Журнал Житомира
Новости сегодня: Пятница, 28.04.2017    15:13:06
Страница 3 из 3«123
Модератор форума: Admin, Sandra 
Форум Житомира » город Житомир » Справочник » Какие купить LED лампы для дома? (Посоветуйте пристойный LED лампы для дома)
Какие купить LED лампы для дома?
gladiusДата: Суббота, 24.12.2016, 11:18:12 | Сообщение # 51
Рядовой
Награды: 0

Украина, Житомир
Спасибо всем. Много полезной информации.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя gladius   
VandaДата: Воскресенье, 25.12.2016, 16:36:33 | Сообщение # 52
Генерал-полковник
Награды: 133

Украина, Житомир
Протягом останніх півроку повертаю вже другу упаковку світодіодних ламп Eurolamp  в магазин. Через місяць-два експлуатації перегорають.
З іншого боку замінала на maxus. Ці наче не перегорають, але блін, ті, що були куплені недавно гудуть. Коли працюєш в тиші за компом і лампочка гуде, відволікає. Навтіь не знаю, якого виробника тепер обрати...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
MasterXДата: Воскресенье, 25.12.2016, 17:17:17 | Сообщение # 53
Генералиссимус
Награды: 32

Украина, Житомир
Vanda, в мене теж не одній люстрі вже дві вийшло зі строю, третя на підході. Правда ELECTRUM.

Перегріваються і згорають. Сам патрон ще такий, що контакт поганий. Але й лампи були з поганим тепловідведенням. Коли міняв по гарантії казали, що таких вже не роблять. Нові вже не так гріються. А одна, що з тої партії залишилась - вже почала моргати. Скоро ії кінець.

Треба брати какі, що тепловідведення було добре, тоді вони не будуть грітися і довше прослужать.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
Svet79Дата: Понедельник, 20.03.2017, 19:47:36 | Сообщение # 54
Рядовой

Украина, Киев
Покупаю лампочки Филлипс через интернет-магазин Качество хорошее, доставка без проблем. В магазинах сколько смотрела все дороже.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Svet79   
wiverДата: Вторник, 28.03.2017, 16:57:06 | Сообщение # 55
Рядовой

Украина, Одесса
Я недавно опробовал светодиодные лампочки  Feron. Они хороши, благодаря высокому качеству, поэтому и выделяются на рынке, пользуются спросом у широкой аудитории потребителей. Брал в интернет магазине. Так же остался доволен ценой и качеством.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя wiver   
hornetttДата: Воскресенье, 02.04.2017, 13:23:26 | Сообщение # 56
Рядовой

Украина, Житомир
Привет, товарищи, я перепробовал уже много видов и фирм лампочек, и кукурузки, и обычные груши. Но остановился на фирме ELM, недорогие и качественные лампы. Покупаю сразу упаковкой 3шт.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя hornettt   
НікольДата: Вторник, 04.04.2017, 10:52:32 | Сообщение # 57
Рядовой

Украина, Львів
я вже як рік користуюсь лампочками Maxus, поки що задоволена, ще ні одна не згоріла.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ніколь   
Форум Житомира » город Житомир » Справочник » Какие купить LED лампы для дома? (Посоветуйте пристойный LED лампы для дома)
Страница 3 из 3«123
Поиск: