Не зустрічала я там таких, передплачуючи цей журнал 2 роки. У мене склалося враження, що дописувачі журналу переважно початківці. Я не сперечаюся, журнал дуже класний, драйвовий, але від корифеїв там можна знайти вряди-годи оповідання
11 березня з 15:00 по 17:00 Лекція Володимира Білінського «Історія України-Русі». Володимир Білінський (18 травня 1936) — український письменник, дослідник історії. Автор бестселерів «Країна Моксель, або Московія» , «Москва Ординська», «Україна-Русь». В щирій розмові з житомирянами Володимир Броніславович поділиться своєю версією, як історичне минуле впливає на нашу сучасність та майбутнє.
Місце зустрічі: «Оранжерея Душі», вул. Московська, 24Б, ТЦ «КВАДРАТ», 3-й поверх Тлф. для акредитації журналістів: 098-106-23-99.
Інформаційна довідка:
Володимир Білінський народився 18 травня 1936 року на Поділлі. У 1959 році закінчив факультет «Мости і тунелі» Дніпропетровського інституту інженерів залізничного транспорту. За розподілом поїхав працювати до Казахстану. З 1959 до 1996 року жив і працював у Караганді, де пройшов шлях від майстра до заступника начальника Главку. Будував мости на Казахстанській магнітці, на каналі Іртиш — Караганда, на шахтах Карагандинського вугільного басейну, на всіх автомагістралях і залізницях Центрального Казахстану. Під його керівництвом зведено мости в Караганді, Павлодарі, Кокчетаві. Темір-Тау, Джезкагані, Балхаші, Екібастузі, Шахтинську та інших містах. З 1982 року працював у системі Мінважбуду Казахстану на посадах заступника начальника Главку та начальника Главку. Був членом Колегії Держбуду Казахстану. У 1999 році повернувся в Україну. Проживає в Києві.
Видав книги: «Страна Моксель» (2002), «Открытие Великороссии» (2004), «Страна Моксель, или открытие Великороссии» у трьох книгах (2006), «Країна Моксель, або Московія» у трьох книгах (2008), «Москва ординська» (2011).
Друкувався в газетах: «Літературна Україна», «Українське слово», «Столиця», «Нація та держава».
У 2011 році за книгу «Країна Моксель, або Московія» Володимира Білінського було визначено лауреатом премії ім. Івана Франка у номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері».
«Країна Моксель, або Московія»
Володимир Білінський та його прихильники вважають, що історія Росії (Московії) фальсифікувалася з метою вивищення великороського народу й применшення ролі інших націй, зокрема й української.
В тритомнику «Країна Моксель, або Московія» розповідається про фіно-угорське коріння російської цивілізації, що заперечує офіціозну версію «триєдиного» народу, яка часто використовується у державній ідеології сучасної РФ. Автор переконує, що багато років відбувалася методична зачистка та перекручування старовинного історичного матеріалу: «Уся російська і навіть європейська історичні науки сповідують думку про «незалежний розвиток Московії» в Золотій Орді. Однак це ― московська брехня… Це був звичайний улус єдиної держави…»
Білінський аналізує джерела, зіставляє історичні факти, щоби довести, що росіяни протягом віків були підданцями золотоординців, жили за їхніми законами й зазнали змішування крові та звичаїв.
Письменник та пірат Кузько Кузякін презентує свою нову книгу«Зубасті задачки»
16 квітня до Житомира завітає дитячий письменник, ілюстратор, редактор та педагог Кузько Кузякін (він же Дмитро Кузьменко). Автор презентує аудиторії свою останню книгу «Зубасті задачки», що вийшла друком у «Видавництві Старого Лева». Письменник зустрінеться зі своїми читачами у гімназії № 23, обласній бібліотеці для дітей та міському колегіумі. Серія презентацій продовжиться у арт- кав’ярні «Кавоманія», а завершиться у кав’ярні «Львівська майстерня шоколаду», де автор також зможе поспілкуватися з пресою. Книга «Зубасті задачки» розрахована на дітей 7-11 років. На кожному розвороті видання зібрано завдання різного рівня складності; оформлення книги – «коміксне», фірмове для письменника-ілюстратора і знане зі сторінок журналу «Професор Крейд». Дмитро Кузьменко, традиційно в образі свого літературного альтер-его – пірата Кузька, сам перевірить знання аудиторії з української мови, математики та логіки. З найкмітливішими пірат поділиться своїм скарбом.
Розклад зустрічей: 10:00 – гуманітарна гімназія № 23 ім. М. Й.Очерета, вул.Лятошинського, 14. 12:00 – обласна бібліотека для дітей, вул. Пушкінська, 36. ВХІДВІЛЬНИЙ 14:00 – міський колегіум, вул. Мануїльського, 18. 16:00 – арт-кав’ярня «Кавоманія», вул. Бердичівська, 30. ВХІД ВІЛЬНИЙ 18:00 – кав’ярня «Львівська майстерня шоколаду», майдан Перемоги 7/8. ВХІД ВІЛЬНИЙ 10:00-15:00 – ярмарок у корпусі № 4 (інститут філології та журналістики) ЖДУ ім. І. Франка.