Живий Журнал
 
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » События в Украине (часть 4)
События в Украине
ArtmakerДата: Пт, 11.01.2019, 13:00:44 | Сообщение # 7226
Генералиссимус
Сообщений: 2316
Репутация: 1743
Награды: 222

Украина, Житомир
Цитата Koron ()
Drug, TarasS, шозадецкийсад с картнко-черепами?
О том же хотел спросить))
Вроде уже говорено-переговорено про черепа, но нет, "наша пісня гарна-нова")))

Добавлено (11.01.2019, 13:06:35)
---------------------------------------------

Цитата TarasS ()
..Всемирная сеть гаджетов дает возможность осуществлять вселенский контроль над человеческим родом......Так вот, контроль из одной точки это предвестие пришествия Антихриста. Если говорить о христианском взгляде. Антихрист это та личность, которая будет во главе всемирной паутины, контролирующей весь человеческий род...
...Значит, сама по себе структура представляет опасность.
TarasS, вместо того, чтобы назвать тебя конченым тупоголовым 3.14здоболом, просто спрошу, а с какими конкретно утверждениями из приведенной цитаты Кирилла ты не согласен (ну, само-собой, кроме существования Бога и Антихриста - потому, как Кирилл уточнил, что речь идет о христианском взгляде)?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Artmaker   
HoakinaДата: Пт, 11.01.2019, 13:53:38 | Сообщение # 7227
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата asercbr_zt ()
Вы бы это, прогулялись со свастикой, например, по Берлину, а потом бы рассказали что это символ Солнца.
повірте, там багато таких, хто прогулюється, і про Індію може розповісти, бо свастика є символом німецьких нацистів тільки в такому контексті - як символ нацистів. У всіх інших контекстах це всього лиш давній символ.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
asercbr_ztДата: Пт, 11.01.2019, 13:58:21 | Сообщение # 7228
Генерал-полковник
Сообщений: 1507
Репутация: -515
Награды: 19

Украина, Харьков
Цитата Hoakina ()
повірте, там багато таких, хто прогулюється, і про Індію може розповісти, бо свастика є символом німецьких нацистів тільки в такому контексті - як символ нацистів. У всіх інших контекстах це всього лиш давній символ.
Марина, Вы попробуйте, потом раскажите))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя asercbr_zt   
TarasSДата: Пт, 11.01.2019, 14:10:56 | Сообщение # 7229
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
TarasS, Вы бы это, прогулялись со свастикой, например, по Берлину, а потом бы рассказали что это символ Солнца.

Незграбна ватна спроба перевести предмет розмови з "голови Адама" на свастику. Try again!

Цитата
DrugTarasS, шозадецкийсад с картинко-черепами?

Koron, а в тебе вже з голівки вилетіло? Так я нагадаю. Ви з артмейкером рвете сраки на німецький хрест, доводячи, що "голова Адама" - нацистська символіка. Ось твої слова:

трибунал (его статут) - это действующее международное право в Украине

Тепер поясни, чому в РФ поклали хєр на статут трибуналу і міжнародне право? Чому в РФ - на батьківщині антифашизму - можна вільно купити/продати/демонструвати нацистську символіку? 

Також поясни, чому штурмовики американських ВМС літають з нацистською символікою?

Заодно поясни, чому з нацистською символікою їздили на парадах німецькі та російські гусари? чому нацистська символіка вишита на рясах православних ченців? чому нацистська символіка була на прапорах більшовиків, анархістів, сербських четників тощо?

Час пішов.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
TarasSДата: Пт, 11.01.2019, 14:20:29 | Сообщение # 7230
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
TarasS, вместо того, чтобы назвать тебя конченым тупоголовым 3.14здоболом...

...просто визнай себе та Гундяя насіями параноїдальної ватного божевілля. Згідно з ним в Інтернеті сидить Антихрист, а весь світ контролюється ЗОГом, ротшільдами та рокфелерами - які приховують правду про Велику Тартарію і страшні ядерні війни 18 та 19 століть.  biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
ArtmakerДата: Пт, 11.01.2019, 15:44:01 | Сообщение # 7231
Генералиссимус
Сообщений: 2316
Репутация: 1743
Награды: 222

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
Ви з артмейкером рвете сраки на німецький хрест, доводячи, що "голова Адама" - нацистська символіка
TarasS, ти реальний дебіл, чи майстерно прикидаєшься?
ХТО крім тебе писав про те, що "голова Адама" - нацистська символіка?
Мова йшла про конкретну емблему конкретної частини військ СС, публічне використання якої офіційно заборонене.
Натомість ти, як тупий, впертий ішак, знову метеш пургу про череп, кістки, піратів і гугенсоллерів)

Цитата TarasS ()
Згідно з ним в Інтернеті сидить Антихрист, а весь світ контролюється ЗОГом, ротшільдами та рокфелерами
Так і є!
А ще на хмарах живе Бог!
Не знав?)))

Доречі, що ти куриш?)))))))))))


Сообщение отредактировал Artmaker - Пт, 11.01.2019, 15:45:26
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Artmaker   
TarasSДата: Пт, 11.01.2019, 16:09:14 | Сообщение # 7232
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Мова йшла про конкретну емблему конкретної частини військ СС, публічне використання якої офіційно заборонене.

О, а тепер покажи зображення цієї емблеми конкретної частини військ СС, публічне використання якої офіційно заборонене. Сміливіше!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
prediДата: Пт, 11.01.2019, 16:09:17 | Сообщение # 7233
Генерал-лейтенант
Сообщений: 744
Репутация: 218
Награды: 15

Канада, Москва
Цитата Artmaker ()
Мова йшла про конкретну емблему конкретної частини військ СС, публічне використання якої офіційно заборонене.
Приведи ким, коли, яким документом заборонена та бляшка котра була у нашого війського? Питаю вчетверте.
Чекаю.
Іще.
Поясни тоді, чому фашистська росія використовує символіку фашистської Германії в вигляді орла на своєму гербі і пятиконечну зірку і чому вата мовчить і не обурюється?
Чи російським фашистам фашистське можна а іншим ні?
Цитата: "Символ российской государственности — двуглавый орел — похож на эмблему 21-й пехотной дивизии СС Skanderberg."
"Среди символов, использовавшихся в Германии при Гитлере,— шестиконечная звезда (изображена на эмблеме 25-й танковой дивизии), пятиконечная звезда (389-я пехотная дивизия), "
https://www.kommersant.ru/doc/717195

Добавлено (11.01.2019, 16:21:54)
---------------------------------------------
Цитата Koron ()
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/998_201
Е ні.
Приведи конкретну цитату де в законі заборонено те, що одів наш військовий?


Сообщение отредактировал predi - Пт, 11.01.2019, 16:57:14
Offline (Украина)  
  Блог пользователя predi   
HoakinaДата: Пт, 11.01.2019, 16:40:43 | Сообщение # 7234
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата asercbr_zt ()
Марина, Вы попробуйте, потом раскажите))
ого, це я тепер Вас мушу заводити? ))) може Ви нарешті знайдете собі дівчину

Добавлено (11.01.2019, 16:54:35)
---------------------------------------------
побіжний пошук в інеті видав, що в Пергамському музеї в Берлині є давні артефакти з зображенням свастики у відкритому доступі. Я це мала на увазі в своєму коменті. Думаю, що цей символ кількох чільних богів індуїстського пантеону є також і в храмах цієї релігії, які є і Берліні. Стверджувати не буду, але чомусь здається, що вони там є.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
KoronДата: Пт, 11.01.2019, 19:08:37 | Сообщение # 7235
Генерал-лейтенант
Сообщений: 523
Репутация: -692
Награды: 3

Украина, Z
Цитата TarasS ()
О, а тепер покажи зображення цієї емблеми конкретної частини військ СС, публічне використання якої офіційно заборонене. Сміливіше!

По третьему кругу? Пора прекращать. Вам уже и товарищи грубо намекают, что это зашквар.

Цитата predi ()
Приведи конкретну цитату де в законі заборонено те, що одів наш військовий?

Я тебе тонко намекаю: приведи конкретну цитату в законі, в якій би Гітлер визнавався злочинцем.

П. С. TarasSpredi, может быть и поздно, но я вам дам подсказку. Вы делаете стратегическую ошибку: как же вы потом будете доказывать своим "ватным" оппонентам, что на Украине нацизма нет? Я же правильно понимаю, что вы осознано пытаетесь защищать членов СС?


Сообщение отредактировал Koron - Пт, 11.01.2019, 19:10:20
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Koron   
prediДата: Пт, 11.01.2019, 19:55:03 | Сообщение # 7236
Генерал-лейтенант
Сообщений: 744
Репутация: 218
Награды: 15

Канада, Москва
Цитата Koron ()
Я тебе тонко намекаю: приведи конкретну цитату в законі, в якій би Гітлер визнавався злочинцем.
А що це ти зараз за дурню мелеш?
Представники фашистського руського мира звинуватили нашого бійця в тому, що він прицепив нібито фашистську символіку?
Якщо ви когось в чомусь звинувачуєте то приведіть конкретний  закон, який боєць порушив, санкції статті і доведіть, що в нього була символіка ідентична німецькій!
Прошу це вже в п"ятий раз.
Якщо не зможете- то не верещіть , а попросіть вибачення в ображеної людини.
Цитата Koron ()
П. С. TarasS, predi, может быть и поздно, но я вам дам подсказку. Вы делаете стратегическую ошибку: как же вы потом будете доказывать своим "ватным" оппонентам, что на Украине нацизма нет? Я же правильно понимаю, что вы осознано пытаетесь защищать членов СС?
Прокаркав представник русофашистського окупанта котрі підступно вбивають наших хлопців  під маскою "ихтамнет". Ваш нацизм вже переріс у фашизм. То чому цього не бачиш?
Повторю іще раз питання на котре не получив відповіді:
Поясни тоді, чому фашистська росія використовує символіку фашистської Германії в вигляді орла на своєму гербі і пятиконечну зірку і чому вата мовчить і не обурюється?
Чи російським фашистам фашистське можна а іншим ні?
Цитата: "Символ российской государственности — двуглавый орел — похож на эмблему 21-й пехотной дивизии СС Skanderberg."
"Среди символов, использовавшихся в Германии при Гитлере,— шестиконечная звезда (изображена на эмблеме 25-й танковой дивизии), пятиконечная звезда (389-я пехотная дивизия), "
https://www.kommersant.ru/doc/717195


Сообщение отредактировал predi - Сб, 12.01.2019, 09:14:30
Offline (Украина)  
  Блог пользователя predi   
prediДата: Сб, 12.01.2019, 07:33:09 | Сообщение # 7237
Генерал-лейтенант
Сообщений: 744
Репутация: 218
Награды: 15

Канада, Москва
AntiSvinomir
А чого ти до мене звертаєшся?
Забув мої умови?
Діалог з тобою завершено до їх виконання.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя predi   
leon_zhДата: Сб, 12.01.2019, 09:57:00 | Сообщение # 7238
Рядовой
Сообщений: 153
Репутация: -218
Награды: 9

Украина, Житомир
AntiSvinomir, укрфашисты не понимают, что ты он них хочешь, ведь они ничего плохого и запрещенного в нацистской символике не видят. Тем более вряд ли ты достучишся до тролля perdi.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя leon_zh   
KoronДата: Вс, 13.01.2019, 09:43:43 | Сообщение # 7239
Генерал-лейтенант
Сообщений: 523
Репутация: -692
Награды: 3

Украина, Z
«Секс по согласию»: пара из Николаева составила «акт на проникновение в другого живого человека»

Цитата
Как известно, с 11 января в Украине вступили в силу новые редакции статей Уголовного кодекса, которые касаются вопросов о квалификации сексуальных преступлений. Теперь в идеале у вас должно быть разрешение на секс с вашей второй половиной.

Пара из Николаева решила показать абсурдность правок и составили «акт на проникновение в другого живого человека». В акте необходимо указать паспортные данные, идентификационный код, номер мобильного, время в которое будет происходить проникновение, а также аналогичные данные второй половины. В таком акте нужно указать, что именно будет проведено в процессе. Акт составляется в присутствии трех свидетелей.

+18


Сообщение отредактировал Koron - Вс, 13.01.2019, 09:45:29
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Koron   
HoakinaДата: Вс, 13.01.2019, 09:53:29 | Сообщение # 7240
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Koron, ого! а що більших проблем в Україні вже нема, ніж цей закон? от і чудово! промосковські тролі вже висмоктують проблеми не буду казати звідки, бо я чемна пані.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
TarasSДата: Пн, 14.01.2019, 01:29:17 | Сообщение # 7241
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Путін віддає Курили - нє, нецікаво. У Магнітогорську взірвали будинок і вбили людей у маршрутці - омерта. Головне для вати - покривлятися на тему закону про секс.

Ну, ваті ж реально смішно - яка ще згода на секс може бути? Путін ось ви...бав російських пенсіонерів без будь-якої згоди - і нормік. Тільки рохкають від задоволення. 

Цитата
Вот фото одного из офицеров дивизии Мертвая Голова.

З такою ж фурою ходить Штірліц усі 12 серій. Серіал регулярно показують в РФ на 9 травня. Щось не можу згадати жодної скарги на Останкіно, яке щороку пропагує нацистську символіку.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
TarasSДата: Пн, 14.01.2019, 01:50:22 | Сообщение # 7242
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Я же правильно понимаю, что вы осознано пытаетесь защищать членов СС?

Члени російських формувань СС носили носили шеврони з андріївським прапором, російським триколором та православним хрестом. За твоєю фуфаєчною логікою, ці символи мають бути заборонені. Так? Бо якщо не так, то виходить, що ти свідомо намагаєшся захищати членів СС. 



Додатковий лікнеп: знаки дивізій СС. За логікою ватних ідіотів, мають бути заборонені такі геральдичні фігури, як лев, меч, рука, ключ, квітка чортополоху, кінська голова. А також двоголовий орел. Бо їх носили фошизди.  biggrin 

Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
prediДата: Пн, 14.01.2019, 08:12:30 | Сообщение # 7243
Генерал-лейтенант
Сообщений: 744
Репутация: 218
Награды: 15

Канада, Москва
Цитата leon_zh ()
AntiSvinomir, укрфашисты не понимают,
Слухай, леон загазований.
Якщо ми укрофашисти, то приведи весь список злодіянь котрі ми вчинили і котрі попадають під визначення "укрофашисти".
Ми знаєм деякі з них:
Розіп"яті хлопчики, згвалтовані старухи знищені снігірі....
Що ще?
Тож наведи конкретний список з підтверджених джерел де, коли і які ми вчинили злочини.
Якщо потрібно, то я зі своєї сторони приведу злочини російських фашистів, котрим ти служиш.
Лице руського мира:


Сообщение отредактировал predi - Пн, 14.01.2019, 09:09:22
Offline (Украина)  
  Блог пользователя predi   
leon_zhДата: Пн, 14.01.2019, 10:29:15 | Сообщение # 7244
Рядовой
Сообщений: 153
Репутация: -218
Награды: 9

Украина, Житомир
Цитата predi ()
то приведи весь список злодіянь
Я с укрофашней диалоги не веду.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя leon_zh   
prediДата: Пн, 14.01.2019, 10:41:54 | Сообщение # 7245
Генерал-лейтенант
Сообщений: 744
Репутация: 218
Награды: 15

Канада, Москва
Цитата leon_zh ()
Я с укрофашней диалоги не веду.
А чого тоді вів до цього що і вимусило мене відписатись?
Може причина в іншому?
Русофашисту нема що сказать, а тим більше привести конкретні факти наших "злодіянь"?
Якщо не маєш фактів, тоді замовкни і не ображай нас, а то геть  схожий на тупоголового прокремлівського знайду.


Сообщение отредактировал predi - Пн, 14.01.2019, 10:43:03
Offline (Украина)  
  Блог пользователя predi   
DrugДата: Пн, 14.01.2019, 11:37:26 | Сообщение # 7246
Генерал-полковник
Сообщений: 1335
Репутация: 705
Награды: 30

Украина, Zt
Цитата AntiSvinomir ()
Время пошло.
я тебе уже доказал, что в этом ордене НЕТ колорадской ленточки.
Сообщение # 7234

Ты ее снова постишь? 
Это тянет на умышленное использование уж точно запрещенной символики.
Не вынуждай админов снова посылать тебя на...  в бан.

Время пошло.


Сообщение отредактировал Drug - Пн, 14.01.2019, 11:59:25
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Drug   
ArtmakerДата: Пн, 14.01.2019, 19:12:17 | Сообщение # 7247
Генералиссимус
Сообщений: 2316
Репутация: 1743
Награды: 222

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
Путін віддає Курили - нє, нецікаво.
TarasS, оце так - слідкуєш за рашкою в режимі реального часу?)))
Ну тоді засвіти подробиці будь-ласка, про те, хто, що і кому там віддає?
Лавров як раз сьогодні заявив прямо протилежне. А у тебе які джерела інформації? ))))))))))


Сообщение отредактировал Artmaker - Пн, 14.01.2019, 19:42:40
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Artmaker   
MarekДата: Пн, 14.01.2019, 22:25:59 | Сообщение # 7248
Подполковник
Сообщений: 146
Репутация: -29
Награды: 2

Украина, Житомир
Цитата leon_zh ()
Тут есть отрыжка сатаны - чемна пані
Е-мое...а кто это? Я что-то пропустил?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Marek   
prediДата: Вт, 15.01.2019, 09:01:27 | Сообщение # 7249
Генерал-лейтенант
Сообщений: 744
Репутация: 218
Награды: 15

Канада, Москва
Цитата AntiSvinomir ()
Так что докажи, что ИМЕННО ЭТА лента является запрещенной и что именно ЭТА ЛЕНТА гвардейская.
 А нащо доказувать очевидні речі?
Якщо не бачиш -одінь окуляри і роздивись?
Цитата AntiSvinomir ()
Приведи мне список доказательств из подтвержденных источников, что именно ЭТА лента есть запрещенной.
Ми всі бачим що це колорадська стрічка, котра заборонена законодавством України.
Чому порушуєш закон?
Якщо ти стверджуєш що це не вона, приведи докази що  вона ніякого відношення до георгіївської стрічки не має  і поясни тоді що це за кусок тряпки ти тоді опублікував на фоні нагороди?
Пост спонтанний можеш відповідать чи ні, але з тобою діалог завершено.


Сообщение отредактировал predi - Вт, 15.01.2019, 09:12:24
Offline (Украина)  
  Блог пользователя predi   
ArtmakerДата: Вт, 15.01.2019, 14:43:39 | Сообщение # 7250
Генералиссимус
Сообщений: 2316
Репутация: 1743
Награды: 222

Украина, Житомир
Цитата predi ()
Ми всі бачим що це колорадська стрічка, котра заборонена законодавством України.
predi, всі ви - це хто? Вишиватні укронацисти?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Artmaker   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » События в Украине (часть 4)
Поиск: