Живий Журнал
 
  • Страница 3 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Марш захисту Українців (У неділю, 9 березня)
Марш захисту Українців
IваницькийДата: Ср, 05.03.2008, 17:59:58 | Сообщение # 51
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote (woland)
Це офіційна позиція ... м-м.. Житомирської ініціативи?

Моя особиста. З контексту зрозуміло :). Я віддаю перевагу говорити за себе, а не озвучувати чиїсь "офіційні позиції" (Ви ж знаєте :)).

Quote (woland)
Ну, тут дозвольте вже нам, колишнім однопартійцям, про це судити. Не все ви, Ігоре Миколайовичу знаєте, не все...

Дозволяю :). Дійсно, я певно що не все знаю. Але для мене особисто - саме так воно, з моменту першого знайомства з ними обома, і виглядало. В будь-якому випадку - сьогодні вони разом.

Quote (woland)
Iваницький писал(а):
забрехались? Олександре Миколайовичу... чи то Іване... не розбереш вас :)).

Це різні люди. Втім, мені однаково приємні ;-)

Владе, зверніть увагу на перший рядок №45 ("пояснення" з'явилося пізніше - можливой під час того, як я писав відповідь, але я виходив з тієї інформації, яку отримав :)).

Щодо раз, два, три... десяти смайликів... "Не все ви, <Владе> знаєте, не все..." smile
Пригадайте - з чого розпочалася криза в облраді? Саме цьогорічна - яка й стала поштовхом до останніх подій? Ви ж, на відміну від більшості, вмієте поєднувати поінформованість з логікою?

Добавлено (05/03/2008, 17:59:58)
---------------------------------------------

Quote (Korvin)
ДЕ І КОЛИ Я СТАВИВ ДАНИЙ ВИСТУП В ПРОВИНУ????????

Заспокойтесь, шановний. Розберіться між себе - хто з вас хто (відмовтесь від напів чи повністю анонімних "погонял" - так зручніше :)), бо після вашогу останнього "допису" важко зрозуміти - хто за кого і на яке запитання відповідає. І ваш так званий "програмістський сленг"... для визначення "не дорівнює" я звик використовувати "<>". Та й у цьому випадку - взагалі не зрозуміло, до чого це твердження було неведене? Якщо "отто" не дорівнює "ваньок", то якого, вибачте, біса оте "отто" за вас відповідає? До нього свої претензії у виникненні непорозуміння і звертайте - з однієї ж бо, як не як, команди? Щодо арифметики... я щиро заздрю тому, що для вас місяць-другий - то майже ціле життя (бо ж для мене вже багато років що не день - то "опять пятница!" :)). Але закидати мені про "трабли" - не вам, шановний, ферштейн? Хоча б з тієї причини, що 22 мінус 4 - таки що 18 дорівнює, і те, що 22 вам виповнилося у минулому році - натомість в профілі заначено все ще 22 й посьогодні... то, щонайменше, трабл програмного забезпечення UcoZ (а можливо, відповідальний за відлік віку скрипт такі й ще щось - не арифметичне, враховує? :)).
І, наостанок - про "ідейні переконання". Перепрошую, але наявність останніх - свідчення відсутності або, щонайменше, дефіциту власного розуму. Будь яка "ідея" - брехня, видумана її творцем(творцями) для власної користі. Здорова і самодостатня людина керується власними знаннями і життєвим досвідом - з яких і робить ті, або інші висновки. Похибка за цією методою - суттєво нижча, ніж у разі сліпого наслідування чужих дурн... думок :). Рекомендую.



Сообщение отредактировал Iваницький - Ср, 05.03.2008, 18:00:38
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
PassionarДата: Ср, 05.03.2008, 18:00:06 | Сообщение # 52
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (woland)
А для вас є різниця між "будь-якою" історією та українською?

Зная иИторию Украины лучше иных историй, вс же вижу много общего.
Quote (woland)
Україна вже є моноетнічною державою.

Ну-ну. Похоже на зомбирование. )))
Quote (woland)
всі рівні.

Значит и получайте по полной программе.
Quote (woland)
України вважають себе українцями. За європейськими методиками така держава є моноетнічною.

Да, да, конечно, знаем и видели КАК это делается.
Quote (woland)
Відтак, навіть не читавши матеріалу, маю величезні сумніви з приводу його щонайменшої об'єктивності.

Что и требовалось доказать. "Не читали, но осуждаем".
Господин Воланд, ОНИ плохо закончили. Я так понял вам это так же грозит. Хотя нет не грозит - вы и так 0.76%, что в понятиях математической погрешности просто .... НОЛЬ!
Offline (Бразилия)  
  Блог пользователя Passionar   
wolandДата: Ср, 05.03.2008, 18:06:08 | Сообщение # 53
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Quote (Iваницький)
Щодо раз, два, три... десяти смайликів...

А що фракція ПР, СПУ, НБЛ стали під гасла Синявської? (тут двадцять смайликів)

Чи під крісло?

А от у випадку перевиборів (наскільки вірогідних - питання дискусійне) вона нікому не буде потрібна. Впевнений, вона це розуміє. На цей же випадок створювалась ЖІ, чи не так?

Добавлено (05/03/2008, 18:06:08)
---------------------------------------------

Quote (Passionar)
Господин Воланд, ОНИ плохо закончили. Я так понял вам это так же грозит. Хотя нет не грозит - вы и так 0.76%, что в понятиях математической погрешности просто .... НОЛЬ!

Ви так любите переходити на особистості, коли немає чого сказати. А немає чого сказати вам завжди, тому й женете всіляку ахінею.
Ну, тоді повідайте світу хто ж є ви? не нуль ви наш....
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
IваницькийДата: Ср, 05.03.2008, 18:09:49 | Сообщение # 54
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote (woland)
А що фракція ПР, СПУ, НБЛ стали під гасла Синявської? ... Чи під крісло?

А що, жодного іншого варіанту, як "хтось під когось лягає" - Ви не припускаєте? smile
Синявська, наскільки мені відомо, нікола не боролася за "другу державно" чи там "проти НАТО"? Тай взагалі...

Quote (woland)
А от у випадку перевиборів (наскільки вірогідних - питання дискусійне) вона нікому не буде потрібна. Впевнений, вона це розуміє. На цей же випадок створювалась ЖІ, чи не так?

Владе! Ви ж розумна людина! Ну яка, скажіть на милість, корист ЖІ від Синявської - не голови облради? Що- прапорами розмахувати? Та я ж перший у такій дурні приймати участі не стану smile - мені потрібні реальні важелі впливу на ту або іншу ситуацію. А вибори-перевибори... я не Глоба smile

Перепрошую, на сьогодні все.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
KorvinДата: Ср, 05.03.2008, 18:28:02 | Сообщение # 55
Генерал-полковник
Сообщений: 1107
Репутация: 121
Награды: 66

Украина, Житомир
Quote (Iваницький)
"погонял"
Серед освічених людей це зветься нікнейм, але для фєні - піде...
Quote (Iваницький)
"не дорівнює" я звик використовувати "<>"
Так пишуть програмісти Паскаля. Бліьш популярним є зазначене мною позначення, так пишуть прихильники С/С++.
Quote (Iваницький)
Якщо "отто" не дорівнює "ваньок", то якого, вибачте, біса оте "отто" за вас відповідає?

Мдя... Ви уважно дивились? А може це в мене стійкі галюцинації... Але, здається там написано Korvin!=Vanyok. І відносно команд. Я дійсний член партії НСНУ. Vanyok, наскільки я зрозумів, представник ВО "Свобода". Навіть особисто не знайомі. Даний камрад мене навіть зневажливо лібералом назвав, коли я свою позицію намагався описати. Яка спільна команда?
Quote (Iваницький)
я щиро заздрю тому, що для вас місяць-другий - то майже ціле життя (бо ж для мене вже багато років що не день - то "опять пятница!" :)). Але закидати мені про "трабли" - не вам, шановний, ферштейн? Хоча б з тієї причини, що 22 мінус 4 - таки що 18 дорівнює, і те, що 22 вам виповнилося у минулому році - натомість в профілі заначено все ще 22 й посьогодні... то, щонайменше, трабл програмного забезпечення UcoZ (а можливо, відповідальний за відлік віку скрипт такі й ще щось - не арифметичне, враховує? :)).

Починаю втомлюватись. Коли ви з відповідним нахабством дозволили собі зауважити, що мені було 18 років в часи Помаранчової революції, я вирішив вас виправити - 19. Коли людині 19 років - це означає, що вона вже прожила дев'ятнадцять років. Різниця ж - не місяці, а рік. А UcoZ не винен, мені справді зараз 22. І дата народження там вірна. Питання просте: а чому ви відняли саме 4 роки? Не по такій схемі рахували 2008-2004? Невже осінь 2008 року ближча до сьогоднішніх днів ніж осінь 2007? І в 2008 році я ще просто не святкував своє 23-ох річчя! Віднімати від моїх 22-ох треба було 2007-2004=3 роки! І ви отримали б 19...
Розумію, що такий рівень полеміки безпредметний, просто хотілося відповісти вам у вашому стилі - злостиво та їдко. Особливо це безапеляційне - "брехня"! Натяки на відсутність інтелекту... простіше спочатку обплювати опонента, а вже потім доводити свою позицію. "Щоби бути чистішим, не обов'язково часто митися - достатньо обгадити іншого", чи не так?
Почитайте ось це. Там інформації не багато, зате вона цікава. Може при наступній дискусії використаєте додаткові прийоми. Чи ви й так їх вже всі знаєте?


Сообщение отредактировал Korvin - Ср, 05.03.2008, 18:51:23
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Korvin   
PassionarДата: Ср, 05.03.2008, 18:55:22 | Сообщение # 56
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Korvin)
Серед освічених людей це зветься нікнейм

Я так понял "освічені люди" на родном языке уже не хотят общаться, а больше нравиться заморские инновации?
Quote (Korvin)
коли я свою позицію намагався описати

Позиция ясная и бесперспективная! Хотя либералам, соглашусь, быть еще хуже )))

Quote (Korvin)
Помаранчової революції

Это стояние на Майдане с засцанным подъездом моей тетки? Да, было такое. А Революции не помню.

Кстати, Korvin, он же Ваньок, в почему в Армии не служите? Косите?

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
wolandДата: Ср, 05.03.2008, 19:00:05 | Сообщение # 57
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Quote (Iваницький)
Синявська, наскільки мені відомо, нікола не боролася за "другу державно" чи там "проти НАТО"? Тай взагалі...

для мене досить промовиста та частина її виступу у Сєвєродонєцку, яка стосується її оцінки Помаранчевої революції. Вона політик. Не господарник, а політик, з усіма наслідками....

Quote (Iваницький)
Ну яка, скажіть на милість, корист ЖІ від Синявської - не голови облради?

Якщо мені не зраджує пам'ять, то якраз напередодні створення ЖІ саме Ви казали, вірогідність втрати ІМ крісла голови облради. Я помиляюсь?
Це перше. А друге, Ваші слова: А що ту припускати - проект, безумовно, "писався" під Синявську
Тому користь/не користь. Хоча, не дуже хочу дискутувати з цього приводу. Єдине, що наразі цікавить - апетити не змінились?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
KorvinДата: Ср, 05.03.2008, 19:01:11 | Сообщение # 58
Генерал-полковник
Сообщений: 1107
Репутация: 121
Награды: 66

Украина, Житомир
Quote (Iваницький)
І, наостанок - про "ідейні переконання". Перепрошую, але наявність останніх - свідчення відсутності або, щонайменше, дефіциту власного розуму

Дефіцит власного розуму, ІМХО - це невміння словесно або, щонайменьше, образно описати власні переконання. А чітко окреслені ідеологічні концепції використовуються для уніфікації подібних позицій. Знаєте про різні філософські течії, жанри музики, художні стилі? Проведіть аналогію - це банальна стандартизація. Звичайно, не потрібно сліпо дотримуватись певних ідейних догматів. Інакше це вже банальний фанатизм.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Korvin   
wolandДата: Ср, 05.03.2008, 19:06:02 | Сообщение # 59
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Quote (Passionar)
Я так понял "освічені люди" на родном языке уже не хотят общаться, а больше нравиться заморские инновации?

biggrin biggrin biggrin у-у, ржу.... освідчені люди, ні в якому разі не використовуйте трикляте заморське слово "нікнейм". Значно краще рідне "погоняло". Пасс - 5 балів. Ынтелигэнт

Quote (Passionar)
Это стояние на Майдане с засцанным подъездом моей тетки?

точно Ынтелигэнт. До того ж, ще й маразматік.
Навіть якщо підійти з суто піарівського боку, Україні роблять реклами на 4 млрд. дол., а його цікавлять зас...ні під'їзди. Помітьте, я абстрагуюсь від політичних наслідків П. Ре. та зламу посттоталітарного режиму.

Все ще чекаю відповіді на http://zhzh.info/forum/24-1110-40693-16-1204733168

Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
KorvinДата: Ср, 05.03.2008, 19:08:18 | Сообщение # 60
Генерал-полковник
Сообщений: 1107
Репутация: 121
Награды: 66

Украина, Житомир
Quote (Passionar)
Кстати, Korvin, он же Ваньок, в почему в Армии не служите? Косите?

І ви туди ж. А здавалися пристойним співрозмовником. Якщо ваша релігія вимагає називати мене Ванею - називайте.
Так, не служу. Будете сміятися - хворію з дитинства. Наперед відповім на ваше наступне питання: синдром Рейно із трофічними виразками. Вам стало легше?
Відразу додам, якщо вже так відверто: я пацифіст. НЕ сприймаю насилля. До служби армії ставлюся скептично. Не комплексую із цього приводу.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Korvin   
chern-iraДата: Ср, 05.03.2008, 19:21:27 | Сообщение # 61
Полковник
Сообщений: 167
Репутация: 4
Награды: 1

Украина, zhitomir
Quote (Passionar)
А что поделать, Страну не разорвешь без крови

Прямой призыв к войне. Чья кровь должна пролиться и зачем рвать страну? Поосторожнее с такими оборотами речи - могут неправильно понять. Особенно гости форума.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя chern-ira   
PassionarДата: Ср, 05.03.2008, 19:27:45 | Сообщение # 62
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (chern-ira)
Поосторожнее с такими оборотами речи - могут неправильно понять. Особенно гости форума.

Тот у кого голова на плечах поймет, как и те кто прекрасно понимают всю неоднозначтьность ситуации.
А призыва никакого нет, не тсоит искать черную кошку особенно там где еенет.
Как раз нацики тянут страну в пропасть, но это милая chern-ira, в упор не замечается.
А осторожность безусловно нужна, особенно при бросании неосторожных обвинения.
Quote (chern-ira)
могут неправильно понять. Особенно гости форума.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
chern-iraДата: Ср, 05.03.2008, 20:09:13 | Сообщение # 63
Полковник
Сообщений: 167
Репутация: 4
Награды: 1

Украина, zhitomir
Quote (Passionar)
Как раз нацики тянут страну в пропасть,

А шаровики не тянут?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя chern-ira   
PassionarДата: Ср, 05.03.2008, 20:13:35 | Сообщение # 64
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (chern-ira)
А шаровики не тянут?

Тоже тянут.
Вот эта разностороння позиция и разваливает страну.
Надеюсь и те и те поймут, что их сторонники - это миллионы людей живущие в ОДНОЙ стране.
Поэтому взаимные обвинения и оскорбления приведут не к побледе одной из сторон, а к напряжению. Бесконечно так продолжаться не может.
Одну потерю мы УЖЕ понесли.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
LasunyaДата: Ср, 05.03.2008, 21:01:57 | Сообщение # 65
Генерал-полковник
Сообщений: 1637
Репутация: 48
Награды: 14

Украина, Житомир
Quote (Passionar)
Надеюсь и те и те поймут, что их сторонники - это миллионы людей живущие в ОДНОЙ стране.

А поймут они это, когда им денег будет достаточно. А такого не бывает....
Quote (Passionar)
Поэтому взаимные обвинения и оскорбления приведут не к побледе одной из сторон, а к напряжению. Бесконечно так продолжаться не может.

И в этом напряжении мы живем уже много лет...и неизвестно сколько еще проживем.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Lasunya   
PassionarДата: Ср, 05.03.2008, 21:40:26 | Сообщение # 66
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Lasunya)
..и неизвестно сколько еще проживем.

пока не договоримся!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
ІванДата: Ср, 05.03.2008, 22:11:48 | Сообщение # 67
Генерал-лейтенант
Сообщений: 556
Репутация: 134
Награды: 8

Украина, Житомир
Quote (Passionar)
пока не договоримся!

З москалями нема спільної мови. (Степан Бандера)

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Іван   
PassionarДата: Ср, 05.03.2008, 22:14:09 | Сообщение # 68
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Vanyok)
З москалями нема спільної мови. (Степан Бандера)

Оно и видно чем закончил!
Неужели Ванек ты серьено полагаешь с такой риторикой вылезти за 2-3%?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
LasunyaДата: Ср, 05.03.2008, 22:16:49 | Сообщение # 69
Генерал-полковник
Сообщений: 1637
Репутация: 48
Награды: 14

Украина, Житомир
Quote (Passionar)
пока не договоримся!

Пасс! ты в это веришь??? Надо поколения менять ))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Lasunya   
PassionarДата: Ср, 05.03.2008, 22:25:05 | Сообщение # 70
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Lasunya)
Надо поколения менять ))

Не получиться. Это все сказки. Люди разные их много и понимание у всех разное.
Этих посадить - тех освободить, техосвободить - этих посадить" - это уже было.
Новое поколение с такими же бзиками и не так идеально как пытаются преподнести.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
LasunyaДата: Ср, 05.03.2008, 22:27:17 | Сообщение # 71
Генерал-полковник
Сообщений: 1637
Репутация: 48
Награды: 14

Украина, Житомир
Passionar, ....короче замкнутый круг какой-то
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Lasunya   
ІванДата: Ср, 05.03.2008, 22:28:23 | Сообщение # 72
Генерал-лейтенант
Сообщений: 556
Репутация: 134
Награды: 8

Украина, Житомир
Quote (Passionar)
Неужели Ванек ты серьено полагаешь с такой риторикой вылезти за 2-3%?

По-перше не ти, а ви. Я вам вже робив зауваження з цього приводу. Плануємо набрати 50+1%.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Іван   
МанюнеЦкаДата: Ср, 05.03.2008, 22:34:30 | Сообщение # 73
Подполковник
Сообщений: 110
Репутация: 7
Награды: 1

Украина, Житомир
А про шо вы тут говорите??? может я что-то скажу)))) biggrin biggrin biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя МанюнеЦка   
LasunyaДата: Ср, 05.03.2008, 22:36:24 | Сообщение # 74
Генерал-полковник
Сообщений: 1637
Репутация: 48
Награды: 14

Украина, Житомир
МанюнеЦка, читай 3 страницы постов - и ждем твое мнение
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Lasunya   
PassionarДата: Ср, 05.03.2008, 22:36:47 | Сообщение # 75
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Да нет - это жизнь. Все меняется и не только в худшую сторону.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Марш захисту Українців (У неділю, 9 березня)
  • Страница 3 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 9
  • »
Поиск: