Живий Журнал
 
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Досуг и отдых в Житомире » КаБаРе - Кафе Бары Рестораны Житомира (кафе, бары, рестораны)
КаБаРе - Кафе Бары Рестораны Житомира
HydrogenazaДата: Пт, 29.03.2013, 11:56:54 | Сообщение # 1026
воплощение праздности
Сообщений: 2423
Репутация: 1926
Награды: 306

Украина, Житомир
Цитата (zakalwe)
дайте человеку ключик и он почувствует себя элитой" в Житомире сработает, наверное, на ура, но я туда точно не пойду.
Цитата (Панда)
кугуты такие кугуты.
Цитата (VVS)
Наличие ключа никак на "демографию" клиентуры не повлияет, а вот на количество - да.
 
Цитата (zakalwe)
Есть много других заведений.
так -так. багато інших закладів,де повно пацанчиків в спортиних штанях під шкіряну курточку.
тоді скажіть мені будь даска-який ВИ знаєте спосіб не впускати до кафе тупих невихованих людей із завжди поганими намірами щодо оточуючих і з виглядом підкреслюючим ці наміри.в особливій небезпеці поруч з ними опиняться ті самі довірливі та недосвідчені (як ви кажете-кугути).як їх не впустити?ась?
ключ- прекрасна ідея.тим більш що на основний контингент абсолютно не впливає-туди приходять різні люди,з різними статками ...ніякого "особливого"контингенту відвідувачів немає.але на відміну від "багатьох інших закладів"(с) агресивної бикоти там не зустрінеш.
zakalwe, -може вломити такому бидлу.а що робити беззахисним дівчаткам,що хочуть просто порозмовляти за чашкою чаю з тістечком,але шоб до них ніхто не чіплявсь?
та й взагалі- в "закриту" кав*ярню можна піти просто на самоті,але ніхто не думатиме,що ви прийшли туди когось підчепити і не докучатиме вам ,навіть якщо також прийшов на самоті. іншими словами- це НЕ місце для нових знайомств.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hydrogenaza   
VVSДата: Пт, 29.03.2013, 12:52:41 | Сообщение # 1027
Генерал-лейтенант
Сообщений: 788
Репутация: 126
Награды: 15

Украина, Zhytomyr
Цитата (Hydrogenaza)
тупих невихованих людей із завжди поганими намірами щодо оточуючих і з виглядом

Внешний вид далеко не всегда коррелирует с плохими намерениями.
То есть наличие дресс-кода еще не означает, что в костюмчике от "Ферсаччее" не придет какое-нибудь , как Вы выражаетесь, быдло.
И что в спортивном или кожанке не будет нормальный человек.
Спортивки (особенно с тремя полосками) и кожанки-варенки - это наследие СССР и из нас не выбить wacko

Я согласен с тем, что Вы пишете. Но я также почти уверен в том, что в таком формате кафе просуществует недолго. По экономическим соображениям. Если только не будет спонсироваться за счет чего-то другого или не "расширит" профиль. Либо ценники поднимут.  

Насчет "быкоты" - может Вам везет. Но я часто обедаю в разных заведениях - исключая откровенные гандэлыки - особо быкоты в таких заведениях не наблюдаю.
Ибо там нужно, чтобы кроме кофе продавали"к кофе", причем чем дешевле, тем лучше, иначе интерес к заведению сразу у них падает. 

Цитата (Hydrogenaza)
так -так. багато інших закладів,де повно пацанчиків в спортиних штанях під шкіряну курточку

Огласите список. Тогда будет понятно, о каком типе заведений речь %).
Offline (Украина)  
  Блог пользователя VVS   
HydrogenazaДата: Пт, 29.03.2013, 13:28:21 | Сообщение # 1028
воплощение праздности
Сообщений: 2423
Репутация: 1926
Награды: 306

Украина, Житомир
Цитата (VVS)
что в костюмчике от "Ферсаччее"
коли я кажу"пацанчики в спортивних штанях"це не значить дресс-код.просто у них і промова особлива...якісь незрозумілі акценти та наголоси.достатньо кілька речень- і вже зрозуміліло,чи є сємки в голові чи нє.і так.звичайно,пацанчики у спортивних штанях можуть перевдягтись у  "Ферсаччее"...можна забрати людину  ізх спортивних штанів.але спортивні штани із людини-ніколи(с-перефразовано)
я була вдягнута в найскормніші багато разів випрані вже чорні джинси та чорний светрик і нічо.не вигнали зовсім не тому,що розмовляю українською.а через те,що "наголосів" у мові немає
от наприклад(сторінка назад)Баба на роліках -пустила малу дитинку прогулятись по кафе і не переймається,що її приб*є дверима випадково чи вийде на вулицю,і п*є собі спокійно чай з пирогами.
Цитата (VVS)
Огласите список
я небагато де буваю,фінанси скромні.алкоголю не вживаю.на самоті до кафе не ходжу,але ось кілька закладів,що їх уникатиму по можливості: поліський чай,шульц,міксХ,хантер,всі кафе Михайлівської за виключенням кофіті -більше не скажу.бо дійсно -походеньки по барам та кафе- ненайулюбленіша розвага.
дуже подобається кавоманія(але там галаслива школота-мінус і незручні сидіння),зате креативне оформлення,не посова музика і обов*язкові виставки художників та просто атмосфера-величезний плюс.классно в кофеін(там кава дійсно дуже хороша)але й мінусів вистачає в тому числі не вистачає атмосфери.кофіті- "забігайкокавушвидковипивайко"атмосфера відсутня.на данний момент лише львівська брама відповідає абсолюно всім вимогам-затишно,просторо,музика не попсова,оформлення хороше,столи стільці\диванчики зручні,небагато відвідувачів(але й не пусто-десь на 50-60%заповнено місць,але вільних столиків лише 3-4, офіціянти швидкі,культурні та "непомітні" як приклад помітності:
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hydrogenaza   
ibn_saudДата: Пт, 29.03.2013, 13:40:45 | Сообщение # 1029
Лейтенант
Сообщений: 78
Репутация: 38
Награды: 5

Саудовская Аравия, Эр-Рияд
задал тему на свою голову про ключи.. и понеслось.. и меня в рекламе обвинили и между собой спорить начали ...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя ibn_saud   
СalikusuДата: Пт, 29.03.2013, 13:49:17 | Сообщение # 1030
Припадочная
Сообщений: 1150
Репутация: 11041
Награды: 654

Украина, Житомир
ibn_saud, очень хорошую тему Вы задали.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Сalikusu   
ibn_saudДата: Пт, 29.03.2013, 13:56:02 | Сообщение # 1031
Лейтенант
Сообщений: 78
Репутация: 38
Награды: 5

Саудовская Аравия, Эр-Рияд
возможно кому то полезно будет )
Offline (Украина)  
  Блог пользователя ibn_saud   
HydrogenazaДата: Пт, 29.03.2013, 14:08:31 | Сообщение # 1032
воплощение праздности
Сообщений: 2423
Репутация: 1926
Награды: 306

Украина, Житомир
Цитата (ibn_saud)
меня в рекламе обвинили
по перше :ніхто нікого ні в чому не звинувачував-я лише запитала,тому що 
по-друге:
наводить на думку ,коли людина 
Цитата (ibn_saud)
задал тему на свою голову про ключи
та активно підтримує розмову,що ,можливо, це піар(а білий він чи чорний-не має значення,головне-увага до питання) smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hydrogenaza   
UkraineДата: Пт, 29.03.2013, 15:05:40 | Сообщение # 1033
Генерал-майор
Сообщений: 406
Репутация: 442
Награды: 34

Украина, Житомир
Цитата (Hydrogenaza)
.кофіті- "забігайкокавушвидковипивайко"атмосфера відсутня.на данний момент лише львівська брама відповідає абсолюно всім вимогам

Відповідає всім вашим вимогам. Я не був там , але моїм вимогам цей заклад не відповідає . Пояснюю : я палю. Вже електронні сигарети , але всеж таки. Тому я пью каву у "Кофетті", я купую там каву , виходжу на повітря і палю . Не треба всіх під одну гребінку. В мене вже є ключ , мені подарували , і коли матиму час та нагоду, я обов*язково навідуюсь до Брами и основним показником для мене буде - чи є в них кава без кофеїну. А порівнювати с "Кофетті" - це не вірно, бо прохідна здібність "Кофетті" в разі вища за заклади , такі як Брама. Така була задумка і вона працює. Це заклади різного формату. І відповідно націлені на різний сегмент.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ukraine   
ibn_saudДата: Пт, 29.03.2013, 15:09:32 | Сообщение # 1034
Лейтенант
Сообщений: 78
Репутация: 38
Награды: 5

Саудовская Аравия, Эр-Рияд
Цитата (Hydrogenaza)
я лише запитала,тому що
Да потому что возмутило хамское отношение обслуживающего персонала!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя ibn_saud   
HydrogenazaДата: Пт, 29.03.2013, 15:32:03 | Сообщение # 1035
воплощение праздности
Сообщений: 2423
Репутация: 1926
Награды: 306

Украина, Житомир
Цитата (Biorobot)
я пью каву у "Кофетті"
у них кава классна!менітам дуже подобається,а мінус -
атмосфера"прохідної здібності"
Цитата (ibn_saud)
возмутило хамское отношение
  ясно 
Цитата (Biorobot)
Пояснюю : я палю. Вже електронні сигарети , але всеж таки
 тоді вам жодна кафешка не підходить  wink бо шозакайф зимою виходити з теплого приміщення,щоб покурити
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hydrogenaza   
UkraineДата: Пт, 29.03.2013, 15:37:26 | Сообщение # 1036
Генерал-майор
Сообщений: 406
Репутация: 442
Награды: 34

Украина, Житомир
Цитата (Hydrogenaza)
тоді вам жодна кафешка не підходить  бо шозакайф зимою виходити з теплого приміщення,щоб покурити
Я ж кажу , не треба всіх  під одну гребінку. Кугутізмом тхне.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ukraine   
sergio_zhДата: Пт, 29.03.2013, 15:40:59 | Сообщение # 1037
Генералиссимус
Сообщений: 7065
Репутация: 1649
Награды: 539

Украина, Житомир
Цитата (Hydrogenaza)
Баба на роліках -пустила малу дитинку прогулятись по кафе і не переймається,що її приб*є дверима випадково чи вийде на вулицю,і п*є собі спокійно чай з пирогами.
хозяевами кафе создается иллюзия мнимой безопасности и клубной элитарности, что далеко не так...пускать по ключу, не означает быть уверенным на 100% в тех людях, которые сидят рядом...формат довольно редок, потому присутствует интерес, все хотят ощутить это на себе, стать частью т.н. "элиты", избранных ключедержателей...но как видно на практике, избранностью там и не пахнет, выдают ключи всем, кто зайдет и попросит king чистая психология, многие хотят прыгнуть выше собственной головы.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя sergio_zh   
VVSДата: Пт, 29.03.2013, 16:09:02 | Сообщение # 1038
Генерал-лейтенант
Сообщений: 788
Репутация: 126
Награды: 15

Украина, Zhytomyr
Цитата (Hydrogenaza)
напроти Львівської брами є місце.що кілька разів міняло назву(поруч з взуттєвим магазином
Знаем. Не ходим. Хватило одного раза - ни обслуживания, ни кухни...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя VVS   
HydrogenazaДата: Пт, 29.03.2013, 16:47:14 | Сообщение # 1039
воплощение праздности
Сообщений: 2423
Репутация: 1926
Награды: 306

Украина, Житомир
Цитата (Biorobot)
Кугутізмом тхне.
нехай так .

Цитата (sergio_zh)
избранностью там и не пахнет
вперше віписавшись по темі ЛБ так і казала- кафе як кафе.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hydrogenaza   
CobaltДата: Пт, 29.03.2013, 18:47:00 | Сообщение # 1040
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Цитата (Hydrogenaza)
(напроти Львівської брами є місце.що кілька разів міняло назву... офіціянтка розвалившись на дивані дивилась телевізора на великій гучності
  Но хоть не бухала, жрала и курила, как хозяева в некоторых житомирских каХвЭ?  biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cobalt   
HydrogenazaДата: Пт, 29.03.2013, 20:47:06 | Сообщение # 1041
воплощение праздности
Сообщений: 2423
Репутация: 1926
Награды: 306

Украина, Житомир
Цитата (Cobalt)
Но хоть не бухала, жрала и курила,
напевно,встигла до нашого прихожу.а на перекури бігали так,шо від протягів аж курява здіймалась  biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hydrogenaza   
СalikusuДата: Сб, 30.03.2013, 19:46:41 | Сообщение # 1042
Припадочная
Сообщений: 1150
Репутация: 11041
Награды: 654

Украина, Житомир
Цитата (Hydrogenaza)
від протягів аж курява здіймалась biggrin
так тож мікропровєтріваніє.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Сalikusu   
CobaltДата: Сб, 30.03.2013, 22:13:15 | Сообщение # 1043
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Цитата (Панда)
так тож мікропровєтріваніє.
  Жаль, что такому пЭрсоналу проветривание мозгов не грозит. В виду отсутствия оного... sad
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cobalt   
СalikusuДата: Сб, 30.03.2013, 22:21:59 | Сообщение # 1044
Припадочная
Сообщений: 1150
Репутация: 11041
Награды: 654

Украина, Житомир
Cobalt, ну ведь везде есть дурачки и безответственные. Не сидеть ведь из-за этого дома?
Или мы по бабам рэсторанам ходим, чтобы в менеджеров по персоналу\эстетов поиграть или чтобы просто ебнуть по маленькой в рэсторанах посидеть?


Сообщение отредактировал Панда - Сб, 30.03.2013, 22:22:30
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Сalikusu   
mashat99Дата: Пн, 01.04.2013, 17:49:01 | Сообщение # 1045
Рядовой
Сообщений: 13
Репутация: 0
Награды: 1

Украина, Житомир
что можете сказать о кафе "Золотая арка" и "Тиса"? Очень нужны обьективные отзывы)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя mashat99   
stereo_HelenДата: Пн, 01.04.2013, 17:58:15 | Сообщение # 1046
Добрый день. подскажите, пожалуйста, где можно в Житомире- пригороде Житомира отпраздновать свадьбу на природе...Чтобы было место красивое и внутри, и территория приличная. Спасибо=)
(Украина)  
  Блог пользователя stereo_Helen   
CobaltДата: Пн, 01.04.2013, 18:08:57 | Сообщение # 1047
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Цитата (Панда)
Не сидеть ведь из-за этого дома? Или мы по бабам рэсторанам ходим, чтобы в менеджеров по персоналу\эстетов поиграть или чтобы просто ебнуть по маленькой в рэсторанах посидеть?
  Ну канечьнанет! Именно, чтобы:
Цитата (Панда)
просто ебнуть по маленькой
   ...с перспективой на что-то большенькое.  wink smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cobalt   
БандЕросДата: Вт, 02.04.2013, 11:33:39 | Сообщение # 1048
Граф Чортоліський
Сообщений: 1501
Репутация: 659
Награды: 104

Украина, Житомир
Цитата (mashat99)
"Тиса"
 Кухня - на три, чотири з мінуууууусом; інтер"єр слааааабенький; цінова політика відповідно наданим послугам, короче - пересічний гандель де можна посидіти після робочого дня рядовому менеджеру
Offline (Украина)  
  Блог пользователя БандЕрос   
zyablikДата: Вт, 02.04.2013, 15:17:25 | Сообщение # 1049
Полковник
Сообщений: 230
Репутация: 13
Награды: 7

Украина, Житомир
Цитата (mashat99)
что можете сказать о кафе "Золотая арка"
Кухня - так себе, без изысков. Обстановка  - стандарт, сервис - тоже середнячковый. Твердое "удовлетворительно".
Offline (Украина)  
  Блог пользователя zyablik   
mashat99Дата: Вт, 02.04.2013, 18:42:32 | Сообщение # 1050
Рядовой
Сообщений: 13
Репутация: 0
Награды: 1

Украина, Житомир
в очередной раз убеждаюсь..."сколько людей, столько и мнений"
Одни нахваливают, другие нет...что делать?(( кто прав...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя mashat99   
Форум Житомира » город Житомир » Досуг и отдых в Житомире » КаБаРе - Кафе Бары Рестораны Житомира (кафе, бары, рестораны)
Поиск: