Живий Журнал
 
  • Страница 2 из 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • 10
  • »
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Скасуємо вирок Україні 11 травня у Києві! (Поїздка до Києва...)
Скасуємо вирок Україні 11 травня у Києві!
rozdumДата: Сб, 08.05.2010, 11:18:38 | Сообщение # 26
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (kenu)
ми хочемо змусити піти тих, хто цей дім руйнує своєю діяльністю.

Складаэться враження, що половину населення країни під час виборів перебувала на арсі як мінімум і уявлення не мала, що діється вдома. А потім повернулась, але вже було пізно....
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
kenuДата: Сб, 08.05.2010, 11:28:29 | Сообщение # 27
Генерал-майор
Сообщений: 499
Репутация: 49
Награды: 17

Украина, Житомир
Quote (rozdum)
Складаэться враження, що половину населення країни під час виборів перебувала на арсі як мінімум і уявлення не мала, що діється вдома. А потім повернулась, але вже було пізно....

Складається враження, що половина населення залишається сліпою.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kenu   
MilmenДата: Сб, 08.05.2010, 11:43:14 | Сообщение # 28
Майор
Сообщений: 93
Репутация: 4
Награды: 1

Украина, Житомир
Quote (kenu)
Складається враження, що половина населення залишається сліпою.

Это точно. и именно эта половина населения и пытается устроить различные "скасування вироків".
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Milmen   
kenuДата: Сб, 08.05.2010, 11:53:11 | Сообщение # 29
Генерал-майор
Сообщений: 499
Репутация: 49
Награды: 17

Украина, Житомир
Milmen, якщо нічого не бачить, то нічого і не робить. Інколи, правда, тиснуть ще "я пойду", "я не пойду", ну або щось поляпають у віртуальному вимірі і на тому все... Але не дивлячись на це, активних людей не меншає, а напроти більшає (власне спостереження), і це не може не радувати.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kenu   
informatorДата: Сб, 08.05.2010, 11:58:24 | Сообщение # 30
Генерал-полковник
Сообщений: 867
Репутация: 219
Награды: 22

Украина, Zhitomir
Quote (kenu)
Може хтось і дає, не знаю, мені про такі випадки поки не відомо

Хтозна. Сумніви є, що набиреться чимало люду просто на власному ентузіазмі, щоб захищати не свої інтереси (бо, таке враження - все складається так, що інтереси громади у такому заході - нікчемні, на відміну від інтересів опозиції, тобто задоволення власних інтересів, амбіцій окремих людей в опозиції).

До того ж "Дорога туди і назад оплачується". Вже ж не за свій рахунок подорож. А хто платить - той замовляє музику (стоїть біля керма). Зважте, не громада ініціює і керує, а ті, хто організовує (минула влада). Для чого їм це, і куди вони "рулять"?

Quote (kenu)
ми хочемо змусити піти тих, хто цей дім руйнує своєю діяльністю.

А на питання "Що далі?" немає відповіді?
У вас є пропозиції, кандидати в будівельники? Хто це, і чим вони кращі за теперішніх?



Сообщение отредактировал informator - Сб, 08.05.2010, 11:59:44
Offline (Украина)  
  Блог пользователя informator   
kenuДата: Сб, 08.05.2010, 12:06:46 | Сообщение # 31
Генерал-майор
Сообщений: 499
Репутация: 49
Награды: 17

Украина, Житомир
Quote (informator)
До того ж "Дорога туди і назад оплачується". Вже ж не за свій рахунок подорож.

Скажімо так, нема мотиватора їхати туди тим, хто хоче заробити. Не зароблять. І нема демотиватора не їхати у тих, хто хотів би поїхати, але нема власних коштів на дорогу. Тому, тут питань не має бути.

Quote (informator)
А на питання "Що далі?" немає відповіді?

Ви дещо праві. Праві у тому, що немає нового лідера. Тимошенко себе дискредитувала. Тягнибока багато людей просто боїться. Ющенка вже не сприймають всерйоз. Яценюк - занадто м"який. Це є проблема. Але це не причина і не привід давати цій владі руйнувати наш дім. Мені байдуже які там будуть прапори. Чи НУ, чи БЮТ чи Свобода. Люди їдуть не за прапор, а за національні інтереси рідної країни. Мабуть, вам тяжко їх зрозуміти.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kenu   
informatorДата: Сб, 08.05.2010, 12:33:09 | Сообщение # 32
Генерал-полковник
Сообщений: 867
Репутация: 219
Награды: 22

Украина, Zhitomir
Я не вважаю, що зараз руйнують дім (нема що руйнувати). Більше схоже на "встановлення своїх порядків". "Погана" стабільність.

Вважаю, що це краще аніж хаос, анархія і безлад, який провокується опозицією. Бо в громади буде можливість організуватись для проектування власного плану будинку. Навіть, якщо це буде "погана" стабільність, але це стабільність, а не анархія - в якій організуватись громаді буде практично неможливо.

Це як в тюрмі. Стан там стабільно поганий, але попри це люди мають можливість організуватись, створити та реалізувати план втечі cool
Не знаю, як можна щось організувати, коли навколо - анархія і суцільний безлад?...

Offline (Украина)  
  Блог пользователя informator   
CatAngelДата: Сб, 08.05.2010, 12:34:13 | Сообщение # 33
Подполковник
Сообщений: 124
Репутация: 57
Награды: 10

Украина, Житомир
Quote (kenu)
Праві у тому, що немає нового лідера. Тимошенко себе дискредитувала. Тягнибока багато людей просто боїться. Ющенка вже не сприймають всерйоз. Яценюк - занадто м"який. Це є проблема. Але це не причина і не привід давати цій владі руйнувати наш дім. Мені байдуже які там будуть прапори. Чи НУ, чи БЮТ чи Свобода. Люди їдуть не за прапор, а за національні інтереси рідної країни. Мабуть, вам тяжко їх зрозуміти.

т.е. неважно, кто встанет у власти и чем это может закончится, абы "этих" свергнуть?А не боитесь, что придут "другие" и станет еще хуже, чем было последние 5 лет?
В принципе, вот вся сущность "идейных"-главное "отстаивать", а что-не так уж важно...Не заключи Янукович этот договор, вы бы кричали, что он хочет погубить страну, ну или что-то в этом роде...Истинно метод "борьбы" пани Юлии, основанный на противоречии происходящего.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя CatAngel   
kenuДата: Сб, 08.05.2010, 13:03:30 | Сообщение # 34
Генерал-майор
Сообщений: 499
Репутация: 49
Награды: 17

Украина, Житомир
Quote (informator)
Я не вважаю, що зараз руйнують дім (нема що руйнувати).

Дім - це Україна. Він Є!
Quote (informator)
Вважаю, що це краще аніж хаос, анархія і безлад, який провокується опозицією.

Як не дивно, опозиція зараз відстоює національні інтереси. Поки вони відстоюють національні інтереси - поки нам по дорозі.
Quote (informator)
Бо в громади буде можливість організуватись для проектування власного плану будинку.

Коли журналістам затикають роти, тоді я не вважаю цю владу такою, яка дослухається до думки громади. Доки міліція буде ставити блокпости щоб не допустити мітингуючих, доки погрожують студентам та вчителям, доти я вважатиму цю владу чужою, бездарною, сліпою та глухою та такою, що руйнує!
Quote (informator)
Не знаю, як можна щось організувати, коли навколо - анархія і суцільний безлад?...

Було б бажання. Труднощі завжди є.
Quote (CatAngel)
т.е. неважно, кто встанет у власти и чем это может закончится, абы "этих" свергнуть?

А що може бути щось гірше ніж комуністи з бандитами та запроданцями (Литвином) при владі? smile Це вже навіть трохи не смішно...
Quote (CatAngel)
А не боитесь, что придут "другие" и станет еще хуже, чем было последние 5 лет?

Останні 5 років не паплюжили свободу слова (маю на увазі владу), не паплюжили історію, не здавали національні інтереси. Це не так вже й мало як виявилося...тепер... Так, економіка впала. Тут не посперечаєшся. Але чому ми маємо вибирати між економікою та історією? Впевнений, що якщо буде попит в суспільстві на нових політиків, то буде і відповідна пропозиція...
Quote (CatAngel)
Истинно метод "борьбы" пани Юлии, основанный на противоречии происходящего.

Вона гарний опозиціонер, це в неї ніхто не відніме. Повторююсь мені байдуже на прапори і фамілії, які там будуть. Тимошенко - не мій герой.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kenu   
Lisa111Дата: Сб, 08.05.2010, 13:45:25 | Сообщение # 35
Чумачечая Лиса
Сообщений: 4496
Репутация: -478
Награды: 298

Германия, Duisburg
Quote (CatAngel)
А можно я вставлю свои "5" копеек и задам тупой вопрос: "А как будет происходить процесс "скасування вироку"?Случайно не так как во время ратификации договора?"

Яйца подорожают? sad Жесть!

Добавлено (08 Май 2010, 13:45:25)
---------------------------------------------
Как эти игры в революцию задолбали. Люди покоя хотят! Вот чем громче Юля сейчас кричит, тем больше я в ней разочаровываюсь. До выборов я ей симпатизировал...

Offline (Германия)  
  Блог пользователя Lisa111   
BIGorДата: Сб, 08.05.2010, 13:56:17 | Сообщение # 36
Генералиссимус
Сообщений: 2088
Репутация: 2597
Награды: 87

Украина, Житомир
Как уже задрала Тимошонка с бютанутыми. Давайте уже работать, а не митинговать!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя BIGor   
CatAngelДата: Сб, 08.05.2010, 14:07:10 | Сообщение # 37
Подполковник
Сообщений: 124
Репутация: 57
Награды: 10

Украина, Житомир
Quote (kenu)
Останні 5 років не паплюжили свободу слова (маю на увазі владу), не паплюжили історію, не здавали національні інтереси. Це не так вже й мало як виявилося...тепер...

"Свобода слова"?Действительно, ст.34 КУ дает каждому такое право, которым мы успешно, прямо в данный, момент и пользуемся.Вы же свободно пишете на этом форуме?Никто не пришел к вам с постановлением на ваш арест? wink Так что, не стоит делать поспешные выводы.Журналисты против цензуры на темы, связанные с деятельностью министра образования Дмитрия Табачника, тем УПА и Голодомора?Так простите, это их хлеб...Вся страна только и обсуждает эти 3 темы(а еще про договор забыла:)), а это их рейтинги, которые приносят прибыль...цепочку продолжайте сами. А нам с вами, от этого "ни холодно, ни жарко".
Разные каналы по-разному преподносят одну и ту же новость, чем формируют разные, в большинстве своем противоречивые мнения, в результате имеем расколотое на 2 лагеря общество, и заметьте, не всегда оно мирно настроено по отношению друг к другу.
И, если вы внимательно ознакомились с вышеприведенной статьей, то должны были заметить, что
Quote
...Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах
національної безпеки, територіальної цілісності або громадського
порядку
з метою запобігання заворушенням(а не так ли называется предстоящее "скасування вироку"? rolleyes )чи злочинам...

Вывод напрашивается сам...

Добавлено (08 Май 2010, 14:07:10)
---------------------------------------------

Quote (Lisa111)
Яйца подорожают? sad Жесть!

Вот я потому и спросила. Запасаться впрок или не стоит biggrin


Сообщение отредактировал CatAngel - Сб, 08.05.2010, 14:08:11
Offline (Украина)  
  Блог пользователя CatAngel   
IntalaДата: Сб, 08.05.2010, 14:18:45 | Сообщение # 38
Генерал-майор
Сообщений: 253
Репутация: 178
Награды: 16

Украина, Житомир
Quote (kenu)
к не дивно, опозиція зараз відстоює національні інтереси. Поки вони відстоюють національні інтереси - поки нам по дорозі.

Они всегда отстаивают исключительно собственные интересы, снимите розовые очки. Цена вопроса - два мандата для Ющенко и Тимошенко, которые остались без депутатской неприкосновенности, поэтому и акцентируют внимание на роспуске ВР и досрочных выборах.
Quote (kenu)
Вона гарний опозиціонер, це в неї ніхто не відніме. Повторююсь мені байдуже на прапори і фамілії, які там будуть.

Она заявляла, что продлила бы аренду ЧФ взамен на снижение цены на газ, т.е. точно так же сдала бы национальные интересы, и вы будете стоять рядом с этой лживой лицемеркой, неужели действительно "байдуже"? Массовый психоз какой-то, такое впечатление, что воздушно-капельным путем уже передается.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Intala   
Lisa111Дата: Сб, 08.05.2010, 14:19:17 | Сообщение # 39
Чумачечая Лиса
Сообщений: 4496
Репутация: -478
Награды: 298

Германия, Duisburg
CatAngel, как говорят на Востоке "Целую ваши мысли".
Интала, Ваши тоже. biggrin


Сообщение отредактировал Lisa111 - Сб, 08.05.2010, 14:21:01
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Lisa111   
kenuДата: Сб, 08.05.2010, 14:47:06 | Сообщение # 40
Генерал-майор
Сообщений: 499
Репутация: 49
Награды: 17

Украина, Житомир
Quote (Lisa111)
Как эти игры в революцию задолбали.

Вас в Німеччині задовбали ігри в революцію? Співчуваю.

Quote (CatAngel)
Вы же свободно пишете на этом форуме?

Я не журналіст. Журналісти ж заявляють про тиск не від "нема чого робити". Кому кому, а їм завжди в нашій державі є що робити.

Quote (Intala)
снимите розовые очки.

Я їх ніколи не одягав.

Quote (Intala)
Цена вопроса - два мандата для Ющенко и Тимошенко

Це називається близорукістю.

Quote (Intala)
Она заявляла, что продлила бы аренду ЧФ

Це дійсно так, тому мій голос ніколи не був за неї. Але якщо вона зараз виступає проти - то поки нам по дорозі. Я вже говорив. Змушуєте мене повторювати sad

Quote (Intala)
и вы будете стоять рядом с этой лживой лицемеркой, неужели действительно "байдуже"?

Дійсно байдуже. Хоч поряд з сатаною, але лише до тих пір поки він буде відстоювати інтереси моєї держави.

Quote (Intala)
Массовый психоз какой-то, такое впечатление, что воздушно-капельным путем уже передается.

Ідеї передаються комунікативним шляхом. Якщо вам відомо про інші методи передачі ідей, сідайте за дисертацію smile

Quote (Lisa111)
как говорят на Востоке "Целую ваши мысли".

Більше нічого не залишається цілувати? biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kenu   
CatAngelДата: Сб, 08.05.2010, 14:51:00 | Сообщение # 41
Подполковник
Сообщений: 124
Репутация: 57
Награды: 10

Украина, Житомир
Quote (kenu)
Я не журналіст. Журналісти ж заявляють про тиск не від "нема чого робити". Кому кому, а їм завжди в нашій державі є що робити.

В предыдущем посте, я вам детально объяснила причину сего негодования.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя CatAngel   
kenuДата: Сб, 08.05.2010, 14:55:32 | Сообщение # 42
Генерал-майор
Сообщений: 499
Репутация: 49
Награды: 17

Украина, Житомир
CatAngel, краще б ви пояснили чому влада дозволяє собі тиснути на журналісти, залякувати студентів та вчителів. А дії журналістів адекватні ситуації. Якщо зараз промовчать, потім буде пізно. Якими б чудовими гаслами влада не прикривалась при повернені до цензури, ці гасла ніколи не будуть виправдані. Утиск він і в Африці утиск.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kenu   
СашкоДата: Сб, 08.05.2010, 14:59:56 | Сообщение # 43
Генералиссимус
Сообщений: 2492
Репутация: 1374
Награды: 94

Великобритания, Житомир
Lisa111, Intala, CatAngel,, -что вы на человека набросились? На этом форуме, как правильно заметили, не мешают высказываться, вот kenu, и предложил желающим ехать на митинг в Киев. Вы же так глубокомысленно-насмешливо начали сто раз повторенные политические споры заводить. Как будто он заставляет на этот митинг ехать, или говорит, кто не поехал-тот га.дон. На других ветках форума предлагают собраться поехать в пещеры полазить, или на концерт съездить- там же не начинают флудить массово те, кто отговаривает от таких поездок, так и здесь- пусть едет, кто хочет.


Сообщение отредактировал Сашко - Сб, 08.05.2010, 15:01:42
Offline (Великобритания)  
  Блог пользователя Сашко   
IntalaДата: Сб, 08.05.2010, 15:13:10 | Сообщение # 44
Генерал-майор
Сообщений: 253
Репутация: 178
Награды: 16

Украина, Житомир
Quote (Сашко)
Lisa111, Intala, CatAngel,, -что вы на человека набросились? На этом форуме, как правильно заметили, не мешают высказываться, вот kenu, и предложил желающим ехать на митинг в Киев. Вы же так глубокомысленно-насмешливо начали сто раз повторенные политические споры заводить. Как будто он заставляет на этот митинг ехать, или говорит, кто не поехал-тот га.дон. На других ветках форума предлагают собраться поехать в пещеры полазить, или на концерт съездить- там же не начинают флудить массово те, кто отговаривает от таких поездок, так и здесь- пусть едет, кто хочет.

Что значит набросились?) Дискутируем, и кстати, без хамства, оскорблений и прочей грязи wink Не вижу никакого криминала, да и kenu, достаточно четко и доступно высказывает свою позицию и в адвокатах, думаю, не нуждается))

Добавлено (08 Май 2010, 15:13:10)
---------------------------------------------

Quote (kenu)
Це називається близорукістю.

Я бы близорукостью назвала веру в благие намерения оппозиции wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Intala   
СашкоДата: Сб, 08.05.2010, 15:17:13 | Сообщение # 45
Генералиссимус
Сообщений: 2492
Репутация: 1374
Награды: 94

Великобритания, Житомир
Quote (Intala)
и в адвокатах, думаю, не нуждается))

...а в прокурорах-нуждается? ;). Дискутируйте, конечно, если вы находитесь в раздумьях "ехать или не ехать 11 мая в Киев?", просто, повторюсь, имхо опять пошёл флуд про юлю-витю-оранжевых и т.д.- тому, кто действительно хочет ехать, трудно будет найти среди этих сообщений конкретную информацию куда, когда и как. Всё- прекращаю, а то и сам добавляю здесь флудилки. biggrin

Offline (Великобритания)  
  Блог пользователя Сашко   
kenuДата: Сб, 08.05.2010, 15:22:34 | Сообщение # 46
Генерал-майор
Сообщений: 499
Репутация: 49
Награды: 17

Украина, Житомир
Quote (Intala)
Я бы близорукостью назвала веру в благие намерения оппозиции

А хто вам сказав, що я вірю в благі наміри опозиції? В них мета - депутатство та інші посади через національні інтереси. Це зрозуміло. У влади мета - отримання грошей через дешевий газ для свої підприємств. Це теж зрозуміло. Мені по дорозі з тими, хто хоче посад через національні інтереси. А ті хто гребують національними інтересами через гроші (у вигляді дешевого газу) - мої вороги. Якщо дуже спрощено: ворог мого ворога - мій друг.

Добавлено (08 Май 2010, 15:22:34)
---------------------------------------------

Quote (Сашко)
тому, кто действительно хочет ехать, трудно будет найти среди этих сообщений конкретную информацию куда, когда и как.

Перший пост буде прочитаний, а далі... як завжди.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kenu   
CatAngelДата: Сб, 08.05.2010, 15:38:32 | Сообщение # 47
Подполковник
Сообщений: 124
Репутация: 57
Награды: 10

Украина, Житомир
Quote (kenu)
CatAngel, краще б ви пояснили чому влада дозволяє собі тиснути на журналісти, залякувати студентів та вчителів.

А откуда вы узнали о давлении?Опять таки-от СМИ и в том ракурсе, в котором они видят ситуацию.Что же на самом деле было-остается только предполагать...
Я за цензуру, до тех пор, пока наши СМИ не научатся независимо!!! от своих политических убеждений трактовать происходящее.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя CatAngel   
kenuДата: Сб, 08.05.2010, 15:53:08 | Сообщение # 48
Генерал-майор
Сообщений: 499
Репутация: 49
Награды: 17

Украина, Житомир
Quote (CatAngel)
Я за цензуру

Більше до вас питань щодо свободи слова немає.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kenu   
Lisa111Дата: Сб, 08.05.2010, 17:25:08 | Сообщение # 49
Чумачечая Лиса
Сообщений: 4496
Репутация: -478
Награды: 298

Германия, Duisburg
Quote (kenu)
Вас в Німеччині задовбали ігри в революцію? Співчуваю.

Не меня в Германии, а всех на Украине. В Германии жизнь спокойная до ужаса, чего и вам желается! В Европе Украину знают как Родину Кличко, Шевченко (футболиста), местных "бабочек" и место, где постоянные политические скандалы. А Вас всё в Революцию тянет. Знаете чем это заканчивается?http://kiwi.kz/watch/3niqsasthvaa/

Добавлено (08 Май 2010, 17:25:08)
---------------------------------------------

Quote (kenu)
Більше нічого не залишається цілувати? biggrin

Это вопрос не ко мне, а к мудрецам Востока. Кто же виноват, что вы так буквально понимаете. У меня для поцелуев жена есть. wink
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Lisa111   
podarochekДата: Сб, 08.05.2010, 19:02:54 | Сообщение # 50
Майор
Сообщений: 81
Репутация: -3
Награды: 2

Украина, Житомир
Комунисты рулят moil yes
Offline (Украина)  
  Блог пользователя podarochek   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Скасуємо вирок Україні 11 травня у Києві! (Поїздка до Києва...)
  • Страница 2 из 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • 10
  • »
Поиск: