Живий Журнал
 
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Жалобная книга » В Житомире подорожали 106 и 121 маршрутки
В Житомире подорожали 106 и 121 маршрутки
VandaДата: Ср, 06.07.2011, 10:57:06 | Сообщение # 26
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (Ukka)
одители тех, что по 2,85 сдачу дают как попало


Є така проблема, чула, що тепер проїзд фактично коштує 2,9, бо 5 коп. у водія ніколи не має.

Quote (Ukka)
соседи на машинах ездят:)


Це точно, але й для таких є не менш неприємні сюрпризи. Наприклад суттєве здорожчання парковки в Житомирі вдвічі та перетворення всіх доступних місць у платні, обіцяне чиновниками по житомирському ТБ. Аргументувалося це тим "Раз они могут себе позволить бензин за 11 грн., то парковка за 4-5 грн. в час для них не проблема".
Ну не гади? Вони що не розуміють, що авто - це всього лиш засіб пересування? І переходять на нього, бо просто не можуть більше терпіти "вигоди" громадського транспорту?

Мене від цих 106 і 121 уже просто тіпало.. тому я купила машину. Їх ніколи не дочекаєшся, коли потрібно, а через годину очікування не в час пік вони їдуть по три маршрутки гуськом. Перша забита, наступні везуть 2 пасажира, а в час пік - аж кості тріщать, такі забиті. Хамське ставлення водіїв до пасажирів, порушення ПДД, що ставить під загрозу їх життя. Одні водії лихачать (був там один на маршруті - їздив так, що люди до нього сідати боялися), інші повзуть зі швидкістю 20 км. на годину, в результаті чого відстань до Житомира у 10 км. займала по 45 хв. sad
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
ДульсинэяДата: Ср, 06.07.2011, 11:06:39 | Сообщение # 27
Тобосская
Сообщений: 2482
Репутация: 266
Награды: 79

Украина, Киефф
мдаа... хорошо, что мне на работу прогулочным шагом 20 минут идти
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дульсинэя   
UkkaДата: Ср, 06.07.2011, 11:28:19 | Сообщение # 28
Генерал-полковник
Сообщений: 1407
Репутация: 581
Награды: 122

Соединенные Штаты, LA
Quote (Vanda)
Їх ніколи не дочекаєшся, коли потрібно, а через годину очікування не в час пік вони їдуть по три маршрутки гуськом. Перша забита, наступні везуть 2 пасажира, а в час пік - аж кості тріщать, такі забиті. Хамське ставлення водіїв до пасажирів, порушення ПДД, що ставить під загрозу їх життя.

подписываюсь под каждым словом!
А ещё тех.состояние маршруток - двери не закрываются внутри/не открываются снаружи, сиденья порваны, в пятнах, в полу некоторых ТС тупо дырки на улицу ( я там раз каблуком застряла - пол маршрутки меня оттуда выковыривали)....
Да, вот идея: просить у ОДА график движения маршруток, распечатать список типа:
10:20 №106 (перевозчик Вася тел.: 11 11 11)
10:30 №121 (перевозчик Коля, тел.: 22 22 22)
и т.д.

и развесить по всем столбам (картонкам/пластику привязанных к столбам) возле остановок в селе. Нет маршрутки в положенное время - звони перевозчику и в ОДА:)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ukka   
VandaДата: Ср, 06.07.2011, 12:45:57 | Сообщение # 29
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (Ukka)
А ещё тех.состояние маршруток


Ага, значить за останні 2 роки і це не поліпшилося. Тому додаємо до ризиків користування - забруднення одягу, пошкоджене взуття і зіпсований настрій. Ще мене завжди напрягало те, що увечері до Глибочиці доїхати дуже проблематично - після 20 год. вони можуть узагалі вже не їздити. Стоїш як дурень на зупинці годинами і гадаєш: будуть останні рейси чи водій вирішив на них забити surprised

Quote (Ukka)
и развесить по всем столбам


До речі варіант, якщо ніяк не дисциплінувати водіїв і перевізників, то нічого не зміниться!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
ДульсинэяДата: Ср, 06.07.2011, 12:55:02 | Сообщение # 30
Тобосская
Сообщений: 2482
Репутация: 266
Награды: 79

Украина, Киефф
Quote (Ukka)
А ещё тех.состояние маршруток - двери не закрываются внутри/не открываются снаружи, сиденья порваны, в пятнах, в полу некоторых ТС тупо дырки на улицу

о, даааа... ездила я как-то недавно в таких в Житомире..
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дульсинэя   
telefonДата: Ср, 06.07.2011, 18:43:44 | Сообщение # 31
Генералиссимус
Сообщений: 6142
Репутация: 2161
Награды: 407

Украина, Житомир
Я позавчера ехал в 106. Более старого рыдвана в жизни не видел. Как у него ещё колёса крутились...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя telefon   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Жалобная книга » В Житомире подорожали 106 и 121 маршрутки
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: