Журнал Житомира
Новости сегодня: Пятница, 25.05.2018    21:32:13
Журнал Житомира » Статьи » Украина

Чорна п'ятниця не оминула й Житомир

Чорна п'ятниця не оминула й Житомир

24 листопада в Україні стартувала так звана чорна пятниця. Чорна пятниця – це день, коли у всіх магазинах діють шалені знижки. Не оминуло це й Житомир. Починаючи з 24 листопада в багатьох магазинах міста можна було придбати будь-який товар за зниженими цінами. Знижки діяли як на одяг так і на побутову техніку.

Словосполучення «чорна п'ятниця» звучить страхітливо. Але насправді цей день анітрохи не страшний. Крім того, для багатьох він, навпаки, є кращим днем у році. Люди з нетерпінням чекають цей день, аби купити товари за великими знижками.

Чорна пятниця прийшла до нас з Америки. ЇЇ вперше провели в США в середині ХХ століття. Мега розпродажі в Америці почали влаштовувати перед початком зимових свят. Зараз чорна п`ятниця проводиться в четвертий четвер листопада. Згодом це поширилось і на країни Європи та дійшло й до України. Звісно в Україні це не відбувається так масово, але з кожним роком цей день стає все біль популярним. Деякі люди, особливо за кордоном, готуються до чорної п`ятниці весь рік, ще напередодні перед нею вони займають черги перед магазинами, аби купити товар за колосальними знижками. Ажіотаж настільки великий, що нерідко в гонитві за вподобаним товаром трапляються тисняви ​​і бійки. А для шопоголіків цей день є справжнім святом.

Серед міст, які беруть участь в акції «чорна п`ятниця» в Україні столиця та обласні центри. "Чорна пятниця" 2016 в Житомирі пройшла в мережі магазинів побутової техніки та електроніки "Сomfy", "Ельдорадо", "Алло". Ювелірні прикраси зі знижкою можна було придбати в магазинах компанії "Золотий вік" по всій Україні.

Грандіозний розпродаж 25 листопада в Житомирі очікувався в ТРЦ "Глобал». Найбільші магазини Житомира в цей день були переповнені покупцями. На акційних товарах в цей день біля цін з`являвлявся надпис червоним кольором «SALE». Це означало, що на товар діє знижка.

Тож не варто боятися чорної пятниці. Це лише звучить страхітливо, а насправді це чудовий день, на який чекають з нетерпінням, всі бажаючі придбати товар за найнижчими цінами.
Автор: Анна Криковлюк
Украина | 26.11.2016 | Просмотров: 652 | Чёрная пятница, Житомир, распродажа
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Читайте также:


Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов