Живий Журнал
 
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: zirka, Admin, Sandra  
Форум Житомира » Свободные темы » Женский форум » Лише для панянок (Знайомство)
Лише для панянок
HoakinaДата: Чт, 27.11.2014, 10:33:23 | Сообщение # 26
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир

Цитата Rado ()
то зараз дуже мало дівчат, котрі захочуть зустрічатись з такими солдатами. І я не лукавлю, а говорю факт.
знаєте, я багато чую від чоловіків, що дівчата зіпсовані, хочуть тільки грошей і т.д. І я дивуюсь - де вони їх таких находять? може не там шукають, чи критерії пошуку не такі? так і є - чоловіки люблять ефектних красунь, вони не звертають уваги на звичайних дівчат, а потім плачуть, що їх дурять. Нічого не маю проти красивих дівчат - але вони потребують оздоби, їх так вчать, вони звикли до уваги, до ефектних вчинків, дорогих подарунків. Самі чоловіки їх до цього привчили. Вони гарно виходять заміж і частіше всього стають хорошими дружинами. А от звичайні дівчата, хороші, роботящі, милі, симпатичні, але без ефектності, часто самотні залишаються, поки не знайдеться розумний чоловік, що розгледить в них скарб. Наші жінки - добрі, чутливі, ніжні, у них чуйні серця. Просто треба це розгледіти і не бути упередженим.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
RadoДата: Чт, 27.11.2014, 21:53:54 | Сообщение # 27
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Hoakina, Навіть не знаю, як краще вам написати. В більшій мірі, вони (чоловіки) праві.
То виходить, чоловіки у всьому винуваті, що так привчили smile .
Я бачу лише те, що дівчата діють шаблонно і по навязанним, стереотипам. Наприклад, в знайомстві. Для того, щоб бути щасливою жінкою, необхідно робити кроки у напрямку свого щастя, а не сидіти і чекати, коли таку "принцесу" помітять і підійдуть, познайомляться.
От , наприклад, іноземці/іноземки більш шасливі, бо вони не такі зажаті в плані знайомства. Не діють стереотипно, а рвуть шаблони. Я особисто, не бачу нічого поганого в тому, що дівчина знайомиться першою, хоча за нами і закріпилась ініціатива))))) "БЕЗ ТРУДА, НЕ ВЫТЯНЕШЬ РЫБКУ ИЗ ПРУДА!"
Цитата Hoakina ()
Вони гарно виходять заміж
Можливо, вони гарно виходять, але не гарно закінчують sad , поповнюючи кількість одиноких мам, котрих кинув той, кого вони, по малолетству, вважали ідеалом, відмовляючи якомусь простому чоловіку...
Цитата Hoakina ()
А от звичайні дівчата, хороші, роботящі, милі, симпатичні, але без ефектності,
так ви ж перерахували якості незвичайної дівчини smile Без ефектності - це ви маєте на увазі, без пафосу, без егоїзму, зарозумілості, пофігізму та ін.
Звичайно, є хороші панянки, але їх меншість. Своя "родственная душа", ближче до тіла!
Цитата Hoakina ()
Просто треба це розгледіти і не бути упередженим.
Так от шукаємо, але ж навіть хороші і правильні, високі вимоги мають. Повірте!


Сообщение отредактировал Rado - Чт, 27.11.2014, 22:13:09
Offline (Казахстан)  
  Блог пользователя Rado   
HoakinaДата: Пт, 28.11.2014, 07:43:19 | Сообщение # 28
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Rado ()
а не сидіти і чекати, коли таку "принцесу" помітять і підійдуть, познайомляться.
ну от... все на наші плечі, навіть знайомство. А що чоловікові заважає познайомитись?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
RadoДата: Пт, 28.11.2014, 10:22:29 | Сообщение # 29
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Я не кажу, що все на ваші плечі, але ж ви боретесь і вимагаєте рівноправвя.
Теж саме можу у вас, як жінки запитати. Що вам заважає підійти і познайомитись з хлопцем. Нам навішали , ще з давніх часів, що обов*язково повинен чоловік знайомитись. Але це ніде не прописано.
Особисто, я виступаю за ВЗАЄМНІСТЬ. А не щоб один зі шкури ліз, хороводи водив, а інший сидів і лише отримував. Принципово))
Найкраще і в ідеалі було в дитинстві. Сподобалась дівчина і зустрічаєтесь, без зайвих запитів, вимог, і загинань пальців (по типу , ти не той, кого в ідеалі хочу). Як правило, ці панянки, так і не находять ідеал, а зустрічаються з протилежністю...а потім росте кількість розлучень dry


Сообщение отредактировал Rado - Пт, 28.11.2014, 10:28:58
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Rado   
ОлололяДата: Ср, 10.12.2014, 18:17:25 | Сообщение # 30
Генерал-лейтенант
Сообщений: 547
Репутация: 263
Награды: 27

Украина, Житомир
Rado, я считаю что женщина не должна первой знакомиться с мужчиной. Просто это перечит инстинктам, которые никуда не делись и нами управляют. Максимум что может женщина это подать знак мужчине что она не против знакомства, например посмотреть долю секунды на вас, слегка улыбнуться. Все остальное за мужчиной wink
Цитата Rado ()
Особисто, я виступаю за ВЗАЄМНІСТЬ. А не щоб один зі шкури ліз, хороводи водив, а інший сидів і лише отримував. Принципово))

если вы из шкуры вон лезете, а девушка не отвечает взаимностью, значит это не та девушка и вы не тот мужчина. Не нужно лезть из шкуры вон, развивайте себя как мужчину и дамы сами потянутся. Мы хорошего самца носом чуем tongue
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Олололя   
RadoДата: Ср, 10.12.2014, 20:58:08 | Сообщение # 31
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Цитата Олололя ()
женщина не должна первой знакомиться с мужчиной. Просто это перечит инстинктам
Ми ж з вами до европи рухаємось. В Европі немає нічого страшного, якщо жінка сама знайомиться.
Мені здаєть, тут краще б підішла фраза не інстинкти, а навішані стереотипи і шаблони. Ще радянщина дає про себе знати)).
Цитата Олололя ()
Мы хорошего самца носом чуем tongue
Ой, як багато тих, хто носом чує "хорошого самця" в результаті залишається самою чи з дитиною на руках.  Хоча вони були впевнені, що зустріли саме хорошого самця. Нонсенс і реалія життя!
Багато є звичайних, простих чоловіків, котрі виховані, адекватні та ін. А гонитва відбувається за якимись своїми вимогами.
По великому рахунку, чоловік не повинен відповідати жіночим запитам. Чоловік має бути, чоловіком! А не павліном, котрий хоровод водить, щоб сподобатись дівчині.
"ГАРНИЙ СТІЛЕЦЬ, МИ МОЖЕМО І САМІ, В МАГАЗИНІ, КУПИТИ! wink "
не в образу жінкам.


Сообщение отредактировал Rado - Ср, 10.12.2014, 21:10:20
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Rado   
ОлололяДата: Чт, 11.12.2014, 10:34:54 | Сообщение # 32
Генерал-лейтенант
Сообщений: 547
Репутация: 263
Награды: 27

Украина, Житомир
Rado, нууууу завоевать свою самку это инстинкт, а не шаблон))
Лучше на Европу не ровняться. Там женщины давно не женщины, хоть и знакомятся первыми. Я недавно была на отдыхе с европейцами. Женщины сплошь неухоженные, вечером в ресторан после моря идут непричесанные с мокрой головой в абы какой одежде, зато мужчины красавчики...

И чего вы к тем разведенкам с ребенком прицепились? Ну останется она одна с ребенком, так вам же лучше что ВАМ такая не досталась biggrin Кстати, в большинстве случаев то что женщина остается одна с ребенком это часто ее вина, а не "хорошего самца", но это уже другая тема...

Цитата Rado ()
Багато є звичайних, простих чоловіків, котрі виховані, адекватні та ін


И в чем проблема? Не могут познакомиться с девушкой? А почему? smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Олололя   
RadoДата: Чт, 11.12.2014, 11:34:13 | Сообщение # 33
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
шаблон - це те, чим керується багато хто, як у знайомствах, так і в буденному житті.
А що краще на наших рівнятись?! У нас людина людині вовк. Ніхто лишній раз руки не подасть. Декілька раз в житті зіштовхувався з такими ситуаціями. Одиниці реагують миттєво, інші морду відвертають.
Я реаліст і не вірю в цю показову взаємопоміч, яку демонстрували на Майдані і кричать про неї з трибун. "Людина, котра щира душею, ніколи не буде кричати, що вона здатна на  поміч. Вона буде допомогати без афішування." (згадайте Мать Терезу чи Терещинків).
Що стосується молодого поколііння, то деградуємо повністю. Егоїзм, пофігізм (який породжує держава)високомірність, зарозумілість... це те, що заважає побудувати щасливі відносини і добру сім*ю!
biggrin Ви пишите з позиції жінки. Я не буду писати свою позицію, щодо краси і тонни косметики на обличчі. Не кажу вже за стиль одягу наших панночек)))Наче в нас всі жінки такі чудові і вишукано одягаються. Не смішіть biggrin
Нічого, повторюю нічого поганого не маю проти хороших, милих і вихованих дівчат, але давайте дивитись правді в очі.
Чому народ такий не щасливий, а тому що дурний. А чому дурний, бо не щасливий.
Цитата Олололя ()
И в чем проблема? Не могут познакомиться с девушкой? А почему? smile
А вам як здається. ? Чому?

Добавлено (11 Декабрь 2014, 11:34:13)
---------------------------------------------
Олололя, доречі., що не кажіть про іноземок і іноземців, а живуть вони покраще і щасливіше. Вони не страдають параноєю , типу: я пагано виглядаю і одягаюсь, як чучело. Люблять і таких. Повірте))) А в нас гонитва за красою (накаченими губами, іншими уродствами). Хочете виглядати підтянутими зверніться до спортивного інструктора, а не до косметолога biggrin

А ви весела панянка!


Сообщение отредактировал Rado - Чт, 11.12.2014, 11:45:30
Offline (Казахстан)  
  Блог пользователя Rado   
ОлололяДата: Чт, 11.12.2014, 12:34:34 | Сообщение # 34
Генерал-лейтенант
Сообщений: 547
Репутация: 263
Награды: 27

Украина, Житомир
Rado, что-то мы с вами смешали мухи и котлеты. Я думала мы про знакомства, мужчин и женщин.
Я не совсем понимаю почему у хорошего мужчины возникают трудности с знакомством с девушкой? Или он плохо выглядит или смотрит на девушек, до которых ему не дотянуться wink
В первом случае нужно поработать над собой, во втором случае-тоже biggrin
По поводу красоты и тонн косметики...ой лукавят мужчины, ой лукавят happy
Все говорят про внутреннюю красоту, но шубы-машины-квартиры дарят красоткам tongue

Цитата Rado ()
що не кажіть про іноземок і іноземців, а живуть вони покраще і щасливіше. Вони не страдають параноєю , типу: я пагано виглядаю і одягаюсь, як чучело. Люблять і таких.


Мы не иностранцы и еще долго ими не будем, нам жить в наших реалиях, правда?
spiteful
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Олололя   
RadoДата: Чт, 11.12.2014, 14:42:34 | Сообщение # 35
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Цитата Олололя ()
что-то мы с вами смешали мухи и котлеты
теж є таке відчуття smile
От ви і відповіли на своє питання))) Чому ж саме йому не дотягнутись, може це скоріше їй. Можу добавити. Напевно тому не можуть познайомитись, що у нас жінки високі запити мають і хочуть не щастя, взаємну любов, повагу та ін, знайти, а знайти принца, котрий буде відповідати їх запитам. А кому їх запити, крім їх самих, потрібні.
Мені здається, життя ніяк, цих писаних красоток, не навчить, що досить шукати лише особисту вигоду і розставляти пальці)!
Правда в тому, що згідно ваших слів необхідно бути стервою, показувати зверхність перед чоловіками. Невже від загинань пальців, предявлень вимог і перебирань, жінка стає щасливішою. Ні!. Ви тільки погляньте на соціальні мережі на яких сидять самотні красуні, або покинуті. Що ж їм заважає знайти коханого, вони ж повинні бути на розхват.
Є багато в житті випадків (доречі наші реалії biggrin ), коли симпатична дівчина, зустрічається з не симпатичним хлопцем і навпаки. Ви самі подумайте, вона ж змогла побачити хороше навіть в неприглядному чоловіку.
Я бачу, що з вами суп не звариш tongue . Ви відстоюєте якусь свою позицію, яка для мене , особисто, не є нормою. А я , якщо ви не зрозуміли, ще з перших слів казав про ВЗАЄМНІСТЬ. І ця взаємність має бути у знайомстві і відносинах. Якщо комусь потрібні павліньї хороводи, хай йде у зоопарк smile Позиція не обговорюється.


Сообщение отредактировал Rado - Чт, 11.12.2014, 14:56:42
Offline (Казахстан)  
  Блог пользователя Rado   
HoakinaДата: Чт, 11.12.2014, 14:55:29 | Сообщение # 36
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Олололя ()
в большинстве случаев то что женщина остается одна с ребенком это часто ее вина, а не "хорошего самца"
як мало Ви знаєте життя. Це лише означає, що в жінки вистачило розуму розірвати бесперспективні стосунки. І такі жінки не дарма мають попит серед чоловіків у всі часи. Так, вийти заміж з дитиною не так і важко. Тим більше, що мотивація на рівні інстинктів спрацьовує - материнський інстинкт підказує, що дитині треба батько.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
RadoДата: Чт, 11.12.2014, 15:18:31 | Сообщение # 37
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Hoakina, та не все так радісно, як ви пишете.
Не буду ствердно казати. Можливо, десь дійсно жінка з дитиною не втрачає своєї популярності серед чоловіків. Можливо. Але, як правило не кожний чоловік прийме дівчину з дитиною, або навпаки, не кожна жінка...
І чоловіка не можна звинувачувати, що він не приймає , а значить він гівнюк і не кохає....
бо кожна нормальна людина, хоче мати свою власну дитину.
Грубо говорячи ніхто жінці не заважав з розумом і виважено підходити до вибору чоловіка. Ну так же?!

В таких випадках, говорю завжди такі слова: "якщо між чоловіком і жінкою, котра має дітей (або навпаки) щира любов і взаємність, то лише тоді не своя дитина приймається за рідну."
Можете зі мною не погоджуватись, але є теж якийсь досвід wink


Сообщение отредактировал Rado - Чт, 11.12.2014, 15:27:20
Offline (Казахстан)  
  Блог пользователя Rado   
HoakinaДата: Чт, 11.12.2014, 15:20:14 | Сообщение # 38
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Rado ()
не кожний чоловік прийме дівчину з дитиною
чоловік прийме, хлопчик самозакоханий - ні.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
RadoДата: Чт, 11.12.2014, 15:32:38 | Сообщение # 39
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Цитата Hoakina ()
в жінки вистачило розуму розірвати бесперспективні стосунки
а вам не здається, що цю перспективу в лапках можна і не знайти за все життя.. І може справа , взагалі не в чоловікові.
Так же можна цю перспективу шукати, то з одним, то з іншим. І в результаті НІЧОГО!

Добавлено (11 Декабрь 2014, 15:32:38)
---------------------------------------------
Hoakina

Цитата Hoakina ()
чоловік прийме, хлопчик самозакоханий - ні.
ну що ви таке кажите. Да в реальному житті все зовсім не так. Можна казати і бити себе в груди, що дитина не перешкода, а потім побачите реальну картину речей.
Offline (Казахстан)  
  Блог пользователя Rado   
HoakinaДата: Чт, 11.12.2014, 15:35:36 | Сообщение # 40
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Rado ()
а потім побачите реальну картину речей.
яку картину? я виросла з вітчимом, моя дитина росте з вітчимом - батьківська любов не інстинкт, а свідомий вибір. Тому й кажу - чоловікові - дитина не перешкода, хлопчику - так.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
RadoДата: Чт, 11.12.2014, 15:38:34 | Сообщение # 41
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Якщо чесно, то особисто мені не хочеться говорити на цю тему, бо це суто обговорення між чоловіком і жінкою, які опинились в подібній ситуації.
"Якщо буде щире , взаємне кохання, довіра і підтримка один одного, то лише тоді певні принципові барєри , можуть зникнути"
Offline (Казахстан)  
  Блог пользователя Rado   
HoakinaДата: Чт, 11.12.2014, 15:40:30 | Сообщение # 42
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Rado, якщо у Вас є принципові бар*єри у вигляді дитини чи не дай Боже відсутності дівочої пліви, то справді - розмова ні про що.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
RadoДата: Чт, 11.12.2014, 15:44:50 | Сообщение # 43
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Цитата Hoakina ()
батьківська любов не інстинкт, а свідомий вибір.
це зрозуміло.!
Ваша ситуація, Марина, скоріше виняток, ніж норма життя.
Повірте знаю, що таке рости в неповній сім*ї. Але то окрема тема.
і тому мені дуже не хотілось, щоб моя дитина зростала в неповній сім*ї
Я ВИСТУПАЮ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ СІМЇ В ПОВНОМУ СКЛАДІ, А НЕ ЯК ЗАРАЗ ЗАВЕДЕНО СЕРЕД МОЛОДІ. щОСЬ НЕСПОДОБАЛОСЬ РОЗБІГЛИСЬ. нІХТО ТРУДНОЩІ НЕ ХОЧЕ СПІЛЬНО ВИРІШУВАТИ, КРАЩЕ СОБІ ХЛОПНУТИ ДВЕРМИ І РОЗБІЖАТИСЬ. нЕ БЕРУ ДО УВАГИ АСОЦІАЛЬНІ СИТУАЦІЇ В СІм*Ї

Не робіть висновки не дочитавши!


Сообщение отредактировал Rado - Чт, 11.12.2014, 15:46:52
Offline (Казахстан)  
  Блог пользователя Rado   
ОлололяДата: Чт, 11.12.2014, 17:31:18 | Сообщение # 44
Генерал-лейтенант
Сообщений: 547
Репутация: 263
Награды: 27

Украина, Житомир
Цитата Rado ()
Напевно тому не можуть познайомитись, що у нас жінки високі запити мають


Такова жизнь! Ну что спорить? По-этому я и сказала, есть один путь-развивать себя чтобы этим запросам соответствовать wink Женщины хотят денег? Значит заработайте. Но тогда и вы станете перспективный жених и уже за вас будут бороться cool
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Олололя   
RadoДата: Чт, 11.12.2014, 20:52:06 | Сообщение # 45
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Цитата Олололя ()
По-этому я и сказала, есть один путь-развивать себя чтобы этим запросам соответствовать
А кому жіночи запити , крім самої жінки потрібні))))) Хай той, хто має високі запити розвиває себе, а то мекають і бекають. smile
"Скільки жінці (хорошо) не роби, їй завжди мало буде". Це факт!
Якщо хтось стане перспективним нареченим, то у нього таких дурнушок буде мілліон. Він же зможе, як перчатки їх змінювати. Жінка цього добивається?
Всі хочуть багатеньких, симпатичних, накачених та ін. А чому ніхто не задумується, що ти або ти, у нього будеш одна з, а не єдина. В результаті зради. потім розлучення і потім знов у розбитого корита. ))) Замкнене коло biggrin


Сообщение отредактировал Rado - Пт, 12.12.2014, 10:44:34
Offline (Казахстан)  
  Блог пользователя Rado   
ОлололяДата: Чт, 11.12.2014, 22:43:22 | Сообщение # 46
Генерал-лейтенант
Сообщений: 547
Репутация: 263
Награды: 27

Украина, Житомир
Как говорят в Одессе: Фима, если вам таки нечего бросить к ногам женщины,то, я вас умоляю, хоть сами там не путайтесь! 

biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Олололя   
RadoДата: Пт, 12.12.2014, 00:46:34 | Сообщение # 47
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
Я теж жарти люблю... чого ж одразу немає... до ніг зазвичай похоронний вінок кладуть biggrin
Offline (Казахстан)  
  Блог пользователя Rado   
ОлололяДата: Пт, 12.12.2014, 11:00:19 | Сообщение # 48
Генерал-лейтенант
Сообщений: 547
Репутация: 263
Награды: 27

Украина, Житомир
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Олололя   
RadoДата: Пт, 12.12.2014, 11:10:10 | Сообщение # 49
Полковник
Сообщений: 170
Репутация: 20
Награды: 0

Украина, Жит-О-мир
biggrin :D biggrin
це ви когось, напевно, маєте на увазі?)))
Закінчуйте з оффтопами!


Сообщение отредактировал Rado - Пт, 12.12.2014, 11:17:16
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Rado   
MotryaДата: Пт, 12.12.2014, 14:34:30 | Сообщение # 50
Генерал-полковник
Сообщений: 856
Репутация: 1035
Награды: 144

Нидерланды, Амстердам
Rado, и зачем Вам те девушки?)) радуйтесь, что никто не ходит за Вами по пятам с телячьими нежностями, глупыми вопросами и еще более бессмысленными обидами)))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Motrya   
Форум Житомира » Свободные темы » Женский форум » Лише для панянок (Знайомство)
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск: