Живий Журнал
 
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Пішохідний перехід. Панчішна фабрика! (Навіщо потрібен пішохідний перехід на дорозі?)
Пішохідний перехід. Панчішна фабрика!
pixarДата: Пн, 28.01.2019, 19:46:35 | Сообщение # 26
Сержант
Сообщений: 35
Репутация: 46
Награды: 0

Украина, Киев
Не знаю як щодо автомобілістів, але підземний перехід набагато безпечніший та зручніший за наземний. А в даному випадку чиновник хотів вкрасти гроші і йому чесно кажучи було до лампочки який з них більш безпечніший і при якому буде краще і автомобілістам і пішоходам
Offline (Украина)  
  Блог пользователя pixar   
Пятница13Дата: Пн, 28.01.2019, 19:54:46 | Сообщение # 27
Рядовой
Сообщений: 319
Репутация: -414
Награды: 24

Украина, Житомир
Boris, всё, что вы можете это жрать и срать.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Пятница13   
ДорогенькаДата: Вт, 29.01.2019, 10:17:09 | Сообщение # 28
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Цитата Boris ()
Шановна Дорогенька, ви на цьому форумі вже досить давно і повинні пам'ятати всі вис....и,
шо то було узагальнення? 
я думала шо то була реакція на мій пост там де я написала шо він на богунії живе чи жив. не знаю як там зараз ситуація. 
Цитата Boris ()
ви на цьому форумі вже досить давно
якось була у відпустку сходила. зайшла на форум, глянула шо нічого не змінилось і певне назад у відпустку. скучно тута
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
BorisДата: Чт, 29.08.2019, 08:55:36 | Сообщение # 29
Генерал-лейтенант
Сообщений: 642
Репутация: 262
Награды: 34

Украина, Житомир
Звісно краще ніж було.  Пандус зі сторони ПФ можна було б і на іншу сторону зробити. Було б ще корисно встановити відеоспостереження, можливо  зловили якогось бидлодебільного кугута який розмальовує стіни. І особливе Дякую за те що прибрали пішохідний перехід на проїзній частині!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Boris   
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Пішохідний перехід. Панчішна фабрика! (Навіщо потрібен пішохідний перехід на дорозі?)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: