Журнал Житомира
Новости сегодня: Пятница, 23.03.2018    13:16:01
Журнал Житомира » Статьи » Украина

Відкрита шоста номінація для нагородження медиків Орденом Святого Пантелеймона

Відкрита шоста номінація для нагородження медиків Орденом Святого Пантелеймона

Поважна рада Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» - всеукраїнської нагороди для медиків за професіоналізм і милосердя -  прийняла рішення створити ще одну номінацію: «Вибір Поважної ради». 
«Мало хто розуміє ціну служіння. Тому ми допомагаємо українському суспільству побачити лікарів, які служать потребуючому хворому», - сказав про нагороду Блаженнійший Святослав (Шевчук), який  є членом Поважної ради Відзнаки. 

 Рішення   запровадити ще одну  номінацію продиктовано тим, що не всі медичні заклади та громади отримали достатньо інформації, аби запропонувати свої кандидатури на нагородження орденом у  встановлений раніше термін.


Правила подачі на номінацію «Вибір Поважної ради» наступні. Кандидатуру може подати будь -хто з громадян України, громадська організація чи медичний колектив. Основний критерій – яскраві фахові та гуманні вчинки, які свідчать про високий  професійний рівень кандидата та його моральні якості і беззаперечне служіння людям.

 

«Ми даємо ще один шанс розказати про лікарів, які  жертвують власним життям і рятують інших  там, де йде війна, про сільських фельдшерів, які поруч зі своїми пацієнтами 24 години на добу, про медичних сестер, які  мають невичерпний запас співчуття.  Ми чекаємо на імена тих, хто здатен у своїй професії на неординарні вчинки, продиктовані милосердям, високою гуманністю і, звичайно ж , професіоналізмом», - поінформував голова Оргкомітету Василь Князевич.


Голова профільного Комітету Верховної Ради Ольга Богомолець назвала цю нагороду вчасною і сказала, що така Відзнака створюватиме позитивне почуття вдячності лікарям в Україні, якого  сьогодні, насправді, бракує. Всеукраїнська Відзнака «Орден Святого Пантелеймона»  ініційована  ГО «Українська ліга  розвитку паліативної та хоспісної допомоги» та підтримана чотирьома українськими християнськими  церквами, Міністерством охорони здоров’я, Академією медичних наук та профільним комітетом Верховної Ради.


 До Поважної ради входять Святіший Патріарх Філарет, Блаженніший Святослав (Шевчук), Леонід Кравчук, Уляна  Супрун, Ольга Богомолець, Віталій Цимбалюк та інші відомі українці.  Національна комісія уже  визначила 20 кандидатів з тих, які подали регіональні експертні ради.


 Невдовзі Поважна рада обере переможну п`ятірку, яку доповнить шостий номінант – «Вибір Поважної ради».
Нагородження переможців відбудеться 9 серпня у день Святого Пантелеймона. Цього дня  відбудеться Богослужіння  у Софії Київській з участю номінантів, а також - світська церемонія вручення нагород у Національній філармонії.

Лист- подання на  номінацію «Вибір Поважної ради» слід надіслати на адресу Оргкомітету: orden.panteleimon@gmail.com до 21 липня 2017 року включно ( до 17.00).

Автор: "Журнал Житомира"
Украина | 13.07.2017 | Просмотров: 393 | отличие медика, Орден Святого Пантелеймона, Номинация
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Читайте также:


Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов