Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Де шукати справедливість? (Або як знову не допустити до влади кадри сім"ї Януковича?)
Де шукати справедливість?
damskoeszasteДата: Вт, 03.06.2014, 18:52:03 | Сообщение # 1
Полковник
Сообщений: 231
Репутация: 166
Награды: 18

Украина, Житомир
Новий президент, нова влада. Але дивлячись як у нас в нашому рідному місті розігруються сценарії з фільму "Весілля в Малинівці" - міняються шапки в тих, хто приходить до влади і чомусь стає дуже боляче за наших житомирян. А чи заради "таких кадрів" померла небесна сотня, зараз іде війна, загинули хлопці із 95 аереромобільної бригади і т.д.? Чому рідні повинні все життя проливати сльози за втрату близьких, а такі "кадри" лише змінюючи шапку при зміні влади знову залишаються жирувати і далі набивати свої кармани краденими грошима, вимагати хабарі і надалі розпоряджатися долями житомирських лейтенантів, сержантів і т.д. наче боги. Зрозуміло, що риба гниє з голови - влада Януковича це ще раз красномовно підтвердила. Але режим вже зкинутий, а такі видатні кадри як полковник Дем"яненко  Юрій Володимирович, який зараз в.о.  начальника УМВС в Житомирській області та його перший заступник - полковник міліції Дячук Василь Іванович знову наче і не були при владі в тотальний режим Януковича, ніби і не виконували всі ті можна і так сказати страшні накази про знищення ні в чому не повиних людей і при цьому особисто отримуючи відзнаки !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! за хорошу роботу у вигляді медалей і надбавок до заробітної плати -  подають заяви на очолювання УМВС в Житомирській області. Я, як людина дуже далека від політики та влади, так як посиленно займаюся творчою професією яка ніяк не пов"язана з політичними інтригами - дуже обурилась до глибини душі цією ситуацією. Вже хочеться справедливості і якогось закінчення цієї безкінечної корупції серед усіх гілок Житомирської влади. Але дивлячись на вище вказані факти думаю, що настав час не мовчати, а діями показати де місце таких "довірених осіб" Януковича  як Дем"яненка Ю.В. та Дячука В.І.

Банду геть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Сообщение отредактировал damskoeszaste - Вт, 03.06.2014, 18:54:37
Offline (Украина)  
  Блог пользователя damskoeszaste   
HOOLIGANДата: Вт, 03.06.2014, 20:20:46 | Сообщение # 2
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
damskoeszaste, а яким чином Ви уявляєте собі зміну влади? Невже Ви такі наївні, що гадаєте та вірите в те, що там( у владі) всі(при-коло-посадні) такі порядні??? Якщо таких знаєте, то задайте їм одне запитання:чому вони мовчать???
Моя імха- a.c.a.b.

Цитата
Новий президент, нова влада.
нууу, новий президент ще не пройшов всі штандартні шляхи сходинок до влади, а те х¥йло з пейсами не має права бути навіть в.о.
Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
kos_strwДата: Вт, 03.06.2014, 22:38:57 | Сообщение # 3
Grammar nazi
Сообщений: 2125
Репутация: 991
Награды: 55

Украина, Житомир
-Как различить честного чиновника?
-по грустным голодным глазам...)
А теперь посмотрим в глаза им.
Offline ()  
  Блог пользователя kos_strw   
telefonДата: Вт, 03.06.2014, 22:42:36 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Сообщений: 6142
Репутация: 2161
Награды: 407

Украина, Житомир
damskoeszaste, вот Вам ссылка. Идеально укладывается в поднятую Вами тему:
http://obozrevatel.com/politic....ika.htm
 "Офицер "Альфы" разоблачил генерала-предателя и его пособника"
Это всё не удивительно. Сменилась верхушка. Методы у новой верхушки - старые.
Пройдите по ссылкам в последних постах темы "10 требований МВФ...".
Offline (Украина)  
  Блог пользователя telefon   
damskoeszasteДата: Вт, 03.06.2014, 23:09:53 | Сообщение # 5
Полковник
Сообщений: 231
Репутация: 166
Награды: 18

Украина, Житомир
Доброї ночі, шановне панство. Сижу і думаю, як краще відобразити свої гнівливі думки до людей, якібояться народного обурення, ховаються за примарною тимчасовою владою в
місті, зв"язками і можливостями максимально закрити роти всім тим, хто
по їхнім міркам переходить їм дорогу. Ось сьогодні я  стикнувся з тим як
наші міліціянти бояться навіть статті  в інтернеті. Розміщував статтю для
житомирян, а виявляється що такі власні мужі як пан Дем"яненко Юрій
Володимирович, який наразі виконує обов"язки начальника УМВС в
Житомирській області та пан Дячук Василь Іванович - перший заступник
Дем"яненка прочитавши не як кажуть лєстние відгуки на свою адресу по
путінскому методу не тільки видалили мою статтю з інтернету, а навіть
заблокували акаунт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ось як кадри Януковича
бояться народного гніву. Хочу зауважити, що інтернет має безмежну владу
над такими тимчасовими царьками і у них просто не буде можливості ось так
просто ховати інформацію від мешканців міста та області. Хочеться особливо
відмітити силу соціальних сітей таких як в контакті, фейсбук, однокласники та
інші. З них видалити всі неугодні вам статті просто неможливо -  принаймні
для вашого рівня влади. Так що дайте народу можливість знати хто ним прагне і
надалі керувати ховаючи вибачте на слові в труси всі медалі за заслуги перед
Україною, а особливо перед тираном-президентом Януковичем. Як в народі
кажуть - скільки мотузочкі не витися, а кінець прийде. Робіть висновки -
боягузи і передайте сім"ї Януковича, що жителі міста Житомира та
області не допустять вас до влади, як би ви не старалися уникнути
розголосу інформації!!!!

статтю було видалено з сайту репортер
Offline (Украина)  
  Блог пользователя damskoeszaste   
HOOLIGANДата: Ср, 04.06.2014, 06:13:42 | Сообщение # 6
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
это всё, на что хватает ума, скопипастить чужое?
Offline ()  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
HoakinaДата: Ср, 04.06.2014, 06:35:50 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
HOOLIGAN, Вы не знаете подтекста. Потому не надо обвинять автора темы в копипасте.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
damskoeszasteДата: Ср, 04.06.2014, 10:08:47 | Сообщение # 8
Полковник
Сообщений: 231
Репутация: 166
Награды: 18

Украина, Житомир
HOOLIGAN, по перше не чуже, а близького друга: по друге народ повинен знати як царьки при владі і надалі використовують усі можливі прийоми щоб залишитися і вимагати від всіх хабарі і красти по януковичці і далі. Якщо особисто Вас це влаштовує (наприклад обкрадання при оформленні загран паспорту - це офіційне обкрадання, а скільки є хабарництва і наглого вимагання грошей цими панами при владі Януковича!).Наприклад  мене і  моїх друзів в реалі і по соціальних сітях це обурює так що немождиво мовчати. Особливо коли ця вибачте на слові бидлота знову доривається до корита влади
Offline (Украина)  
  Блог пользователя damskoeszaste   
БандЕросДата: Ср, 04.06.2014, 10:11:22 | Сообщение # 9
Граф Чортоліський
Сообщений: 1501
Репутация: 659
Награды: 104

Украина, Житомир
Цитата HOOLIGAN ()
Невже Ви такі наївні, що гадаєте та вірите в те, що там( у владі) всі(при-коло-посадні) такі порядні??? Якщо таких знаєте, то задайте їм одне запитання:чому вони мовчать???


Я знаю десятки порядних людей, які працюють звичайними спеціалістами в усіх органах влади. Знаю також сотню високопосадовців - серед них один-два ЧЕСНИХ. Чому мовчать? Бо мовчання золото - і новій, і старій владі не потрібні люди, що говорять ПРАВДУ. Наразі держслужбовцю залишитися без роботи дуже просто, а знайти її ой як важко. Якщо ти критикував "старого" начальника, де гарантія, що не будеш котити бочку і на мене? Любого чиновника, і мене в тому числі, посадіть за грати на три роки - і в глубині душі він знатиме за що. Правда одні згадають всі свої корупційні гріхи, а інші картатимуть за можливі помилки у якомусь документі.


Сообщение отредактировал БандЕрос - Ср, 04.06.2014, 10:12:09
Offline (Украина)  
  Блог пользователя БандЕрос   
yulyayulyaДата: Ср, 04.06.2014, 10:17:58 | Сообщение # 10
тролль в законе
Сообщений: 3151
Репутация: 1359
Награды: 113

Украина, Житомир
damskoeszaste, это не с Януковича началось - а гораздо раньше. У каждого такого царька, кто постарше, еще в антресолях валяется партийный билет (надеюсь не нужно уточнять какой партии), потом они говорили .... наш Президент (при каждом Президенте). Ну а сейчас во всю глотку орут "Слава Украине!". Если если, не дай Бог, придет время с таким же рвением будут говорить "Слався о великий П..." И не знаю - наша страна достаточно большая - и даже если в верхах чего то меняется - то это как свежие огурцы в бочку с солеными. Честно говоря я не знаю как поменять всю бочку и сразу.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя yulyayulya   
БандЕросДата: Ср, 04.06.2014, 10:23:04 | Сообщение # 11
Граф Чортоліський
Сообщений: 1501
Репутация: 659
Награды: 104

Украина, Житомир
yulyayulya, 100%! Візьміть для прикладу очільницю облпрофспілки. При Рижуку з піною на губах виступала на антифашистському мітингу, а зараз розмахує прапором України і репіжиться, що захищає права добровольців Нацгвардії
Offline (Украина)  
  Блог пользователя БандЕрос   
damskoeszasteДата: Ср, 04.06.2014, 11:15:50 | Сообщение # 12
Полковник
Сообщений: 231
Репутация: 166
Награды: 18

Украина, Житомир
Цитата БандЕрос ()
yulyayulya, 100%! Візьміть для прикладу очільницю облпрофспілки. При Рижуку з піною на губах виступала на антифашистському мітингу, а зараз розмахує прапором України і репіжиться, що захищає права добровольців Нацгварді

biggrin biggrin biggrin

Добавлено (04 Июнь 2014, 11:15:50)
---------------------------------------------
що і потрібно було доказати. Таких очільників треба гнати городами у три шиї від займаних посад.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя damskoeszaste   
HOOLIGANДата: Ср, 04.06.2014, 20:30:34 | Сообщение # 13
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
damskoeszaste, близький друг- це не своє.
Вам було відписано кілька відповідей, а Ви залишили черговий копітпаст.Це єдине, що мене спонукало на минуле повідомленя.
Перепрошую, але я з телефону.решту-потім.

Добавлено (04 Июнь 2014, 20:30:34)
---------------------------------------------
БандЕрос, дякую за відвертість.Один-два з сотні ЧЕСНИХ...це саме те, що я і сподівався почути.Так от я і не розумію, яким чином топикпастер збирається міняти владу, точніше спосіб та принцип дії??? А саме ти наголосив, що більшість(?!!!) боїться щось сказати.Тут і Майдан не допоможе.Пам'ятаєте золоті слова калгарянина~: почати потрібно з себе!!!, перестати потрібно найо$увати себе, а вже потім вершити владу.
Якщо дасте відповідь на пост Юлі...зніму капелюха.Чітку відповідь, а не...

Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
МарианДата: Ср, 04.06.2014, 23:00:22 | Сообщение # 14
Лейтенант
Сообщений: 54
Репутация: 168
Награды: 11

Украина, Житомир
У каждого свой интерес, с таких позиций какой-то вселенской справедливости не существует.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Мариан   
damskoeszasteДата: Ср, 04.06.2014, 23:45:39 | Сообщение # 15
Полковник
Сообщений: 231
Репутация: 166
Награды: 18

Украина, Житомир
HOOLIGAN, згодна з Вами і також такої думки, що потрібно починати з себе. Але дивлячись на нашу місцеву владу, особливо на цих паршивих псів при посадах хочеться чомусь не тільки кричати а і  loony всіх. Особливо бісить (іншого слова знайти не можу) видалення інформації з сайту. Якщо ти такий чесний, то чому вибачте пісяєш компотом від якоїсь статті? Як на мене  такі страхи попахують нафталіном. Смішно, бо вони (наші сцикливі міліціянти - Демяненко Ю.В. та Дячук В.І.) не розуміють на сьогодні страшну силу інтернету і те що якщо навіть вони погрожуючи власникам сайту видалили неугодний акаунт, то людина знову і знову зареєструється і залишить ганебну статтю і  не тільки на цьому сайті. Зараз час соціальних сітей. І не дивно, що Путін так їх боїться і жостко їх контролює. Боїться він не даром. І нашим гавнюкам при місцевій владі не заважало би послідувати його прикладу, хоча бояться зарази якщо видаляють разом з акаунтом ninja

Offline (Украина)  
  Блог пользователя damskoeszaste   
KuzyaPavlovaДата: Вт, 24.06.2014, 14:49:57 | Сообщение # 16
Генерал-лейтенант
Сообщений: 642
Репутация: -15
Награды: 8

Украина, Zhitomir
Цитата damskoeszaste ()
HOOLIGAN, згодна з Вами і також такої думки, що потрібно починати з себе. Але дивлячись на нашу місцеву владу, особливо на цих паршивих псів при посадах хочеться чомусь не тільки кричати а і loony всіх. Особливо бісить (іншого слова знайти не можу) видалення інформації з сайту. Якщо ти такий чесний, то чому вибачте пісяєш компотом від якоїсь статті? Як на мене такі страхи попахують нафталіном. Смішно, бо вони (наші сцикливі міліціянти - Демяненко Ю.В. та Дячук В.І.) не розуміють на сьогодні страшну силу інтернету і те що якщо навіть вони погрожуючи власникам сайту видалили неугодний акаунт, то людина знову і знову зареєструється і залишить ганебну статтю і не тільки на цьому сайті. Зараз час соціальних сітей. І не дивно, що Путін так їх боїться і жостко їх контролює. Боїться він не даром. І нашим гавнюкам при місцевій владі не заважало би послідувати його прикладу, хоча бояться зарази якщо видаляють разом з акаунтом ninja
Вы все правильно пишите. Я думаю, что время казнокрадов и взяточников постепенно уйдет в прошлое. Просто тем людям, которые были у власти это не понятно, да и жаль расставаться с таким приятным для них образом жизни. Только люди устали от этого. Устали настолько, что готовы даже жизни положить за то, чтобы больше так не жить ( я о небесной сотне). И когда в народе такой настрой и желание жить по-другому, постепенно будет все меняться. Только важно понимать, что быстрых перемен не будет. Слишком глубоко эта зараза (коррупция и пр.) сидит во многих.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя KuzyaPavlova   
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Де шукати справедливість? (Або як знову не допустити до влади кадри сім"ї Януковича?)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: