівської, Пісківської, Луківської, Ліщинської, Туровецької сільрад, які відходять до Станишівської "резервації", чи то, як називає їх нинішня влада мерзотників - "добровільно" об'єднаної територіальної громади.

2. Оголосити з 29 жовтня 2016 року початок виборчого процесу перших виборів депутатів цих сільських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських голів.


Нагадуємо, що протягом останніх місяців лише редакція назети "Сільське життя" зосереджувала увагу влади та громадськості на НЕЗАКОННИХ ДІЯХ посадових осіб під час створення Станишівської ОТГ.

Зокрема, інформацію про це у формах звернення та заяв було надіслано Президенту України, Голові уряду, Мінрегіонбуду, Житомирській ОДА та облраді, екс-голові облради Лабунській, екс-першому заступнику голови облради Ширмі, головам фракцій облради, голові комісії облради Кізіну, у телефонній розмові головам фракцій Рудченку, Раупову, Смичку, Національному антикорупційному бюро, Генпрокуратурі, Громадській раді при Житомирській ОДА - але НІХТО на це відреагував належним чином.

Це ще раз засвідчує, що ми живемо в олігархічно-рахітичній державі, де паплюжаться закони та інтереси громад і простого люду, а тому висновок тут може бути лише один - ГАНЬБА режиму "шоколадників" та гаранту-Петрусю, який пропив Україну та продав її з потрохами своїм заокеанським господарям. При цьому народ абсолютно зневірений і, замість того, щоб навести лад у своїй країні, тікає світ за очі.

Редакція газети "Сільське життя" виражає щире співчуття справжнім патріотам нашого краю, які не змогли зорганізуватися та стати на заваді цій авантюрі. Шкода, що вони не зуміли захистити майбутнє своїх сіл, дітей та онуків. Пропонується до прапорів на будівлях вищезгаданих сільрад причепити траурні стрічки, а по гучномовцю транслювати похоронний марш...

Амінь.

Ну а читачам   газети "Сільське життя"  ми обіцяємо, що читати вам буде що: і про передвиборчий процес у Станишівській "резервації", а головне - про створення армії дармоїдів-чиновників, що паразитуватимуть на наших податках, та їхню "бурну" діяльність.

http://silske.org/glavnaya/1749-18-grudnya-likvidovuyutsya-zarichanska-stanishivska-piskivska-lukivska-lischinska-turovecka-silradi-amn.html

Валерій Івановський | 10.10.2016 | Просмотров: 1752
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 1
Fedya
1 jose (Fedya)   • 20:53:48, 25.10.2016
0

Товарищь! Кричите:"Путин, памаги!".

Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов