Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Тематические форумы » Туризм и Путешествия » 5-6 листопада - Кам'янець-Подільський-Кривче-Бакота (2 д./1 н.)
5-6 листопада - Кам'янець-Подільський-Кривче-Бакота
kvim_travel_ztДата: Пт, 14.10.2011, 18:08:24 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Сообщений: 338
Репутация: 10
Награды: 3

Украина, Житомир
Кам'янець-Подільський-Джуринський водоспад-Кривче-Бакота


Програма туру.

День 1


5:00 Виїзд з Житомира.
9:30 Прибуття в Кам'янець-Подільський.
09:30-10:15 Сніданок. Поселення в готель.
10:15-14:30 Екскурсія на Джуринський водоспад. Це чудовий і найбільший (16м висоти, 4 каскади) водоспад рівнинної території України. Джуринський каньйон, саме там знаходитися водоспад, входить в десятку найкрасівейшіх місць Україні. Поруч зруйновані оборонні споруди XVII ст.
14:30-15:30 Переїзд до печери «Кришталева».
15:30-17:00 Екскурсія в печеру «Кришталева». Захоплююча екскурсія під землю в застиглу казку з кришталю - мерехтливі кристали, колони сталактитів і сталогнатов.
17:00-18:00 Повернення в Кам'янець-Подільський.
18:00 Вечеря. Вільний час. Ночівля.

День 2


8:30-9:00 Сніданок.
9:00-13:00 Оглядова пішохідна екскурсія по місту: Кам'янець-Подільський - одне з найдавніших міст Україні. Завдяки унікальному поєднанню історико-архітектурного, містобудівного спадщини, ландшафту каньйону річки Смотрич, «Старе місто» проголошено державним історико-архітектурним заповідником. Кількість пам'яток архітектури ХІ-ХІХ ст. налічує близько 200 будівель та споруд. Потужні оборонні укріплення «Старого міста», фортеця та фортечний міст, поєднання культових споруд різних релігій залишають неповторне враження. Оборонні укріплення в Кам'янці-Подільському вважаються прекрасним зразком кращих фортифікацій Східної Європи. Екскурсія: Старе місто, Кафедральний собор, Тріумфальна арка, Домініканський костел, вірменська і російська квартал з їх самобутньою архітектурою, міська Ратуш, Стара фортеця (вежа Кармелюка, боргова яма, діорама штурму фортеці турками, підземелля).
13:00-13:30 Обід.
13:30-17:30 Екскурсія на Бакоту. Відвідування унікального куточка природи заповідника - Подільські товтри («Подільська Швейцарія»). Сходження до підніжжя Білої гори і відвідини залишків тисячолітнього християнського храму - церкви скельного чоловічого монастиря Святого Михайла та келій монахів-самітників.
17:30-23:00 Повернення до Житомира.

Ціна - 450 грн.

У вартість туру входить:


  • Транспортне та екскурсійне обслуговування;
  • Проживання;
  • Страховка.

    У вартість туру не входить:


  • Харчування, вхідні квитки



  • Сообщение отредактировал kvim_travel_zt - Пт, 14.10.2011, 22:15:53
    Offline (Украина)  
      Блог пользователя kvim_travel_zt   
    krismesaДата: Сб, 15.08.2015, 11:00:19 | Сообщение # 2
    Генерал-лейтенант
    Сообщений: 515
    Репутация: 109
    Награды: 16

    Украина, житомир
    Бакота это здорово! Пару лет назад ездили дикарями отдыхать! Скальный монастырь-вещь конечно-думаю побывать там стоит каждому
    Offline (Украина)  
      Блог пользователя krismesa   
    Yur4ik61Дата: Сб, 15.08.2015, 11:16:23 | Сообщение # 3
    Генералиссимус
    Сообщений: 3731
    Репутация: 2389
    Награды: 92

    Украина, Zhitomir
    krismesashok
    Offline (Украина)  
      Блог пользователя Yur4ik61   
    СalikusuДата: Сб, 15.08.2015, 15:37:00 | Сообщение # 4
    Припадочная
    Сообщений: 1150
    Репутация: 11041
    Награды: 654

    Украина, Житомир
    Yur4ik61, задвиньте шухляду, все четко и правильно сказано.
    Места потрясающие.
    Offline (Украина)  
      Блог пользователя Сalikusu   
    krismesaДата: Вс, 16.08.2015, 08:53:35 | Сообщение # 5
    Генерал-лейтенант
    Сообщений: 515
    Репутация: 109
    Награды: 16

    Украина, житомир
    Цитата Yur4ik61 ()
    krismesa, shok
    че это было???Сalikusu -правильно сказано!!
    мало того,что места потрясающие-так еще и целебные.За 3 дня нашего прибывания у меня на стопе был сухой мазоль,который жил там 2 года-никак не могла с ним справится,я приехала домой-и обнаружила-что он попросту исчез!!!!!!!!!!!!!!причем бесследно,ходила в основном босиком-там галька,а потом еще родничек в скальном монастыре есть,я им воспользовалась- может быть и он помог-незнаю,но в этом однозначно что то есть!! А полки какие маленькие в монастыре!!!!это типа кровати для монахов были-капец-как дети малые !!! наверное калачиком спали-да и то свалится можно в глубину наверное сантиметров 40-50. wacko Будет возможность едьте туда,посмотрите!!Единственное,что неудобно,по крайней мере где мы были-ето спуск с горы к реке-жуть как страшно!!!ваще непонятно,как там встречные разьезжались!!!места на дороге 3 метра,очень крутой спуск.Я все три дня пребывания думала-как наверх заезжать будем???? Ездили бусом umnik ,ну ниче-видимо Бог помогал!!места Святые.
    Offline (Украина)  
      Блог пользователя krismesa   
    Dante28Дата: Сб, 07.12.2019, 19:19:09 | Сообщение # 6
    Рядовой
    Сообщений: 10
    Репутация: -2
    Награды: 0

    Украина, Житомир
    А я би сам в Кам'янець-Подільский їхав, щоб подивитись всі цікаві місця)) Можна і готель вибрати на ніч https://kamianetshotels.com.ua/  З цим проблем нема
    Offline (Франция)  
      Блог пользователя Dante28   
    UstimovaДата: Чт, 23.09.2021, 15:02:54 | Сообщение # 7
    Рядовой
    Сообщений: 17
    Репутация: 0
    Награды: 0

    Украина, Житомир
    Як я хочу в це місто потрапити! Все щось не виходить. а ще там можна на повітряній кулі політати!!! Це моя мрія!!!!
    Offline (Украина)  
      Блог пользователя Ustimova   
    Форум Житомира » Тематические форумы » Туризм и Путешествия » 5-6 листопада - Кам'янець-Подільський-Кривче-Бакота (2 д./1 н.)
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Поиск: