Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Понедельник, 16 Мая 2022    14:53:43
ЖурналОнлайнВидео роликиЖитомир

Інтелігенція Житомирщини обєдналась навколо одного кандидата.

Рейтинг кино: 1.0/5
Всего голосов: 2
Просмотров фильма: 4100
Комментариев про кино: 0

Еліта суспільства завжди прагнула кращого життя та була генератором усіх прогресивних ідей. Одну із таких на громадських зборах обговорювали представники інтелігенції Житомирщини. Вони вирішили звернутися до кандидатів у Президенти України із закликом об’єднатися навколо одного кандидата.

Діячі культури, науковці, представники духовенства, художники, які піднімалися на сцену, зазначали, що найбільше їхнє очікування— це лідер, який об’єднає державу і наведе у ній порядок, сконсолідує гілки влади і достойно представлятиме інтереси України на всіх рівнях.

Василь Кондратюк, голова спілки художників Житомирської області: “На сьогоднішній день таким лідером, гідним бути Президентом, є нинішній Прем’єр-Міністр Юлія Володимирівна Тимошенко”.

Чому Юлія Тимошенко, а не хтось інший? Свою позицію еліта аргументовувала тим, що ця мудра і розважлива жінка кожного дня своїми справами доводить: їй потрібні прості люди та їхнє благополуччя, а не влада. І якщо лідерці допомогти, вона приведе Україну до світлого та гідного майбутнього. Поки що маємо ображену старість і занедбану молодість, зупинені будівництва та суспільний розбрат, говорили учасники зборів. Для добробуту країні потрібна захищена, освічена та здорова нація. Нинішній Прем’єр-Міністр це добре розуміє, тому свої зусилля першочергово скеровує на армію, освіту і медицину. Представники останньої галузі доводили це у своїх виступах, зауважуючи, що Президентом України повинен бути не обіцяльник, а людина слова.

Анатолій Терефеєв, голова Асоціації головних лікарів Житомирської області: “Дякуючи Юлії Володимирівні в мене була зустріч із міністром охорони здоров’я і ми сподіваємося отримати туди необхідне обладнання та апаратуру. Коли за людиною стоять конкретні справи, і це можна помацати та відчути, такій людині треба вірити”.

Наприкінці зборів інтелігенція проголосувала за звернення до кандидатів у Президенти, в якому закликала політиків проявити мудрість та відкинути свої амбіції. Служити Україні треба не лише на посаді Президента. Розпорошування голосів виборців може привести до влади олігархічні клани та бандитські угрупування, говориться у зверненні.©

  Смотреть трейлер фильма Інтелігенція Житомирщини обєдналась навколо одного кандидата.
12 Октября 2009 в кино-базу "Журнала Житомира" был добавлен фильм жанра: Житомир под названием: Інтелігенція Житомирщини обєдналась навколо одного кандидата.. Отметим, что мы не нарушаем авторские права, а представляем трейлеры только для ознакомления с новинками кино. Конечно же, мы не поддерживаем пиратские сайты и не храним этот фильм на сервере zhzh.info. Советуем легально скачать Інтелігенція Житомирщини обєдналась навколо одного кандидата. или смотреть онлайн самые популярные и лучшие фильмы бесплатно и в хорошем качестве на одном из многочисленный легальных кино сайтов

Похожие фильмы: (Житомир, Тимошенко, выборы Президента)


Всего комментариев: 0
Добавлять отзывы к фильму Інтелігенція Житомирщини обєдналась навколо одного кандидата. могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]