Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » На передовій - Тягнибок та хлопці, в тилу - сцикливий Кличко (Український дім)
На передовій - Тягнибок та хлопці, в тилу - сцикливий Кличко
ПривидзГаюДата: Пт, 06.07.2012, 00:01:40 | Сообщение # 1
Лейтенант
Сообщений: 70
Репутация: 154
Награды: 34

Украина, _______
я не хочу писати про першу перемогу над бандитами. першу за два роки.
я не хочу писати, шо ми довели самі собі - можемо давати відсіч.
я не хочу писати, шо в януковича фобія майдану, і вночі він не посмів розігнати людей, а вдень було пізно.
я не хочу писати, шо уже занесли президентський штандарт в укр.дім і завели журналістів - і він дав задній. він просто перепудився.
це вже усі прочитали.
я хочу написати те, що я бачив з 10 вечора до 12 дня.

я бачив тягнибока, який перший почав валити беркут. а сєня-кролик не мав куди діватися, і мусів йти за ним. правда, так акуратно, хіба трошки сорочка зіжмакалася. дурниця, шо в тягнибока сльозилися очі, текло з ніздрів від газу. а піджак можна було викручувати.
я бачив кличка, який підійшов до беркуту, покрасувався, дав кілька інтерв'ю, його слова вірно зловив сірьожа лєщєнко. і пішов. до ранку.
я бачив чудного гудиму, який не знайшов кращого місця посміятися невідомо з чого і чому. певне, асоціативні спогади: український дім - 2004 рік - каса.
я бачив, як дуже швиденько змився кожем'якін. теж до ранку. ах, яка біда! як же можна було таким недалекоглядним, свободівці! як можна було позбавити себе керівництва такого мудрого стратега! який дві битви майже виграв у раді.
а ше був ображений погляд слави кириленка на мої слова - більш імпотентної опозиції (парламентської малося на увазі) за двадцять років ми не мали.
а вранці було даі, яке хотіло прибрати машину, з якої велася інтернет-трансляція. і прості люди та кілька телекамер - їх відігнали.
були бабці черновецького, які навіть не зрозуміли, чого вони прийшли. чи то за кпу, чи то за януковича, чи то за грошима.
був фестиваль парламентських красавчєгов. які так імпозантно стали в лінію, напнули груди і стали чекати - коли ж їм нарешті дадуть "по-картинці". якось же треба реабілітовуватися перед елєкторатом. звісно, добре би було, шоб по-картинці дали, а по-морді ні.
тому коли озвірілий беркут пішов на штурм - у вузькому проході їх зустріла лише "свобода".
ви можете як хочете ставитися до цих хлопців. мені відверто начхати. бо я побачив підтвердження мого вчорашнього поста - це єдині, хто може дати по-морді беркуту. вони не втікали. вони пішли в атаку і відкинули на 5 метрів покидьків. це були київські фермопіли - вузький прохід, і скільки б не тисяч беркутів та внутрішніх військ не стояло аж до вулиці костьольної - більше шести в ряд не могло стати.
народні депутати стояли збоку. там - не штурмували.
і там я побачив ганьбу великого боксера, який мов той гулівер стояв між ліліпутами. хоча ліліпутом був сам. ліліпутом за духом. коли я до нього підскочив з мікрофоном і закричав: пане кличко, вам тут дуже комфортно? він опустив очі, а хтось з його свити рявкнув - мені шо, взяти його на руки і віднести? в той час свободівці були в м'ясорубці. ой, в кличка попали осколочком. ой, йому бризнули газом! катастрофа! українська правда з цього робить окрему новину.
того газу отримали всі "свободівці" які були - від тягнибока до невідомих мені людей. допомагали один одному. я не знаю, що це за жінка була - але я їй глибоко вдячний за воду, яку вилила мені на очі.
після цього, вибачте, за мій французький я голосно сказав - блядська, нікчемна, суча опозиція. власенко зробив вигляд, шо не почув. пашинський сказав: не бійтеся, я з вами. очевидно мікрофон побачив - чуйність проявив. я попросив його не хвилюватися. у них ше ж стільки державних справ. а знаєте, шо було далі? а далі пашинський мені на вухо тихенько сказав: прикро, але ви праві...
я не знаю, що робив в той момент яценюк, гриценко чи парубій. маю надію - те, що більшість нормальних людей на цій площі. але мені шляк трафив, коли я побачив білозір. прийшли пані. коли катеринчук звідкісь вигулькнув в шортіках і одразу на сцену. коли раптом ця колода стала така велика, шо напевне і лєнін би опупів.
і мені прикро за хлопців-свободівців. тому що, якби не вони - НІХЕРА б вчора не вдалося. ні грама. бо шо хочте говоріть про них - але це єдині, які не сцуть і не ховаються за спинами. і своїх, до речі, на полі бою не кидають. сам бачив.
і мені шкода - шо на такому колись шанованому мною ресурсі як українська правда зі самого ранку до обіду - про усіх "героїв", які уже ставлять вимоги януковичу, балакають на рівних з литвином, суплять брови і надувають щоки. а як про "свободівців", то - "молодчики". низько.
і усе-таки, я маю надію, люди розберуться. дуже хотілося б.
бо червоно-чорний прапор біля колишнього палацу лєніна почепили вони. вперше в столиці на такій висоті. і він провісив там більше півдоби. і скільки мєнти не погрожували, аби зняли. він висів. сорі за пафос. але прикро, коли нікчеми пожинають плоди.

коментарі закриваю. це крик душі, а не нагода подискутувати. хтось може сприймати за чисту монету, хтось за пропаганду. мені байдуже.

посилання

Offline (Украина)  
  Блог пользователя ПривидзГаю   
ЖенаГуськоваДата: Пт, 06.07.2012, 08:17:57 | Сообщение # 2
Жена Гуськова
Сообщений: 309
Репутация: 421
Награды: 79

Украина, Житомир
Крик души?Эх,вашу бы энергию,да в мирных целях...
Offline (Германия)  
  Блог пользователя ЖенаГуськова   
ErikДата: Пт, 06.07.2012, 09:12:55 | Сообщение # 3
Полковник
Сообщений: 239
Репутация: 136
Награды: 23

Украина, Житомир
))))))))))))))))))))))))))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Erik   
Lisa111Дата: Пт, 06.07.2012, 13:19:46 | Сообщение # 4
Чумачечая Лиса
Сообщений: 4496
Репутация: -478
Награды: 298

Германия, Duisburg
Задачка. Из точек А и В навстречу друг другу вышли автор темы и сцикливый Кличко. Вопрос: на каком расстоянии друг от друга автор темы наделает в штаны?
biggrin biggrin biggrin
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Lisa111   
InggisДата: Пт, 06.07.2012, 14:33:28 | Сообщение # 5
Генерал-полковник
Сообщений: 1486
Репутация: 322
Награды: 63

Украина, Черняхів
Кличко із махання кулаками йшов у політику, не для махання кулаками. А свободівці, це таке собі "м"ясо", розмінна монета, що і видно зі статті. На жаль, свободівці із "політичного", можуть тільки махати кулаками, оскільки політичної сили ця партія не має.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Inggis   
Серго_RKASДата: Пт, 06.07.2012, 16:51:15 | Сообщение # 6
Полковник
Сообщений: 246
Репутация: 250
Награды: 14

Украина, Житомир
Просто вынужден копировать своё сообщение.....
(Опять «Свобода»

В прошлом году я уже писал о национал-социалистах из «Свободы», когда она после местных выборов, победив в четырёх регионах, достигла пика своей популярности.
Развитие дальнейших событий было достаточно неопределённым.
Любопытен ответ Тягныбока на призыв одного из своих соратников перейти к силовому захвату власти – «Ещё не время. Нужно подождать…»
К счастью прошедший год оказался для фашистов неудачным. Нарастить уровень поддержки не получилось. Перспективы захвата власти становятся всё более эфемерными.
Накануне осенних парламентских выборов Тягныбок таки рискнул.
Поводом стал закон о языках.
Нынешние действия «свободы» преследовали две цели
1) Провести шумную пиар-компанию.
2) Проверить мобилизационную готовность и при благоприятных раскладах перейти к силовому захвату власти.

Если первое удалось. То со вторым Тягныбока ожидал полный провал.
Даже не смотря на проявленную властями полную импотенцию ( спецназ напоминал стадо овец), «революция» не состоялась. Народ за «Свободой» не пошол…

Цитаты.
Цитата:
«Всеукраинское объединение «Свобода» объявило о всеобщей национальной мобилизации, что бы дать отпор «агрессорам»….
Тягныбок-
«Оккупанты открыто пошли войной на Украину и украинцев. Объявляем национальную мобилизацию….К ОРУЖИЮ!»

Илленко(один из лидеров).-
Цитата:
«Объявляем о добровольной мобилизации всех патриотов Украины «до лав УПА… Української Повстанської Армії»»

И ещё –
Цитата:
« Уровень жестокости сопротивления необходимо наращивать. А потом , после нашей победы, мы всех наших амнистируем, а всех ихних посадим…»

Крайне любопытны и «программные» тезисы озвученные на форуме «Свободы»

Цитата:
«1. Вернуть в паспорт графу "національність".
2. Лишить всех неукраинцев гражданства (а значит и права участвовать в выборах).
3. Ввести в действие закон о информационной безопасности, соответственно с которым телеканалами в Украине могут владеть только украинцы.
4. Ввести криминальную ответственность за розжигание антиукраинской межнациональной вражды (25 лет с конфискацией).
5.За непризнание фактов Голодоморов и приуменьшение количества их жертв – пожизненное заключение
6.Выдвинуть требование о выплате компенсаций потомкам потерпевшим к приемникам большевистского режима – России и Израилю.»

И ещё.
Цитата:
« Сначала нужно принять закон, что каждый русскоязычный гражданин Украины,
является правопреемником российских оккупантов и должен выплачивать денежную компенсацию за причинённый ущерб русскими Украине.
Запретить использование русского языка в любой форме и во всех местах.»

Маленькая ремарка. В одном из своих интервью Тягныбок подчеркнул, что для «свободивцив» термин «украинец» имеет не политическое , а исключительно этническое значение.
То что уже через несколько месяцев партия «Свобода» станет парламентской факт крайне ИМХО тревожный.
Несколько видео с несостоявшейся "революции".....
http://www.youtube.com/watch?v=reX0squv ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=uZ2auaft ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=VZl9CI_xBSA&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=BGsUJCZnFUY

http://www.youtube.com/watch?v=lYW3zqZTKJ0&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=3voHvYwY ... r_embedded
На сегоднешний день протесты окончательно сходят на нет и приобрели мирный характер.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Серго_RKAS   
maxxx1989Дата: Пт, 06.07.2012, 21:31:15 | Сообщение # 7
Сержант
Сообщений: 25
Репутация: 22
Награды: 2

Украина, Житомир
Дякую Богу, що є ще справжні патріоти України, які не бояться за себе, своє життя.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя maxxx1989   
polesichДата: Сб, 07.07.2012, 03:14:44 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Сообщений: 745
Репутация: 510
Награды: 31

Украина, Житомир
БЮТ цензурирует слова Европы

БЮТ сокрыл слова благодарности украинскому народу и поддержки его европейских устремлений из письма премьер-министров Италии и Испании Марио Монти и Мариано Рахоя Президенту Украины.

Как сообщила пресс-служба БЮТ-Батькивщины, главы правительств Италии и Испании направили письмо Президенту Украины Виктору Януковичу, в котором выражают только надежду на благополучное разрешение ситуации вокруг Юлии Тимошенко и других членов ее правительства.

Но, как оказалось, главным мотивом письма была благодарность украинскому народу за теплый прием национальных сборных по футболу и болельщиков чемпионата.

«Мы были очень рады приехать в Киев для участия в финале чемпионата, в котором приняли участие все страны Европы», — говорится в письме глав Италии и Испании.

Полный текст письма — на сайте правительства Италии.

Также, кроме упоминания о деле Тимошенко, в этом довольно лояльном для властей Украины письме содержатся слова поддержки европейских устремлений Украины.

В России такая же оппозиция...они все решают свои шкурные проблемы а не народа..такого в априоре нет, что бы для народа..Пример тому збразы польских радиоведущих в адрес украинских дувушек, но оппозиция молчала..
Offline (Украина)  
  Блог пользователя polesich   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » На передовій - Тягнибок та хлопці, в тилу - сцикливий Кличко (Український дім)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: