Живий Журнал
 
Модератор форума: zirka, Admin, Sandra  
Форум Житомира » Свободные темы » Женский форум » Рукоделие - вышивка, вязание, макрамэ (вышивка, вязание, бисереплетение, макрамэ и тэдэ и тэпэ)
Рукоделие - вышивка, вязание, макрамэ
LenOkДата: Ср, 01.02.2012, 16:09:07 | Сообщение # 151
Рядовой
Сообщений: 10
Репутация: 1
Награды: 0

Украина, Житомир
Hoakina, Спасибо!
В дальнейшем, после акции - постоянным покупателям скидочки.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя LenOk   
МамулькаДата: Чт, 09.02.2012, 09:57:02 | Сообщение # 152
Лейтенант
Сообщений: 77
Репутация: 54
Награды: 3

Украина, Житомир
А никто не пробовал делать подставки под горячее из джинсов? У меня их много ношеных накопилось, и я подсмотрела в Интернете, как их использовать. Нужно нарезать джинсу узкими полосками (я резала 1,5 см, но можно и 1) и скрутить полоски в "бобинки" разной окружности. Край ленточки можно пришивать, но я приклеивала силикатным клеем. А потом эти "бобинки" между собой скрепляются и получается очень прикольная вещь! Можно поиграть за счёт разных цветовых сочетаний. Очень увлекательно, а как джинсы утилизируются!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Мамулька   
UkkaДата: Чт, 09.02.2012, 13:43:03 | Сообщение # 153
Генерал-полковник
Сообщений: 1407
Репутация: 581
Награды: 122

Соединенные Штаты, LA
интересно! Дайте фото?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ukka   
МамулькаДата: Чт, 16.02.2012, 22:49:55 | Сообщение # 154
Лейтенант
Сообщений: 77
Репутация: 54
Награды: 3

Украина, Житомир
Ukka, я бы с радостью, но пока не имею права вставлять картинки.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Мамулька   
HoakinaДата: Чт, 16.02.2012, 22:52:42 | Сообщение # 155
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Мамулька, просите админа, должен разрешить.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
МамулькаДата: Пн, 27.02.2012, 19:41:38 | Сообщение # 156
Лейтенант
Сообщений: 77
Репутация: 54
Награды: 3

Украина, Житомир
Quote (Hoakina)
Мамулька, просите админа, должен разрешить.

У меня даже кнопочки такой нет, чтобы админу написать...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Мамулька   
HoakinaДата: Чт, 01.03.2012, 17:58:00 | Сообщение # 157
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Мамулька, она сверху над темой. Если не получится, пишите в тему Вопрос по форуму http://zhzh.info/forum/18-300-22 У Вас уже достаточно сообщений, чтобы перевести в проверенные.

Добавлено (01 Март 2012, 16:58:00)
---------------------------------------------

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
МамулькаДата: Чт, 08.03.2012, 20:28:29 | Сообщение # 158
Лейтенант
Сообщений: 77
Репутация: 54
Награды: 3

Украина, Житомир
Начну потихоньку хвалиться. Вышито бабуле на день рождения.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Мамулька   
HoakinaДата: Чт, 08.03.2012, 21:23:52 | Сообщение # 159
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Мамулька, очень красиво!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
МамулькаДата: Чт, 08.03.2012, 22:50:20 | Сообщение # 160
Лейтенант
Сообщений: 77
Репутация: 54
Награды: 3

Украина, Житомир
Спасибо, Марина! Буду хвастаться дальше! Это мои домовые, обожаю их делать и пристраивать в хорошие руки.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Мамулька   
HoakinaДата: Чт, 08.03.2012, 22:56:38 | Сообщение # 161
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Мамулька, какие лапусики!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
МамулькаДата: Пт, 09.03.2012, 10:46:54 | Сообщение # 162
Лейтенант
Сообщений: 77
Репутация: 54
Награды: 3

Украина, Житомир
Ну всё, я застеснялась... kiss

Добавлено (09 Март 2012, 09:46:54)
---------------------------------------------
Вот, кстати, мои подставки под горячее:

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Мамулька   
TataДата: Пт, 09.03.2012, 11:18:15 | Сообщение # 163
Генералиссимус
Сообщений: 7895
Репутация: 3320
Награды: 604

Украина, Житомир
Мамулька, расскажите, как это делать, может ньюансы какие есть...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Tata   
МамулькаДата: Пт, 09.03.2012, 14:03:24 | Сообщение # 164
Лейтенант
Сообщений: 77
Репутация: 54
Награды: 3

Украина, Житомир
Tata,немного выше в этой теме описывала.

Добавлено (09 Март 2012, 13:03:24)
---------------------------------------------
Поправочка только - клеила полимерным клеем.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Мамулька   
Елена74Дата: Пт, 09.03.2012, 20:03:44 | Сообщение # 165
Рядовой
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Киев
Шановні Добродії!
В Україні щорічно народжується біля 5000 дітей з вродженими вадами серцево-судинної системи. З них 30–40 % знаходяться в критичному стані з перших днів і місяців життя. 40 000 дітей з вадами серцево-судинної системи стоять на обліку в дитячих лікарнях. Десятки тисяч дітей не мають можливості, з різних причин, пройти своєчасне медичне обстеження у професійних закладах.
Всім нам відомо як раптово помирають діти на уроках фізкультури та при інших навантаженнях.
Кардіохірургічна операція – єдиний шлях врятувати дітей з вродженими вадами серця. Без хірургічного втручання 42% пацієнтів помирає у дитячому віці ( до 18 років), причому 90% з них - у віці до 1 року, що суттєво впливає на показник малюкової смертності. Біля 8 000 з них чекають на складні хірургічні операції.
Для порятунку дітей з вродженими вадами серця в 2003 році був заснований Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, який є головною бюджетною установою Міністерства охорони здоров’я України. Високопрофесійний рівень персоналу Центру надає висококваліфіковану медичну допомогу дітям з важкими вадами серця. Центр очолює видатний дитячий кардіохірург – Ємець Ілля Миколайович.
Щорічно у Центрі: проводиться 15 тис. амбулаторних обстежень, 19 тис. ультразвукових діагностичних обстежень, 15 тис. високоінформативних рентгенодіагностичних обстежень, виявляється 10 тис. вроджених вад серця, виконано біля 2 тис. кардіохірургічних операцій, з них 1200 дітям віком до 1-го року життя та 440 ендоваскулярних операцій.
Кожного дня зі всіх регіонів України до нас поступають хворі діти, які потребують невідкладної медичної допомоги. Кожен день в Центрі перебувають 170 пацієнтів (дітей та матерів).
Дитяча смертність в Центрі у 2-3 рази менша, ніж у кращих європейських клініках.
Центр міг би надавати якомога більше допомоги, однак бюджетних коштів недостатньо для розширення медичної допомоги.
Тому, ми щоденно шукаємо інші джерела фінансування.
Для того, щоб залучити додаткові кошти для допомоги дітям стало доброю традицією кожного року проводити благодійні заходи.
Соціальна служба Центру дитячої кардіології та кардіохірургії спільно з громадськими організаціями та батьками маленьких пацієнтів планують у квітні-травні 2012 року провести благодійну Ярмарку. Всі зібрані кошти підуть на купівлю обладнання для ендоваскулярних операцій дітям.
Захід буде проходити на території виставкового павільйону.

Програмою передбачається:
- Виставка-продаж особистих творів (хенд-мейд), наданих батьками, дітьми, друзями, колективами, майстрами, які не байдужі до здоров’я дітей з вадами серця;
- Надання послуг від професіоналів з фотографії, , візажу, татуажу, декупажу, перукарських послуг, манікюру.
- Кулінарні вироби, спечені руками матусь дітей з вадами серця;
- Майстер-класи по декоративно-прикладному мистецтву для дітей та дорослих: вишивка, живопис, бісероплетіння, біжутерія, м’які іграшки, орігамі, ошибана-флористика, українські ляльки, декоративний розпис та ін.
- Майстер-класи з психології, педагогіки, зустрічі з відомими акторами, журналістами, спортсменами та іншими цікавими людьми.
Також будуть запрошені представники засобів масової інформації.

Шановні добродії! Якщо Ви підтримуєте нашу ідею та зможете на безкоштовній основі передати свої творчі роботи, надати послуги або провести майстер-клас, просимо Вас прийняти участь у організації та проведенні благодійної Ярмарки.

Якщо ви бажаєте допомогти фінансово ви можете зробити внесок на рахунок Української Асоціації жінок "За генофонд України", яка проводє велику соціальну благодійну роботу на підтримку дітей з вадами серця.

ЄДРПОУ 20016687
Р/Р 26009053110621 в КГРУ ПРИВАТБАНКУ у м. Києві
МФО 321842
з приміткою: на придбання обладнання для ендоваскулярних операцій.

З вашою підтримкою ми створимо не тільки велике свято для нашої малечі, але і допоможемо не дати зупинитись багатьма маленьким сердечкам.

Чекаємо Ваших пропозицій за телефонами:
Соціальна служба Центру (044)-284-03-28
Керівник соціальної служби Пільтяй Лілія Володимирівна
Керівник проекту благодійної Ярмарки Ягода Олена 050-949-11-70; 067-946-09-59
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Елена74   
Викт0рияДата: Чт, 19.04.2012, 21:16:34 | Сообщение # 166
Quote (Мамулька)
домовые
суперские!!! Вы молодец!!! творческих успехов!!!
(Франция)  
  Блог пользователя Викт0рия   
МамулькаДата: Чт, 26.04.2012, 17:55:53 | Сообщение # 167
Лейтенант
Сообщений: 77
Репутация: 54
Награды: 3

Украина, Житомир
Спасибо!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Мамулька   
СвітодарДата: Ср, 02.05.2012, 18:36:35 | Сообщение # 168
Рядовой
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Рівне
Добрий день дівчата.
9 червня (друга субота) 2012 всі в'язальниці світу будуть святкувати Всесвітній день в'язання на публіці. Чи будете ви святкувати? Чи є хто може організувати таку зустріч в'язальниць?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Світодар   
TanyshaДата: Ср, 02.05.2012, 20:55:27 | Сообщение # 169
Генерал-майор
Сообщений: 486
Репутация: 219
Награды: 38

Украина, Житомир
Принципово саме в"язати на публіці? Я ось сьогодні зустрічалась з подружками які вяжуть ,але до вязання в кафе не дойшла справа.Деколи хочеться просто поспілкуватись.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Tanysha   
HoakinaДата: Ср, 02.05.2012, 21:35:11 | Сообщение # 170
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Світодар, я не против. Где? Когда?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
СвітодарДата: Ср, 02.05.2012, 22:14:46 | Сообщение # 171
Рядовой
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Рівне
Quote (Tanysha)
Принципово саме в"язати на публіці? Я ось сьогодні зустрічалась з подружками які вяжуть ,але до вязання в кафе не дойшла справа.Деколи хочеться просто поспілкуватись.

Так, саме на публіці. Наприклад, у минулому 2011 році в Україні святкували тільки у місті Рівне. Ось звіт:
http://vyazannya.org.ua/?p=2640

А ось так святкували у Росії та інших країнах:
http://vyazannya.org.ua/?p=2650

Тобто ви Тетяно, можете спокійно запросити своїх подружок кудись в парк, або в кафе і взяти в'язання.

Quote (Hoakina)
Світодар, я не против. Где? Когда?

Все зависит от вас. Собирайте знакомых вязальщиц, оповестите их и в назначенный день встречайтесь.


Сообщение отредактировал Світодар - Ср, 02.05.2012, 22:16:07
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Світодар   
TanyshaДата: Чт, 03.05.2012, 00:37:58 | Сообщение # 172
Генерал-майор
Сообщений: 486
Репутация: 219
Награды: 38

Украина, Житомир
Cвітодар а яка ціль такого заходу?ви думаєте що хтось подивиться на вас і почне в"язати? Просто не дуже розумію навіщо цим хизуватись і підкреслюється вязання саме на публіці ... Я знаю в Америці є клуби.фестивалі пов"язані з в2язанням і т д т п .У нас це не настільки розвинуто .Для мене не пробема коли наприклад чекала дочку з танців сісти в куточку і пов"язати але не дуже розумію навіщо настільки привертати увагу людей яким це не цікаво.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Tanysha   
HoakinaДата: Чт, 03.05.2012, 07:36:55 | Сообщение # 173
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Tanysha, популяризация подобного вида досуга нужна. Да и прикольно. Вот только я думала, что Світодар и есть организатор. А то из вязальщиц я знаю Вас и ещё одну рукодельницу. Таким мероприятием нужно серьёзно заниматься, размещать рекламу везде и т.д. Вообще фестиваль рукодельниц - моя хрустальная мечта. Да только трудно это с нашей бюрократией и желанием всех на рукодельницах заработать. Нет у меня нервов с этим бороться.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
СвітодарДата: Чт, 03.05.2012, 09:26:38 | Сообщение # 174
Рядовой
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Рівне
Quote (Tanysha)
Cвітодар а яка ціль такого заходу?ви думаєте що хтось подивиться на вас і почне в"язати?

Ну в принципі ціль свята - це пошук однодумців в'язальниць і приємне проведення часу. Ось тут трошки більше розкрита тема:

Quote
У минулому деякі люди використовували цей захід як засіб, щоб показати широкій громадськості, що «не тільки бабусі в'яжуть!» І хоча це здорово, майте на увазі, що без цих «бабусь» у нас би не було тих багатих знань, які ми маємо зараз у в'язанні.

ВДВнП дійсно покликаний показати широкій громадськості, що в'язання може бути громадською діяльністю. У деяких місцях існують різні групи з в'язання, який ніколи не взаємодіють один з одним на ВДВнП вони збираються в одному місці, і їм важко один одного не помітити.


http://vyazannya.org.ua/?p=1185

Quote (Hoakina)
Вот только я думала, что Світодар и есть организатор.

Я и есть организатор, правда только в своем городе Здолбунов (пригород Ровно). И как владелец сайта про вязания, пытаюсь сагитировать всех вязальщиц крупных городов найти друг друга и отпраздновать этот праздник.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Світодар   
HoakinaДата: Чт, 03.05.2012, 11:27:54 | Сообщение # 175
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Quote (Світодар)
сагитировать всех вязальщиц крупных городов найти друг друга и отпраздновать этот праздник

На следующий год можно организовать.
Насчёт прилюдного вязания. Мой дед был в плену, использовали как рабсилу, попал в село, к нормальным хазяевам. Очень многому у них научился насчёт вести хозяйство. Но это отдельный разговор. Он всегда говорил бабушкиным подружкам, которые на лавке любили посидеть, языки почесать - а немка за это время уже бы пару носок связала, сидя на той же лавке вечерком после трудового дня. biggrin Так что я только за.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
Форум Житомира » Свободные темы » Женский форум » Рукоделие - вышивка, вязание, макрамэ (вышивка, вязание, бисереплетение, макрамэ и тэдэ и тэпэ)
Поиск: