Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • 18
  • »
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Тверезе життя. (Тверезе життя)
Тверезе життя.
VisitorДата: Вт, 01.09.2009, 21:12:45 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Сообщений: 319
Репутация: 55
Награды: 7

Украина, Житомир
Пропонується до ознайомлення, обдумування та обговорення така тема...

Хотів, було, написати щось своє, але знайшов влучні статті в інетрнеті. То ж, якщо дозволите...

Спробуй все!

Існує думка, що в цьому житті треба спробувати все. Цей вислів у різноманітних інтерпретаціях гарно навчились експлуатувати рекламодавці: якщо мільйонна публіка спробує якийсь новий "снікерс" - відразу добряча копієчка потече до їх кишень.

Полюбилися ці слова і наркодилерам: дійсно, навіщо щось говорити, переконувати, сперечатись про шкідливість чи корисність: "Ти просто спробуй цього порошочку!" - а далі наркотик сам зробить свою справу...

Але про гачки, на які попадаються майбутні наркомани, поговоримо якось іншим разом. А замість спроб стрибати з дев'ятого поверху, стати геєм, наркоманом і т.п. ми запропонуємо тобі хоча б на один місяць стати тверезою людиною.

Можливо, ти вже пробував пиво, вино, горілку, сигарети? Отримав "цінний" досвід? Спробуй тепер побути абсолютним тверезником. Досвід буде незабутній: по-різному може сприйняти твій експеримент компанія. Це - твій шанс випробувати себе на нездоланність. Дізнатись, як тверезій людині живеться. А ще - дуже багато цікавого можна спостерігати, якщо - не бухати у випадках, коли це зазвичай відбувається. Відчути, як це - не квасити, коли навколо всі так роблять. Вибрати нестандартний варіант!

Тверезість не викликає залежності: завжди можна повернутися назад, у полон до пляшки. Але це - можливість отримати новий досвід, подивитися на п'яних людей тверезими очима. Це лише спроба, інший стиль життя, до якого ніхто не взмозі (та й не збирається, якщо уважно поглянути навколо) тебе примушувати.

А для декого, можливо, цей експеримент дасть змогу відчути, наскільки нелегко може виявитися "зав'язати". Людина звичайно недооцінює силу своїх звичок...

Спробуй тверезість!

Цю ідею ми пропонуємо тобі як людині, що не бачить нічого поганого в алкоголі, не бачить ніяких переваг у тверезому житті. Просто спробуй - але не менше, ніж на місяць: саме такий термін потрібен для очищення молодого, здорового організму від продуктів розпаду етанолу...
Спробуйте тверезість з другом/подругою: удвох буде веселіше!

Доведено: експеримент "Спробуй тверезість!"


-не шкідливий для здоров'я;
-не викликає залежності;
-допомагає відрізняти друзів від співпляшників;
-викликає в оточуючих повагу як ідейної людини, а не сміття що пливе за течією;
-подивитись на себе зі сторони;
-допомагає економити гроші;
-при тривалому продовженні - дає змогу відчути несподівані види радості, справжнього тверезого кайфу!

Розширення експерименту:

Для того, щоб не бути утримаником (хочу, але не п'ю), а свідомим тверезником, можна ознайомитись із тверезницькими матеріалами. Виявляється, це цілий пласт цікавої інформації, прихованої від звичайних людей!

Аби випробувати свій тверезий розум і організм, можна:
- зайнятись спортом: ранкові пробіжки, відвідання спортмайданчика, футбол і т.п. (наприклад, житомирські велопокатушки, авт.);
- знайти собі якесь заняття щоб переконатися в інтелектуальних можливостях тверезої людини, або щоб оцінити свій творчий потенціал. Зайнятись читанням духовних книг.

За матеріалами із цього сайту

http://www.youtube.com/watch?v=rngJrIX7uIg
http://www.youtube.com/watch?v=lyQNy2VIcew

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Visitor   
либертиДата: Вт, 01.09.2009, 21:31:28 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Сообщений: 1040
Репутация: 237
Награды: 39

Украина, житомир
Точно такой плакат, только со словом НЕТ! приклеен у меня в шкафу-баре.. Но не помогает...Может с моим плакатом что-то не так?.. wacko (А идея хорошая...!)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя либерти   
OutcastДата: Вт, 01.09.2009, 22:10:34 | Сообщение # 3
Генерал-полковник
Сообщений: 1372
Репутация: 52
Награды: 27

Украина, ---
автору трэда - а что вы лично с этого имеете?
эз фо ми - мне нравится употреблять, например. я знаю последствия и готова к ним. никому не мешаю. надеюсь, меня уже не касаются ваши лозунги?))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Outcast   
VisitorДата: Вт, 01.09.2009, 23:24:22 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Сообщений: 319
Репутация: 55
Награды: 7

Украина, Житомир
либерти, с плакатом все нормально... Может, просто, одного плаката - мало? smile

В смысле, информации... www.tvereza.info

Quote (Outcast)
автору трэда - а что вы лично с этого имеете?

Сто тысяч

Quote (Outcast)
эз фо ми - мне нравится употреблять, например. я знаю последствия и готова к ним. никому не мешаю. надеюсь, меня уже не касаются ваши лозунги?))

У вас - отдельный случай smile

Хорошо, если позволите, то разрешите вас (и остальных желающих) "проэкзаменировать" - дайте ответ на вопрос без использования справочников, гугла и т.д., а только, используя ваши знания в данный момент (и интуицию :)): Что такое опьянение, что происходит с организмом (в физическом смысле) при вливании в него алкоголя, почему "крутится голова", "развязывается язык", краснеет лицо и т.д. , а потом на утро болит голова?

В общем - что такое опьянение со стороны физических (и химических) процессов, происходящих в организме, что он там делает, как действует?

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Visitor   
testerДата: Вт, 01.09.2009, 23:55:04 | Сообщение # 5
Лейтенант
Сообщений: 78
Репутация: 8
Награды: 7

Украина, Zhytomyr
Quote (Outcast)
надеюсь, меня уже не касаются ваши лозунги?

Касаются всех:

Посмотрите "Собриология. Лекция В. П. Кривоногова" на http://www.tvereza.info/downloads/video/alcoholvideo_ru.html, внимание - там 2 части.

У кого в браузере не идёт - правый клик и сохранить линк как, тогда смотрите с помощью VLC.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя tester   
KAPJICOHДата: Ср, 02.09.2009, 02:13:30 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Сообщений: 4896
Репутация: 1361
Награды: 123

Украина, Житомир
А некоторые еще и от секса отказываются.. smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя KAPJICOH   
NEMДата: Ср, 02.09.2009, 08:26:10 | Сообщение # 7
Генерал-лейтенант
Сообщений: 547
Репутация: 53
Награды: 14

Украина, Житомир
А я хочу быть пьяным. Постоянно.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя NEM   
OutcastДата: Ср, 02.09.2009, 08:57:41 | Сообщение # 8
Генерал-полковник
Сообщений: 1372
Репутация: 52
Награды: 27

Украина, ---
Visitor, почему вы полагаете, что перед вами должен кто-то экзаменироваться?
Для слепоглухонемых - я в первом посте написала "я знаю последствия и готова к ним", и опьянение меня интересует как результат, а не как процесс химических реакций в организме.

Хотя да, за сто тысяч можно пропаганду чего угодно разворачивать biggrin

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Outcast   
irishaДата: Ср, 02.09.2009, 10:42:57 | Сообщение # 9
Генерал-лейтенант
Сообщений: 787
Репутация: 122
Награды: 35

Украина, Житомир
Для сомневающихся - поищите в интернете и скачайте лекции профессора Жданова - очень сильная и убедительная вещь, у многих отбивает охоту к алкоголю и сигаретам
Offline (Украина)  
  Блог пользователя irisha   
ЧехДата: Ср, 02.09.2009, 11:35:52 | Сообщение # 10
Подполковник
Сообщений: 131
Репутация: 11
Награды: 5

Украина, Бердичев
Quote (NEM)
А я хочу быть пьяным. Постоянно.

Будешь, но думаю не долго! Сейчас акциз поднимут на алкоголь, как раз зарплаты хватит на бутылочку. Подумай нужно ли тебе это...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Чех   
saxДата: Ср, 02.09.2009, 11:45:10 | Сообщение # 11
Генерал-полковник
Сообщений: 1078
Репутация: 1456
Награды: 53

Соединенные Штаты, Чикаго
Quote (Чех)
Сейчас акциз поднимут на алкоголь, как раз зарплаты хватит на бутылочку. Подумай нужно ли тебе это...
Будут самогон гнать, мало не покажется, поднятие цен на алкоголь - это не борьба с алкоголизмом это поднятие экономики за счет алкашей.
Offline (Австралия)  
  Блог пользователя sax   
VisitorДата: Ср, 02.09.2009, 12:33:21 | Сообщение # 12
Генерал-майор
Сообщений: 319
Репутация: 55
Награды: 7

Украина, Житомир
Quote (KAPJICOH)
А некоторые еще и от секса отказываются..

Слово "отказываются" как-то не подходит к состоянию перехода от питейного к трезвому.

Скорее, люди обретают трезвость, а не отказываются от пития. Разница в смыслах слов большая: отказываются - это, типа, хочешь выпить, но изо всех сил держишь себя в руках (сцепив зубы от напряжения... smile ); а обретение трезвости - это как переключение тумблера в мышлении (отношении) без каких-либо потерь, сцеплений зубов, "дрожания рук" (в переносном смысле) от хотения выпить.

Quote (NEM)
А я хочу быть пьяным. Постоянно.

Вам никто не мешает: можно выйти из дому 300 метров к ближайшему ларьку за этим самым "пьянством". Проблем с этим нет.

Проблема в другом: информационный голод об этом самом алкоголе.

Quote (Outcast)
почему вы полагаете, что перед вами должен кто-то экзаменироваться

Я же говорил - у вас отдельный случай smile Просто, предложил вам и всем кто желает подумать, чисто для себя и общего развития о том, а что такое алкоголь и зачем я его пью?

По себе знаю, что человек, который пьет (пил) об этом не задумывается и ничего об этом не знает.

Но так, как вы все прекрасно знаете, то вы не планируете себе долгую и здоровую жизнь. Это большое страдание, когда человек не видит смысла: как путник, идущий "куда глаза глядят", он идет, опустив голову, и смотрит себе под ноги. Голова его не поднимается вверх, он не смотрит в даль, не видит цели своего путешествия... от того и страдает. Смотрит на все через призму серости, черно-белости. По пути от страдания - пытается себя как-то развеселить, найти смысл в своих бесцельных блужданиях, но все тщетно - невозможно не подняв голову увидеть то, к чему идешь. В конце-концов, с опустившейся головой, можно просто ходить кругами и искать в этом какой-то смысл, создавать свои законы, правила... миры.

Нда... типа, лирическое отступление.

Quote (Outcast)
Хотя да, за сто тысяч можно пропаганду чего угодно разворачивать

О. Могу с вами поделиться (или отдать все) ста тысячами, если вы мне поможете wink

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Visitor   
SweetДата: Ср, 02.09.2009, 12:36:47 | Сообщение # 13
Рядовой
Сообщений: 14
Репутация: 2
Награды: 0

Украина, Житомир
Трезвым быть хорошо) Иногда можно выпить конечно, не думаю, что будет много вреда, если раз в месяц выпить бутылочку пива
Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя Sweet   
OutcastДата: Ср, 02.09.2009, 12:42:38 | Сообщение # 14
Генерал-полковник
Сообщений: 1372
Репутация: 52
Награды: 27

Украина, ---
Quote (Visitor)
Проблема в другом: информационный голод об этом самом алкоголе.

А вот здесь поподробней. Что за голод такой?
Quote (Visitor)
Просто, предложил вам и всем кто желает подумать, чисто для себя и общего развития о том, а что такое алкоголь и зачем я его пью?

По себе знаю, что человек, который пьет (пил) об этом не задумывается и ничего об этом не знает.


Вы русский язык вообще читать умеете? Еще разок попробую: почему - чтобы опьянеть. И что нужно, собсна, знать? Химический состав того, что пьешь? Мне достаточно знать, что он вреден для организма, химический формулы меня не интересуют.
Quote (Visitor)
Но так, как вы все прекрасно знаете, то вы не планируете себе долгую и здоровую жизнь.

Вы угадали. Только "лирическое отступление" - мимо.
Quote (Visitor)
О. Могу с вами поделиться (или отдать все) ста тысячами, если вы мне поможете

Спасибо, но меня не привлекает роль мессии wink
Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя Outcast   
PassionarДата: Ср, 02.09.2009, 12:45:09 | Сообщение # 15
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Visitor)
По себе знаю, что человек, который пьет (пил) об этом не задумывается и ничего об этом не знает.

Хм, пил и буду пить, думал и буду думать! biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
NEMДата: Ср, 02.09.2009, 12:57:11 | Сообщение # 16
Генерал-лейтенант
Сообщений: 547
Репутация: 53
Награды: 14

Украина, Житомир
Quote (sax)
Будут самогон гнать, мало не покажется, поднятие цен на алкоголь - это не борьба с алкоголизмом это поднятие экономики за счет алкашей.

Будут. И я вот думаю заделать аппарат. А почему алкашей? За счет всех людей. Или у нас народ не пьет по праздникам?

Добавлено (02 Сентябрь 2009, 12:57:11)
---------------------------------------------

Quote (Visitor)
Вам никто не мешает: можно выйти из дому 300 метров к ближайшему ларьку за этим самым "пьянством". Проблем с этим нет.

Я не хочу к ларьку!!! Я люблю за столом, дома, с хорошей едой.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя NEM   
sharmДата: Ср, 02.09.2009, 12:59:09 | Сообщение # 17
Генералиссимус
Сообщений: 4001
Репутация: 1942
Награды: 206

Украина, Житомирская область
Quote (Visitor)
вы не планируете себе долгую и здоровую жизнь. Это большое страдание, когда человек не видит смысла: как путник, идущий "куда глаза глядят", он идет, опустив голову, и смотрит себе под ноги.

Вы абсолютно правы.
Но говорить это людям так же абсолютно бесперспективно....

Люди лучше относятся к тем, кто предлагает что-то нехорошее... Не могу понять, почему, но всё хорошее воспринимается, как правило, "в штыки"....

Offline (Украина)  
  Блог пользователя sharm   
saxДата: Ср, 02.09.2009, 13:01:47 | Сообщение # 18
Генерал-полковник
Сообщений: 1078
Репутация: 1456
Награды: 53

Соединенные Штаты, Чикаго
Quote (Passionar)
Хм, пил и буду пить, думал и буду думать!
Пить можно, но думать надо правильно.
Offline (Австралия)  
  Блог пользователя sax   
PassionarДата: Ср, 02.09.2009, 13:03:30 | Сообщение # 19
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (sax)
Пить можно, но думать надо правильно.

Конечно! Главное знать, что значит думать "правильно" ибо советчиков развелось как ...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
oneДата: Ср, 02.09.2009, 13:05:06 | Сообщение # 20
Полковник
Сообщений: 167
Репутация: 56
Награды: 11

Украина, Житомир
Quote (Visitor)
Но так, как вы все прекрасно знаете, то вы не планируете себе долгую и здоровую жизнь. Это большое страдание, когда человек не видит смысла: как путник, идущий "куда глаза глядят", он идет, опустив голову, и смотрит себе под ноги. Голова его не поднимается вверх, он не смотрит в даль, не видит цели своего путешествия... от того и страдает. Смотрит на все через призму серости, черно-белости. По пути от страдания - пытается себя как-то развеселить, найти смысл в своих бесцельных блужданиях, но все тщетно - невозможно не подняв голову увидеть то, к чему идешь. В конце-концов, с опустившейся головой, можно просто ходить кругами и искать в этом какой-то смысл, создавать свои законы, правила... миры.

Вам лет то сколько?

Offline (Украина)  
  Блог пользователя one   
saxДата: Ср, 02.09.2009, 13:20:28 | Сообщение # 21
Генерал-полковник
Сообщений: 1078
Репутация: 1456
Награды: 53

Соединенные Штаты, Чикаго
Quote (NEM)
А почему алкашей? За счет всех людей. Или у нас народ не пьет по праздникам?
Если по праздникам считаю нормальным ,но если каждый день так это алкоголизм вредная привычка, это горе нашего народа, и с этим надо бороться.

Добавлено (02 Сентябрь 2009, 13:20:28)
---------------------------------------------

Quote (Passionar)
ибо советчиков развелось как ...
Дима в плохом настроении, я в принципе поддержал твою мысль, имел ввиду что перед тем как пить ,надо думать сколько когда и с кем да ,ну ладно ты привык что с тобой многие не соглашаются, поэтому и любишь "культурно" хамануть.


Сообщение отредактировал sax - Ср, 02.09.2009, 13:08:41
Offline (Австралия)  
  Блог пользователя sax   
PassionarДата: Ср, 02.09.2009, 13:25:08 | Сообщение # 22
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Хм, не понял, а ты причем к "советчикам"?

Все нормально, настроение рабочее, мне его трудно испортить. Я ж не злюка как ... biggrin
Будучи по жизни доброжелательным человеком, всегда со здоровой долью иронии смотрю на все "разборки" на форумах!

Так что на твое

Quote (sax)
имел ввиду что перед тем как пить ,надо думать сколько когда и с кем

соглашусь без каких-либо оговорок.

Культура пития - это как культура жития. Кто может, а кто не хочет. Я хочу!

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
VisitorДата: Ср, 02.09.2009, 13:39:09 | Сообщение # 23
Генерал-майор
Сообщений: 319
Репутация: 55
Награды: 7

Украина, Житомир
Quote (Sweet)
Трезвым быть хорошо) Иногда можно выпить конечно, не думаю, что будет много вреда, если раз в месяц выпить бутылочку пива

Да. Трезвым быть хорошо, а трезвым жить - еще лучше smile

Quote (Outcast)
Вы угадали. Только "лирическое отступление" - мимо.

Не спорю... smile Хотя, со стороны оно, конечно, виднее... но человек выбирает сам свою дорогу, куда бы она не вела.

Quote (Outcast)
Спасибо, но меня не привлекает роль мессии

А мы - не мессии.

Quote (Passionar)
Хм, пил и буду пить, думал и буду думать!

Как правило, людям постарше сложно воспринимать новую, ломающую устои мыслей, информацию.. Но все возможно.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Visitor   
OutcastДата: Ср, 02.09.2009, 13:43:44 | Сообщение # 24
Генерал-полковник
Сообщений: 1372
Репутация: 52
Награды: 27

Украина, ---
Quote (Visitor)
Хотя, со стороны оно, конечно, виднее...

Вам из-за монитора виднее мой смысл жизни? Лол biggrin
Quote (Visitor)
А мы - не мессии.

Ух ты. А что это у вас?))
Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя Outcast   
VisitorДата: Ср, 02.09.2009, 13:43:58 | Сообщение # 25
Генерал-майор
Сообщений: 319
Репутация: 55
Награды: 7

Украина, Житомир
Quote (Outcast)
А вот здесь поподробней. Что за голод такой?

Відповім вам через статтю:

БУДЬМО НЕЗАЛЕЖНI

[size=8] Сьогодні ми відзначаємо 18-ту річницю незалежності України.
Замислимося: а чи справді ми незалежні в повному розумінні цього слова? Чи процвітає Україна? Чи не нав’язують нам сучасні ЗМІ деякі переконання, певні стереотипи поведінки?

Простий приклад: чи не залежимо ми від звички вживати під час свята алкогольні «напої»?
Якщо б вживання чи невживання алкоголю дійсно було правом нашого вибору, то, за законами елементарної статистики, половина всіх наших сімейних та державних свят проходила б без алкоголю, і лише половина — з ним, цим підступним убивцею.

Зате виробники алкоголю та працівники торгівлі не втрачають жодної можливості поповнити свої кишені за рахунок будь-якого свята. А нам — аби тільки «веселитися», добровільно отруюючись.

Погляньте: на центральних площах міст під час святкування Дня Незалежності, інших всенародних гулянь, а також на дискотеках май-же немає тверезих людей! Як мінімум один коктейль чи пляшку пива випивають і п’ятнадцятирічні дівчата…

Задумаємося: чи можна назвати такий стиль життя, коли всі повторюють нав’язаний кимось приклад самоотруєння, незалежністю?

Про що можна говорити, якщо людина раз на тиждень випиває 50 грам спирту (600-800 грам пива)? Підручники в таких випадках говорять про алкогольну залежність.

Право знати правду про алкоголь, здавалося б, ніхто не відбирав. Але чомусь ця правда старанно приховується тими, хто заробляє на нашому здоров’ї. Мабуть, ніяка галузь промисловості не розвинена так, як алкогольна, тютюнова, та ще — фармацевтична. Відповідні й масштаби лобіювання їх інтересів у владних структурах…

А яких дітей народить питуща молодь? Алкоголь (етиловий спирт) ушкоджує всі без винятку системи та органи людського організму на клітинному та молекулярному рівнях. Багато якими з них, якщо хочете, можна пожертвувати: печінкою і підшлунковою залозою, серцем і судинами… Або шлунком, наприклад. Але орган, необхідний для успішного життя — мозок, а також зародкові клітини — ті, що дадуть змогу продовжити рід, — побережіть!

На жаль, ці найважливіші частини організму страждають від алкоголю найбільше. Спирт завдяки своїм смертоносним якостям з легкістю долає всі перешкоди, руйнуючи на своєму шляху оболонки, ядра та хромосоми.

Ви думаєте, що поінформовані про те, які фактори і в якій мірі впливають на зародкові клітини?

Екологія? Патологія? Стреси? Так. Разом вони дають певний процент від загальної кількості дітей з фізичними та розумовими вадами: аж 4%! А 96% дає алкоголь.

Здивовані?! Ця інформація не афішується, і навіть замовчується споювателями народу.
Раніше казали: щоб зачати здорову дитину, чоловікам треба перед цим 60-90 днів не вживати алкоголю. А у дівчат, майбутніх мам, яйцеклітини не оновлюються, а закладаються один раз на все життя. Тому жінка, що хоч раз у житті пила алкогольний розчин (пиво, коктейль, вино, горілку — неважливо, якого ґатунку та вишуканості була ця отрута), вже грає в рулетку при зачинанні дитятка: на ушкоджену клітину можливо натрапити і через десятки років.

Добавлено (02 Сентябрь 2009, 13:43:58)
---------------------------------------------
44 країни світу взагалі не мають алкогольних «традицій». В мусульманських країнах, де заборонено вживати алкоголь, неповноцінні діти становлять… аж 1% від загальної кількості немовлят.

Об’єктивний показник виродження нації — рівень споживання алкоголю в країні. Вимірюється він таким чином: беруться всі алкогольні вироби (шампанське, пиво, вино, горілка, коктейлі тощо), випиті в країні за рік, перераховуються на 100%-й спирт, і все це море спирту ділиться на кількість населення. Враховуючи дітей, жінок і немовлят! Отримуємо одиницю вимірювання — кількість літрів на душу населення за рік.

Всесвітня організація охорони здоров’я стверджує: рівень споживання алкоголю 8 л. на душу населення за рік — катастрофічний. За вісім переходити не можна, там починається безповоротне виродження генофонду нації.

В Україні цей рівень сьогодні — близько 20. Зараз, коли не існує суворого контролю за виробництвом спиртних виробів, ці дані дуже приблизні. Але уявити важко і лячно навіть це море спирту, яке, в основному, приходиться на чоловіків та молодь…

Від наслідків вживання алкоголю щорічно помирає близько 120 000 українців. Офіційно — лише 46 тис. Не враховуються опосередковані причини: напився — замерз; напився — втопився; повісився, зарізав, згорів, під машину попав чи сам наїхав… А більшість інфарктів та інсультів, які теж спричинені алкоголем?

Ми самі оплачуємо своє винищення: за рік населення України витрачає порядку 20 мільярдів гривень на алкоголь і купує понад 6 мільярдів пачок цигарок (підрахуйте збиток самостійно). Ці споживачі наркотичних речовин могли б скинутися та будувати 2-3 металургійних заводи на рік.

І справа тут зовсім не в «зловживанні». Для того, щоб народити дитину-каліку, не обов’язково ставати алкоголіком: можна випити тільки раз, на свято, але «влучно». Щоб розпочати свій шлях у нікуди, достатньо викурити першу сигарету, випити першу дозу шампанського, «лонгера» або пива… Чи хочете ви такого своїй дитині?

Не забувайте, що найкращим прикладом для дітей є батьки.[/size]

Будьмо незалежні. Живімо тверезо! (http://tverezo.at.ua/publ/2-1-0-20)

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Visitor   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Тверезе життя. (Тверезе життя)
  • Страница 1 из 18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • 18
  • »
Поиск: