Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 08 Декабря 2021    05:16:04
ЖурналОнлайнВидео роликиЖитомир

Байкери долучилися до доброчинної акції "Серце до серця". ВІДЕО

Рейтинг кино: 5/5
Всего голосов: 1
Просмотров фильма: 5273
Комментариев про кино: 0

Львівські байкери долучилися до благодійності. Міжнародний мотопробіг Львів-Київ має допомогти Фонду милосердя "Серце до серця" у зборі коштів для дітей із вадами зору. Зі Львова виїхали 20 мотоциклів та оркестр з Польщі, який виконує шотландську музику.
Байкери і музиканти разом. Лицарі дороги та поляки, які виконують шотландську музику, сподіваються, що до їхнього пробігу долучиться більше людей.

По дорозі на Київ вони зупинятимуться з концертами у Рівному та у Житомирі, щоби збирати гроші на обладнання для лікування дітей з вадами зору. Подібні благодійні мотопробіги для Європи вже стали традиційними, українські байкери лише розпочинають благочинну діяльність і між собою називають її - за здорових байкернят.

Ярослав Солодуха, байкер: "В цей час в Європі відбуваються дуже багато акцій, коли байкери помагають дітям, не знаю від кого пішло, ми просто це підтримуємо. Італійці вже два рази в нас були, допомагали дітям Чорнобиля, німці. По новинам показували, англійці ще сніг падав поїхали на поміч дітям зібрали якісь кошти, збирають і помагають дітям. Не знаю, хто родоначальник цього, але ми це підтримуємо".

Побачити людину в однострої шотландця для львів'ян велика рідкість, тому оркестр зумовив неабияке зацікавлення. Музиканти пройшли центром міста, грали не лише шотландські мотиви, але й класику. Музики розповідають, що у себе в Польщі доволі часто беруть участь в  акціях милосердя.

Томаш Уйма, керівник оркестру: "Така акція в Польщі називається великий оркестр святої допомоги. Ми брали участь у ній, і нам запропонували взяти участь і в Україні у такій акції. Ми погодилися, тому що для нас це несподіванка, ніколи так далеко на сході ще не грали, і ми задоволені, тому що людям подобається".

Байкери з оркестром проїдуть понад 600 кілометрів, а основний концерт відбудеться у столиці у неділю. Сподіваються, що Хрещатиком проїде понад сто небайдужих до здоров'я дітей байкерів

Источник: 5 канал


©16 Июля 2008 в кино-базу "Журнала Житомира" был добавлен фильм жанра: Житомир под названием: Байкери долучилися до доброчинної акції "Серце до серця". ВІДЕО. Отметим, что мы не нарушаем авторские права, а представляем трейлеры только для ознакомления с новинками кино. Конечно же, мы не поддерживаем пиратские сайты и не храним этот фильм на сервере zhzh.info. Советуем легально скачать Байкери долучилися до доброчинної акції "Серце до серця". ВІДЕО или смотреть онлайн самые популярные и лучшие фильмы бесплатно и в хорошем качестве на одном из многочисленный легальных кино сайтов
Всего комментариев: 0
Добавлять отзывы к фильму Байкери долучилися до доброчинної акції "Серце до серця". ВІДЕО могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]