Живий Журнал
 

Комментарии пользователя predi на ЖЖ.инфо



Смотрите также: сообщения на форуме пользователя [predi]


Найдено комментариев: 2141
Показано комментариев: 751-780
Страницы: « 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 71 72 »

predi
1391 predi (predi)   • 16:29:23, 15.01.2021 [Материал]

Це твої діди лизали чоботи окупантам, як показує історія, бо кацапи першими серед всіх здавались цілими арміями на чолі з генералами і справно прислужували окупантам борючись проти наших дідів котрі захищали свою Батьківщину. Але "Пабеду" ці орки нагло приватизували, забувши про подвиги інших народів і лишивши інші народи всіх заслуг. І ти, фашист, не маєш жодного права споминати святі імена наших воїнів котрі захищали землю від німців бо ти, убогий, і є тією заразою, з котрою наші діди воювали на фронті.
Але дивує інше. Нинішній руський нацист, окупант і фашист під ніком Евгений (Artmaker) люто ненавидить німецьких фашистів!
Тож виникає питання.Чому нинішні російськи фашисти ненавидить німецьких фашистів коли самі є їх гіршою копією? А окупант?
predi
1390 predi (predi)   • 09:38:21, 15.01.2021 [Материал]

А чому Поліщук до цих пір не вивчив державної мови?
predi
1389 predi (predi)   • 21:17:25, 14.01.2021 [Материал]

"Слава Україні!". Молодець. Ще добавляй путін ...уйло і буде якраз гармонія.
predi
1388 predi (predi)   • 21:11:48, 14.01.2021 [Материал]

А ми це ще повторимо, бо мразь окупувала Крим і інші наші території.
predi
1387 predi (predi)   • 21:10:02, 14.01.2021 [Материал]

Та ні, кацапи все звільнили!
З допомогою цілої Армії під керівництвом генерал-лейтенанта Власова!
predi
1386 predi (predi)   • 20:55:43, 14.01.2021 [Материал]

Та яка ж це сепарня?
Это ж АСВАБАДИТЕЛИ!
На протязі всієї історії вони нас "АСВАБАЖДАЮТ".
Асвабадили від українців цілий схід України з допомогую ГУЛАГів і голодоморів , заморивши і закатувавши мільйони, а потім заселивши їх пусті оселі своїми орками тому і получився регіон під назвою ДАУНбас.
Тепер "асвабаділі" Крим і інші териториї вбивши біль ніж 14 тис. українців .
І тепер ці асвабадітелі звільнюють людей від земного життя, катуючи, забираючи і вбиваючи наших людей в сучасних катівнях російського гетто!
Оце і є істинне лице цих приматів котрі відписались вище глузуючи самі з себе.
Дебіли млять!
predi
1385 predi (predi)   • 21:56:45, 13.01.2021 [Материал]

А що в тебе з зором, коли не бачиш ключових призвіщ?
predi
1384 predi (predi)   • 21:49:57, 13.01.2021 [Материал]

Саакашвили! Не?
predi
1383 predi (predi)   • 21:12:07, 13.01.2021 [Материал]

Ха,ха,ха.
Українець ні перед ким і ніколи не стояв на колінах.
То це ж є кацапська теорія, "стояти на колінах", котра в тобі живе.
То ж стійте в глибокому поклоні орки пупкіна доки не здохнете від його бездарного правління. Ви раби і не спроможні на свободу.
Не визволитесь-буде вам гаплик разом з пупкіним.
Не дякуйте за попередження!
predi
1382 predi (predi)   • 21:00:33, 13.01.2021 [Материал]

Я теж ні за яника, ні за пороха ні за нинішнього.
"Судите по делам" знайомо?
Ото ж і я за тих хто без фальшивого трєпа в очі виборцям, робить свою обіцяну справу для блага народу, а не для особистого збагачення забувши всі обіцянки.
Тож ВСІ "папередники" в лиці Президентів, без всякого виключення, обіцяли рай якщо їх виберуть, тільки не сказали для кого вони його збудують.
І цей, як виявилось, не виняток, а скоріше гірша копія бо підпав під вплив вати.
Тож ждати обіцяного ним зниження ціни на газ не вийшло бо його оточення, підняло космічні ціни і останній ненароком вийшов в ролі клоуна котрий не має вплив на ситуацію. І це правда.
predi
1381 predi (predi)   • 19:41:49, 13.01.2021 [Материал]

Виправляти як? Знов міняти покриття чи латати те що схоже на шиферний асфальт з ямами?
А може потрібно було шукати тих, хто зробив би це якісно з першого разу але котрі були викинуті з претендентів?
І чому неспроможні взялись за цю роботу і хто повинен персонально відповісти за розтрачені гроші за неякісний ремонт?
А пан Бунечко?
predi
1380 predi (predi)   • 19:22:27, 13.01.2021 [Материал]

Так і є.
Але "Нафтогаз" це первинна ланка, а інші "гази"-це прокладки Фірташа і інших котрі перепродують його уже з націнкою.
Тому Сергій (RaID) правий і переходити в "Нафтогаз" потрібно всім тим, хто не хоче підтримувати олігархів і платити зайві гроші.
До речі, пройшла інформація що перехід до іншого постачальника можливо оформити не тільки через "Приват", а і через "Ощадбанк" в короткий термін.
predi
1379 predi (predi)   • 18:55:22, 13.01.2021 [Материал]

Цитата: "Они снизят на 30%. Кость бросили народу.
Підтримав би.
Але якщо на фоні тарифів прийде до влади ця вата, чи інші корумповані "папередники" то це буде ще гірший геноцид ніж при янику коли держава була пограбована вщерть. Залишимось в постолах і знов будем рабами московітів.
Тому питання підтримати акції чи не підтримати не стоїть.
Однозначно підтримати і тільки в тому разі коли за нею не тирчать роги оцих ватних імбецілів і корупціонерів у котрих інші, особисті, плани на це дійство..
Гнать їх з цієї акції і тоді буде дійсно народний протест і його волевиявлення.
predi
1378 predi (predi)   • 16:32:43, 13.01.2021 [Материал]

А цікаво, на скільки відсотків відбулось підвищення і чи ці 30% зможут привести тарифи до цифр перед підвищенням?
Тобто, на яку суму все ж таки залізли в наш карман?.
predi
1377 predi (predi)   • 15:34:45, 13.01.2021 [Материал]

А чому мені не хочеш відповісти, бо це я писав цей пост?
І питання іще одне!
Де ви були в ті дні коли протести йшли по всій Україні і чи будете ви протестувати тоді, коли запропонована кабміном тарифна політика не задовольнить людей і вони знову вийдуть на ці акції?
Чи ви знов будете у хвості з черговим "пшиком"?
predi
1376 predi (predi)   • 15:03:56, 13.01.2021 [Материал]

Пан атаман грицько ватніческий!
Всі, буквально всі, не згодні з таким підвищенням цін і готові відстоювати свої права з метою приведення тарифів до реальних.
І вже є прояви того що ці питання поставлені і почали вирішуватись тими хто зробив цей тарифний геноцид . І заслуга в цьому тих протестантів котрі протестували в перші дні і до яких вимушені були прислухатись можновладці котрі вже обіцяли вирішити ці питання.
А ваша акція має іншу мету. Вся ця дерьмократія із знайомих облич має мету, на фоні протестних акцій, пропіаритись і пролізти в черговий раз до кормушки у владу, чи отримати особисті бонуси у тих кого вдастся протягти до цих кабінетів . То ж якби ви це організували і робили в перші дні, то ми б аплодували, а тепер-це пустий пшик для загальної справи і це не що інше як використання цих людей в особистих інтересах.
predi
1375 predi (predi)   • 13:02:44, 13.01.2021 [Материал]

Не в ті двері стукаємо. Бо "рішали" не в Житомирі. Тож повторю пост і тут.
Доки будуть кремлівські агенти ( Ермак, Дубінський, Кива, блок ОПЗЖ, Медведчуки і інші) визначати орієнтири в Україні доти буде продовжуватись хаос, корупція, грабунок українців і інші речі котрі тим чи іншим чином впливають на дестабілізацію ситуації і спроможність в її розвитку.
Тож підвищення тарифів і є одним із факторів цієї антинародної акції.
А без згоди цих можновладців олігархи не здатні самі підняти і ввести грабіжницькі ціни. То ж очевидно хто за цим стоїть.
А сам Зеленський не спроможний керувати країною і працює Президентом в офісі Ермака.
predi
1374 predi (predi)   • 09:59:55, 13.01.2021 [Материал]

.
predi
1373 predi (predi)   • 19:30:35, 11.01.2021 [Материал]

На твоїх, на кацапів?
А шо вони вже і сюди пробрались?
От же ж сцуки і як їх разом з пупкіним земля тримає?
predi
1372 predi (predi)   • 16:34:36, 11.01.2021 [Материал]

Е ні.
Ти вже терпи там цього Святославу (SlavaNibiru) хоч він і худоба. І не дуркуй.
Ви двоє ватників, а це менше ніж один нормальний чоловік. Тож якщо вас роз'єднати то буде два неповноцінних каліки на всю голову.
То як вас тоді буде транспортувати в рідну говень?.
Вас же необхідно здати поголовно і живими, щоб добавить мусора в скрепи.
predi
1371 predi (predi)   • 15:00:28, 11.01.2021 [Материал]

Тю, а я думав що розмовляю з нормальним. От що робить денатурат з людиною. Sams2 видужуй і не повторюй більш помилок і не верзи завчених фраз про рузького ушлепка яника котрий є міжнародний злочинець і ворюга.
Святослав (SlavaNibiru), а ти там поряд, то доглядай за ним, хоча в тебе самого неперевершені заскоки і крутіші ніж в кого. Вата є вата.
Тепер зрозуміло звідки ця двуліка рузька публіка веде свій репортаж. Алаверди біснуваті.
Хе,хе!
predi
1370 predi (predi)   • 14:05:52, 11.01.2021 [Материал]

Бач як я доходчиво тобі пояснив.
Тож по факту тобі і апелювати нічим , а злобна піна з сепарського рота котра в тебе летить це гарні симптоми близького фіналу, що не може не радувать.
Гаплик пупкіну і його сателітам.
Хе,хе!
predi
1369 predi (predi)   • 10:51:41, 11.01.2021 [Материал]

"Недоумок, что такое казна, и что значит "оказалась пустой"?
Якщо це для тебе надто складно зрозуміти поясню на простому прикладі.
Ти кожен день тирив спирт на виробництві і вживав. А це прийшов, а бочка пуста бо весь спирт вкрав і вивіз яник. Але в нашому випадку замість спірту був вкрадений річний бюджет України в грошовому еквіваленті і сейфи Держбанку теж почистив на нуль.
Тепер дійшло олух?
"Так как быть с ростом ВВП в 11,8%? "
А ти ушлепнутий не знаєш що сталося після того як яник драпонув в свою московію?
Чи може не знаєш що кацапи пішли війною на Україну і всі без винятку матеріальні ресурси були кинуті на боротьбу з окупантом? То про який розвиток країни може йти мова коли йде війна? Сталін всіх був навіть перевів на хлібні картки бо в СССР була криза і голод. То ж менше вживай бо пропите тіло не здатне до розумової діяльності. Ферштейн?
predi
1368 predi (predi)   • 09:52:46, 09.01.2021 [Материал]

Навіть на цьому форумі збирали йому допомогу.
predi
1367 predi (predi)   • 15:53:10, 06.01.2021 [Материал]

Це ми тебе і яника загнали в жопу ось там і сидіть мовчки.
А помінялось багато що і основне-що рівень життя у кацапії найнижчий у Европі, Україна теж вже давно обігнала бензоколонку за рівнем життя.
То ж заткнись поребриковська мразь і не пропагуй тут фашистські ідеї руського міра, а їдь спасати тонущі скрепи.
predi
1366 predi (predi)   • 15:48:01, 06.01.2021 [Материал]

Да, кацапи так і жили, наче в казці..
На всіх керівних постах сиділи ставленики тупіна і грабували Україну безмежно, доки майдан не вигнав грязною мітлою цих баранів в свою московію.
Хотя боротьба ще не закінчена, але тепер кацапи вже не можуть масштабно проводить антидержавну політику і грабувати її бо отримали так по зубах, що істерять в своїй злобі кривлячи ідіотську бандитську рожу, що не може не радувать.
Тож ми все зробили вірно якщо від одного спомину майдана поребриковська сатана падає в обморок.
Кацапський корабель потихеньку йде на дно і скоро той час коли ці ідіоти зійдуть з котушок бо прірва попереду і Правди нікуди діти.
Слава Україні і кірдик тупим кацапам!
predi
1365 predi (predi)   • 11:36:04, 06.01.2021 [Материал]

Поздоровлення від самозванця і неіснуючого генерала виглядає комічно.
І шо курить вата?
predi
1364 predi (predi)   • 22:45:38, 05.01.2021 [Материал]

Так!
Тирчить в тебе з рота, тому тепер розумію чому тебе заслужено всі звуть підаром і чому ти є холуєм пупкіна.
Одна злочинна команда глукнутих довбнів підарного походження.
Хе,хе!.
predi
1363 predi (predi)   • 19:35:27, 05.01.2021 [Материал]

Кацапський злочинець перестріляв сонних людей і потерпілі, котрі не чекали такої підступності ще й в чомусь винні?
Тож тоді і зрозуміла логіка тупіна коли кремлівські фашисти хором звинувачують потерпілу Україну в чомусь винною, в той час коли на нас напало озвіріле стадо руських нацистів, вбивши більше 14 тис. безневинних українців і окупувавши її території . Доходить до абсурду, що Україна ніби сама себе окупувала. Логіка достойна одвічних нацистських ідіотів.
«Россия - самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых само понятие Добра и Зла вывернуто на изнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир...» – И.А.Ильин (1882-1954) , русский философ.
Краще і не скажеш.
predi
1362 predi (predi)   • 14:57:30, 03.01.2021 [Материал]

"Свидетели Медведчуковских каналов как раз никуда не торопятся."
А це що за бунт на тонущому кораблі распутеї?
Тупін приказав всіх кацапів України проколоть своєю вакциною і баста.
Накази піддослідними не обговорюються, бо експерименти потрібно довести до кінця.
Єдина можлива побочна проблема це надмірна завантаженість ритуальних органів, але якщо тупін погодиться забирати останки учасників на істеричну батьківщину то чому би й ні?
1-30 31-60 ... 691-720 721-750 751-780 781-810 811-840 ... 2101-2130 2131-2141

На этой странице городского портала "Живой Журнал" собраны комментарии пользователя predi оставленные под новостями, статьями и блогами на сайте zhzh.info. Для просмотра сообщений этого пользователя на форуме перейдите на эту страницу.