Живий Журнал
 
  • Страница 2 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Марш захисту Українців (У неділю, 9 березня)
Марш захисту Українців
PassionarДата: Вт, 04.03.2008, 22:27:04 | Сообщение # 26
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Lasunya)
да, только не воровать кирпичи ,

и не отключать ГАЗ!
Правда платить все же прийдется!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
LasunyaДата: Вт, 04.03.2008, 22:27:52 | Сообщение # 27
Генерал-полковник
Сообщений: 1637
Репутация: 48
Награды: 14

Украина, Житомир
Passionar, biggrin biggrin biggrin начали про марш закончили про газ....и так всегда ))))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Lasunya   
PassionarДата: Вт, 04.03.2008, 22:36:12 | Сообщение # 28
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
а так всегда будет, к сожалению.
Так как все наши марши как в той поговорке

"А и В сидели на трубе" точнее у нас так ...
"В и Ю сидели на трубе. Ю пришла В упал, а труба осталась..."

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
wowaДата: Вт, 04.03.2008, 23:33:40 | Сообщение # 29
Генералиссимус
Сообщений: 2564
Репутация: -208
Награды: 60

Германия, Житомир
Quote (Passionar)
Подавятся. Загубить не получилось и в более тяжелые годы, так что все образуется и наладиться.

Хорошо, что Украина в каком то плане похожа на Россию. У нас, как и у них нард какимто непонятным чудом живёт сам по себе отдельно от государства. КАКАЯ ТО НЕВЫЕРОЯТНАЯ У НАС ЖИВУЧЕСТЬ. И это и не странно, ведь мы один народ и одни корни имеем. Надобы ребятам из Свободы об этом не забывать, а то получится, как в те древние времена с татаромонгольским игом, пока порознь жили и враждовали княжества, то и с захватчиками не справлялись, а когда объеденились, то показали им кузькину мать.
Offline (Германия)  
  Блог пользователя wowa   
PassionarДата: Вт, 04.03.2008, 23:55:53 | Сообщение # 30
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (wowa)
пока порознь жили и враждовали княжества

И резали друг другатак, что приходилось обращатся за помощью к татарам.
Как думаете КТО резал и жег?
Да ментальность у нас одна, на этом и надостроить общую жизнь ибо одна рука отдельно от другой жить не сможет.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
wowaДата: Ср, 05.03.2008, 00:21:57 | Сообщение # 31
Генералиссимус
Сообщений: 2564
Репутация: -208
Награды: 60

Германия, Житомир
Quote (Passionar)
Как думаете КТО резал и жег?

получается Татаров в итогеи ещё и крайними сделали, ну и правильно, нечего сунуть нос в несвой разборки. Ой, когото мне эти татары так сильно сейчас напоменают.
Offline (Германия)  
  Блог пользователя wowa   
PassionarДата: Ср, 05.03.2008, 00:37:24 | Сообщение # 32
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Нет, их крайними никто не делал.
Военно-политический союз не дал окатоличить славянские народы, а крови мы попили друг у друга достаточно.
Но История Украины напоминает, что бесконечное выяснение отношений друг с другом не закончиться добром ни для одной ни для другой сторон. Пора бы одуматься.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
ІванДата: Ср, 05.03.2008, 09:32:39 | Сообщение # 33
Генерал-лейтенант
Сообщений: 556
Репутация: 134
Награды: 8

Украина, Житомир
Quote (Passionar)
Но История Украины напоминает, что бесконечное выяснение отношений друг с другом не закончиться добром ни для одной ни для другой сторон. Пора бы одуматься.

Історія України пишеться кров'ю. В цьому її велич. Кров і земля. Назавжди.
Quote (wowa)
И это и не странно, ведь мы один народ и одни корни имеем.

Не треба, шановний, говорити не правду. Вчіть історію.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Іван   
PassionarДата: Ср, 05.03.2008, 09:46:47 | Сообщение # 34
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Vanyok)
Історія України пишеться кров'ю

Кровью пишется любая История.
Quote (Vanyok)
Не треба, шановний, говорити не правду.

У вас просто разная интерпретацияоб одних и тех же фактах.
Думаю как компромисс бует звучать "долгая и совместаня история".
А историю учим ... и не только по Гуглу. wink
Offline (Бразилия)  
  Блог пользователя Passionar   
KorvinДата: Ср, 05.03.2008, 10:10:17 | Сообщение # 35
Генерал-полковник
Сообщений: 1107
Репутация: 121
Награды: 66

Украина, Житомир
Quote (Passionar)
Да ментальность у нас одна, на этом и надостроить общую жизнь ибо одна рука отдельно от другой жить не сможет.

Quote (wowa)
Но История Украины напоминает, что бесконечное выяснение отношений друг с другом не закончиться добром ни для одной ни для другой сторон. Пора бы одуматься.

Історія нагадує, що дружньо співіснувати Україні та Росії ніяк не вдається. Особливо в рамках єдиної держави. Комусь заважає комплекс "старшого" брата, комусь комплекс "меньшого". Постійно, як в анекдоті: "Поділимось по-братерськи? Ні, краще порівну".
На Русі була ще єдина праетнічна народність - русини. Нині все це оформилось згідно чіткого національного поділу. Можна скільки завгодно сумувати за минулою історією - це нічого не змінить, час не стоїть на місці.
Та і як можна адекватно ставитись до держави, яка постійно норовить вказати твоє "холопське" місце?! Куди вступати, кого робити національним героєм, кому Президентом бути врешті-решт! Це називається втручанням у внутрішню політику суверенної держави. Наші політичні еліти, хоч і недолюблюють Путіна, але не роблять йому офіційних зауважень за деформування форми правління - із демократії на ню-монархію. Чи варто було б?
Не можна товаришувати з людиною, яка тебе постійно принижує і шантажує. "Давай дружити, а не то в лоб дам"? Аналогія, думаю, зрозуміла
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Korvin   
PassionarДата: Ср, 05.03.2008, 10:25:01 | Сообщение # 36
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Korvin)
Нині все це оформилось згідно чіткого національного поділу.

Ага, особенно это видно у нас. Очевидно мечты о моноэтничном государстве разжовываемые в брошурках бальзамом ложатся на душу.
Quote (Korvin)
Та і як можна адекватно ставитись до держави, яка постійно норовить вказати твоє "холопське" місце?

Господа, а не стоит быть этими холопами в душе. Будьте достойны и проявляйте не цинизм, а толерантность. И начать желательно внутри своей собственной страны, т.к. полагаю здесь корень проблем. Ну а крайнего тем более в виде волосатой руки известно кого найти ой как легко.
Quote (Korvin)
Чи варто було б?

Попробуйе, никто ж не мешает, хотя лукавите, говорят и ой как говорят.
Quote (Korvin)
Аналогія, думаю, зрозуміла

Да безусловно. Тогда пожалуйста счет в студию и досвидания. А рыбку съесть и ... не получиться. Рыбки уже нет.
Остальное осталось.
Quote (Korvin)
Не можна товаришувати з людиною, яка тебе постійно принижує і шантажує.

У страха глаза велики, как бы не лопнули. wink
Offline (Бразилия)  
  Блог пользователя Passionar   
kefirДата: Ср, 05.03.2008, 11:21:40 | Сообщение # 37
резонёр
Сообщений: 6367
Награды: 165

Украина, Житомир
Quote (Vanyok)
Марш захисту Українців

асоциация с чем то вроде - Марш захысту галапагосских черепах от вымирания ))))))

Offline (Украина)  
  Блог пользователя kefir   
KorvinДата: Ср, 05.03.2008, 11:25:35 | Сообщение # 38
Генерал-полковник
Сообщений: 1107
Репутация: 121
Награды: 66

Украина, Житомир
хм.....
А покоректніше і поконкретніше?
На особисті закиди відповідати не буду. Лише зауважу - перехід на особистості часто виправдовує відсутність аргументації.

Дозвольте зацитувати Подрев'янського:

Quote
Дєпутат (у тєлєвізорі). Поки ми з вами отут теревеним, пенсіонери не получають пенсію, солдати патрони, газовики газ, нафтовики нафту, а в Дніпрі перевелась риба, а в коморах миші, бо нема що гризти, так що без Росії нам, товарищі і панове, повний гаплик, що не ясно?

Quote
Дєпутат (у тєлєвізорі). Росія і Біларусь — це наші брати, а брати повинні жити разом, в одній хаті, бо як сказав поет:"В одній хаті — одна правда, й сила, і воля".

Воно?
Я не кажу, що всі біди В Україні через Росію. Але мені й братній союз з Росією нах не треба. Ви ж поборник дуже нині модної ідеї панслав'янізму і виступаєте за єднання "кровних народів", так? Я відповідаю: єднання можливе лише на паритетних засадах. Не бачу прагнення зі сторони російського народу сприймати нас як рівних собі, бачу лише зневажливе відношення і баринську пиху. Прошу аргументованих пояснень, навіщо товаришувати із суб'єктом, який не вважає тебе за рівного. Вам гордість дозволяє подібне? Мені - ні.

Quote (Passionar)
Попробуйе, никто ж не мешает, хотя лукавите, говорят и ой как говорят.

Офіційно - ні. Тим паче не шантажують і не вимагають від російської влади змін. Лише іноді кажуть: "Добре, що ми не в Росії живемо". Згадайте, хоч один випадок, коли хоч один український політик (не кажути вже про першу особу держави) казав щось подібне: "вступимо в НАТО - тоді ми Росії покажемо, хто головний", "розмістимо ракетні установки і повернемо в сторону РФ", "відновимо ядерний потенціал і будемо говорити з Росією на рівних". Чули? Я жодного разу. Так хто ж істерію нагнітає? Хто лякає ракетами, націленими на Україну, адекватними мірами, що відразу приймуться після нашого вспуту в НАТО і т.д. Хто конфлікти з Тузлою розв'язує? Росія діє з позиції сильного. Я її розумію. Не розумію лише, чому нам так подобається прогинатися...


Сообщение отредактировал Korvin - Ср, 05.03.2008, 11:33:07
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Korvin   
PassionarДата: Ср, 05.03.2008, 12:14:03 | Сообщение # 39
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Украинские политики не могут угрожать так как нечем. Вот и остается мямлить, вместо того что бы вести праграмичную и ясную политику. Особенно внешнюю.
"вступимо в НАТО - тоді ми Росії покажемо, хто головний", "розмістимо ракетні установки і повернемо в сторону РФ" - по причине отсутствия чего-то подобного в принципе чиновники и строят риторику.
В закамуфлированной форме шантах по транзиту и есть подобные ответы - слушать надо просто внимательно.
Вот, например, некто ТУрчинов, вчера наговорил достаточно на три прессконференции Путина )))
Quote (Korvin)
Чули? Я жодного разу.

И не услышите ибо войдя в ринг со 100 килограмовым боксером имея собственный вес в 50 - трудно ставить условия. Может не стоит вообще выходить на ринг?
Quote (Korvin)
Так хто ж істерію нагнітає?

Никто, не пугайте себя.
Quote (Korvin)
Хто лякає ракетами, націленими на Україну, адекватними мірами, що відразу приймуться після нашого вспуту в НАТО і т.д.

Это был гипотетический ответ на нгипотетический вариант. Слушайте ЧТО было сказано ДО и ПОСЛЕ этого ответа. А сразу в страхе. Не стоит.
Quote (Korvin)
Хто конфлікти з Тузлою розв'язує?

Если вы в курсе, то следует "благодарить" советских чиновников, которые не удосужились разграничить субьекты хозяйствования.
Quote (Korvin)
Росія діє з позиції сильного. Я її розумію.

Еще бы.
Quote (Korvin)
Не розумію лише, чому нам так подобається прогинатися...

Ну это вы у себя спросите? Я лично не делаю такого и не желаю стране.


Сообщение отредактировал Passionar - Ср, 05.03.2008, 12:17:34
Offline (Бразилия)  
  Блог пользователя Passionar   
wowaДата: Ср, 05.03.2008, 13:18:19 | Сообщение # 40
Генералиссимус
Сообщений: 2564
Репутация: -208
Награды: 60

Германия, Житомир
Quote (Vanyok)
Не треба, шановний, говорити не правду. Вчіть історію.

Ну да, Ванёк я ж и забыл мы не один народ, у нас даже языки совершенно разные, да ещё и белорусы непонятно чьи родцвенники. Ванёк, а знаете , как называют заграницей украинцев? Русскими, потому, что для них мы все русские и минталитет у нас очень схожий, и для иностранцев разницы вобше нет. Ия не говорил о том, чтобы украинские националисты тскали дружбы с российскими политиками, а с простыми россиянами.
Offline (Германия)  
  Блог пользователя wowa   
IваницькийДата: Ср, 05.03.2008, 13:28:57 | Сообщение # 41
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote (Otto)
Iваницький писал(а):
Чи плануються якісь протестні дії стосовно спроби узурпації влади в області частиною депутатського корпусу від БЮТ та їх прихильниками з обласної організації БЮТ на чолі з Віталієм Йосиповичем Французом та під керівництвом народних депутатів України С.Пашинського та О.Черпицького?

Не плануються.

Зрозуміло, вас не для того утримують smile

Quote (Otto)
Синявську давно треба було гнати в три шиї

Не стану перепитувати "за що", бо все одно нічого, крім безглуздої маячні про "вибір народу" та притягнутої за вуха брехні щодо "Смоленську" - не почую. Та ви й не замислюєтеся над тим...

Quote (Otto)
своїм виступом на сходняку в Сєвєродонецьку вона це підтвердила

А ви його, виступ цей, слухали? Якщо так, то що саме вас в ньому не задоволило?

Добавлено (05/03/2008, 13:28:57)
---------------------------------------------
Мені б, все ж таки, цікаво було б відповідь: що саме може бути виправданням діям угрупування Француза очевидно кримінального характеру (фальшування документів, силове - зі взломом, захоплення приміщення, тривіальна крадіжка тощо)?
Якщо вже захищати українців, то, на мою думку, в першу чергу - проти криміналітету.



Сообщение отредактировал Iваницький - Ср, 05.03.2008, 13:30:21
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
PassionarДата: Ср, 05.03.2008, 13:41:40 | Сообщение # 42
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Iваницький)
А ви його, виступ цей, слухали?

А зачем? Лучше повторить пресловутое "Не читал, но осуждаю!", чем так грешила интеллигенция в 60 годы.
Quote (Iваницький)
Якщо вже захищати українців, то, на мою думку, в першу чергу - проти криміналітету.

Очевидно, у них и УКРАИНЦЫ свои имеются!
Жаль, кончат плохо! wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
KorvinДата: Ср, 05.03.2008, 14:29:03 | Сообщение # 43
Генерал-полковник
Сообщений: 1107
Репутация: 121
Награды: 66

Украина, Житомир
Quote (Iваницький)
Чи плануються якісь протестні дії стосовно спроби узурпації влади в області частиною депутатського корпусу від БЮТ та їх прихильниками з обласної організації БЮТ на чолі з Віталієм Йосиповичем Французом та під керівництвом народних депутатів України С.Пашинського та О.Черпицького?

І що Вам та Синявсяка так болить? Вже не перше оффтопне повідомлення читаю стосовно цієї ситуації. Де треба і не треба... Про радіо "Крок" додати забули.
Quote (Iваницький)
що саме може бути виправданням діям угрупування Француза
Будь-ласка, нехай прокуратура визначає, чи були в їх діях ознаки злочину. Я тільки за те, щоб винні були покарані.
Quote (Iваницький)
...крім безглуздої маячні про "вибір народу"...

І я кажу: повна маячня. Ну проголосували люди за "Нашу Україну", ну пролізла туди Синявсяка за квотою блоку, ну змінила по ходу п'янки свої погляди у протилежний бік... Що тут такого? Виборці - це ж інструмент, який використовується раз у 5 років. Нах їх думка зараз?
Вини з НСНУ, звичайно, ніхто не знімає. Треба було дивитись, кого включали до складу, та ще й у якості одного із лідерів партії. Хоча й тоді лунали застереження з приводу "моральної гнучкості" і Синявської, і Жабрівського. Але тоді не сприйняли...
Питання до роздумів: от чисто гіпотетично, якби вибори були зараз, та ще й на мажоритарній основі - пройшла б Синявська?


Сообщение отредактировал Korvin - Ср, 05.03.2008, 14:35:47
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Korvin   
IваницькийДата: Ср, 05.03.2008, 15:17:17 | Сообщение # 44
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote (Korvin)
І що Вам та Синявсяка так болить?

Перепрошую, вкажіть - де це я підняв питання щодо Синявської? Я - запитую стосовно Француза-Пашинського-Черпицького та їхніх дій. Очки роззуйте.

Quote (Korvin)
Вже не перше оффтопне повідомлення читаю стосовно цієї ситуації

Це не вам, шановний, визначати - що є оффтоп, а що ні. Я - лише поставив конкретне запитання по темі топіку і маю право отримати на нього відповідь. Купіть собі на базарі оселедця і йому рота затикайте, ферштейн?

Quote (Korvin)
Про радіо "Крок" додати забули

То ж слухаєте? Що ж, чекаю відповідь на поставлене моє запитання стосовно змісту виступу Синявської на згаданому з'їзді.

Quote (Korvin)
нехай прокуратура визначає, чи були в їх діях ознаки злочину

Не блюзнірствуйте. "Ознаки злочину" прекрасно видно хоча б в тих відеоматеріалах, що викладені як на моєму оффсайті, так і на цьому ресурсі. Ви просто схильні бачите не те що є, а те що вам бачити довподоби (або, швидше - "рекомендовано").

Quote (Korvin)
проголосували люди за "Нашу Україну", ну пролізла туди Синявсяка

За НУ, ПР тощо - голосувало 3% відсотки виборців (ті самі, які є членами відповідних партій). Решта голосувала за імена з першої п'ятірки. Вам, добродію, тоді - у 2004-му, було вісімнадцять, і найбільше, на що ви могли спромогтися - це погорлопанити на майдані (до речі - під керівництвом того самого, так нині вами ненавидимого Ярослава Долгіх). Ірина ж Синявська (разом з тим самим Долгіх) - "зробила" вибори в Житомирській області - на вашу, крикунів, користь зробила. Сьогодні вам наказано їх топтати... не тому, що "змінила по ходу п'янки свої погляди" - що ви знаєте про її погляди? Хоча б разочок почути конкретику - що саме в поглядах Синявської зокрема є "антинародним"? Тільки - конкретику, а не мітингову маячню.

Quote (Korvin)
Нах їх думка зараз?

А у вас є "думки"?
(Для довідки: вигук не є проявом думки, вигук - прояв рефлексу)

Добавлено (05/03/2008, 15:17:17)
---------------------------------------------

Quote (Vanyok)
Історія України пишеться кров'ю. В цьому її велич.

В цьому - її трагедія.



Сообщение отредактировал Iваницький - Ср, 05.03.2008, 15:01:42
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
KorvinДата: Ср, 05.03.2008, 16:08:08 | Сообщение # 45
Генерал-полковник
Сообщений: 1107
Репутация: 121
Награды: 66

Украина, Житомир
Korvin!=Vanyok (пояснюю: "!=" означає "не дорівнює")
Це по-перше.
По-друге, слідкуйте за мовою, пане Іваницький. Хамство не додає позитивної репутації. Швидше навпаки, дискредитує Ваш образ "борця за правду".
Quote (Iваницький)
Що ж, чекаю відповідь на поставлене моє запитання стосовно змісту виступу Синявської на згаданому з'їзді.
Питання адресувалось не мені, і я на нього відповідати не збирався. Але раз цікавитесь, відповідаю: не чув. Але я даний виступ і не коментував. У чому, власне, конфлікт?
Quote (Iваницький)
То ж слухаєте?

Радіо не слухаю жодне. Люблю якісну музику. А про "Крок" ваш начитався в ваших дописах. Не можливо не помітити таку зливу повідомлень із текстом "Крок".
Quote (Iваницький)
Перепрошую, вкажіть - де це я підняв питання щодо Синявської? Я - запитую стосовно Француза-Пашинського-Черпицького та їхніх дій. Очки роззуйте.

Цитую камрада Passionar: "зрите в корень!" Кажемо: проти Француза, розуміємо: за Синявську!
Відносно Долгих - хто вам сказав, що я його ненавиджу? Завди буду пам'ятати, як вперше познайомився із Ярославом Дмитровичем, як він дав мені телефон міського штабу В. Ющенка. Це приємні спогади. Але я неприємно здивований його конформізмом. Ненависті немає жодної.
Quote (Iваницький)
За НУ, ПР тощо - голосувало 3% відсотки виборців (ті самі, які є членами відповідних партій). Решта голосувала за імена з першої п'ятірки.

Я член партії з 2005 року (з моменту утворення). В 2006 на всеукраїнському рівні я голосував за ту політ. силу, ідеологія якої мені найбільш симпатична (Пора+ПРП). На місцевому рівні - за НУ (спільні погляди + конкретні особистості, які були мені відомі як члену партії).
Доречі, у вас трабли з математикою - в період виборчої кампанії мені було вже 19.
Quote (Iваницький)
що саме в поглядах Синявської зокрема є "антинародним"? Тільки - конкретику, а не мітингову маячню.

А невже хтось казав слово "антинародні"? Зміна поглядів - це коли прихільність одній ідеології змінюється прихильністю їй протилежній. Я, наприклад, ніколи не стану комуністом, яке б негативне ставлення у мене не було до Ющенка. Хоча чим не "народні" погляди у коміків? Куди ж вже "народніше"... Проблема в тому, що Ірина Максимівна дуже швидко змінила свій світогляд. Якщо ти розчарувався в конртених особистостях, в поведінці рідної політ. сили - будь-ласка, махай їм ручкою, і починай альтернативний рух, викриваючи пристосуванців. Але не ставай поруч з тими людьми і під ті гасла, з якими свого часу боровся. Звичайно, можна сказати як пан Кінах - "просто не можу стояти осторонь". Ну да. Від влади.
Ідея - не продається. Точніше, продається. Але лише один раз. Далі політична кар'єра закінчується.


Сообщение отредактировал Korvin - Ср, 05.03.2008, 16:22:02
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Korvin   
IваницькийДата: Ср, 05.03.2008, 16:58:44 | Сообщение # 46
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote (Korvin)
Питання адресувалось не мені, і я на нього відповідати не збирався.

Натомість никнейм, до якого "адресувалося питання", обтяжив себе відповіддю на те, яке адресувалося вам? smile

Quote (Korvin)
слідкуйте за мовою, пане Іваницький. Хамство не додає позитивної репутації.

Купіть собі цуцика - його і повчайте. Я не збираюся загравати з тими, хто дозволяє собі у спілкуванні зі мної вдаватися до перекручування моїх висловлювань, видавання власних припущень за мої особисті якості тощо. Брехунів і "ловчил" не люблю, і цього не приховую.

Quote (Korvin)
не чув. Але я даний виступ і не коментував

Ну як же ж? На вашу думку, ставити виступ у провину - то не є коментування? А що тоді? Просто прояв безглуздої і безпідставної тваринної ненависті?... Зі свого боки вимушений зазначити: такий "підхід" також вам "не додає позитивної репутації" :), бо людина, яка своєю репутацією переймається - оцінює лише те, на чому розуміється. А так... ваше висловлювання щодо згаданого виступу нагадало мені ще один бородатий анекдот:
- Не нравится мне Карузо...
- А ты что, слушал?
- Конечно! Мне Сёма напел по телефону.

Quote (Korvin)
А про "Крок" ваш начитався в ваших дописах

Не брешіть, шановний. Лише в двох коментарях за останній рік з мого боку згадувалася радіостанція - саме в тих (однакових :)), де я пропонував прослухати фактичний матеріал щодо подій в облраді 28-го лютого - і розміщено їх було саме до тих матеріалів, які є чистісінькою брехнею стосовно тих подій.

Quote (Korvin)
"зрите в корень!" Кажемо: проти Француза, розуміємо: за Синявську!

Цікава у вас "логіка" :). А що, альтернативи не існує? ті ж самі перевибори (але - по Закону)? Якщо так, то ви праві - краще вже Синявська, ніж допустити до влади злодія.

Добавлено (05/03/2008, 16:58:44)
---------------------------------------------

Quote (Korvin)
Відносно Долгих - хто вам сказав, що я його ненавиджу?

"зрите в корень!" smile
Собі дозволяючи якусь перекручену "логіку", ви не даєте мені права на значно більш логічний ланцюжок? Долгіх - незмінний і найдовіреніший помічник Синявської, людина - яка ніколи і ні на мить не зрадила свого товариша(шки) (за що я особисто його і поважаю). Сьогодні, як і чотири роки тому, він не просто "стоїть поруч", він - найактивніший учасник усіх її дій. І це не конформізм, це - порядність і послідовність. Тому всі ваші висловлювання на адресу Синявської - повною мірою звернені й на його адресу. Не лукавте.

Quote (Korvin)
у вас трабли з математикою - в період виборчої кампанії мені було вже 19

Шановний. У мене траблів не буває :). З тієї причини, що я, на відміну від вас - спершу слухаю/читаю/вивчаю, а вже по тому викладаю свою думку/бачення. Тому, виходячи з вашого твердження "Korvin!=Vanyok Це по-перше." - зверну увагу на ваші трабли: тут вам таки що 18 (22-4=18 :)), а тут - і взагалі 14 (забрехались? Олександре Миколайовичу... чи то Іване... не розбереш вас :)).

Quote (Korvin)
Якщо ти розчарувався в конртених особистостях, в поведінці рідної політ. сили - будь-ласка, махай їм ручкою, і починай альтернативний рух, викриваючи пристосуванців. Але не ставай поруч з тими людьми і під ті гасла, з якими свого часу боровся

Чому ж відразу так? Ось я, наприклад - "махнув ручкою", але ні під чиї гасла не ставав - я сам собі гасло :). І, хоча свого часу, дійсно - "боровся" із Синявською (так, що вам не снилося, і, на відміну від вас - вона це добре пам'ятає, як і Ярослав :)) - не бачу це достатньою підставою для зневаги до неї, як до людини, в цілому. Варто зауважити, що і Синявська - ні під чиї гасла не стала, і ні з ким поруч не ставала. І не вам теревеніти про "продажність" - бо ви й у цьому разі брешете (якби ваші закиди були достовірні - ви б мали навести конкретні докази). А те, що пані Ірина, замість поступитися владою злодіям і брехунам - твердо стоїть на своїх принципах... ну, я розумію, що злодіїв, шахраїв і брехунів це дратує, вони ж бо розраховували "бац-бац - и в дамки" :)... фігушки :). І от саме це мене особисто в Синявській і Долгіх останнім часом приваблює, вони - бійці, а не найманці.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
wolandДата: Ср, 05.03.2008, 17:14:47 | Сообщение # 47
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Quote (Passionar)
Кровью пишется любая История.

А для вас є різниця між "будь-якою" історією та українською?

Quote (Passionar)
Очевидно мечты о моноэтничном государстве

Україна вже є моноетнічною державою.

Quote (Passionar)
Господа, а не стоит быть этими холопами в душе. Будьте достойны и проявляйте не цинизм, а толерантность.

Не підмінюй(-те) поняття. Толерантність та прислужливість є різними речами. Вигни спину.

Quote (Passionar)
И не услышите ибо войдя в ринг со 100 килограмовым боксером имея собственный вес в 50 - трудно ставить условия. Может не стоит вообще выходить на ринг?

Ось оце і є холопство в душі. Комплекс меншовартості.
Мій колишній тренер з рукопашки відповів би так: "Чем больше шкаф, тем громче падает".
Перекладаючи на мову міждержавних стосунків - всі рівні.

Добавлено (05/03/2008, 17:14:47)
---------------------------------------------

Quote (Iваницький)
Цікава у вас "логіка" :). А що, альтернативи не існує? ті ж самі перевибори (але - по Закону)? Якщо так, то ви праві - краще вже Синявська, ніж допустити до влади злодія.

Це офіційна позиція ... м-м.. Житомирської ініціативи?

Quote (Iваницький)
Долгіх - незмінний і найдовіреніший помічник Синявської

Ну, тут дозвольте вже нам, колишнім однопартійцям, про це судити. Не все ви, Ігоре Миколайовичу знаєте, не все...

Quote (Iваницький)
забрехались? Олександре Миколайовичу... чи то Іване... не розбереш вас :)).

Це різні люди. Втім, мені однаково приємні ;-)

Quote (Iваницький)
Варто зауважити, що і Синявська - ні під чиї гасла не стала

biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Quote (Iваницький)
І от саме це мене особисто в Синявській і Долгіх останнім часом приваблює, вони - бійці, а не найманці.

Тут не можу не погодитись. Втім, вони знайть, за що воюють...


Сообщение отредактировал woland - Ср, 05.03.2008, 17:07:32
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
CloudДата: Ср, 05.03.2008, 17:24:00 | Сообщение # 48
Генерал-лейтенант
Сообщений: 505
Репутация: 1
Награды: 2

Российская Федерация, Москва
Quote (woland)
Україна вже є моноетнічною державою.

Я в соседнюю тему ссылочки сбросил на очередные статьи по тем методам, которыми этого добиваются "свидоми". И здесь добавлю:
http://profile.ru/items/?item=25551
http://profile.ru/items/?item=25552
Offline (Российская Федерация)  
  Блог пользователя Cloud   
wolandДата: Ср, 05.03.2008, 17:31:43 | Сообщение # 49
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
77,8% (2001р.) населеня України вважають себе українцями. За європейськими методиками така держава є моноетнічною.

Щодо різноманітних посилань у доменній зоні .ru - в Росії не існує незалежних ЗМІ. Це постулат.
Ці дресовані хом'ячки лише можуть бути трансляторами державної політики (в даному сипадку - неоімперської). Відтак, навіть не читавши матеріалу, маю величезні сумніви з приводу його щонайменшої об'єктивності.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
KorvinДата: Ср, 05.03.2008, 17:32:13 | Сообщение # 50
Генерал-полковник
Сообщений: 1107
Репутация: 121
Награды: 66

Украина, Житомир
Quote (Iваницький)
Ну як же ж? На вашу думку, ставити виступ у провину - то не є коментування? А що тоді? Просто прояв безглуздої і безпідставної тваринної ненависті?... Зі свого боки вимушений зазначити: такий "підхід" також вам "не додає позитивної репутації" :), бо людина, яка своєю репутацією переймається - оцінює лише те, на чому розуміється. А так... ваше висловлювання щодо згаданого виступу нагадало мені ще один бородатий анекдот: - Не нравится мне Карузо... - А ты что, слушал? - Конечно! Мне Сёма напел по телефону.

ДЕ І КОЛИ Я СТАВИВ ДАНИЙ ВИСТУП В ПРОВИНУ???????? ДЕ Я ХОЧ СЛОВО ПРО НЬОГО НАПИСАВ???? Чекаю чіткої цитати. Інакше брехун і "ловкач" - ви!
Quote (Iваницький)
Не брешіть, шановний. Лише в двох коментарях за останній рік з мого боку згадувалася радіостанція - саме в тих (однакових :)), де я пропонував прослухати фактичний матеріал щодо подій в облраді 28-го лютого - і розміщено їх було саме до тих матеріалів, які є чистісінькою брехнею стосовно тих подій.

А я і не брешу. Не слухаю я ваше радіо, чесно. А дописів може й два, даруйте тоді за неточну метафору. Скажу відверто - ну потрапили вони мені на очі ( от такий я спостережливий ))). Така активність викликала роздратування, яке я і висловив. Не шукайте чорну кішку в темній кімнаті, тим паче, якщо її там немає.
Quote (Iваницький)
Шановний. У мене траблів не буває :). З тієї причини, що я, на відміну від вас - спершу слухаю/читаю/вивчаю, а вже по тому викладаю свою думку/бачення. Тому, виходячи з вашого твердження "Korvin!=Vanyok Це по-перше." - зверну увагу на ваші трабли: тут вам таки що 18 (22-4=18 :)), а тут - і взагалі 14 (забрехались? Олександре Миколайовичу... чи то Іване... не розбереш вас :)).

У вас трабли не тільки з математикою, але й з логікою. Пояснюю ще раз: "!=" означає "не дорівнює". Це програмістський сленг, і я часто ним користуюся задля кращої інформативності. Коли написав пост, зрозумів, що на неспеціалізованому форумі мене можуть не зрозуміти, і відредагував пост. Якщо у вас лишились сумніви, запитайте Влада - чи він знає такого Микитенка Олександра Миколайовича. Повірте, я не маю жодного дівношення до молодого активіста "Свободи".
Повернімось же до матиматики. Є числа поскладніше 2-розрядних. Раз вже Ви не полінувались подивитись мій профіль, щоб потім з висоти вашого віку та досвіду повчати мене життю, мали бути б уважнішим. Там також є число і місяць мого народження. Нині 2008 рік. А 22 роки мені виповнилось ще 23 жовтня 07 року, але аж ніяк не 08-го! От і порахуйте. 2004-1985=?. 23 жовтня 2004 року мої літа нарахували вже 19. Отака цікава й нескладна штука ця арифметика ))).
Quote (Iваницький)
І не вам теревеніти про "продажність" - бо ви й у цьому разі брешете
Знову ви перекручуєте. Не варто додумувати за мене. Я таких слів і в гадках не мав! Мова йде про факт зради ідейним переконанням (не особистостям). Причини? А це вже до Ірини Максимівни, вона, якщо зможе, пояснить.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Korvin   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Марш захисту Українців (У неділю, 9 березня)
  • Страница 2 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Поиск: