Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 26.02.2021    20:43:55
ЖурналОнлайнВидео роликиЖитомир

Максим Протасевич відстоює свої права. ВІДЕО

Рейтинг кино: 3.0/5
Всего голосов: 1
Просмотров фильма: 6708
Комментариев про кино: 0

Небагато житомирських бізнесменів наважуються відстоювати свої права і позиватися до журналістів, тим більше до національних телеканалів і захищати свою ділову репутацію.

Утім, для місцевого підприємця Максима Протасевича, що є власником обласної мережі магазинів "Омакс" це вже справа честі.

Він вважає, що телеканал ICTV, зокрема один з його ведучих - Костянтин Стогній, разом зі своєю командою журналістів, які наприкінці червня, у пошуках чергової висмоктаної з пальця сенсації приїхали до Житомира і незаглиблюючись, однобоко подали конфліктну ситуацію, яку приправили ще й неправдивими коментарями, зайнявши сторону двох сусідів бізнесмена - мешканки квартири №10 Світлани Гриви, та Валерія Перлієва, що є власником квартири №9 у будинку №41 на вул. Київській.

Лише цим двом житялям будинку не дає спокою думка, що сусід-бізнесмен, задля рожширення житлового простору надбудовує другий поверх над своїм же офісом.

Сусіди вдаються до підтасовування фактів, запрошують озвучити на камеру потрібну їм інформацію мешканку сусіднього будинку Аллу Федорко.

Ми особисто вирішили розібратися в стуації і на власні очі побачити будівництво, що ніби то заважає сусідам. У розмові з нами будівельники розповіли, що мають завдання не лише звести стіни, а й зробити свою роботу максимально акуратно, щоб не пошкодити двір, який бізнесмен Протасевич за власні кошти для всіх мешканців будинку перетворив на картинку.

Доречі, мешканці будинку згадують про жахливий колишній вигляд свого двору. Валерій Перлієв, один із сусідів-скаржників, визнає заслугу бізнесмена, але принципіально намагається зменшити його роль.

Перлієв та його соратниця через принцип ладні навіть повернути бардак, але не дати спокою Протасевичу. Сусіди докоряють бізнесменові відсутністю всіх необхідних документів для ведення будівництва, бояться, чо якщо раптом щось станеться із будинком, вони не зможуть продати свої квартири, натомість і визнають факт того, що будівля досі ціла і неушкоджена. Разом із тим, фахівці з нерухомості стверджують, що після облаштування територіі біля будинку, квартири у ньому подорожчали у середньому на 10%.

Доречі, прибудова, яку зводить бізнесмен зроблена якісно і продумано.
Як уже згадувалося, сусіди-скаржники дорікають Протасевичу відсутністью документів. Був би дозвіл, кажуть вони, проблем би не було.

Світлана Грива розповідає, що власнунадбудову мансарди на даху робила після того, як одержала дозвіл на будівництво, утім працівники ЖЕКу кажуть, що після завершення будівництва цю мансарду мала затвердити приймальня комісія, яка повинна перевірити, чи дотримані всі норми при будівництві чи не заважкою є сама мансарда. Також жінці мали перерахувати житлову площу, проте ні першого ні другого зроблно не було.

На відміну від сусідів Протасевис не лише облаштував двір, який міські чиновники в минулому році визнали найкраще облаштованим у місті, а й всіляко допомогає мешканцям сусідніх будинків, виділмв кошти на встановлення гойдалок у дитячому садку, що знаходится поблизу.

©

  Смотреть трейлер фильма Максим Протасевич відстоює свої права. ВІДЕО
20.08.2009 в кино-базу "Журнала Житомира" был добавлен фильм жанра: Житомир под названием: Максим Протасевич відстоює свої права. ВІДЕО. Отметим, что мы не нарушаем авторские права, а представляем трейлеры только для ознакомления с новинками кино. Конечно же, мы не поддерживаем пиратские сайты и не храним этот фильм на сервере zhzh.info. Советуем легально скачать Максим Протасевич відстоює свої права. ВІДЕО или смотреть онлайн самые популярные и лучшие фильмы бесплатно и в хорошем качестве на одном из многочисленный легальных кино сайтов
Всего комментариев: 0
Добавлять отзывы к фильму Максим Протасевич відстоює свої права. ВІДЕО могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]