Прозрейте, друзья: очередной «реформаторский» законопроекть направлен на дальнейшее сокращение социальных прав и свобод граждан.
Законопроект №9400 значительно усложняет судебную процедуру рассмотрения дел о невыплате пенсий. Его принятие предусматривает отмену упрощённой процедуры рассмотрения таких дел в суде. И учитывая то, что суды завалены работой, справедливое и быстрое принятие решения получить будет невозможно.
Не менее «драконовской» мерой, является отмена нормы о немедленном исполнении судебных решений о выплате пенсий.
Штрафы за несвоевременное выполнение судебных решений о выплатах пенсий должны быть более жесткими, вплоть до уголовной ответственности. Предлагаемый же тигипковским ведомством законопроект №9400 наоборот предусматривает снижение размера штрафа, налагаемого на виновного.
нАШЁЛ Я ЭТОТ ДОКУМЕНТ, ПРОСМОТРЕЛ - ВЫВОДЫ ВЕЧЕРОМ
Добавлено (12 Ноябрь 2011, 13:50:06) --------------------------------------------- Да-а-а-а! Наше самое демократическое правительство в мире во главе с Азаровым перекрывает пенсионерам все возможности постоять за себя. Эта чиновничья гнусь не выполняет ЗАКОН, а чтобы оградить себя от ответственности за это ПРЕСТУПЛЕНИЕ, придумывает новый закон. Причём необходимость этого нового закона обосновывают ЗАБОТОЙ О ПЕНСИОНЕРАХ!!! Ну, и цинизм! У Геббельса не было такого... Да можете почитать сами. Всё очень коротко. Сами поправки вообще не понять, не прочитав сравнительную таблицу и обоснование... Итак, сам проект закона:
ПРОЕКТ Вноситься Кабінетом Міністрів України ЮМ. АЗАРОВ “ ” 2011 р. ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України ___________________________________________
Верховна Рада України п о с т а н о в л я є: 1. Внести до Кодексу адміністративного судочинства України (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., № 35—37, ст. 446) такі зміни: 1) у статті 1832: перше речення частини третьої після слів “доданих до неї документів” доповнити словами “рекомендованим листом із повідомленням про вручення”; третє речення частини четвертої після слів “поданого відповідачем заперечення” доповнити словами “чи клопотання позивача або відповідача про розгляд справи за загальними правилами цього Кодексу”; у частині шостій: доповнити частину пунктом 41 такого змісту: “41) мотиви, з яких суд виходив під час прийняття постанови;”; пункт 8 виключити; 2) останній абзац частини першої статті 256 викласти у такій редакції: “Крім постанов суду, зазначених у пунктах 1—8 цієї частини, негайно також виконуються ухвалені у порядку скороченого провадження постанови суду у справах, передбачених пунктами 1, 3 і 4 частини першої статті 1832 цього Кодексу.”; 3) у частині першій статті 266 слова “постанови про присудження виплати пенсій чи інших періодичних платежів з Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів, а також” виключити; 4) у частині другій статті 267 слова “мінімальних заробітних плат” замінити словами “неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”. 2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
Обоснование (написано иезуитом...):
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту Закону України „Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України”
1. Обґрунтування необхідності прийняття законопроекту Проект акта розроблено на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 03.05.2011 № 22448/1/1-11 з метою удосконалення норм Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАСУ) в частині розгляду справ про пенсійне забезпечення.
2. Мета і завдання прийняття законопроекту Прийняття акта дозволить позивачу або відповідачу подати клопотання про розгляд справ, пов’язаних із пенсійним забезпеченням, які по своїй суті є спорами про право, за загальними правилами КАСУ.
3. Основні положення законопроекту Проектом акта пропонується надати можливість позивачу або відповідачу подати клопотання про розгляд справи, зокрема, щодо обчислення, призначення, перерахунку пенсій, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат за загальними правилами КАСУ. Також, передбачається виключити положення щодо негайного виконання постанов суду, прийнятих в порядку скороченого провадження, та норму щодо виконання постанови про присудження виплати пенсій. Крім цього, пропонується зменшити розмір штрафу, який накладається судами на винну посадову особу, відповідальну за виконання постанови суду, замінивши слова „мінімальних заробітних плат” словами „неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”.
4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання Кодекс адміністративного судочинства України.
5. Фінансово-економічне обґрунтування Проект акта не потребує додаткових витрат з державного бюджету та бюджету Пенсійного фонду України.
6. Прогноз соціально-економічних, правових та інших наслідків прийняття законопроекту Прийняття Закону України дозволить удосконалити норми Кодексу адміністративного судочинства України в частині розгляду справ про пенсійне забезпечення. Перший заступник Міністра соціальної політики України В. Надрага “____” __________ 2011 р.
Сравнительная таблица (из неё вся гадость более-менее проясняется):
ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту Закону України “Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України”
Зміст положення (норми) чинного законодавства Зміст положення (норми) запропонованого проекту Кодекс адміністративного судочинства України
Стаття 1832. Скорочене провадження ........ 3. Про відкриття скороченого провадження суд виносить ухвалу, копія якої невідкладно надсилається відповідачу разом з копією позовної заяви та доданих до неї документів. В ухвалі в обов'язковому порядку зазначаються строк подання заперечення проти позову, порядок його подання, а також наслідки неподання такого заперечення. Відповідач у десятиденний строк з дня одержання такої ухвали та копій документів може подати заперечення проти позову та необхідні документи або заяву про визнання позову. Якщо справа розглядається судом за місцезнаходженням відповідача, то заперечення проти позову чи заява про визнання позову мають бути подані безпосередньо до канцелярії суду.
4. Суддя розглядає справу в порядку скороченого провадження одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі. За результатами розгляду справи у скороченому провадженні суддя, оцінивши повідомлені позивачем, відповідачем обставини, за наявності достатніх підстав приймає законне та обґрунтоване судове рішення. У разі недостатності повідомлених позивачем обставин або якщо за результатами розгляду поданого відповідачем заперечення суд прийде до висновку про неможливість ухвалення законного і обґрунтованого судового рішення без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, суд розглядає справу за загальними правилами цього Кодексу, про що постановляє ухвалу, яка не підлягає оскарженню.
6. У постанові, прийнятій у скороченому провадженні, зазначаються: 1) дата, час та місце її прийняття; 2) найменування адміністративного суду, прізвище та ініціали судді, який прийняв постанову; 3) ім'я (найменування) сторін; 4) предмет адміністративного позову; 5) положення закону, якими суд керувався і на підставі яких задоволено позов; 6) висновок суду про задоволення позову і по суті вимог; 7) розподіл судових витрат; 8) обов'язок відповідача виконати постанову негайно; 9) строк набрання постановою законної сили та порядок її оскарження.
10. У разі оскарження в апеляційному порядку постанови, прийнятої у скороченому провадженні, ухвала суду апеляційної інстанції по такій справі є остаточною і оскарженню не підлягає. Стаття 1832. Скорочене провадження ........ 3. Про відкриття скороченого провадження суд виносить ухвалу, копія якої невідкладно надсилається відповідачу разом з копією позовної заяви та доданих до неї документів рекомендованим листом із повідомленням про вручення. В ухвалі в обов'язковому порядку зазначаються строк подання заперечення проти позову, порядок його подання, а також наслідки неподання такого заперечення. Відповідач у десятиденний строк з дня одержання такої ухвали та копій документів може подати заперечення проти позову та необхідні документи або заяву про визнання позову. Якщо справа розглядається судом за місцезнаходженням відповідача, то заперечення проти позову чи заява про визнання позову мають бути подані безпосередньо до канцелярії суду.
4. Суддя розглядає справу в порядку скороченого провадження одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі. За результатами розгляду справи у скороченому провадженні суддя, оцінивши повідомлені позивачем, відповідачем обставини, за наявності достатніх підстав приймає законне та обґрунтоване судове рішення. У разі недостатності повідомлених позивачем обставин або якщо за результатами розгляду поданого відповідачем заперечення чи клопотання позивача або відповідача про розгляд справи за загальними правилами цього Кодексу суд прийде до висновку про неможливість ухвалення законного і обґрунтованого судового рішення без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, суд розглядає справу за загальними правилами цього Кодексу, про що постановляє ухвалу, яка не підлягає оскарженню.
6. У постанові, прийнятій у скороченому провадженні, зазначаються: 1) дата, час та місце її прийняття; 2) найменування адміністративного суду, прізвище та ініціали судді, який прийняв постанову; 3) ім'я (найменування) сторін; 4) предмет адміністративного позову; 41) мотиви, з яких суд виходив під час прийняття постанови; 5) положення закону, якими суд керувався і на підставі яких задоволено позов; 6) висновок суду про задоволення позову і по суті вимог; 7) розподіл судових витрат; 9) строк набрання постановою законної сили та порядок її оскарження.
10. У разі оскарження в апеляційному порядку постанови, прийнятої у скороченому провадженні, ухвала суду апеляційної інстанції по такій справі є остаточною і оскарженню не підлягає. Стаття 256. Постанови суду, які виконуються негайно 1. Негайно виконуються постанови суду про: 1) присудження виплати пенсій, інших періодичних платежів з Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів - у межах суми стягнення за один місяць; 2) присудження виплати заробітної плати, іншого грошового утримання у відносинах публічної служби - у межах суми стягнення за один місяць; 3) поновлення на посаді у відносинах публічної служби; 4) припинення повноважень посадової особи у разі порушення нею вимог щодо несумісності; 5) уточнення списку виборців; 6) обмеження щодо реалізації права на мирні зібрання; 7) усунення обмежень у реалізації права на мирні зібрання. 8) накладення арешту на активи, що пов'язані з фінансуванням тероризму та стосуються фінансових операцій, зупинених відповідно до рішення, прийнятого на підставі резолюцій Ради Безпеки ООН, зняття арешту з таких активів та надання доступу до них. Негайно також виконуються постанови суду, прийняті в порядку скороченого провадження.
Стаття 256. Постанови суду, які виконуються негайно 1. Негайно виконуються постанови суду про: 1) присудження виплати пенсій, інших періодичних платежів з Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів - у межах суми стягнення за один місяць; 2) присудження виплати заробітної плати, іншого грошового утримання у відносинах публічної служби - у межах суми стягнення за один місяць; 3) поновлення на посаді у відносинах публічної служби; 4) припинення повноважень посадової особи у разі порушення нею вимог щодо несумісності; 5) уточнення списку виборців; 6) обмеження щодо реалізації права на мирні зібрання; 7) усунення обмежень у реалізації права на мирні зібрання. 8) накладення арешту на активи, що пов'язані з фінансуванням тероризму та стосуються фінансових операцій, зупинених відповідно до рішення, прийнятого на підставі резолюцій Ради Безпеки ООН, зняття арешту з таких активів та надання доступу до них. Крім постанов суду, зазначених у пунктах 1-—8 цієї частини, негайно також виконуються ухвалені у порядку скороченого провадження постанови суду у справах, передбачених пунктами 1, 3 і 4 частини першої статті 1832 цього Кодексу. Стаття 266. Особливості повороту виконання в окремих категоріях адміністративних справ 1. Поворот виконання постанови про відшкодування шкоди, завданої суб’єктом владних повноважень каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю фізичної особи, постанови про присудження виплати пенсій чи інших періодичних платежів з Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів, а також постанови про присудження виплати заробітної плати чи іншого грошового утримання у відносинах публічної служби допускається, якщо скасована постанова була обґрунтована на повідомлених позивачем завідомо неправдивих відомостях або поданих ним підроблених документах. Стаття 267. Судовий контроль за виконанням судових рішень в адміністративних справах 1. Суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, має право зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення. 2. За наслідками розгляду звіту суб'єкта владних повноважень про виконання постанови суду або у разі неподання такого звіту суддя своєю ухвалою може встановити новий строк подання звіту та накласти на винну посадову особу, відповідальну за виконання постанови, штраф у розмірі від ста до трьохсот мінімальних заробітних плат. ........ Стаття 266. Особливості повороту виконання в окремих категоріях адміністративних справ 1. Поворот виконання постанови про відшкодування шкоди, завданої суб’єктом владних повноважень каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю фізичної особи, постанови про присудження виплати заробітної плати чи іншого грошового утримання у відносинах публічної служби допускається, якщо скасована постанова була обґрунтована на повідомлених позивачем завідомо неправдивих відомостях або поданих ним підроблених документах.
Стаття 267. Судовий контроль за виконанням судових рішень в адміністративних справах 1. Суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, має право зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення. 2. За наслідками розгляду звіту суб'єкта владних повноважень про виконання постанови суду або у разі неподання такого звіту суддя своєю ухвалою може встановити новий строк подання звіту та накласти на винну посадову особу, відповідальну за виконання постанови, штраф у розмірі від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Перший заступник Міністра соціальної політики України В. Надрага
Тигипко - это какбэ Касьян Тимурович Чубайс , тут даже свой косноязычный Черномырдин есть - Пахло , уж Янык -Ельцин разве не параллель .Обидно только, что газа своего нет .А есчё " мацкалюгой" им тамбовский волк ,аж смешно .Убогие.
Сообщение отредактировал galloz - Сб, 12.11.2011, 15:19:00
Наше самое демократическое правительство в мире во главе с Азаровым перекрывает пенсионерам все возможности постоять за себя. Эта чиновничья гнусь не выполняет ЗАКОН, а чтобы оградить себя от ответственности за это ПРЕСТУПЛЕНИЕ, придумывает новый закон. Причём необходимость этого нового закона обосновывают ЗАБОТОЙ О ПЕНСИОНЕРАХ!!! Ну, и цинизм! У Геббельса не было такого...
Вы очень верно отметили: методы уважения власти к народу хуже, чем во сремена фишистов.
ИНТЕРЕСНЫЙ ФАКТ: не так давно попало мне на глаза директива оккупационного штаба немецких войск во времена Великой отечественной, кстати нардеп коммунист показал Сергей Владимирович Гордиенко (из Чернигова). Так там написано (по паямти) "запрешено повышать цены на продукты для населения, так как уже отмечено, что люди недоедают". Представляете, немцы-оккупанты-захватчики-фашисты беспкоились о том, чтобы люди территории, которую они оккупировали полноценно питались.
А чему вы удивляетесь? Нынешние значительно хуже фашистов. Фашисты в лице "Свободы" будут пенсионеров просто ликвидировать, он во Львове пказали себя на 9 Мая, нападая на ветеранов. И действительно, старики вообще не нужны "Свободе".
А нынешние (ПР, литвиновцы и продажные от БЮТ, НУНС и т.п.) хуже фашистов, они пенсионеров мучают: уменьшают соцобеспечение, на фоне инфляции повышают пенсию на копейки, инфляция опережает повышение в 6 раз, повышают коммуналку, транспорт и т.д. Этой зимой попытаются обмораживать низкой температурой в батареях, а в сёлах - повысят цену на уголь.
Потом отберут землю, чтобы не могли получать за сдачу пая в аренду.
А в городах начнут забирать квартиры у стариков.
так что они действительно хуже фашистов.
Добавлено (14 Ноябрь 2011, 18:00:35) --------------------------------------------- Не знаю, как telefon и galloz относятся к коммунистам, но я их воспринимаю нормально. Ждал правда от демократов движения, думал, что коммунисты - это прошлое. о оказывается не такое это прошлое плохое, и сегодня коммуняки действительно борятся за простых людей. А демократы - за своих олигархов.
Nepr, своё мнение о коммунистах я высказывал: Я всегда, ещё со времён Союза, разделял КПСС на "руководство" и рядовых людей - честных работяг. Так и сейчас: симоненко и компания, которые ищут, как и кому подороже продаться. И рядовые коммунисты, в большинстве, пенсионеры, которые на шкуре своей прочувствовали разницу между жизнью в СССР и в "независимой" Украине.
Добавлено (14 Ноябрь 2011, 18:29:22) ---------------------------------------------
Quote (Nepr)
сегодня коммуняки действительно борятся за простых людей
Это сегодня, перед выборами симоненко стал рьяным защитником народа. А Вы посмотрите результаты голосования разных гнусных законов год назад - небо и земля с сегодняшними словами симоненки.
Nepr, вот СЕГОДНЯШНЯЯ иллюстрация к моему мнению о Симоненко ЛИЧНО: Коммунист Симоненко трудящихся понимает: 16 тысяч зарплаты ему на жизнь не хватает 2011.11.14 17:29. Лидер Коммунистической партии Украины Петр Симоненко в эфире «Первого национального» в комментариях журналисту признался, что ему не хватает депутатской зарплаты в 16 тысяч гривен, - пишет «Главред». «Я получаю 16 тысяч гривен. И этого недостаточно для того, чтобы обеспечить в полном объеме то, что хотелось бы, - сказал Симоненко и продолжил. - Полноценная жизнь – это жилище, это удобства, которые создаются, все то, что в доме должно быть, рацион питания, это вопросы транспортных сообщений, медицинского обслуживания». По данным СМИ, Симоненко построил себе дом в селе Горенка в нескольких километрах от Киева. Участок земли в 1,37 га стоимостью почти $1,5 млн. Хотя позже коммунист уверял, что никакого особняка с парком у него нет. http://ostro.org/news/article-284946/
Добавлено (14 Ноябрь 2011, 19:14:23) --------------------------------------------- Причём, о 16 тысячах зарплаты он кривит душой. О том, сколько получают "народные" депутаты, я писал на ветке "Как живут бедные "народные" депутаты".
Коалиции уже нет после отмены политреформы. КПУ пошла в коалицию на определённых условиях: недопустить продажу земли, развитие статуса русского языка, курепление дружбы с Россией и много других тем, которые были в избирательной программе КПУ. Даже будучи коалиции КПУ голосовала против тех законопроектов, которые коалиция выносила, но которые шли вразрез с программой и позицией КПУ. Среди таких вопросов пенсионная реформа, кадастр земли и т.п. Кстати и коалиция не поддерживала инициативы и законопроекты КПУ, которые коммунисты выносили. Поэтому КПУ публично многократно заявляла, что коалиция не выполняет условий её создания, и КПУ выходит из коалиции потпринципиальным соображениям.
Добавлено (14 Ноябрь 2011, 19:46:43) ---------------------------------------------
Quote (telefon)
Причём, о 16 тысячах зарплаты он кривит душой. О том, сколько получают "народные" депутаты, я писал на ветке "Как живут бедные "народные" депутаты".
нардепы в принципе не должны нуждаться, если они реально работают для народа и приносят ему пользу
КПУ голосовала против тех законопроектов, которые коалиция выносила, но которые шли вразрез с программой и позицией КПУ. Среди таких вопросов пенсионная реформа, кадастр земли и т.п. Кстати и коалиция не поддерживала инициативы и законопроекты КПУ, которые коммунисты выносили. Поэтому КПУ публично многократно заявляла, что коалиция не выполняет условий её создания, и КПУ выходит из коалиции потпринципиальным соображениям.
Это только последние 6 месяцев. Я ж говорю - выборы близко!
ТЕМА ex.ua, Rozetka, Sokol.ua кто следующий? Проверки дошли до Sokol.ua
Модераторам - просьба вынести отдельной темой
"В интернет-магазине Sokol.ua проводится обыск. Об этом РБК-Украина сообщил источник.
Как стало известно, в данный момент проводится выемка документов в офисе магазина. По информации источника, обыск проводится в рамках расследования уголовного дела о мошенничестве."
Источник http://www.rbc.ua/rus/top/show/ataka-na-internet-torgovlyu-proverki-doshli-do-sokol-ua-20042012180700
"Напомним, 31 января 2012 г. перестал работать крупнейший украинский сервис хранения информации ex.ua. В последствии сообщалось, что МВД изъяло около 200 серверов.
После закрытия сайта произошли DDoS-атаки на официальные сайты органов власти - сайты Президента, МВД, СБУ и пр., что на тот момент было, якобы, связано с проблемами, возникшими у ресурса ex.ua. В последствии домен ex.ua был разблокирован."
Кажется власть аще ужралась...Будоражит сам факт таких проверок. Ведь простой одного дня для крупного интернет-магазина - убытки...А может это рейдерство со стороны государства.
А теперь я раскрою правду которую знаю лично.
Как берут хитро взятки - меры, депутаты в Житомире?? Например захотел ты открыть сеть нишевых ларьков - так вот просто так тебе не дадут. Отрытым текстом тебе скажут--вот ложи в этот благодетельный фонд 20тыщ зеленых тогда дам разрешение. Ясно что в благодетельный фонд-доброчинный внесок который даже не обналогается--и не висит на ФИО депутата, а на подставном лице... Суд в Житомире - используется пиратское ПО. Госучреждения - используется пиратское ПО например Мин-во молодежи и спорта. Врачам - делаются бонусы за то что они вам выписывают "правильные" лекарства. В аптеках - промоутерские компании мотивируют аптекаря выписать вам то что им выгодно-есть подтверждающие файлы одной промоушен конторы в Житомире.
Налоговые, пожарные, самэпидем станция, экологи и тп-долбут частыми проверками бизнес-сразу говорят открытым текстом-дава лв-не бум тревожить..
А чего стоит прога глюканутая OPZ??? во первых за разработку этой проги угрохали немеряно лв которую делали ..во вторых она глюканутая--что бухгалтер нормально с ней работать должен стать програмером.
Гадкие менты, таможня, сбу.. заставят вас подписать что хошь...
Нас держат в тисках.Законы писаны только для низких верств населения..Властьимущие и крупные бизнесмены--не соблюдают законы...
что делать? Сидеть и терпеть дальше или бросить вызов. Сломать систему. Один в поле не воин--только командная работа.пролетарии всех стран - объединяйтесь!.например - клан хакерров анонимус--может дать просратся...нужно выйти на анонимусов или создать свой клан хакеров.
Сообщение отредактировал hack-system - Сб, 21.04.2012, 15:37:32
Как берут хитро взятки - меры, депутаты в Житомире?? ... Суд в Житомире - используется пиратское ПО. Госучреждения - используется пиратское ПО например Мин-во молодежи и спорта. Врачам - делаются бонусы за то что они вам выписывают "правильные" лекарства. В аптеках - промоутерские компании мотивируют аптекаря выписать вам то что им выгодно-есть подтверждающие файлы одной промоушен конторы в Житомире. Налоговые, пожарные, самэпидем станция, экологи и тп-долбут частыми проверками бизнес-сразу говорят открытым текстом-дава лв... Гадкие менты, таможня, сбу.. заставят вас подписать что хошь...
Кто эти все люди? Это наши соседи, знакомые, друзья, родственники... А ты готов повторить подвиг Павлика Морозова?