Живий Журнал
 
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Лібералізм - різновид психологічного розладу (Ліберальний Розум-Психологічні Причини Політичного Безумства)
Лібералізм - різновид психологічного розладу
easternДата: Ср, 27.02.2008, 10:10:46 | Сообщение # 101
Лейтенант
Сообщений: 40
Репутация: 1
Награды: 0

Украина, 111
Quote (Vanyok)
Це дійсно так, людині вже нічого сказати, от і починаються різні....

Чого це нічого? Можна ще сотню-другу раз згадати про набрані відсотки на виборах.
Щодо юного віку - тут можна писати безліч різних речей.

Панове, я вже давно знищив ці два "аргументи"(див. перший мій пост)
Думаю, Vanyok, нічого більш цікавого ці совкові пережитки закинути не в змозі.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя eastern   
PassionarДата: Ср, 27.02.2008, 10:17:19 | Сообщение # 102
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (eastern)
Думаю, Vanyok, нічого більш цікавого ці совкові пережитки закинути не в змозі.

Ну, что, кем-то уважаемый eastern, послушаем ваши изречения, а то кроме поддакивания и лизоблюдства пока ничего не наблюдается.
Прошу высказываться, дремучий не по возрасту, а по ментальному восприятию гражданин хороший! biggrin
Что вы скажете по поводу либерализма?

Quote (eastern)
закинути не в змозі.

Наивнец! Ну-ну. )))
Offline (Бразилия)  
  Блог пользователя Passionar   
НадюшищеДата: Ср, 27.02.2008, 10:39:45 | Сообщение # 103
ДВОРОВОЙ КОТЯРА
Сообщений: 4034
Репутация: 78
Награды: 22

Украина, Житомир
Прочитала усі пости, та схопилася за голову! Що буде з такими дітьми як Vanyok! Жах! Якщо не вб`ють, то мізки впралять - це точно.

Vanyok, я - українка, але, коли прочитала усю ту маячню, що пропонує ваша партія, мені стало дуже соромно за українців. Згідна з Passionar, Iваницький и KAPJICOH, нічого у вас, Vanyok, не вийде з такою ідеологією. Нічогісінько. Дайте відповідь на таке питання: що ви - партія "свобода" будете робити з вашою "моноєтичною" країною? Вбивати одразу усіх неукраїнців, які мали необережність заїхати на Україну? Карати стратою, якщо українська дівчина вірішила одружитися з, наприклад, росіянином, чи навпаки?? Це і буде нацизм - в те, у що переросте ваш нездоровий націоналізм. Vanyok, взагалі, ти досконало вивчив усе генеалогічне дерево своєї сім`ї? там усі українці? Ніколи в це не повірю.
Vanyok, ти стверджуєшь на протязі п`яти сторінок, що бездоганно знаєшь історію? На жаль, в тебе навіть гірші пізнання в історії, ніж в мене biggrin Гітлер був націоналістом! Ось почитай, це дуже користна стаття: http://zhzh.info/forum/24-1014-1
http://www.vokrugsveta.ru/vs/?article_id=2885

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Надюшище   
easternДата: Ср, 27.02.2008, 10:41:10 | Сообщение # 104
Лейтенант
Сообщений: 40
Репутация: 1
Награды: 0

Украина, 111
На тему лібералізму все дуже добре сказала назва теми форуму.
Я приєднався до дискусії на тему націоналізму. І поки нічого крім нікчемних закидів, які стосуються віку та відсотків нічого не почув.
А, згадав, ще порівнювали із Гітлером. НІчого не бачу для світу загрозливого в ідеології українського націоналізму, як я вже відповідав.
Ще є щось сказати?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя eastern   
НадюшищеДата: Ср, 27.02.2008, 10:46:23 | Сообщение # 105
ДВОРОВОЙ КОТЯРА
Сообщений: 4034
Репутация: 78
Награды: 22

Украина, Житомир
Quote (Tata)
Прочитала все страницы данного поста и стало страшно,нет не за свое будующее, а за будущее господина Vanyok, то что Вы пишите, это просто откровенный фашизм.Что сделали фашисты и как уничтожали людей всем известно. А на 9-ое Мая я обязательно прийду к Вечному Огню.

Tata, пойдем вместе. Я биту возьму biggrin

Добавлено (27/02/2008, 10:46:23)
---------------------------------------------
eastern, відкинь рожеві окуляри. Просто проаналізуй усі факти і ти зрозумієшь які будуть наслідки.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Надюшище   
PassionarДата: Ср, 27.02.2008, 10:59:37 | Сообщение # 106
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Надюшище)
Що буде з такими дітьми як Vanyok

Ничего страшного ничего не будет. Вырастет, жениться, будет воспитывать детей и заниматься делом.
Quote (eastern)
І поки нічого крім нікчемних закидів, які стосуються віку та відсотків нічого не почув.

Значить над слушать, кто ж виновать что вы еще и глухой! ))) Шутка.
Quote (eastern)
НІчого не бачу для світу загрозливого в ідеології українського націоналізму

И я ничего не вижу, т.к. партии имеющий нулевой рейтинг и популярность только у молодых маргиналов могут безобидно существовать.
Quote (eastern)
Ще є щось сказати?

Как видите есть и не мало. Вы спрашивайте, не стесняйтесь молодой человек.

Добавлено (27/02/2008, 10:59:37)
---------------------------------------------

Quote (Надюшище)
відкинь рожеві окуляри.

А он еще и в розовых очках? biggrin
Offline (Бразилия)  
  Блог пользователя Passionar   
НадюшищеДата: Ср, 27.02.2008, 11:01:56 | Сообщение # 107
ДВОРОВОЙ КОТЯРА
Сообщений: 4034
Репутация: 78
Награды: 22

Украина, Житомир
Quote (Passionar)
А он еще и в розовых очках?

Ну а как же объяснить его наивность? biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Надюшище   
easternДата: Ср, 27.02.2008, 11:04:33 | Сообщение # 108
Лейтенант
Сообщений: 40
Репутация: 1
Награды: 0

Украина, 111
Quote (Надюшище)
Прочитала усі пости, та схопилася за голову! Що буде з такими дітьми як Vanyok! Жах! Якщо не вб`ють, то мізки впралять - це точно.
Vanyok, я - українка, але, коли прочитала усю ту маячню, що пропонує ваша партія, мені стало дуже соромно за українців. Згідна з Passionar, Iваницький и KAPJICOH, нічого у вас, Vanyok, не вийде з такою ідеологією. Нічогісінько. Дайте відповідь на таке питання: що ви - партія "свобода" будете робити з вашою "моноєтичною" країною? Вбивати одразу усіх неукраїнців, які мали необережність заїхати на Україну? Карати стратою, якщо українська дівчина вірішила одружитися з, наприклад, росіянином, чи навпаки?? Це і буде нацизм - в те, у що переросте ваш нездоровий націоналізм. Vanyok, взагалі, ти досконало вивчив усе генеалогічне дерево своєї сім`ї? там усі українці? Ніколи в це не повірю.
Vanyok, ти стверджуєшь на протязі п`яти сторінок, що бездоганно знаєшь історію? На жаль, в тебе навіть гірші пізнання в історії, ніж в мене Гітлер був націоналістом! Ось почитай, це дуже користна стаття: http://zhzh.info/forum/24-1014-1
http://www.vokrugsveta.ru/vs/?article_id=2885

Партія "Свобода" не пропонує нікого вбивати! Інакше б я за неї не голосував.
Дана сила пропонує відновити справедливість. Один із пунктів - забезпечити кількість українських депутатів у ВР пропорційно до кількості українців в Україні. Також відновити графу "національність" в паспорті.
Країна моноетнічна, а це дає деякі права українцям, як титульній нації.
Ми на своїй землі! І диктувати тут правила повинні українці. Чи Ви не згодні?
Щодо "генеалогічного дерева": що таке національність? Скажіть, якщо в мене дід росіянин, то я - не українець?
Найголовніше - самосвідомість, ким Ви себе самі вважаєте. Якщо хтось хоче бути українцем, йому достатньо мати хоча б четверть української крові для цього. І серед українців часто трапляються виродки, я не заперечую того. Але керувати повинні ми, як титульна нація!
Свобода не за пригнічення чиїхось прав, Свобода за відновлення прав українців. Свобода ніколи не казала, що в Україні повинні жити самі лише українці.
Так, Гітлер казав, що він націоналіст. Одне діло казати, а інше діло - робити. Націоналізм передбачає повагу у інших націй. А вони нас називали рабами, як відомо. От такий "націоналізм" у Гітлера.
Сталін - комуніст. Всі знаємо про його злочини. нацизм заборонений, а комунізм чому ні?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя eastern   
НадюшищеДата: Ср, 27.02.2008, 11:29:57 | Сообщение # 109
ДВОРОВОЙ КОТЯРА
Сообщений: 4034
Репутация: 78
Награды: 22

Украина, Житомир
Quote (eastern)
Партія "Свобода" не пропонує нікого вбивати!

Це ти так зрозумів мою відповідь? biggrin :D biggrin Ой, дуже прикро, я вважала тебе розумнішим.
Я не писала, щи ваша пратія зараз пропонує вбивати. Поставила конкретне питання: що буде, коли ви отримаєте те, за що боролися. Це справа зовсім не 5-ти днів чи , навіть, тижнів. З роками результатом вашої перемоги буде справжній злістний нацизм!

Добавлено (27/02/2008, 11:25:34)
---------------------------------------------

Quote (eastern)
Також відновити графу "національність" в паспорті.

Дискримінація процвітає dry
Quote (eastern)
Чи Ви не згодні?

Не згодна. я на своїй землі, але категорично не згодна!
Quote (eastern)
Скажіть, якщо в мене дід росіянин, то я - не українець?

Не чистий українець, а ви ж до цього і будете чиплятися.
Quote (eastern)
Найголовніше - самосвідомість, ким Ви себе самі вважаєте.

А якщо чистий росіянин раптом забажає проголосити себя найсамосвідомішим українцем, ви його у три шії дрючками з землі вижините? ТАК?
Quote (eastern)
Свобода за відновлення прав українців. Свобода ніколи не казала, що в Україні повинні жити самі лише українці.

Є ця свобода у нас і без вас. У вас просто одна єдина ціль - зайняти високі пости у уряді та тихенько набивати грошами кишені. Знаємо ми таких, Вже бачили. Вони теж кричали на майдані про свободу та права громадян України. зараз вони де? Купляють ще одну іномарку, чи будують фазенду 10-ту за рахунком. Куди поділися високі прагнення? Коли вас таких патріотів знову кинуть, як на Майдані, от тоді ви по-іншому заговорите.
Quote (eastern)
Свобода ніколи не казала, що в Україні повинні жити самі лише українці.

А як же висловлювання Ванька про моноєтичну Україну?

Quote (eastern)
От такий "націоналізм" у Гітлера.

Гітлер так як і ви прагнув вивести чисту націю.

Добавлено (27/02/2008, 11:28:29)
---------------------------------------------
Прочитала статью Олеси Бузины. Особенно понравилось:

"Украина пошла другим путем - выискиванием причин, которые позволили бы ей и дальше оставаться официально признанным мировым «лузером». Мне хотелось бы знать, что будет после того, когда все украинские граждане забудут русский язык? Наступит счастье? Рай земной? Сами собой начнут расти булки на деревьях и ядерные боеголовки в ракетных шахтах, которые прогулял еще Кравчук? А за что тогда будет жить Павло Мовчан с его «Просвітой», регулярно высасывающий бабки из госбюджета на поддержку «мови»? За что будет кормиться старый бесполезный сморчок Ганна Чмиль, перекрывающая абсолютно понятные всем украинским гражданам фильмы?"

Добавлено (27/02/2008, 11:29:57)
---------------------------------------------
eastern, це для тебе з цієї ж статті:

"Мы живем в стране псевдонационалистов, имитаторов национализации, успешно разрушающих все вокруг. Им кажется, что карт-бланш, выданный Украине Господом в 1991 году, бесконечен. Но они забыли, что на этой земле уже существовали Киммерия, Скифия, Сарматия, Готия, Крымское ханство, и все они успешно канули в небытие, когда предались разврату и безумию. Украинцы так долго жаловались на то, что великие народы мешают им строить собственную хату, что Всевышний сжалился и предоставил им такую возможность. Но в результате все равно получился не новый Версаль, а мазанка, которую можно разрушить, ткнув в стену пальцем." Олесь Бузина.



Сообщение отредактировал Надюшище - Ср, 27.02.2008, 11:26:40
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Надюшище   
PassionarДата: Ср, 27.02.2008, 11:39:05 | Сообщение # 110
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
eastern, Ваньок - вы случайно не брать близнецы, может хоть в каких-то фразам собственные мысли высказывать?
Было бы неплохо.
Quote (eastern)
Країна моноетнічна

Вовсе нет!
Quote (eastern)
як титульній нації.

у нас две титульные нации!
Offline (Бразилия)  
  Блог пользователя Passionar   
KAPJICOHДата: Ср, 27.02.2008, 11:41:55 | Сообщение # 111
Генералиссимус
Сообщений: 4896
Репутация: 1361
Награды: 123

Украина, Житомир
Quote (Надюшище)
Мне хотелось бы знать, что будет после того, когда все украинские граждане забудут русский язык? Наступит счастье? Рай земной?

Вероятно начнут бороться за чистоту нации.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя KAPJICOH   
PassionarДата: Ср, 27.02.2008, 11:52:58 | Сообщение # 112
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Надюшище)
что будет после того, когда все украинские граждане забудут русский язык?

Не забудут! biggrin
Offline (Бразилия)  
  Блог пользователя Passionar   
НадюшищеДата: Ср, 27.02.2008, 11:56:06 | Сообщение # 113
ДВОРОВОЙ КОТЯРА
Сообщений: 4034
Репутация: 78
Награды: 22

Украина, Житомир
"...Бельгийцы же как-то уживаются, несмотря на то, что между их валлонами и фламандцами разница на порядок больше, чем между дончанами и львовянами. У нас русский и украинский языки принадлежат хотя бы к одной группе – славянской. А у них вообще к разным. У валлонов – к романской. А у фламандцев – к германской. Понимают они друг друга, когда говорят «по-своему», как цыган болгарина. Тем не менее, правила совместного пользования общей «квартирой» -- Бельгией – выработали внятные и соблюдают их четко. Сделали два языка государственными. Брюсселю – столице – определили особый двуязычный статус, и ничего! Распадаться пока не собираются." Олесь Бузина.


Сообщение отредактировал Надюшище - Ср, 27.02.2008, 11:56:29
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Надюшище   
ІванДата: Ср, 27.02.2008, 11:56:16 | Сообщение # 114
Генерал-лейтенант
Сообщений: 556
Репутация: 134
Награды: 8

Украина, Житомир
Quote (Надюшище)
А як же висловлювання Ванька про моноєтичну Україну?

Читайте уважно мої дописи. Там написано що в Україні моноєтнічне суспільство і це дійсно так.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Іван   
НадюшищеДата: Ср, 27.02.2008, 11:57:08 | Сообщение # 115
ДВОРОВОЙ КОТЯРА
Сообщений: 4034
Репутация: 78
Награды: 22

Украина, Житомир
Vanyok, ти сам розумієшь цей термін?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Надюшище   
easternДата: Ср, 27.02.2008, 11:58:49 | Сообщение # 116
Лейтенант
Сообщений: 40
Репутация: 1
Награды: 0

Украина, 111
Quote (Надюшище)
Це ти так зрозумів мою відповідь? biggrin Ой, дуже прикро, я вважала тебе розумнішим.

дуже дякую
Quote (Надюшище)
Я не писала, щи ваша пратія зараз пропонує вбивати. Поставила конкретне питання: що буде, коли ви отримаєте те, за що боролися. Це справа зовсім не 5-ти днів чи , навіть, тижнів. З роками результатом вашої перемоги буде справжній злістний нацизм!

Історичні помилки на те й існують, щоб на них учитися. Я не бачу того, що бачите Ви у майбутньому. Скажіть, Ви знайомі із політикою Японії в цьому напрямі? Там всі нацисти позасідали і хочуть захопити світ, а всіх неяпонців злісно вбивають? Так?
Quote (Надюшище)
Дискримінація процвітає

Усі ми різні. У кожного своє коріння. Людина повинна знати, якого вона, її батьки. Мені казали, що за Свободу тільки через цей пункт голосував один грузин, який казав, що він хоче, щоб його національність було десь зафіксовано, адже він нею пишається!
Quote (Надюшище)
Не згодна. я на своїй землі, але категорично не згодна!

Не згодні із тим, що ми повинні бути господарями в своїй хаті, щоб ніхто не казав нам, як вести своє господарство? Я - Українець, я пишаюся цим! Мої бабця і дід все життя проробили коло землі, вони працювали тут спокон віків. Чому хтось прийшов до влади і хоче забрати наше право розпоряджатися своїм багатством? Чи не повинні ми володіти своєю долею, керувати своєю країною?
Quote (Надюшище)
Не чистий українець, а ви ж до цього і будете чиплятися.

Хто буде чіплятися? Покажіть мені хоч одну людину(українського націоналіста), що чіплятиметься! Чи може я сам до себе чіпляюсь?
Quote (Надюшище)
А якщо чистий росіянин раптом забажає проголосити себя найсамосвідомішим українцем, ви його у три шії дрючками з землі вижините? ТАК?

Як він може бути українцем, якщо він - росіянин? Або такий, або такий. Національність одна. Ще раз повторюю, ніхто нікого виганяти не збирається, тим більше за національною ознакою. Прав у неукраїнців буде менше(наприклад, ЗМІ буде українським на 80%), але права нац. меншин дотримуватимуться повною мірою.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя eastern   
НадюшищеДата: Ср, 27.02.2008, 11:58:50 | Сообщение # 117
ДВОРОВОЙ КОТЯРА
Сообщений: 4034
Репутация: 78
Награды: 22

Украина, Житомир
могу цитировать бесконечно. Пока не дойдет:
"...Но как бы ни хотелось сторонникам украинского «унитаризма», это определение – не универсально. Оно имеет массу исключений. В Канаде – два языка. В Швейцарии – четыре. Тем не менее, это нации, и многоязычие их не разделяет. Евреи долгое время не имели своей территории, а говорили на всех языках, каких можно – от идиша и ладино до русского и китайского. Но кто станет сомневаться, что евреи до возникновения Израиля не были нацией? Неужели поляки перестали быть нацией, потеряв в конце XVIII века свое государство? Конечно же нет! И вся их история это доказывает. Следовательно, и для Украины ничего опасного в культурном многообразии нет. У нас даже классики – мультикультурны. Тот же Тарас Шевченко писал стихи в основном по-украински, а прозу – только по-русски. Что же его теперь в обязательном порядке на украинский полностью перевести?" Олесь Бузина.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Надюшище   
easternДата: Ср, 27.02.2008, 12:01:02 | Сообщение # 118
Лейтенант
Сообщений: 40
Репутация: 1
Награды: 0

Украина, 111
Quote (Надюшище)
Є ця свобода у нас і без вас. У вас просто одна єдина ціль - зайняти високі пости у уряді та тихенько набивати грошами кишені. Знаємо ми таких, Вже бачили. Вони теж кричали на майдані про свободу та права громадян України. зараз вони де? Купляють ще одну іномарку, чи будують фазенду 10-ту за рахунком. Куди поділися високі прагнення? Коли вас таких патріотів знову кинуть, як на Майдані, от тоді ви по-іншому заговорите.

Не знаю, що відповісти. Так, може й таке бути. Тим не менше, Свобода - проукраїнська партія. Інших не бачу.
Quote (Надюшище)
А як же висловлювання Ванька про моноєтичну Україну?

Згідно зі стандартами ООН країна де більше 65% населення належать до однієї національності вважається моноетнічною
Quote (Надюшище)
Гітлер так як і ви прагнув вивести чисту націю.

Пані, де хтось казав про "виведення чистої нації"? Нація у нас є. Ніхто нікого не збирається "виводити". Потрібно зупинити процес вимирання.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя eastern   
PassionarДата: Ср, 27.02.2008, 12:01:30 | Сообщение # 119
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Vanyok)
і це дійсно так.

Не так, если бы то было действительно ТАК, то 90% существующих противостоящих проблем не было в принципе.
Правда, если вы считаете всех несогласных с вами идиотами и дегенератами, то можно при сегодняшней сложной ситуации зомбировать себя тем что у нас
Quote (Vanyok)
в Україні моноєтнічне суспільство

Серьезне нужно быть, молодой человек, вам еще жить и ... учиться.
Offline (Бразилия)  
  Блог пользователя Passionar   
НадюшищеДата: Ср, 27.02.2008, 12:05:22 | Сообщение # 120
ДВОРОВОЙ КОТЯРА
Сообщений: 4034
Репутация: 78
Награды: 22

Украина, Житомир
Quote (eastern)
Історичні помилки на те й існують, щоб на них учитися.

Ага! Тобто ми знищиму усіх "Не наших", а тоді зрозуміємо яку помилку зробили? biggrin biggrin
Quote (eastern)
Усі ми різні. У кожного своє коріння. Людина повинна знати, якого вона, її батьки. Мені казали, що за Свободу тільки через цей пункт голосував один грузин, який казав, що він хоче, щоб його національність було десь зафіксовано, адже він нею пишається!

Висновок - дискримінація це ваща головна зброя?
Quote (eastern)
Чи не повинні ми володіти своєю долею, керувати своєю країною?

Володію і без вашою "свободи". Завдяки вам ось таким націоналістам мені соромно, що я українка. cry
Quote (eastern)
Покажіть мені хоч одну людину(українського націоналіста), що чіплятиметься!

Багато! ДУЖЕ БАГАТО! Ти не чипляєшься, але хто сказав, що не чиплятимешься?
Quote (eastern)
Чи може я сам до себе чіпляюсь?

Ну як же до себе коханого чиплятися? biggrin
Quote (eastern)
Прав у неукраїнців буде менше(наприклад, ЗМІ буде українським на 80%), але права нац. меншин дотримуватимуться повною мірою.

Сміюся прямо в очі! Порожні слова.
Quote (eastern)
Ще раз повторюю, ніхто нікого виганяти не збирається, тим більше за національною ознакою.

Пидпишешься під цими словами років так через 15? Відповідаєшь особисто за всю партію вашу?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Надюшище   
PassionarДата: Ср, 27.02.2008, 12:06:04 | Сообщение # 121
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (eastern)
Не знаю, що відповісти.

Ну так зачем тогда учить других, сформируйте свое мировозрения для начала, потом вступайте в спор.
Регулярные посещения сайта "Свободы" или их заседаний, конечно, приветствуются (сам был и не раз), но голова то своя должна быть. Не так ли? wink
Quote (eastern)
Згідно зі стандартами ООН

Согласно "стандартам" ООН можно похерить мнение титулной нации и оторвать кусок страны.
Quote (eastern)
Нація у нас є.

Конечно, так же как и у нас.
Quote (eastern)
Потрібно зупинити процес вимирання.

Совершенно верно! Кто ж спорит.
Offline (Бразилия)  
  Блог пользователя Passionar   
easternДата: Ср, 27.02.2008, 12:06:15 | Сообщение # 122
Лейтенант
Сообщений: 40
Репутация: 1
Награды: 0

Украина, 111
Quote (Passionar)
у нас две титульные нации!

Це вже цікаво! Можна детальніше?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя eastern   
НадюшищеДата: Ср, 27.02.2008, 12:09:55 | Сообщение # 123
ДВОРОВОЙ КОТЯРА
Сообщений: 4034
Репутация: 78
Награды: 22

Украина, Житомир
Quote (eastern)
Не знаю, що відповісти. Так, може й таке бути.

ууууу, добре що відверто відповів. Тоді все ясно. Котіться ви зі своєю свободою кудись подалі! Тільки і можете, що морочити голову підліткам. dry Дорослі люди, на щастя, розуміють ваше справжне обличчя.
Quote (eastern)
Нація у нас є.

Ну як же? А де ж ЧИСТА нація? Помітив? Б`ю твоєю властною зброєю. Є такий вислів: "за що боролися, на те і напоролися", коли зрозумієте буде вже піздно.


Сообщение отредактировал Надюшище - Ср, 27.02.2008, 12:11:10
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Надюшище   
СашкоДата: Ср, 27.02.2008, 12:12:17 | Сообщение # 124
Генералиссимус
Сообщений: 2492
Репутация: 1374
Награды: 94

Великобритания, Житомир
Quote (Надюшище)
Сделали два языка государственными. Брюсселю – столице – определили особый двуязычный статус, и ничего! Распадаться пока не собираются." Олесь Бузина.

Quote (Надюшище)
Но как бы ни хотелось сторонникам украинского «унитаризма», это определение – не универсально. Оно имеет массу исключений. В Канаде – два языка. В Швейцарии – четыре. Тем не менее, это нации, и многоязычие их не разделяет

Ну врёт же этот Олег Бузина! Он что- новости не смотрит и не читает? В Бельгии больше чем пол-года нет правительства и страна несколько недель назад была на грани разделения на франко-и фламандско- говорящую; в Канаде во франко-язычном Квебеке проходил референдум по поводу независимости- неудачно, но там и сейчас если на улице обратиться к прохожим по-английски, то большинство принципиально не отвечают..

ПыСы: я не поддерживаю "Свободу", наоборот- придерживаюсь либеральных взглядов, но правда- есть правда.

Offline (Великобритания)  
  Блог пользователя Сашко   
PassionarДата: Ср, 27.02.2008, 12:12:22 | Сообщение # 125
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (eastern)
Це вже цікаво! Можна детальніше?

А вы и этого не знаете?
Ну вы меня удивляете, хотя нет - .делаю поправку на возраст и формирующееся мировозрение.
Жаль, но вряд ли у вас есть время прочитать посты в известных темах.
А наций две: украинская и русская. К обеим отношусь с превеликим уважением.
Offline (Бразилия)  
  Блог пользователя Passionar   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Лібералізм - різновид психологічного розладу (Ліберальний Розум-Психологічні Причини Політичного Безумства)
Поиск: