Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Приборкання фортуни (Управління якістю життя)
Приборкання фортуни
MonadianДата: Вт, 01.08.2006, 10:20:10 | Сообщение # 1
Уявить собі, що ви їдете на автомобілі і що вас супроводжує на вертольоті якась особа, якій ви абсолютно довіряєте і з якою підтримуєте постійний контакт. Ви бачите вертоліт над собою і сприймаєте його як провідника, що безпомилково вказує вам шлях до місця призначення. У той момент, коли вам потрібно буде зробити вибір, не говорить собі: "От що я вибираю", а скажіть: "Я дію в такий спосіб тому, що це була перша ідея, що прийшла мені в голову; мені її прошептав на вухо мій "внутрішній пілот". Тим часом не забувайте, що вас очікують також непередбачені і небажані події. Що б ні трапилося з вами, якщо ви самі керуєте своїм життям і прислухаєтеся до власних потреб, у вас завжди найдуться сили, щоб гідно зустріти будь-яку ситуацію.
(Украина)  
  Блог пользователя Monadian   
IBMДата: Вт, 01.08.2006, 12:08:21 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Сообщений: 558
Репутация: 42
Награды: 17

Украина, Zhitomir
Интересная точка зрения - можно сказать что я с ней согласен
Offline (Украина)  
  Блог пользователя IBM   
kettiДата: Чт, 26.10.2006, 18:12:46 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Сообщений: 659
Репутация: 29
Награды: 4

Литва, vilnius
я согласна только частично.если каждый из нас будет поступать только по велению своей интуиции ,несмотря на все остальные факторы то....ну и дров наломаем.
я считаю что с кондычка решать нелльзя.надо еще и подумать рационально ли это,приемлимо ли.
чикатило всегда слушал только свой внутренний голос,Гитлер туда же..и что ?это нормально?
Offline (Литва)  
  Блог пользователя ketti   
wolandДата: Сб, 28.10.2006, 18:04:59 | Сообщение # 4
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Але найцікавіше, що як правило так і є. Ми досить часто знаємо, або здогадуємось як порібно діяти, втім далеко не завжди так робимо. Потрібно навчитись довіряти собі

Добавлено (28/10/2006, 18:04:59)
---------------------------------------------
Про раціональність ми можемо говорити маючи достатній масив об'єктивної інформації про ситуацію. А це нам не завжди дано...

Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Приборкання фортуни (Управління якістю життя)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: