Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 26 Января 2022    07:57:47
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Коротка історія України і українців
Коротка історія України і українців
ІванДата: Понедельник, 02 Июня 2008, 11:03:37 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Сообщений: 556
Репутация: 134
Награды: 8

Украина, Житомир
В ніч на шостий день сотворив Бог першу людину, і назвав він її Богданом.
Богдан огледів сотворений світ, порівняв з садом Едемським та й утік з раю, бо був дуже свободолюбивим і не хотів жити в Едемському зоопарку. Для життя він обрав собі найкрасивіше місце на землі - Карпатські гори і сказав "Моя хата скраю!".
Образився на це Господь і перетворив Богдана на неандертальця і сказав "Азм еси ти у края жити, то всея твоя нащадки зватимуться українцями! А я собі сотворю нову расу!". І сотворив він Адама.
Нащадки Богдана розселились від Сяну до Дону. Вони першими приручили тварин - собак, корів та диких свиней. Вони винайшли колесо й зробили перший велосипед. Вони стали першими землеробами, винайшовши плуг, борону та комбайн. І вже подумовували про утворення Січі. На той момент Адама вже прогнали з раю і його нащадки жили в Гоморрі та Содомі займаючись розпустою.
Але прийшов льодовиковий період і військові походи довелось відкласти. Українці винайшли ткацтво та прялку. А коли стало зовсім холодно молодий українець Микола Прометей вкрав у древніх греків вогонь і приніс на Вкраїну, давши людям тепло. За це давньогрецькі фашисти упіймали його та дуже катували. Древні греки були частково нащадками Адама, котрі через злягались з копитними тваринами утворили різні гібриди - кентаврів, сатирів, мінотаврів та інших пегасів. Наразі вони вимерли - потопились через всесвітній потоп, котрий розпочався після того як розтанули льодовики. Також втопились динозаври, бо Ной мав огиду до плазунів і не взяв їх на свою баржу.
Українці винайшли писемництво. Передусім щоб фіксувати для нащадків та інших народів свої пісні, та поезію, бо українська мова була найспівочішою. Досі людство користувалось тільки ієрогліфами.
Українці знайшли на Донбасі каміння що горить і котре плавиться, й назвали їх вугіллям та рудою. І незабаром винайшли ковальство збудувавши першу в світі кузню яку назвали Запоріжсталлю.
Досягнення в науці та техніці привертали все більшу увагу інших народів. До України потягнулись каравани купців. Євреї взагалі вирішили покинути розведення нільських крокодилів та виготовлення з них жіночих сумочок і податись всім табором ближче до культурного центру світу - України. Темної ночі вони втекли з Єгипту в бік України. Але через 40 років зупинились на півдорозі - помер Мойша-провідник, єдина людина, що знала дорогу та українську мову.
В цей час в Україну приїхав Чингізхан з Улан-Батора. Він навчив українців кататись верхи на конях, а вони йому подарували собаку, свиню та корову і пояснили як їх доглядати, щоб Чингізхан більше не тинявся по Євразії, морочачи всім голову, й десь нарешті осів.
Чингізхан повернувся в Азію. На близькому сході по дорозі додому в нього здохла свиня. Потім трохи далі втекла корова, по дорозі він зустрів корейських вчених-астрономів які повертались з Назарету. Вони спитали що це, вказавши на собаку. Чингізхан був неписьменний, і наплутавши те що йому казали в Україні пояснив що собаку можна або доїти або їсти - в неї смачне сало. Корейці, які голодували через свого вождя Кім Чен Іра, купили того собаку для розплоду.
Корову зустріли індуси. Вона стояла посеред шосе перегородивши рух транспорту. Індуси попадали долілиць й стали поклонятись небаченій досі тварюці.
Свиня що здохла, під жарким сонцем Близького Сходу почала розкладатись й смердіти. Всі народи що там жили довго рвало через той сморід. Їх досі нудить при виді свиней. Аборигени близького Сходу вирішили що то була свиня іудеїв, котрі приперлись з Єгипту і сказали щоб ті забирались геть. Так з’явився антисемітизм.

Добавлено (02/06/2008, 11:03:37)
---------------------------------------------
Крим стає європейською здравницею. Тут відпочивали та творили такі видатні люди як Сократ, Аристотель, Діоген. Сюди припливали аргонавти та інші алканавти щоб покращити своє здоров’я.
Найбільшим курортом було кримське місто Троя. Але в надцятому році древньогрецькі москалі від заздрощів зруйнували Трою і тоді троянські українці на чолі з отаманом Енеєм заснували Древній Рим, де збудували Колізей. Тем вони годували левів москалями й насолоджувались цим видовищем. Так завдяки українцям з’явився цирк та театр.
В той же час в українських заробітчан Марічки та Йосифа в невеликому ізраїльському місті Віфлеємі народився син Іісус, засновник християнської віри. Іісус проповідував любити всіх ближніх та неньку Україну. Його учні заснували Ватикан, Царгород, Нью-Йорк та багато інших міст світу.
Зокрема апостол Андрій, мандруючи набережною Дніпра та обираючи де б збудувати Дніпрогес, зустрів чотирьох бурсаків, що повертались з бурси КІСІ додому. "Тут буде велике місто, з каштанами та скляними теплицями в центрі міста" - вказав він на пагорби біля дорогожицької телевежі (Колись під час її будування Бог перемішав мови народів, доти все людство говорило українською). І бурсаки Кий, Щек та Хорив заходились його будувати, а Либідь була за архітектора.
Так з’явилось найбільше в ті часи місто - Київ. В ньому було повно церков, університетів та універмагів, місто стало духовним, освітнім та торговим центром.
В цей період на півночі дикі племена москалів, з’ївши останнього мамонта, вирішили, що далі так жити не можна і треба загарбати Україну й поневолити свободолюбивих нащадків Першобогдана. Вони в глухому лісі на болоті будують кілька шалашів та обносять його парканом. Паркан нарікають Дерев’яним Кремлем, а болото - Москвою.
В цей час Колумб відкриває Америку. Але відкривши її думає, що потрапив до України, тільки з іншого боку, бо мистецтво вишивки інків повністю співпадає з гуцульськими орнаментами. Народ інків та індійців був започаткований древніми гуцулами, які ще до Всесвітнього потопу, коли ще не було винайдено ГрінКард, потрапили до Америки.
В цей же час у Львові з’являється перший друкарський станок створений Федоровичем. Україна навчила весь світ друкувати паперові гроші та книжки.
В Києві розквітає Могилянська Академія. В котрій винаходять порох, динаміт, пеніцилін, безпечну бритву, та багато інших предметів необхідних у побуті.
В Запоріжжі з’являється Запорізька Січ - наймогутніше військове формування в історії людства. Тільки через сотні років за зразком Січі буде збудовано Пентагон. Але звитягу українських військових так нікому й не вдасться повторити.
В Україні розквітає культура та мистецтво. Твори Шевченка перекладають на всі мови світу. Завдяки Шекспіру, котрий перекладав твори Шевченка, Лесі Українки та Франка англомовне населення планети дізнається про романтичну історію кохання української пари Романа та Юлі.
Тим часом лютим москалям не давав спокою добробут українців і вони починають все частіше й частіше шкодити Україні, забуваючи що Київ мати російських міст, а Україна виплекала для Московії таких видатних людей як Ломоносов, Гоголь, Хрущов та Мазепа. Що саме в Києві московити навчились користуватись туалетом, носити штані та краватки, та голити бороди. Москалі почали все частіше й частіше робити набіги на Україну, нищачи її. Українців вони або вбивали або гнали в полон, де русифікували та робили янучарами. Піком москальської навали стала середина 20-го століття, коли москалі разом з фашистами захопили Україну. Тільки титанічна боротьба українських опришків під проводом ОУН-УПА звільнила Україну та інші народи Європи спершу від коричневої чуми, а згодом в 90-хх роках і від москальської. Нащадки Першобогдана зберегли його нестримну любов до Свободи та власної землі. Слава Україні!

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Іван   
KAPJICOHДата: Понедельник, 02 Июня 2008, 12:39:52 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Сообщений: 4896
Репутация: 1361
Награды: 123

Украина, Житомир
Я так понял это программа истории Украины для младших классов от партии "Свобода". smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя KAPJICOH   
skomoroh58Дата: Понедельник, 02 Июня 2008, 13:22:34 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Сообщений: 546
Репутация: 3
Награды: 0

Российская Федерация, житомир-норильск
не, для туркменов. "рухнама" в переводе на украинский.
Offline (Российская Федерация)  
  Блог пользователя skomoroh58   
wolandДата: Понедельник, 02 Июня 2008, 14:11:04 | Сообщение # 4
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Тернопільський Сірий?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
PalgorДата: Понедельник, 02 Июня 2008, 21:39:02 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Сообщений: 361
Репутация: 93
Награды: 23

Германия, Regensburg
Тут: http://zhzh.info/forum/13-1390-1 DAK тоже отжОг
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Palgor   
fr_HelgДата: Вторник, 03 Июня 2008, 17:32:34 | Сообщение # 6
Первые люди были ураинцами... Обезьяноподобные предки людей тоже были украинцами. Палку-копалку изобрели украинцы... Да что уж говорить - первичные одноклеточные организмы ведь тоже были украинцами!
(Украина)  
  Блог пользователя fr_Helg   
wowaДата: Вторник, 03 Июня 2008, 19:12:50 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Сообщений: 2564
Репутация: -208
Награды: 60

Германия, Житомир
fr_Helg, а змей в эдемском саду был москаль.
Offline (Германия)  
  Блог пользователя wowa   
skomoroh58Дата: Среда, 04 Июня 2008, 00:53:21 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Сообщений: 546
Репутация: 3
Награды: 0

Российская Федерация, житомир-норильск
Quote (wowa)
а змей в эдемском саду был москаль
- не, змей был евреем, а вот ева-масквичка. оттого и все проблемы.


Сообщение отредактировал skomoroh58 - Среда, 04 Июня 2008, 12:07:05
Offline (Российская Федерация)  
  Блог пользователя skomoroh58   
wowaДата: Среда, 04 Июня 2008, 01:07:37 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Сообщений: 2564
Репутация: -208
Награды: 60

Германия, Житомир
Quote (skomoroh58)
не змей был евреем, а вот ева-масквичка. оттого и все проблемы.

Так я и родился cool
Offline (Германия)  
  Блог пользователя wowa   
skomoroh58Дата: Среда, 04 Июня 2008, 01:38:16 | Сообщение # 10
Генерал-лейтенант
Сообщений: 546
Репутация: 3
Награды: 0

Российская Федерация, житомир-норильск
Quote (wowa)
Так я и родился
все мы оттуда вышли((одни с пейсами, другие с оселедьцем, третьи с бородкой). а теперь дерёмся-мамо, ты кого больше любишь? а тот кто сверху, смотрит и диву даётся.
Offline (Российская Федерация)  
  Блог пользователя skomoroh58   
wowaДата: Среда, 04 Июня 2008, 01:56:31 | Сообщение # 11
Генералиссимус
Сообщений: 2564
Репутация: -208
Награды: 60

Германия, Житомир
Quote (skomoroh58)
а тот кто сверху, смотрит и диву даётся.

Это удел дураков, делить людей по цвету кожи и по национальности. Бывает я тоже срываюсь , но быстро отхожу. Вобше согласен только с тем, что над другими народами можно только подшучивать, а не ненавидеть. Я вот живу сейчас в Германии, а какихто лет 60 назад тут уничтожали мой народ и у меня не былоб шансов выжить тут в те времена, ...просто никаких шансев... Живу же ведь, значит зла не держу. Единственное только их ментальность недо любливаю, чужая она мне, да и всем , кто из наших краёв. Но это уже отдельная тема.
Offline (Германия)  
  Блог пользователя wowa   
skomoroh58Дата: Среда, 04 Июня 2008, 02:27:40 | Сообщение # 12
Генерал-лейтенант
Сообщений: 546
Репутация: 3
Награды: 0

Российская Федерация, житомир-норильск
очень интересные факты и наблюдения по поводу простых мусульман, католиков, сикхов и православных в заметках людей, объездивших практически весь мир. http://www.avp.travel.ru/

Добавлено (04/06/2008, 02:27:40)
---------------------------------------------
про германию и её историю немного у новака а.в. на либ.ру заграница, по фамилии автора найти.

Offline (Российская Федерация)  
  Блог пользователя skomoroh58   
fr_HelgДата: Среда, 04 Июня 2008, 10:27:24 | Сообщение # 13
Quote (wowa)
Это удел дураков, делить людей по цвету кожи и по национальности

Печально, что таких дураков становится все больше в последнее время... Уже даже небольшие стада иногда маршируют по улицам Житомира с флагами - приходилось встречать. sad
(Украина)  
  Блог пользователя fr_Helg   
либертиДата: Воскресенье, 31 Августа 2008, 18:36:11 | Сообщение # 14
Генерал-полковник
Сообщений: 1040
Репутация: 237
Награды: 39

Украина, житомир
Ай да Иван! Молодчага! И Карлсон,и Пасс повелся... "
"І ось ідемо в бою життєвому
Тверді,міцні,назламні мов граніт
Бо плач не дав свободи ще нікому,
А хто борець,той здобуває світ!"
СЛАВА УКРАЇНІ!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя либерти   
alex_55Дата: Воскресенье, 31 Августа 2008, 19:08:59 | Сообщение # 15
Лейтенант
Сообщений: 40
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир
А какие пояснения может дать Иван к данному тексту, как это понимать?
Offline (Чешская Республика)  
  Блог пользователя alex_55   
EddaSemundaДата: Воскресенье, 31 Августа 2008, 23:48:09 | Сообщение # 16
Подполковник
Сообщений: 112
Репутация: 12
Награды: 3

Украина, Житомир
я еще несколько вариантов таких историй Украины знаю.
комплексы национальной неполноценности мешают людям жить...
хотя может кто-то просто пошутил, а Иван (без личной, просто как имя нарицательное) принимает близко к сердцу
Offline (Украина)  
  Блог пользователя EddaSemunda   
либертиДата: Понедельник, 01 Сентября 2008, 14:30:35 | Сообщение # 17
Генерал-полковник
Сообщений: 1040
Репутация: 237
Награды: 39

Украина, житомир
Quote (KAPJICOH)
либерти, не разделяю Вашей радости по поводу этого сообщения Ванька:
Іван писал(а):
Прикро, що вас там не зустріли, бо такого ви б вже тут не писали.
Чему тут радоваться

Но и паниковать не надо,нет никаких оснований.То что у Ивана маненько сдали нервы на оскорбление неведанного доселе fr Heng,так это исключительно его проблемы,пусть защищается как умеет. А к №1 отношусь с естественным юмором и не более.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя либерти   
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Коротка історія України і українців
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: