Живий Журнал
 
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Тематические форумы » ФОТО любители » Фотоконкурс Молоде обличчя Житомира (фотоконкурс від Фотосфери)
Фотоконкурс Молоде обличчя Житомира
rozdumДата: Пт, 11.06.2010, 23:43:20 | Сообщение # 26
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (winni)
посмотреть фото очень даже было-бы

Quote (MOKRIZZONNI)
Не полініться сходити в ФОК -я був на відкритті - загалом якість фото на рівні +як бонус -красіві дєвочки happy

ось, ось, згоден на всі 200!!!

Quote (MOKRIZZONNI)
а де друкували отих номінантів?

Друкували їх у Кодаку, який в Глобалі (відділ навпроти кас Каравану). Роздрукувати одне фото форматом 30 на 40 см там коштує 15 грн. Здається, це єдине місце, де друкують такі великі фото в Житомирі (там навіть більші панорамні фото друкують)


Сообщение отредактировал rozdum - Пт, 11.06.2010, 23:44:21
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
KARSTENДата: Сб, 12.06.2010, 07:07:09 | Сообщение # 27
Генерал-лейтенант
Сообщений: 567
Репутация: 516
Награды: 73

Украина, Zhytomyr
rozdum, були ми і подивилися. Чесно і без образ - фото переможців ЖАХ. Більшість фотографій не по темі (як то фото з бонгами та руками). Реальні фотографії, що відповідають змісту, досконалі по виразу та колориту - це шість останніх фото, які висять блище до каси катка.

Але в реальності, те що побачили - більшість фото не є тематичними взагалі.
ИМХО

Offline (Украина)  
  Блог пользователя KARSTEN   
rozdumДата: Сб, 12.06.2010, 12:10:08 | Сообщение # 28
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Да, да, перідично чую, що всі (більшість) житомирськтх фотографів, як просто любителів, так і профі, це насправді рідкісне безталанне Г))) Але кожен має право на своє ІМХО, так що без проблем)

Quote (KARSTEN)
досконалі по виразу та колориту

від цієї фрази просто плакати хочеться))) Особливо про досконалість))) Ну що тут скажеш. Більшість людей не є досконалими створіннями, мабуть, тому вони роблять недосконалі фото)))


Сообщение отредактировал rozdum - Сб, 12.06.2010, 12:11:06
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
filoteaДата: Сб, 12.06.2010, 14:28:17 | Сообщение # 29
Полковник
Сообщений: 178
Репутация: 114
Награды: 16

Украина, Житомир
я пІсля побачених фото переможців, взагалі ображена. мені справді дивно - фото що я надсилала, навіть краще за деякі представлені у "Фоці". але жодне з моїх навіть не пройшло відбір. треба було зразу вказувати - конкурс виключно для фотографів Житомира, або тих, кого знають організатори.
ідея конкурсу, класна, як проект для Житомира, взагалі жир.
але наступного разу чітко прописуйте статут конкурсу, щоб даремне не напружуватись, а потім не ображатись, як зараз я.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя filotea   
rozdumДата: Ср, 16.06.2010, 00:58:17 | Сообщение # 30
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
filotea, дякую, що взяли участь і надіслали свої роботи) На жаль, учасників не так вже й багато було, як того хотілося. Тому кожен фактично на вагу золота)))

Quote (filotea)
фото що я надсилала, навіть краще за деякі представлені у "Фоці".

Це суто ваше ІМХО)
Кращі фото відбирало дійсно незалежне і компетентне жюрі. Ще раз повторю його склад: Валентин Вацек, Максим Шевчук, Володимир Соболь, Олександр Колесний. Я, як організатор (головний організатор і бла-бла-бла) жодного відношення до відбору фото не мав. Всі світлини йшли під шифром і жюрі не знало авторів тих фото, які вони оцінюють.
Тому ваші звинувачення абсолютно безпідставні. Все чесно. Тому можу порадити Вам лише продовжувати фотографувати і підвищувати свій рівень, ась і кидатись такими звинуваченнями.

Добавлено (12 Июнь 2010, 15:13:12)
---------------------------------------------
ггг. а з такою психологією, нашо вам якісь конкурси взагалі?)))

Добавлено (16 Июнь 2010, 00:58:17)
---------------------------------------------
Що ж, схоже, що більш ніхто або не був на виставці, або вона їх не вразила настільки, щоб ще напружуватись і витрачати час на коменти... таке)

Тому ще раз дякую і KARSTEN і filotea за відгуки, які б вони не були) Оскільки конкурс має бути щорінчим, сподіваюсь, наступного року в ньому візьме участь набагато більше фотографів і просто любителів і рівень робіт буде вищим. Сподіваюсь, що filotea і наступного року надсилатиме роботи.
Мо хтось зацікавиться, то сходіть, теж гляньте. Виставка провисить до понеділка.

Завтра спробую викласти фотозвіт з відкриття. ггг, це, мабуть, симптомативно. Фотовиставка, купа фотографів, всі діла. А нормальний репортажик для фотозвіту відзняв лише один фотограф.(кстать, член жюрі конкурсу) Такоє)

Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
AntoshkinДата: Ср, 16.06.2010, 09:00:18 | Сообщение # 31
Генерал-майор
Сообщений: 329
Репутация: 27
Награды: 3

Украина, Житомир
проще было б сделать было конкурс на михайловской, действительно новых лиц ф фотосьемке в Фоке я не увидел , все те же самые, конкурс не порадовал! Согласись Серега !
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Antoshkin   
wizardДата: Ср, 16.06.2010, 09:08:37 | Сообщение # 32
фото на конкурс

(Украина)  
  Блог пользователя wizard   
rozdumДата: Ср, 16.06.2010, 12:50:06 | Сообщение # 33
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (Antoshkin)
проще было б сделать было

не згоден. Пстіше було б нічого не робити взагалі)

Quote (Antoshkin)
действительно новых лиц ф фотосьемке в Фоке я не увидел
Не зовсім зрозумів, що ти маєш на увазі. І чому там мали ці виключно якісь нові лиця бути? Тема не про це трохи) Хоча хто їх зна, тих лиць, чому вони не присилали фоток)

wizard, дивне уявлення про молодих житомирян, але кожному - своє)))

Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
wizardДата: Ср, 16.06.2010, 12:59:29 | Сообщение # 34
rozdum, могу фотки сахаша, фрица, альпиниста кинуть, так как они тоже молодь житомира...
(Украина)  
  Блог пользователя wizard   
rozdumДата: Пт, 18.06.2010, 01:06:18 | Сообщение # 35
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (wizard)
могу фотки сахаша, фрица, альпиниста кинуть, так как они тоже молодь житомира...

Дяки) Нічого не маю проти, але цього року конкурс вже завершено. Можна буде наступного року кинути вже)

Добавлено (18 Июнь 2010, 01:06:18)
---------------------------------------------
Фотозвіт з відкриття можна переглянути за посиланням:

http://picasaweb.google.com/1157692....ectlink

Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
IBMДата: Пт, 18.06.2010, 11:11:22 | Сообщение # 36
Генерал-лейтенант
Сообщений: 558
Репутация: 42
Награды: 17

Украина, Zhitomir
Quote (wizard)
rozdum, могу фотки сахаша, фрица, альпиниста кинуть, так как они тоже молодь житомира...

сахаш ещё живой и на воле? wacko
а фриц уже не молодь
только альпинист пойдет и то на следующий год
Offline (Украина)  
  Блог пользователя IBM   
UkkaДата: Пт, 18.06.2010, 13:18:37 | Сообщение # 37
Генерал-полковник
Сообщений: 1407
Репутация: 581
Награды: 122

Соединенные Штаты, LA
Quote (rozdum)
а чим Глобал зручніший за ФОК

1. добираться легче - вышел из маршрутки или автобуса - и всё.
2. Ежедневный поток - 20 000-25 000 посетителей, куча народу посмотрела бы просто проходя мимо, не у всех есть время, желание и информация о прохождении выставки
3. Глобалу никто не предлагал провести выставку у них

Вообще - идеально было бы где-тол на Михайловской, в Украине можно было бы - они б тоже не отказали:), тож ведь не последнее отношение к Фоку:)

А Фок - молодцы, что поддержали:) материально, дело хорошее:)
Но у себя на сайте не лишне было бы фото участников выложить - делов то на 10 минут, а намного больше людей узнали бы о выставке, мероприятие интересное - а о нём никто не знает:(



Сообщение отредактировал Ukka - Пт, 18.06.2010, 13:22:56
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ukka   
rozdumДата: Вт, 29.06.2010, 00:56:00 | Сообщение # 38
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (Ukka)
1. добираться легче - вышел из маршрутки или автобуса - и всё.
2. Ежедневный поток - 20 000-25 000 посетителей, куча народу посмотрела бы просто проходя мимо, не у всех есть время, желание и информация о прохождении выставки

Може й так, але ФОК надавав примыщення і висупав генеральним спонсором. Тому там і виставлялись. Думаю, пізніше роботи можна буде побачити і в центрі міста десь (та ж Кавоманія)

Quote (Ukka)
3. Глобалу никто не предлагал провести выставку у них

Ціаво, якщо я хочу організувати виставку в Глобалі - до кого мені там звернутись? І на яких умовах?
Думаю, організувати невелику експозиія 3-4 житомирських авторів, 40 робіт (є свої рами формату 40на50) на Кримську тематику) А раптом Глобал погодиться компенсувати витрати на друк...)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
podarochekДата: Вт, 29.06.2010, 08:50:08 | Сообщение # 39
Майор
Сообщений: 81
Репутация: -3
Награды: 2

Украина, Житомир
Quote (rozdum)
А раптом Глобал погодиться компенсувати витрати на друк...)

ага, догонит и еще раз ПОГОДИТЬСЯ biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя podarochek   
rozdumДата: Вт, 29.06.2010, 21:52:33 | Сообщение # 40
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (podarochek)
ага, догонит и еще раз ПОГОДИТЬСЯ

сміх - сміхом, а раптом ? Надія - вона така))))

Фотовиставка "Молоде обличчя Житомира" переїхала на другий поверх міської ради
(Біг-Бен житомирський). Хто ще не бачив і хто хотів поближче до центру - велкам)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
Форум Житомира » Тематические форумы » ФОТО любители » Фотоконкурс Молоде обличчя Житомира (фотоконкурс від Фотосфери)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: