Живий Журнал
 
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Для родителей кто НЕ делает прививки детям (Эта тема для тех кто Не делает своим деткам прививки)
Для родителей кто НЕ делает прививки детям
AndronДата: Вт, 27.08.2013, 13:15:40 | Сообщение # 76
Генерал-полковник
Сообщений: 1246
Репутация: 135
Награды: 36

Украина, Житомир-Хмельницький
ітак сьогодні відбувся другий похід в поліклініку.

підходжу до вікна довідкової дізнатися в якому кабінеті знаходиться і як попасти на ЛКК що повинна проходити з 12.00 по 14.00 у вівторок.
на що на мене подивилися як на ідіота - мол на ЛКК ніяк не попадають, це ніби закрита комісія, там приймають рішення і все. а саме рішення ви просто заберете у кабінеті №10 на першому поверсі. і мол, взагалі який ідіот вас туди направив? кажу що завідуюча. знову круглі очі і на тому все.

на даному етапі я вже зрозумів що або бреше завідуюча (Олена Степанівна. кабінет №45), яка минулого разу направила мене на ЛКК, або бреше (чи не компетентна) працівник довідкової...

далі я пішов в кабінет №10.
там дізнався тільки прізвище голови ЛКК - Бикова Лідія Олексіївна кабінет №83.

пішов у 83 - зачинено.

звернувся до довідкової щоб дізнатися коли буде голова ЛКК і чи буде взагалі сьогодні. на що отримав відповідь - а звідки я знаю??
хороша довідкова!

вирішив почекати біля кабінету 83.
після того як простояв хвилин 15, мені вирішила допомогти прибиральниця яка пішла до секретаря і дізналася що голови ЛКК сьогодні не буде.
подякував їй і пішов.

завтра ще раз піду до голови ЛКК, тим більше завтра прийомний день. з 9.00 до 11.00.
ну а по факту 3.14здатої довідкової, скоріше за все, буде письмова скарга до головного лікаря.

p.s. буду в подальшому писати про події. думаю для когось практична сторона справи в Житомирі буде цікава.

p.p.s.
сьогодні при поході з собою мав роздруківки наступного (то мали би бути мої аргументи в разі конструктивного діалогу з кимось...):



Сообщение отредактировал Andron - Вт, 27.08.2013, 13:18:36
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Andron   
grungecatДата: Вт, 27.08.2013, 16:17:04 | Сообщение # 77
Кошка
Сообщений: 1340
Репутация: 289
Награды: 104

Украина, Житомир
Цитата (Andron)
ну а по факту 3.14здатої довідкової
Очень жаль, что это уже абсолютно неудивительно. Они даже по телефону нормальным тоном не отвечают (не обобщаю, адекватные люди еще тоже есть).
Offline (Украина)  
  Блог пользователя grungecat   
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Для родителей кто НЕ делает прививки детям (Эта тема для тех кто Не делает своим деткам прививки)
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поиск: