Живий Журнал
 
  • Страница 10 из 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Скасуємо вирок Україні 11 травня у Києві! (Поїздка до Києва...)
Скасуємо вирок Україні 11 травня у Києві!
rozdumДата: Вс, 16.05.2010, 12:06:53 | Сообщение # 226
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 78
Награды: 16

Украина, Zhitomir
Окі, спробую надалі бути більш дипломатичним) Але з приводу аргументацій - якщо вже вимагаєш її від когось, то і сам аргументуй!

Можу спробувати трохи подискутувати, якщо є бажання. Але без патетики і голослівного "тіпапатріотизму"

1. найбільше прикололо

Quote (kenu)
І це мені каже бувший націоналіст Роздум

Зізнавайся, звідки ти це взяв? і що я був і що я вже "бувший"??? Ця фраза найбільше приколола) Так, мені небайдужа країна, товаришував з молодіжкою КУНу (і ще товаришую з багатьма і контакти підтримую). Але так само багато в чому я нашими патріотами і націоналістами не погоджуюсь. В мене є власна думка - відколи це погано вже?

2 за оце найбільше прикро

Quote (kenu)
Краще маразматичні аргументи "проти", аніж...

Ти сам визнаєш маразматичність своїх аргументів. Чого ти не розумієш, так це шкідливість такої позиції. Вірніш, тобі просто побарабану і країна і що там з нею буде. Головне - "шота делать" Що саме - діло десяте. Аби "не лишатись в сторонці", аби бути як усі інші "кенюшники". Оце твоя позиція, Кеню. Це як позиція мавпочки, яку посадили в клітку і вона, замість того, шоб обдумати де вона знаходиться і як їй вибиратись, починає бездумно метатись по клітці, битись об прути, ламати собі палльці і кричати... Який сенс? Краще нічого не робити, аніж бездумно шкодити.

3. просто ти не зрозумів

Quote (kenu)
тобі легше і цікавіше писати про мене, аніж про флот.

Не легше, просто я вважаю, що такі як ти - сама пряма загроза країні. І ніякі флоти ніяких іноземних держав не зможуть зробити більшої шкоди за тких як ти!) це сумно. бо ти дійсно вважаєш. що борешся за шось там невідомо шо)

4. погоджуюсь і спробую виправитись

Quote (kenu)
Можна було б найти набагато нормальніши аргументи "за"

це твоє

1. Іноземні війська на майже постійній основі в Україні та ще й в Криму (де ситуація нестабільна) нічого доброго для України не віщає. Чому Росія так хоче залишитись в Криму? Просто так? Подобається сонечко? Наївно.

Може тобі відомі плани Росії по захопленню укаїни? тоді чого ти мовчиш?
де тут хоч один здоровий аргумент? Це просто бла-бла-бла - твоя особиста шизоїдальна параноя. Чи ти в нас спец по військових питаннях? Кинь мені лінк на обгрунтування цього пнукту від компетентних лдей і тобі можна сперечатись.
Скіки років той флот в криму? і шо, щось тобістлось від того? тоді всьо гуд було а тер не віщує? брєд

2. Флот заважає своєї присутністю. Вони не визнають Укази Президента (пам"ятаєш?). Вони пересуваються по Криму, як по своїй території. Вони знахабніли!

Кому і як він заважає? Конкретно і з прикладами! Що вони там не визнають і як? Кого це вони не питають? Поки брєд

кеню, де аргументи проти? Це усьо? Так проти чого ти там виступаєш і чому?

Offline (Украина)  
  Блог пользователя rozdum   
AntoshkinДата: Вс, 16.05.2010, 12:34:03 | Сообщение # 227
Генерал-майор
Сообщений: 329
Репутация: 27
Награды: 3

Украина, Житомир
///есть болезни которые не лечатся///
Quote (kenu)
Quote (kenu)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Antoshkin   
kenuДата: Вт, 18.05.2010, 13:57:15 | Сообщение # 228
Генерал-майор
Сообщений: 499
Репутация: 49
Награды: 17

Украина, Житомир
Добрався і сюди нарешті після вчорашнього мітингу smile Ітак, Сергію.
Quote (rozdum)
Окі, спробую надалі бути більш дипломатичним)

Вельми дякую smile

Quote (rozdum)
Зізнавайся, звідки ти це взяв? і що я був і що я вже "бувший"??? Ця фраза найбільше приколола) Так, мені небайдужа країна, товаришував з молодіжкою КУНу (і ще товаришую з багатьма і контакти підтримую). Але так само багато в чому я нашими патріотами і націоналістами не погоджуюсь. В мене є власна думка - відколи це погано вже?

Не зінаюсь smile Але це факт, який ти і не заперечуєш. Щодо бувшого націоналіста, то це моє припущення взято із контексту останніх спілкувань з тобою. Можливо, помилкове, а можливо і ні. Ким ти себе вважаєш і ким ти є насправді часто відрізняється... Такі вже ми суб"єктивні. Щодо власної думки, то це добре. Головне щоб це не було просто бажання хоч чимось відрізнитись, а щоб це була справді власна думка. Тоді це вітається.

Quote (rozdum)
Вірніш, тобі просто побарабану і країна і що там з нею буде.

Звідки такі необґрунтовані висновки?

Quote (rozdum)
Головне - "шота делать"

"Делай что можешь с тем, что у тебя есть, и там, где ты находишься!" (Рузвельт).
Quote (rozdum)
Краще нічого не робити, аніж бездумно шкодити.

"Через двадцать лет вы будете более сожалеть о том, чего НЕ СДЕЛАЛИ, чем о том, что вы СДЕЛАЛИ." (Марк Твен)
Знаєш, з протестів, з непогори, з голодування, з перекриття доріг, з інших методів публічного висловлення думки (а не тільки на форумах під ніками) починається громадянське суспільство. І в тому я бачу сенс. А ось який сенс з намагання виділитись сівши за комп і обісравши всіх тих, хто виявляє свою позицію публічно, я не бачу. Я припускаю, що ти розумніше за всіх інших, але поясни будь-ласка чим саме.

Quote (rozdum)
Не легше, просто я вважаю, що такі як ти - сама пряма загроза країні. І ніякі флоти ніяких іноземних держав не зможуть зробити більшої шкоди за тких як ти!) це сумно. бо ти дійсно вважаєш. що борешся за шось там невідомо шо)

В чому полягає загроза, просвіти smile Невже ти справді думаєш, що бандити при владі (а це ніхто не заперечує) це не найбільша загроза державі??? Вони ж задля дешевої сировини для власного бізнесу згодні абсолютно на все. Дешева робоча сила, дешевий газ - це те що їм потрібно в першу чергу. Це ж на поверхні, як ти цього не бачиш?

Quote (rozdum)
Може тобі відомі плани Росії по захопленню укаїни?

А можливо Криму? Скільки там українського? Наслідки чиєї це (відстутність там українського) політики? Кому це вигідно?

Quote (rozdum)
Кинь мені лінк на обгрунтування цього пнукту від компетентних лдей і тобі можна сперечатись.

А як на рахунок власної думки? wink Ти ж хочеш завжди мати власну думку, то чому просиш лінк на думку інших? wink

Quote (rozdum)
Скіки років той флот в криму?

http://zhzh.info/forum/24-3729-158403-16-1273823200

Quote (rozdum)
і шо, щось тобістлось від того?

Мені - ні, а ось демократичній Грузії - так. Я не хочу щоб Україна через той флот втягувалась у чужі війни навіть не маючи там власного інтересу.

Quote (rozdum)
тоді всьо гуд було а тер не віщує? брєд

Брєд - те, що було гуд.

Quote (rozdum)
Кому і як він заважає? Конкретно і з прикладами! Що вони там не визнають і як? Кого це вони не питають?

Сергію, прочитай цю тему. А то вихопив декілька мої повідомлень і все. Ну хоча б тут:
http://zhzh.info/forum/24-4498-157304-16-1273403172

Quote (rozdum)
кеню, де аргументи проти?

Ну а тепер вкінці чому я проти ЧФ.
1. Цей флот вже одного разу втянув нас у війну. Я не хочу щоб Україна через чужий флот була втягнута у війни.
2. Цей флот не визнає Укази Президента і не виконує їх.
3. Конституція України.
4. Екологія.
5. Влада у того, у кого сила. Навіщо в Криму продовжувати владу Росії?Невже не бачиш результатів цієї влади в Криму?
7. І невже ти думаєш, що ти побачиш ті гроші, які Янукович і його бізнесмени отримають від дешевого газу? Ніколи. Ці гроші осядуть в інших кишенях. Не твоїх.


Сообщение отредактировал kenu - Вт, 18.05.2010, 15:35:19
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kenu   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Скасуємо вирок Україні 11 травня у Києві! (Поїздка до Києва...)
  • Страница 10 из 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Поиск: