Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Тематические форумы » ФОТО любители » Майстер-класи по фотографії в Житомирі
Майстер-класи по фотографії в Житомирі
rozdumДата: Вс, 27.06.2010, 21:28:32 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Є ідея організувати і провести в Житомирі серію майстер-класів по фотографії.
Тематика - від основ (будова фотоапарату і композиція) до тематичок- тревел-фотографія, репортажна фотографія, основи студійної зйомки.
Час одного майстер-класу - орієнтовно 2,5 години.
Розраховані вони будуть на початківців та любителів, хоча прийти може буд-хто бажаючий. Це не буде школа чи якийсь один інтегрований курс.

Читати їх будуть як житомирські фотографи: Валентин вацек, Леонід Шевчук, Олександр Колесний і ніші. Можливо, будуть гості з Києва.
Звісно, все це буде платним - в районі 50-60 гривень за майстер-клас. Група - 10-12 чоловік.

Поки що все в стадії розробки і організації. Головна ідея - дати бажаючим можливість дізнатись щось нове, підняти свій рівень і просто навчитись грамотно фотографувати.
Гроші будуть іти на чай/каву/пряники вчителям, рекламу курсів і частина - на організацію і проведення нового фотоконкурсу.

Поки що цікаво, чи взагалі когось таке зацікавить і чи хтось буде готовий викласти 50 гривень за майстер-клас? Також приймаю всі пропозиції/ідеї



Сообщение отредактировал rozdum - Вс, 27.06.2010, 21:28:48
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
LitaДата: Вс, 27.06.2010, 23:09:23 | Сообщение # 2
Сержант
Сообщений: 24
Репутация: 7
Награды: 3

Украина, Житомир
Интересная идея!Хотелось бы,чтобы мастер-классы уделяли больше внимания практической части.Интересуют практические приемы портретной фотосъемки,аспекты работы с моделью(подбор модели,позы,макияж),секреты постановки света(нестандартные схемы освещения),ретушь и постобработка кадра.Также хотелось бы поднять вопрос о создании портфолио,поиск заказчиков,составления договора с моделями,стоимость фото и возможность зароботка на фото...С удовольствием посетила бы лекцию по репортажной съемке.Вобщем,я только ЗА! ok
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Lita   
kefirДата: Вс, 27.06.2010, 23:16:22 | Сообщение # 3
резонёр
Сообщений: 6367
Награды: 165

Украина, Житомир
все зависит от времени места тематики.
а в принципе +


Сообщение отредактировал kefir - Вс, 27.06.2010, 23:17:05
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kefir   
rozdumДата: Вс, 27.06.2010, 23:51:16 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (kefir)
все зависит от времени места тематики

Скоріш за все це буде середа-четвер, орієнтовно або з 18.00 до 20.30 або 3 18.30 до 21.00
Приміщення... можливо Кавоманія. Поки все - дуже орієнтовно. По тематикам зараз важко сказати точно)
Старт - кінець серпня - вересень. Але це знову все орієнтовно)

Lita, по модельній студійній зйомці можна буде щось зорганізувати. Але одразу скажу, що за один урок можна дати лише основи. Це при тому, що слухачі мають початкові знання і навички по самій композиції... Але все залежитиме, чи буде тренер (тобто чи хтось погодиться прочитати зі спеців в даній тематиці)) Побачим)

Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
УпсДата: Пн, 28.06.2010, 00:28:48 | Сообщение # 5
Рядовой
Сообщений: 8
Репутация: 0
Награды: 1

Украина, хочу домой в Одессу
Quote (rozdum)
Звісно, все це буде платним
Жесткая постановка вопроса...)

Как по мне, что бы поверить, что вышеперечисленные фотографы реально специалисты...и могут чему то научить...(без обид)...им бы организовать сначала выставку своих работ и дать там бесплатный профессиональный мастер - класс и уж совсем не по основам и теории.
А так...не впечатляет предложение, если често...

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Упс   
garoldДата: Пн, 28.06.2010, 09:34:50 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Сообщений: 3868
Репутация: 7560
Награды: 232

Украина, Zhitomir
Quote (Упс)
Как по мне, что бы поверить, что вышеперечисленные фотографы реально специалисты...
Знаю некоторых ,реально специалисты ,можешь не сомневаться.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя garold   
УпсДата: Пн, 28.06.2010, 11:35:49 | Сообщение # 7
Рядовой
Сообщений: 8
Репутация: 0
Награды: 1

Украина, хочу домой в Одессу
garold,
Quote
Знаю некоторых ,реально специалисты ,можешь не сомневаться.

ну да... ну да...:
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Упс   
zakalweДата: Пн, 28.06.2010, 12:17:04 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Сообщений: 512
Репутация: 62
Награды: 18

Украина, Житомир
Очень интересно, но в будний день для меня - нереально. Вот если бы в воскресенье...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя zakalwe   
HellmorsДата: Пн, 28.06.2010, 12:48:18 | Сообщение # 9
Полковник
Сообщений: 179
Репутация: 47
Награды: 10

Украина, [Ж]
чесно кажучи в інтернеті доволі багато є тематичних уроків, безкоштовних, проте, кількість чайників з зеркалками просто вражає...тому ідея є доволі цікавою для певної групи людей...

50 грн з тіла - забагато, думаю краще від 100 до 300 грн з групи за тематичне заняття
(залежно від складності та кількості чоловік 10-12)

1)будова фотоаппарату, типи фотіків, постановка тримання фотоаппарату.
2)базові фотовеличини і їх вплив на фото.
3)основи композиції: кадрування,ракурсування.
4)основи освітлення.
5)особливості зйомки в різних умовах (нічне фото/студійне/макро/пейзажі тощо)
6)робота з фоторедакторами (Picasa/Adobe Photoshop/Photomatix/PTGui)
зміна контрасту,яскравості, ресайз, ротейтінг,ретуш і формування HDRI та панорам
7)робота з моделями: постановка поз, міміки, кадрування,одяг,макіяж.



Сообщение отредактировал Hellmors - Пн, 28.06.2010, 12:54:34
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hellmors   
garoldДата: Пн, 28.06.2010, 13:05:23 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Сообщений: 3868
Репутация: 7560
Награды: 232

Украина, Zhitomir
Quote (Упс)
ну да... ну да...:

Переубеждать не стану ,не вижу смысла cool
Offline (Украина)  
  Блог пользователя garold   
SennaДата: Пн, 28.06.2010, 14:26:51 | Сообщение # 11
Полковник
Сообщений: 189
Репутация: 53
Награды: 11

Украина, Житомир
Я только За! Обеими руками! Если все организуется буду сто процентов. Леонида Шевчука как замечательного фотографа с огромным стажем работы в данной сфере в Житомире по моему знают почти все.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Senna   
kefirДата: Пн, 28.06.2010, 15:34:17 | Сообщение # 12
резонёр
Сообщений: 6367
Награды: 165

Украина, Житомир
Quote (zakalwe)
Вот если бы в воскресенье...

+

Offline (Украина)  
  Блог пользователя kefir   
rozdumДата: Вт, 29.06.2010, 00:39:30 | Сообщение # 13
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (Упс)
Как по мне, что бы поверить, что...

Цікаво, де ви таку "геніальну" схему перевірки вичитали то) Зрозуміло, що ніхто так не робитиме за цілком очевидних і зрозумілих причин: організація влансої виставки - це дорога і кропітка справа. Та ви й самі це добре розумієте)

Quote (Упс)
и уж совсем не по основам и теории.

Це можна, але для аудиторії, яка вже добре знає ці самі основи і має практичні навички фото. І це вже зовсім інший рівень. Поки ми його не чіпаємо)

Quote (Hellmors)
тому ідея є доволі цікавою для певної групи людей...

Згодн, є дуже багато людей, які купують фотіки і фотографують. Не всі вивчають теорію і основи композиції і подібне. Проте за пару занять (і навіть за одне) можна навчити робити хай е геніальні, а просто технічно і композиійно грамотні фото. І це буде корисно не лише для новачків. Любителям, які може самі щось читали, це теж буде корисно - хоча б для систематизації своїх знань. Одне діло читати щось чи дивитись самостійно і зовсім інше - коли тобі розповідають виходячи з власного досвіду і знань, коли можна уточнити і спитати, порадитись... Знаю з власного досвіду.

Quote (Hellmors)
50 грн з тіла - забагато, думаю краще від 100 до 300 грн з групи

Не згоден. Це дійсно символічна ціна. В Києві ціна майстер-клас коштує від 200 гривень з носа, а 100 грн - це вже майже даром вважається. Ми, звісно, не Київ і з/п в нас трохи інші, але 50 грн при бажанні завжди можна знайти. Але фотографія і ніколи не була дешевим задоволеням. Ящо находять по 4000-5000 грн на дзеркалки, то що тут ще казати.
Інша позиція, найважливіша! - здобуте на халяву ніхто ніколи не цінував і не буде цінувати! Якщо людина вже вимушена буде платити 50 грн, то хоч буде слухати і дізнаватись нове, буде дійсно зацікавлена в матеріалі. А потім буде пробувати це застосувати. За десятку народ може просто приходити потусіть, навіть не задумуючись, треба то їм чи ні)

Quote (Hellmors)
1)будова фотоаппарату, 2) 3) 4) 5) 6) 7....

Класично, да, але в даному випадку не підходить трохи. Це не школа. Майстер-класи читатимуть різні фотографи. Тому тематики будуть більш практично привязані і ширші. Щоправда, будуть трохи перекиватись, побачим)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
filoteaДата: Вт, 29.06.2010, 18:37:39 | Сообщение # 14
Полковник
Сообщений: 178
Репутация: 114
Награды: 16

Украина, Житомир
Упс, ага,
Quote (Упс)
им бы организовать сначала выставку своих работ и дать там бесплатный профессиональный мастер - класс и уж совсем не по основам и теории.
пришла бы.

я только за мастер-классы! с удовольствием пришла бы поучиться, и заплатила бы. только если это реально будут мастер-классы, а не лекции "для чайников".

авообще-то в городе есть фото-клубы которые бесплатно приглашают на встречи занятия в качестве гостя слушателя (имеется ввиду без членства клуба)

Добавлено (29 Июнь 2010, 18:37:39)
---------------------------------------------

Quote (rozdum)
Одне діло читати щось чи дивитись самостійно і зовсім інше - коли тобі розповідають виходячи з власного досвіду і знань, коли можна уточнити і спитати, порадитись...
да - це діло! то ви вже організовуйте скоріш та викладайте конкретну інфу - де, коли, хто, на яку тему і за які гроші????? чекатимемо
Offline (Украина)  
  Блог пользователя filotea   
rozdumДата: Вт, 29.06.2010, 21:50:57 | Сообщение # 15
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (filotea)
пришла бы.

багато хто прийшов би) аынше питання - для чого)))

Quote (filotea)
реально будут мастер-классы, а не лекции "для чайников"

в будь-якому разі за одне заняття ви не станете генієм фотографії, це просто нереально.

Quote (filotea)
в городе есть фото-клубы которые бесплатно приглашают на встречи занятия в качестве гостя слушателя

Я, наприклад, знаю лише Фотосферу (сам звідти). І так, там таке практикується - кожен може прийти на збори без будь-яких зобовязанаь. Але ви говорите в множині... можливо ще якісь є, поділіться!)

Quote (filotea)
скоріш та викладайте конкретну інфу

я б залюбки, але одразу не вийде таке зорганізувати - багато різних питань і проблем треба вирішити. Тому навряд чи раніше кінця серпня - початку вересня щось реально буде... Якщо хтось чимось зможе допомогти - буду тіки за, пишіть в лічку)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
filoteaДата: Вт, 29.06.2010, 21:57:58 | Сообщение # 16
Полковник
Сообщений: 178
Репутация: 114
Награды: 16

Украина, Житомир
Quote (rozdum)

в будь-якому разі за одне заняття ви не станете генієм фотографії, це просто нереально.

ну так як ви мітким оком зразу оцінюєте мій рІвень "фотогеніальності", то мені вже не дуже хочеться до вас йти. і взагалі, трохи толерантності і менше зверхності у спілкуванні вам би не завадило.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя filotea   
rozdumДата: Вт, 29.06.2010, 22:29:33 | Сообщение # 17
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (filotea)
оцінюєте мій рІвень "фотогеніальності"

Жодним чином не хотів вас образити. Тим паче вимірювати рівень майстерності чи щось подібне. Можливо, не зовсім зрозуміло висловився.
Хотів сказати, що яке б те заняття не було, воно лише дозволить підвищити рівень слухача. І навіть це - не обовязково. Багато чого залежить від настроєності самого слухача. І багато хто (знаю, бо зустрічав) вважає, що за раз мають вчити всього - від А до Я. Це ж теж нереально)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
АнонимусДата: Ср, 30.06.2010, 12:24:17 | Сообщение # 18
Полковник
Сообщений: 219
Репутация: 45
Награды: 15

Украина, Житомир
+++ За та і 50 грн не гроші, АЛЕ
Фотограф може тричі бути геніальним, але не завжди він вміє правильно доносити інформацію до слухачів. Так що безплатний майстер-клас необхідний!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Анонимус   
rozdumДата: Ср, 30.06.2010, 13:47:52 | Сообщение # 19
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Анонимус, згоден щодо вміння доносити інформацію) Про це більш детально варто буде говорити, коли вже хоч щось точно стане відомо (хоча б імена ведучих і перелік тем, які вони читатимуть)
Quote (Анонимус)
Так що безплатний майстер-клас необхідний!

В будь-якому випадку зробити 1 чи 2 безкоштовних майстер-класи - це нормально і навіть позитивно) Побачим)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
АнонимусДата: Ср, 30.06.2010, 20:04:40 | Сообщение # 20
Полковник
Сообщений: 219
Репутация: 45
Награды: 15

Украина, Житомир
Хочу почути думку профі - чому досить багато людей не переходить з плівки на цифру. Думаю тема варта не одної години розмови.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Анонимус   
allexbДата: Пт, 02.07.2010, 15:31:03 | Сообщение # 21
Лейтенант
Сообщений: 42
Репутация: 9
Награды: 0

Украина, Житомир
Я також за демонстраційний майтер-клас.
З усіх перелічених тільки Вацека хтілося б послухати.
Які саме гості з Києва?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя allexb   
АнонимусДата: Пн, 12.07.2010, 10:15:12 | Сообщение # 22
Полковник
Сообщений: 219
Репутация: 45
Награды: 15

Украина, Житомир
+1 темі. я уже людей агітую.
роздум - не пропадай!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Анонимус   
rozdumДата: Пн, 12.07.2010, 11:29:52 | Сообщение # 23
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Quote (Анонимус)
роздум - не пропадай!

Щойно повернувся з Криму. Зараз потрібно розібратись із горою справ) Тому зараз нічого нового не можу сказати) Треба над тим працювати і працювати)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
MAS-terДата: Сб, 18.12.2010, 18:17:55 | Сообщение # 24
Генерал-майор
Сообщений: 473
Репутация: 154
Награды: 30

Украина, zhitomir
и где же мастер-классы?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MAS-ter   
rozdumДата: Сб, 18.12.2010, 19:13:00 | Сообщение # 25
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Цілком може бути, що будуть ще)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
Форум Житомира » Тематические форумы » ФОТО любители » Майстер-класи по фотографії в Житомирі
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: