Хатаб, а своими словами? sgrigor, подправьте пожалуйста ссылку (напр. http://b23.ru/0rsp ) - форум пополз
Всем, всем, всем халявщикам! Передается специальная новость ))
Джеффрі Пайєтт (посол США): «Критично важливим завданням на кілька наступних місяців має стати захист прав інтелектуальної власності. Це дасть велетенський поштовх зростанню інвестицій, інновацій і підприємництва. Український уряд слушно визначив вирішення проблеми пріоритетним завданням, і уряд США це вітає. Однак настав час перейти від добрих намірів до конкретних дій». http://www.radiosvoboda.org/content/article/25146535.html
Сегодня ПО, музыку, фильмы и т.д. можно получить в свободном доступе. Эту анархию, понятно, нужно прекращать и вводить правила и стандарты. За интеллектуальную собственность нужно платить, как это делается в цивилизованных странах. По этому, нужно привыкать, что новости о закрытии файлообменных серверов будут обычным явлением, а не из ряда "вон выходящих".
ГЛАВА 9 Інтелектуальна власність
Стаття 157 Цілями цієї Глави є: (а) спрощення створення і комерційного використання інноваційних продуктів та продуктів творчої діяльності на території Сторін; (b) досягнення належного та ефективного рівня охорони і захисту прав інтелектуальної власності.
Стаття 158 Характер і сфера дії зобов’язань 1. Сторони забезпечують належне та ефективне виконання зобов’язань за міжнародними договорами у сфері інтелектуальної власності, учасниками яких вони є, зокрема Угоду про торговельні аспекти прав інтелектуальної власності, що міститься в Додатку 1С до Угоди СОТ (далі – Угода ТРІПС). Положення цієї Глави доповнюють та уточнюють права і зобов’язання Сторін згідно з Угодою ТРІПС та іншими міжнародними договорами у сфері інтелектуальної власності.
2. Для цілей цієї Угоди, права інтелектуальної власності включають авторське право, зокрема право на комп’ютерні програми і бази даних, а також суміжні права, права, пов’язані з патентами, зокрема патенти на винаходи у галузі біотехнологій, торговельні марки, фірмові найменування, якщо вони охороняються у формі виключного права інтелектуальної власності відповідним національним законодавством, промислові зразки, компонування (топографії) інтегральних мікросхем, географічні зазначення, зокрема зазначення походження, зазначення джерела походження, сорти рослин, охорону конфіденційної інформації та захист від недобросовісної конкуренції, як це передбачено статтею 10 bis Паризької конвенції про охорону промислової власності (1967 року) (далі – Паризька конвенція).
Стаття 162 Строк чинності авторського права 1. Права автора літературного або художнього твору у розумінні статті 2 Бернської конвенції є чинними протягом життя автора і 70 років після його смерті, незалежно від того, коли твір правомірно був оприлюднений. 2. У випадку, якщо твір створено у співавторстві, строк, що згадується у пункті 1 цієї статті обчислюється з дати смерті автора, який помер останнім.
Стаття 163 Строк охорони авторського права на кінематографічні або аудіовізуальні твори 1. Режисер-постановник кінематографічного або аудіовізуального твору розглядається як його автор або один з його авторів. Сторони вільні у визначенні інших співавторів.
2. Строк охорони авторського права на кінематографічні або аудіовізуальні твори спливає не раніше ніж через 70 років з дати смерті останньої з групи визначених за життя осіб, незалежно від того, чи зазначені ці особи як співавтори. Ця група має як мінімум включати режисера-постановника, автора сценарію, автора діалогів і композитора музики, спеціально створених для використання в кінематографічному або аудіовізуальному творі.
Стаття 180 Охорона комп’ютерних програм 1. Сторони надають охорону авторським правам на комп’ютерні програми у такому самому обсязі, як літературним творам,як це передбачено Бернською конвенцією. З цією метою термін «комп’ютерна програма» включає попередні дослідні матеріали.
2. Охорона відповідно до цієї Угоди надається математичному виразу комп’ютерної програми будь-якої форми. Ідеї та принципи, на яких ґрунтується будь-який елемент комп’ютерної програми, зокрема ті, на яких ґрунтується її інтерфейс, не охороняються авторським правом згідно з цією Угодою.
3. Комп’ютерна програма охороняється, якщо вона є оригінальною у тому розумінні, що вона є продуктом інтелектуальної творчості автора. Ніякі інші критерії не застосовуються для визначення наявності права на охорону.
И т.д. (это только малая часть списка по охране ИС)
Сообщение отредактировал informator - Чт, 24.10.2013, 13:31:10
Сегодня ПО, музыку, фильмы и т.д. можно получить в свободном доступе. Эту анархию, понятно, нужно прекращать и вводить правила и стандарты. За интеллектуальную собственность нужно платить, как это делается в цивилизованных странах. По этому, нужно привыкать, что новости о закрытии файлообменных серверов будут обычным явлением, а не из ряда "вон выходящих".
Ну не буде файлообмінників в українському сегмені, буде в Канаді або Румунії, тобто сервара будуть не на території України
как то так horhe, а Вам точно Медведчук платит? Такое впечатление что Вы с другого лагеря и дискредитируете этими примитивными роликами идею вступления в ТС.