ЖЖ інфо » Статті » Україна

ІХ Чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств у Харкові

Автор: Вика Выговская, 24.11.2016, 22:41:02 ІХ Чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств у Харкові
З 18 по 20 листопада у Харкові на ІХ Чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств змагались понад 700 спортсменів з 20 країн світу. Змагання пройшло по розділу «бойове двоборство», де учасники демонстрували свою майстерність в стрільбі та у всестильовому двобої.

Найсильнішими на Чемпіонаті світу стали українці, які лише в змаганнях серед дорослих вибороли 30 золотих, 27 срібних та 27 бронзових нагород та посіли перше місце в загальнокомандному заліку.

Представники української збірної стали переможцями турніру як серед дорослих, так і серед юніорів та юнаків. Віце-чемпіонами серед дорослих стала команда Узбекистану, третє місце – у збірної Білорусі. Серед юніорів друге місце зайняла команда Узбекистану, бронзові нагороди – у команди Ірану. Серед юнаків – віце-чемпіонами стала команда Казахстану.

Під час урочистої церемонії відкриття усіх присутніх зі стартом змагань привітали заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Віталій Кириленко, а також президент Всеукраїнської федерації військово-спортивного багатоборства Сергій Зайцев.

Команду Житомирської області на даному чемпіонаті представляли Житомирська «Школа юних десантників», ГО СК «Боєць» та ГО МСК «Світовий резерв». Загалом на чемпіонаті житомиряни завоювали 12 золотих, 11 срібних та  7 бронзових нагород.

Чемпіонами Світу в 2016 році стали: Юрчук В.О., Ющенко В.П.,   Ратошнюк В.В., Гаврилюк О.С., Сус І.С., Гордейчук М.Я., Костюк М.М.,   Майчук Р.П., Башинський А.О.

Віце-чемпіонами змагань стали: Виговська В.О., Жаворонков О.Б., Хоменко В.О., Дзядевич Ю.Д.

Призерами змагань стали: Трасківський А.О., Джунь М.А., Галицький Р.О., Башинський А.О. Незламну волю до перемоги та справжні бійцівські навики на змаганнях показали Стеблецький Н.Ю. і  Крамаровський Р.Р.

На Всеукраїнському дитячому турнірі з військово-спортивних багатоборств, який проходив 18-20 листопада 2016 року в м. Харкові, команду Житомирської області представляли наймолодші учасники ВП ГО ВФВСБ в Житомирській області – Телушко А.Д., Черниш І.О., Бучинський Є.П., Тетера Т.С., які виступаючи за правилами змагань з ВСБ у дозованому контакті проявили власну звитягу та здобули відповідно 2, 3, 4 та 5 місце на турнірі.

Житомирський відокремлений підрозділ ВФВСБ щиро та сердечно вітає спортсменів - учасників змагань та їх тренерів Ратошнюка В.І., Бурлаку В.В., Овсієнка Ю.О. та Павленка Ю.В. з перемогою.

Автор: Вика Выговская, редактор рубрики "Україна" на ЖЖ.info