Живий Журнал
 
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Справочник » Оформление загранпаспорта в Житомире (где оформить загранпаспорт в Житомире и сколько это стоит)
Оформление загранпаспорта в Житомире
SandraДата: Пт, 28.06.2013, 18:14:27 | Сообщение # 476
Генералиссимус
Сообщений: 2831
Репутация: 1220
Награды: 166

Украина, місто-герой ЖИТОМИР
Цитата (Jonas_IN)
Їм безплатно мають видати.
хотелось бы верить.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sandra   
Jonas_INДата: Вс, 30.06.2013, 15:22:03 | Сообщение # 477
Сержант
Сообщений: 35
Репутация: 40
Награды: 3

Украина, Житомир
Цитата (informator)
вартість одного закордонного паспорта склала 82,2 грн
 
Усім слід зрозуміти, що дана ціна у будь-якому випадку була і буде включена у суму обов'язкового платежу - державного мита. Нині ця сума встановлена у розмірі 10 неоподаткованих мінімумів - 170 грн.

Будь-які вимоги ДМС компенсувати "вартість бланку" - є незаконним свавіллям wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Jonas_IN   
WalikoДата: Ср, 10.07.2013, 12:30:06 | Сообщение # 478
Генерал-полковник
Сообщений: 1200
Репутация: 909
Награды: 67

Сомали, Могадишо
Цитата (Tolikts1)
ТАк что дорогие будущие оформители загранпаспортов. изучаем, а если и надо печатаем 3 документа: 1) Постанова КМУ №185 від 13 березня 2013 року

отменили
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 12 червня 2013 р. № 415
Київ
Про зупинення дії постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р. № 185

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/415-2013-%D0%BF

відновила дію  Постанова Кабінету Міністрів України від 31 березня 1995 р. № 231 “Про затвердження Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання та вилучення” (ЗП України, 1995 р., № 6, ст. 158).
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/231-95-%D0%BF


Сообщение отредактировал Waliko - Ср, 10.07.2013, 12:33:55
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Waliko   
Jonas_INДата: Ср, 10.07.2013, 12:45:02 | Сообщение # 479
Сержант
Сообщений: 35
Репутация: 40
Награды: 3

Украина, Житомир
Цитата (Waliko)
відновила дію  Постанова Кабінету Міністрів України від 31 березня 1995 р. № 231 “Про затвердження Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання та вилучення” (ЗП України, 1995 р., № 6, ст. 158).
На якість і зміст діяльності ДМС це не вплинуло ніяк.

Це повідомлення цікаве має бути цікавим лише для тих, хто готовий судитися і за законом отримувати паспорт.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Jonas_IN   
Flint2000Дата: Ср, 10.07.2013, 13:03:58 | Сообщение # 480
Генерал-полковник
Сообщений: 1158
Репутация: 1797
Награды: 70

Украина, Житомир
Цитата (Jonas_IN)
Це повідомлення цікаве має бути цікавим лише для тих, хто готовий судитися і за законом отримувати паспорт.
і яким чином воно впливає на отримання паспорту?, довго читав, але там стільки посилань на різні пункти різних постанов, що до купи важко все зібрати

Добавлено (10 Июль 2013, 13:03:58)
---------------------------------------------

Цитата (Jonas_IN)
Будь-які вимоги ДМС компенсувати "вартість бланку" - є незаконним свавіллям wink
Угу. згідно з законом про адміністративні послуги, вони можуть надаватися тільки у випадку письмової заяви. Коли ми отримуємо закордноний паспорт, то пишемо заяву тільки на отримання паспорту, але аж ніяк не на послуги
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Flint2000   
Jonas_INДата: Ср, 10.07.2013, 14:02:22 | Сообщение # 481
Сержант
Сообщений: 35
Репутация: 40
Награды: 3

Украина, Житомир
Цитата
Ви написали, що зміст попередньої постанови не впливає на роботу ДМС, але ж термін розгляду заяви в відновленій постанові складає 3 місяці, в той час як в скасованій це був строк у 30 календарних днів. Чи не може це бути моментом впливу на непокірних заявниуів, котрі відмовляються сплачувати додаткові платежі? 

Дякую. 

P.S. Gерелік документів, що потрібно подавати при оформлені ЗП теж відрізняється
По порядку:
Про 30 днів:
Відкриваємо додаток 2-1 до ПКМУ 231 "Порядок централізованого оформлення...":  і читаємо п. 8: 
"Паспорт видається заявникові не пізніше ніж через 30 днів після оформлення анкети..."
А говорите про п. 6 Правил:
"Заяви про оформлення паспорта / проїзного документа розглядаються протягом не більш як трьох місяців з дня подання документів..."

Суть в тому, що вже давно ДМС має автоматизовану систему, яка роздруковує "анкети" відразу під час звернення громадянина. Тобто, процес розгляду заяви відбувається в момент звернення громадянина, а колись міг тривати до 3 місяців.
Від моменту подачі заяви починається процедура оформлення і видачі паспорта, яка може тривати у заг. випадку не більше 30 днів. Це відображено і на оф. сайті ДМС

Про перелік документів:
Для людини, яка згодна платити лише 377,15 грн. і не мати зайвих проблем процедура як була так і залишилась: треба принести паспорт (і копії), ідернтиф. код (і копію), платіжки про сплату 377,15, заповнити заявочку і запит. Людину ласкаво сфотографують, розрукують документик і попросять розписатись.

Так, це порушення законодавства, але ж майже всім пофіг, аби бабло.
Цитата (Flint2000)
і яким чином воно впливає на отримання паспорту?, довго читав, але там стільки посилань на різні пункти різних постанов, що до купи важко все зібрати
Немає чого збирати: є Закон, є Правила, все інше громадянина не колише. Хто хоче по закону - виконує як там написано. Хто хоче аби було - платить зайві гроші і дає зайві папірці.
Цитата (Flint2000)
Угу. згідно з законом про адміністративні послуги, вони можуть надаватися тільки у випадку письмової заяви. Коли ми отримуємо закордноний паспорт, то пишемо заяву тільки на отримання паспорту, але аж ніяк не на послуги
Варто зазначити, що ДМС не надає ніяких адмінпослуг згідно закону про адмін послуги, бо:
1. Немає жодних даних в публічному реєстрі про адмін. послуги які можуть надаватися ДМС.
2. Не прийнятий закон "Про Перелік адміністративних послуг та плату (адміністративний збір) за їх надання", відповідно рано про це взагалі говорити.
3. Навіть якщо притягнути все за вуха, то у ЗУ про адмін. послуги написано, що "Плата за надання адміністративної послуги (адміністративний збір) зараховується до державного або відповідного місцевого бюджету.", а ДМС зараз гребе свої 207,15 грн на свої рахунки.
Тобто приходимо до факту, що ДМС займається здирництвом громадян.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Jonas_IN   
Flint2000Дата: Ср, 10.07.2013, 14:16:46 | Сообщение # 482
Генерал-полковник
Сообщений: 1158
Репутация: 1797
Награды: 70

Украина, Житомир
Jonas_IN, Дякую за пояснення
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Flint2000   
WalikoДата: Ср, 10.07.2013, 14:18:43 | Сообщение # 483
Генерал-полковник
Сообщений: 1200
Репутация: 909
Награды: 67

Сомали, Могадишо
Jonas_IN,  наскільки я зрозумів ви так і не отримали ЗП за рішенням суду за 170 грн? а чи не вважаєте, що було б простіше отримати паспорт за 370 грн. та судитися щоб ДМС повернула зайві платежі? одне діло судитися за ідею та наведення порядку, друге діло коли вся ця бюрократія ламає плани на відпочінок... а відшкодування моральних збитків, нажаль, в нашій країна не можливо...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Waliko   
Jonas_INДата: Ср, 10.07.2013, 14:25:56 | Сообщение # 484
Сержант
Сообщений: 35
Репутация: 40
Награды: 3

Украина, Житомир
Цитата (Waliko)
Jonas_IN,  наскільки я зрозумів ви так і не отримали ЗП за рішенням суду за 170 грн? а чи не вважаєте, що було б простіше отримати паспорт за 370 грн. та судитися щоб ДМС повернула зайві платежі? одне діло судитися за ідею та наведення порядку, друге діло коли вся ця бюрократія ламає плани на відпочінок... а відшкодування моральних збитків, нажаль, в нашій країна не можливо...
В нашій країні можливо все на стільки, на скільки ми це дозволяємо.
Для мене важливіше за відпочинок моя гідність, права і принципи. Якщо мене роблять бидлом і я не борюся, то незалежно від того чи я відпочиваю чи ні, я бидлом залишусь.

Так, я ще не отримав паспорт, але наблизився до цього, чи не найближче за всіх. Бо паспорт мій уже лежить в ДМС, але мені його не віддають. Якби я погодився заплатити, то це було б не за принципом законності, відповідно відстоювати свої права було б набагато складніше.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Jonas_IN   
Jonas_INДата: Ср, 10.07.2013, 14:35:24 | Сообщение # 485
Сержант
Сообщений: 35
Репутация: 40
Награды: 3

Украина, Житомир
Цитата (мурзяня)
Я вот не могу понять при чем к себестоимости бланка паспорта держмито? Кто-нибудь с экономическим образованием выше ПТУ может рассказать про ценообразование. Насколько я поняла стоимость бланка 82 грн, 170 грн стоимость услуг государства по выдаче паспорта, что там еще входит. Или Jonas_IN, судится за возможность получить паспорт за 170 грн без стоимости бланка?????А почему не за 82?
170 грн. - за все: бланк, зп ДМС, інші витрати на те щоб паспорт потрапив до рук громадянина. Ці гроші йдуть у такий казан як "держбюджет" і визначена ця сума КМУ.
А вартість бланка не має турбувати людину, бо він ніколи не стає її власністю wink

Якщо вже говорити про вищі матерії, то паспорт взагалі має бути безплатним, оскільки право на вільний виїзд є нашим конституційним правом від народження. Відтак встановлення якихось плат - є обмеженням цього права. Ми його не набуваємо, як, наприклад, права на водіння авто wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Jonas_IN   
WalikoДата: Ср, 10.07.2013, 14:37:23 | Сообщение # 486
Генерал-полковник
Сообщений: 1200
Репутация: 909
Награды: 67

Сомали, Могадишо
мурзяня, потому что стоимость бланка входит в 170 грн.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Waliko   
Flint2000Дата: Ср, 10.07.2013, 14:49:15 | Сообщение # 487
Генерал-полковник
Сообщений: 1158
Репутация: 1797
Награды: 70

Украина, Житомир
Цитата (мурзяня)
Не могу понять ценообразования...
Та його не потрібно нам, громадянам, розуміти.
П О С Т А Н О В А від 31 березня 1995 р. N 231
Про затвердження Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання та вилучення
Говорить
10. Для оформлення паспорта у разі тимчасового виїзду за
кордон подається:

.............................................
квитанція про сплату державного мита або документ, що
підтверджує право на звільнення від його сплати.
...............................................

І більше про жоден платіж ані слова


Сообщение отредактировал Flint2000 - Ср, 10.07.2013, 14:52:00
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Flint2000   
WalikoДата: Ср, 10.07.2013, 14:50:01 | Сообщение # 488
Генерал-полковник
Сообщений: 1200
Репутация: 909
Награды: 67

Сомали, Могадишо
Цитата (мурзяня)
Если Вы судитесь - значит оно Вам известно. Можете выложить его сюда....

Юля, все это уже выкладывалось... 
Суд уже состоялся, есть решение суда по конкретным искам... не одному...
более того - 

Цитата Jonas_INЄ рішення Вищого адміністративного суду України про незаконність примусового стягування за послуги та бланк: http://bit.ly/11O7G7c

 
Цитата (мурзяня)
Не могу понять ценообразования...
а оно тебе надо? есть постановление КМУ, в нем конкретно все расписано...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Waliko   
DrugДата: Ср, 10.07.2013, 15:17:23 | Сообщение # 489
Генерал-полковник
Сообщений: 1335
Репутация: 705
Награды: 30

Украина, Zt
Jonas_IN, ты уже прошел долгий путь в судах и много чего доказал, за что респект тебе.
Но, думаю, паспорт тебе тоже нужен, он ведь лежит и "ждет" проплаты.
Как по мне - заплати, возьми паспорт, а потом подай на возврат как Взыскание безосновательно полученных денег, есть там статья в ГК.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Drug   
Tolikts1Дата: Ср, 10.07.2013, 15:56:18 | Сообщение # 490
Генерал-полковник
Сообщений: 1351
Репутация: 356
Награды: 70

Украина, Житомир
вот из за таких вот мнений граждан как мурзяняDrug и других, у нас в стране и ведётся такой бардак. Что значит "а не проще заплатить" и "Я вот не могу понять при чем к себестоимости бланка паспорта держмито?"??
Скажите а зачем лишнее платить, если есть документы, которые регулируют отношения между государством, в виде подразделений госучреждений, и физ- юр- лицом??
четко указано, что
10. Для оформлення паспорта у разі тимчасового виїзду за
кордон подається:
квитанція про сплату державного мита або документ, що
підтверджує право на звільнення від його сплати.

А что такое держмито?? а держмито - грошова сума, що стягується у нотаріальних конторах, органах МЗС, МВС, відділах державної реєстрації актів цивільного стану, міських, сільських, селищних радах та інших уповноважених на те органах за вчиненням ними дій з об'єктами нерухомого майна і видачу документів, що мають юридичне значення. Тоесть это уже посчитаная чиновниками сумма, которая обязана покрывать и стоимость банка, и те часо-, трудо-, человеко- затраты на оформление, создание того или иного документа.
Цитата (мурзяня)
Теперь можно предоставить конкретные цифры.

Державне мито за выдачу ЗП на територии Украины состоит из "10 неоподатковуваних мінімуми доходів громадян" и составляет 170 грн.

Цитата (Drug)
Взыскание безосновательно полученных денег, есть там статья в ГК.

ошибаетесь. Вы оформляли загранпаспорт? наверное нет. вам подсовывается бумажка, где вы просите ДМС выполнить все работы по оформлению паспорта(которое итак возложено на них -это их прямая работа), и вы не имеете к ним претензий после выполнения работ. тоесть паспорт вы получили?? какие претензии?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Tolikts1   
Jonas_INДата: Ср, 10.07.2013, 16:09:52 | Сообщение # 491
Сержант
Сообщений: 35
Репутация: 40
Награды: 3

Украина, Житомир
Цитата (мурзяня)
Я вот не могу понять при чем к себестоимости бланка паспорта держмито? Насколько я поняла стоимость бланка 82 грн, 170 грн стоимость услуг государства по выдаче паспорта, что там еще входит.
 
Цитата (мурзяня)
Не могу понять ценообразования....Мой вопрос звучал конкретно.

Вам дали конкретну відповідь у вартість державного мита: у 170 грн. входить все: бланк, зп ДМС, інші витрати на те щоб паспорт потрапив до рук громадянина. 

Я суджусь за те що б мене неправомірно не зобов'язували сплачувати за одне і те ж двічі!

Бажання ДМС стягнути з мене 87,15 грн. за невідомі "послуги" може мати місце, тільки якщо я напишу про це заяву. А бажання ДМС стягнути з мене ще 120 грн. - взагалі безсовісне обкрадання! ДМС просто хоче 120 грн., і називає це "за бланк паспорта" виключно в цілях омани громадян.

Оцініть слова Голови ДМС, який впевнено стверджує, що зниження вартості бланка не змінить апетитів ДМС wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Jonas_IN   
WalikoДата: Ср, 10.07.2013, 16:40:14 | Сообщение # 492
Генерал-полковник
Сообщений: 1200
Репутация: 909
Награды: 67

Сомали, Могадишо
Цитата (мурзяня)
Я задала конкретный вопрос.
 
и получила конкретный ответ... не в моих силах заставить тебя его увидеть...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Waliko   
Jonas_INДата: Ср, 10.07.2013, 16:45:41 | Сообщение # 493
Сержант
Сообщений: 35
Репутация: 40
Награды: 3

Украина, Житомир
Я тут не модератор, але пропоную повернути тему у конструктивне русло.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Jonas_IN   
WalikoДата: Ср, 10.07.2013, 16:49:49 | Сообщение # 494
Генерал-полковник
Сообщений: 1200
Репутация: 909
Награды: 67

Сомали, Могадишо
Цитата (мурзяня)
Одна вода из пустого в порожнее
"из пустого в порожнее" мурыжить одну и ту же информацию несколько раз... тем не менее тебе это предоставили, но ты в упор не видишь со своим, вероятно академическим образованием, поскольку все кто тут общается, по твоему мнению, не выше уровня ПТУ...

Юля, почитай эту ветку, если ты не дура, в чем я все еще уверен, то ты все сама найдешь по интересующему тебя вопросу...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Waliko   
Tolikts1Дата: Ср, 10.07.2013, 18:02:40 | Сообщение # 495
Генерал-полковник
Сообщений: 1351
Репутация: 356
Награды: 70

Украина, Житомир
Цитата (мурзяня)
какого мнения мурзяни? Процитируй!!!!

Я же написал, читайте внимательно... но специально для вас еще раз процитирую, мне не тяжело..
Цитата (Tolikts1)
Я вот не могу понять при чем к себестоимости бланка паспорта держмито?

Цитата (мурзяня)
Я вот не могу понять при чем к себестоимости бланка паспорта держмито? Кто-нибудь с экономическим образованием выше ПТУ может рассказать про ценообразование. Насколько я поняла стоимость бланка 82 грн, 170 грн стоимость услуг государства по выдаче паспорта, что там еще входит
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Tolikts1   
Tolikts1Дата: Ср, 10.07.2013, 22:31:03 | Сообщение # 496
Генерал-полковник
Сообщений: 1351
Репутация: 356
Награды: 70

Украина, Житомир
Цитата (мурзяня)
значит ты против нас, как выразился Tolikts1

мурзяня, зачем перекручивать основной смысл моих слов?
процитируйте те мои слова где я выразился что ты против нас?
помоему вы задали вопрос, какое отношение имеет плата за бланк паспорта к держмыту. я вам четко и вроде понятно объяснил, что в сумму держмыта входит уже бланк за паспорт, и я не где не выразился что вы против нас или за гос систему обдираловки сограждан. не надо впутывать меня в интриги, перекручивать факты, и выдавать желаемое за действительное. Спасибо. smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Tolikts1   
DrugДата: Ср, 10.07.2013, 23:01:33 | Сообщение # 497
Генерал-полковник
Сообщений: 1335
Репутация: 705
Награды: 30

Украина, Zt
Цитата (Tolikts1)
вот из за таких вот мнений граждан как мурзяня, Drug и других, у нас в стране и ведётся такой бардак. Что значит "а не проще заплатить"

Не буду про других граждан, а за себя отвечу.
Tolikts1, я не предлагаю молчать и прогибаться. А быть мудрее, а не умнее.
Иногда чтобы перепрыгнуть препятствие, надо отойти на шаг назад, для разгона.
Поэтому, если человеку НУЖЕН загранпаспорт и есть судебное решение, на которое все положили и не отдают паспорт, то считаю ,что нужно ХРЕН С НИМИ, заплатить, ЗАБРАТЬ паспорт, а потом постараться их нагнуть и вернуть лишне заплаченное.
В 1812 Москву сдали, чтоб потом вернуть...


Сообщение отредактировал Drug - Ср, 10.07.2013, 23:02:12
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Drug   
Tolikts1Дата: Ср, 10.07.2013, 23:12:11 | Сообщение # 498
Генерал-полковник
Сообщений: 1351
Репутация: 356
Награды: 70

Украина, Житомир
Цитата (Drug)
а потом постараться их нагнуть

главное слово - постараться) к вам вопрос - вы получали паспорт для выезда за границу??
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Tolikts1   
DrugДата: Ср, 10.07.2013, 23:21:24 | Сообщение # 499
Генерал-полковник
Сообщений: 1335
Репутация: 705
Награды: 30

Украина, Zt
Цитата (Tolikts1)
вы получали паспорт для выезда за границу

Ессно, последний паспорт, с которым щас живу, получил в 2007. Тока не спрашивай скока платил - не помню.
Цитата (Tolikts1)
главное слово - постараться

Верно. Но портить СЕБЕ жизнь неполучением паспорта... Правовой мазохизм?
В нашей долбаной стране СТОЛЬКО всякого, против которого надо бороться, что с чего ни начни - везде хватит. Если идти до конца против ДМС - то лучше с паспортом в руках... имхо, и это не означает "сдаюсь".
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Drug   
truckstopДата: Чт, 11.07.2013, 01:45:07 | Сообщение # 500
Полковник
Сообщений: 206
Репутация: 105
Награды: 10

Украина, житомир
Муж вчера забрал наконец-то паспорта, точнее один паспорт, т.к. мой потеряли. Я отдавала вписать ребенка. Через час нашли  - пустой, ничего не вписано и не вклеено. Сдавали 18 мая!
У мужа фотография почему-то черно-белая, очень темная, криво обрезанная и криво вклееная да еще и грязным отпечатком пальца. Это видимо, допуслуга для тех, кто платил 377 грв.
Не знаю, что делать  - звонить на горячую линию?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя truckstop   
Форум Житомира » город Житомир » Справочник » Оформление загранпаспорта в Житомире (где оформить загранпаспорт в Житомире и сколько это стоит)
Поиск: