Живий Журнал
 
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Шария викликають в ГФС по кримінальному провадженню. (Відмивання коштів.)
Шария викликають в ГФС по кримінальному провадженню.
TarasSДата: Пт, 03.07.2020, 09:13:34 | Сообщение # 51
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
А ну, Тарасику, вгадай про кого йде мова?
 
Дай вгадаю... Про "грузинських і литовських снайперів, які розстріляли Майдан під керівництвом американських офіцерів" - воно?

Цитата
Я видел, как брали оружие
 
Хто "відєл"? Ім'я і прізвище у цього диспетчера Карлоса є? Фоточка є?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
KarabДата: Пт, 03.07.2020, 09:34:52 | Сообщение # 52
Генерал-полковник
Сообщений: 1566
Репутация: 401
Награды: 52

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
Хто "відєл"? Ім'я і прізвище у цього диспетчера Карлоса є? Фоточка є?
Ай Тараска, я думав, що ти більш обізнаний, а тут наче осліп. Нічого страшного, буде тобі доманє завдання на сьогодні. Я впевнений, ти справишся.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Karab   
TarasSДата: Пт, 03.07.2020, 09:44:51 | Сообщение # 53
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
я думав
 
Індик думав. Покажи хоч одне фото майданівця на Майдані з АК-74 або СВД. 24 години  на пошуки вистачить?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
KarabДата: Пт, 03.07.2020, 10:25:00 | Сообщение # 54
Генерал-полковник
Сообщений: 1566
Репутация: 401
Награды: 52

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
Індик думав. Покажи хоч одне фото майданівця на Майдані з АК-74 або СВД. 24 години  на пошуки вистачить?
То все таки стріляли? Чи АК-74 або СВД це єдині пристрої з яких можна стріляти? А Нігояна вбили з СВД чи АК-74?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Karab   
TarasSДата: Пт, 03.07.2020, 10:48:55 | Сообщение # 55
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
То все таки стріляли?

Звичайно, стріляли: з мисливської зброї. У декого були пістолети, в тому числі з гумовими кулями. Про події у консерваторії я можу розповісти більше, ніж Парасюк. 

Цитата
Чи АК-74 або СВД це єдині пристрої з яких можна стріляти?
  
Ні, не єдині (див. вище). Але Небесну Сотню поклали саме з бойової довгоствольної зброї. А не з берданок і не з пістолетів.

Повертаємося до головного запитання: так хто розстріляв Небесну Сотню?
Хто після цього втік з країни, злякавшись відповідальності за скоєне?

І чому втік саме в РФ?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
Sams2Дата: Пт, 03.07.2020, 10:56:47 | Сообщение # 56
Генерал-лейтенант
Сообщений: 777
Репутация: 698
Награды: 81

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
Ні, не єдині
Да, не единственные. Например ,Парасюки, отец и сын, стреляли из "Сайги". Нигояна майдауны убили из охотничьего ружья или обреза с расстояния не более двух метров. Кроме того, людей убивали не только из стрелкового оружия. Да и что ты српашиваешь здесь, надо у майдаунов спрашивать, чем и как они убивали. Например у этого: 


Сообщение отредактировал Sams2 - Пт, 03.07.2020, 10:57:30
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sams2   
TarasSДата: Пт, 03.07.2020, 11:33:02 | Сообщение # 57
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Нигояна майдауны убили из охотничьего ружья или обреза с расстояния не более двух метров.
 
Нігояна та інших майданівців у січні вбили путінські іхтамнєти. Саме з метою розпалити вогнепальну бійню між майданівцями та силовиками Януковича - щоб спокійно розпочати аншлюс Криму та "Новоросії". Але бійня ніяк не розпочиналася, бо у майданівців зброї у січні не було, навіть мисливської. Тільки пляшки і палиці. Бійня почалася тільки 18 лютого, коли майданівці вийшли за межі Майдану.

Цитата
Да, не единственные.
 
 Повторюю запитання: хто розстріляв Майдан з бойової зброї?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
Sams2Дата: Пт, 03.07.2020, 11:43:19 | Сообщение # 58
Генерал-лейтенант
Сообщений: 777
Репутация: 698
Награды: 81

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
Нігояна та інших майданівців у січні вбили путінські іхтамнєти
Ты утверждаешь, что в майдане принимали участие путінські іхтамнєти? Вполне возможно, там собрались подонки всех мастей. 
Если бы Янык в самом деле хотел разогнать майдан - он бы это сделал легко и непринужденно в самом начале, когда "побилистудентов". 
На насчет боевого оружия, думаю лучше спросить лидеров этого дурдома - Парубия, Яценюка и Пашинского. Уверен, они в курсе.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sams2   
TarasSДата: Пт, 03.07.2020, 12:12:46 | Сообщение # 59
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Ты утверждаешь, что в майдане принимали участие путінські іхтамнєти? Вполне возможно, там собрались подонки всех мастей.
  
Не "вполне возможно", а абсолютно точно. І це були не тільки рос. спецназівці, перевдягнені в укр. беркутню. Янукович в силу своєї природної тупості не розумів, що у Путіна зовсім інша мета: не розігнати Майдан, а розчленити Україну.  

Цитата
Если бы Янык в самом деле хотел разогнать майдан - он бы это сделал легко и непринужденно в самом начале, когда "побилистудентов".
  
Маячню пишеш. Янукович успішно зачистив Майдан від студентів. Але обдристався від страху 1 грудня, коли на Майдан вийшли сотні тисяч людей, а міліція втекла. Все можна було завершити 1 грудня, без наметів на всю зиму і без людських страждань - якби керівники Майдану хотіли здійснити переворот. Але вони не хотіли і боялися цього.

Друга спроба Януковича - нічний штурм Майдану 10 грудня. Якщо ти не знаєш фактів, то навіщо лізеш в цю тему?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
HoakinaДата: Пт, 03.07.2020, 12:34:29 | Сообщение # 60
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Цитата Karab ()
Це ж всього лише "борг"
таке враження, що великомудрий Karab продав свого профіль якомусь зеленому (малолєтці) боту, бо чого це його так цей борг роздратував. Я лише навела аргументи свідків падіння США ))) а тут таке... ще варіант - економіст наш заліз сам у борги, то це слово його дуже дратує. Бо реакція на відому всім фразу дивна )))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
Sams2Дата: Пт, 03.07.2020, 12:43:36 | Сообщение # 61
Генерал-лейтенант
Сообщений: 777
Репутация: 698
Награды: 81

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
Не "вполне возможно", а абсолютно точно.
Согласен. Сам майдан - сброд подонков. Ну а в твою версию, что в толпе майдаунов путинский наемник спокойно с 2 метров убивает Нигояна и спокойно уходит, повторю - в толпе таких же майдаунов, почему-то не верю. Почему же не задержали? 
Цитата TarasS ()
у Путіна зовсім інша мета: не розігнати Майдан
Ну если это так, то майдаунам придется признать - они были пешками в игре Путина и играли на его стороне против Януковича. 
Цитата TarasS ()
нічний штурм Майдану 10 грудня
И что? палатки-баррикады ваши снесли, и если бы силовиков не отозвали, был бы майдану трындец. 
Сколько раз силовикам не давали выполнить задачу, не считал? Подойдут, зачистят территорию, и получают команду отступить. Вообще, если бы не трусость, или нежелание проливать кровь, ЯЯнык мог бы все это прекратить быстро. Выбить или арестовать, или даже просто изолировать координаторов этого дурдома, разделить толпу на группы, и не спеша их распылять. Да вот только майдауны, как ты правильно заметил - работающие на Путина, постоянно провоцировали силовиков на боевые действия. Даже 20 февраля, в самый горячий день, силовики вынуждены были открыть ОТВЕТНЫЙ  огонь, после того, как они потеряли несколько человек убитыми и раненными. И повторю - от оружия Беркута не зафиксировано НИ ОДНОЙ смерти.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sams2   
TarasSДата: Пт, 03.07.2020, 13:01:07 | Сообщение # 62
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Ну а в твою версию, что в толпе майдаунов путинский наемник спокойно с 2 метров убивает Нигояна и спокойно уходит, повторю - в толпе таких же майдаунов, почему-то не верю.
 
А твоя версія яка? Майданівець з 2 метрів вбиває іншого майданівця на очах інших майданівців - щоб що? Для чого? І чому інші майданівці ніяк не реагують? І чому мовчать? І чому тужать потім над домовиною Нігояна, якщо самі його  вбили? Де хоч якась логіка? 

Цитата
И повторю - от оружия Беркута не зафиксировано НИ ОДНОЙ смерти.

З якою метою ти знову брешеш? Який профіт від цього?

Цитата
Ну если это так, то майдаунам придется признать - они были пешками в игре Путина и играли на его стороне против Януковича...
 
...який до останнього обороняв Україну від Путіна і його майданівських наймитів. А потім, коли його оточили в Межигір'ї, підірвав себе гранатою разом зі страусами...

Семенюк, примхливі вигини твого ідіотизму іноді дивують.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
Sams2Дата: Пт, 03.07.2020, 13:33:33 | Сообщение # 63
Генерал-лейтенант
Сообщений: 777
Репутация: 698
Награды: 81

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
А твоя версія яка
 Есть факты. На одежде остатки пороха и пыжа. Выстрел с расстояния не более 2 -3 метров, ближайшие силовики были не ближе 20 метров. Картечь, которой в принципе не богло быть у силовиков. После выстрела Ниояну не было оказано никакой медицинской помощи, его зачем-то несколько часов таскали с места на место.  Моя версия - лидерам майдана была нужна сакральная жертва. Нигоян как никто подходил на эту роль - сначала сняли видео, как он читает стихи, отом его убивают. Картинка для медиа - лучше не придумать. Ну а то, что подлость и циничность майдаунов зашкаливает - сомнений нет. 
Цитата TarasS ()
З якою метою ти знову брешеш? Який профіт від цього?
Есть официальная цифровая экспертиза, на которую не в состоянии повлиять человеческий фактор. Все извлеченные из тел пули прошли через гильзотеку, в которой есть данные о КАЖДОМ стволе Беркута. Ни одного совпадения. Информация открытая, и ты это и сам знаешь, но зачем-то дурачка из себя строишь.
Цитата TarasS ()
який до останнього обороняв Україну від Путіна і його майданівських наймитів
Так это твои слова "у Путіна зовсім інша мета: не розігнати Майдан".  Так что насчет "вигини ідіотизму" - это к тебе, а не ко мне.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sams2   
TarasSДата: Пт, 03.07.2020, 13:56:43 | Сообщение # 64
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Есть факты. На одежде остатки пороха и пыжа. Выстрел с расстояния не более 2 -3 метров, ближайшие силовики были не ближе 20 метров.
 
Все правильно. Путінські вбивці могли виглядати, як майданівці.

Цитата
Моя версия - лидерам майдана была нужна сакральная жертва.

Полохливим сцикунам Яценюку, Тягнибоку і Кличку, які 21 лютого поїхали тиснути руку кривавій свині Януковичу і підписувати з ним угоду, які не мали духу вести людей на штурм ні 1 грудня, ні 18 лютого - потрібні були якісь сакральні жертви? Для ЧОГО? Щоб ЩО?

Цитата
Ну а то, что подлость и циничность майдаунов зашкаливает - сомнений нет.
 
Давай простіше зробимо. Скажи мені, що повинно статися, щоб ти вбив свого близького товариша? Скільки тобі треба заплатити? Яким чином ти б забезпечив мовчання сотень людей, які бачили вбивство? Це прості технологічні питання, які треба забезпечити.

 
Цитата
Все извлеченные из тел пули прошли через гильзотеку, в которой есть данные о КАЖДОМ стволе Беркута.

Знову брешеш, як собака. Для чого? У розстрілі брали участь не тільки "Беркут" і не тільки підрозділи МВС.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
Sams2Дата: Пт, 03.07.2020, 14:21:50 | Сообщение # 65
Генерал-лейтенант
Сообщений: 777
Репутация: 698
Награды: 81

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
Путінські вбивці могли виглядати, як майданівці.
Так почему майдауны их тут же не задержали? И зачем это Путину? Путину наоборот было выгодно, чтобы майдан разогнали, чтобы не было прецедентов свержения президента в постсоветских странах. 
Цитата TarasS ()
Полохливим сцикунам Яценюку, Тягнибоку і Кличку, які 21 лютого поїхали тиснути руку кривавій свині Януковичу і підписувати з ним угоду, які не мали духу вести людей на штурм ні 1 грудня, ні 18 лютого - потрібні були якісь сакральні жертви? Для ЧОГО? Щоб ЩО?
Элементарно - захват власти. Любой ценой. Как ты уже знаешь, наверняка, после первых 4 убитых Тягнибок и Кошулинский встречались с с представителями американского посольства, и трбовали жесткой реакции, например как у Канады. Но американцы ответили, что пока реагировать не на что, была бы хотя бы сотня погибших - другое дело. И пожалуйста - вечером 19 февраля Луценко со сцены майдана заявляет, что ночью подвезут оружие, захваченное в подразделениях ВВ на западной Украине (есть видео в Ютубе), и будьте любезны, как заказывали - на следующий день, 20 февраля, есть сотня свеженьких трупов. Одного мало было для кураторов - положили сотню. Об этом хорошо написано в книге братьев Капрановых "Майдан. Тайные файлы."
Цитата TarasS ()
Скажи мені, що повинно статися, щоб ти вбив свого близького товариша?
Так я - не майдаун!!!
Цитата TarasS ()
У розстрілі брали участь не тільки "Беркут" і не тільки підрозділи МВС
Возможно. Я писал про Беркут, и это правда. Нет ни одного зафиксированного случая смерти из их оружия. НИ ОДНОГО!!! У тебя есть другие факты? Ну кроме того, что половина "небесной сотни" - позорная фикция.


Сообщение отредактировал Sams2 - Пт, 03.07.2020, 14:27:50
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sams2   
TarasSДата: Пт, 03.07.2020, 14:45:49 | Сообщение # 66
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Так я - не майдаун!!!
 
Звичайно, ні. Ти брехливе ватне бидло, яке голосувало за Януковича - і сьомий рік шукає цьому якесь моральне виправдання. Не дивно, що в уяві такого бидла Майдан зібрався тільки для того, щоб вбивати своїх товаришів. Не дивно, що в уяві бидла українці - роботи, які вбивають одне одного за наказом Обами і Нуланд. У тебе, хохловиродка, українці ще й самі собі Голодомор в 1933 р. влаштували. Так? 
  
До того ж, ти дуже лицемірне бидло. Яке мирно і спокійно живе у майдаунному фашистському Житомирі. І яке ніякими бананами не заманиш в антимайдаунний антифашистський Луганськ, наприклад. Як, власне, не заманиш туди будь-якого ватного козла з ЖЖ. Всі сидять тут і тихенько смердять: про Майдан, який сам себе розстріляв, і про Україну, яка сама на себе напала. 

Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
leon_ztmrДата: Пт, 03.07.2020, 14:59:53 | Сообщение # 67
Майор
Сообщений: 92
Репутация: -45
Награды: 7

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
І яке ніякими бананами не заманиш в антимайдаунний антифашистський Луганськ, наприклад. Як, власне, не заманиш туди будь-якого ватного козла з ЖЖ.
biggrin  biggrin  biggrin 
Мля, люди тебя забыли спросить куда им ехать и где им жить. Уймись уже наконец-то, черт жидовский.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя leon_ztmr   
TarasSДата: Пт, 03.07.2020, 15:02:45 | Сообщение # 68
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Мля, люди тебя забыли спросить куда им ехать и где им жить.
 
"Не люди, а ватники" (С) Admin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
leon_ztmrДата: Пт, 03.07.2020, 15:07:58 | Сообщение # 69
Майор
Сообщений: 92
Репутация: -45
Награды: 7

Украина, Житомир
"Сборник вышиватных цитат"?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя leon_ztmr   
TarasSДата: Пт, 03.07.2020, 15:28:38 | Сообщение # 70
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Уймись уже наконец-то, черт жидовский.
 
Навіщо так грубо про Рабіновича, за якого ти голосував?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
leon_ztmrДата: Пт, 03.07.2020, 15:38:00 | Сообщение # 71
Майор
Сообщений: 92
Репутация: -45
Награды: 7

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
Навіщо так грубо про Рабіновича, за якого ти голосував?
Не, это я конкретно про тебя, отрыжка Аллы Мазур.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя leon_ztmr   
Sams2Дата: Пт, 03.07.2020, 21:12:51 | Сообщение # 72
Генерал-лейтенант
Сообщений: 777
Репутация: 698
Награды: 81

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
мирно і спокійно живе у майдаунному фашистському Житомирі
О как Тарасика пучит... Наверное, съел что-то несвежее. 
А я ведь знаю, почему тебя так колбасит. Тебе возразить нечего. Я тебе - аргументы, а ты мне - свои извращенные фантазии про меня. Я тебе уже говорил, что эти приёмы базарной бабы не действуют абсолютно. В одном из своих стихов Дильбар Кудрякова очень хорошо сказала про таких как ты: "Чем ниже интеллект, тем громче оскорбления", Поэтому я на тебя абсолютно не обижаюсь, и на юного сталинца преди, и на Хоакину тоже. Своими оскорблениями вы показываете свой интеллектуальный уровень, а не мой. 
Ну и - вишенка на торте, специально для тебя. Ты тут голодомор вспомнил. Так вот семью моей бабушки в 1932 году раскулачили и выслали из села Новоживотов Оратовского района Винницкой области в область Кемеровскую, поселили в летнем дощатом бараке в поле недалеко от Анжерки. В 33-м моя бабуля, а ей тогда было 20 лет, удрала с высылки и сумела добраться до родного села. Так вот - и высылали, и последнее отбирали не черти с рогами, не приезжие бандиты, а местные активисты. Никого чужого не было. Только местные "патриоты-майдановцы". Один из них предложил даже бабуле выйти за него, обещал что она, как и он сам, будет как сыр в масле кататься (33-й год!). Но бабуля у меня была юморная и отчаянная, сказала этому активисту (а он рыжий был) что не хочет, чтобы дети рыжими были, и опять повязали местные "патриоты"  мою бабулю и отправили назад в Сибирь. 
Это мне рассказывала моя родная бабушка, и происходило это всё именно с ней. И ты можешь сколько угодно бульки пускать, но было именно так - хлеб у людей отбирали местные, такие же, как нынешние "активисты майдана", решившие, что они могут указывать другим, как и где им жить.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sams2   
prediДата: Сб, 04.07.2020, 06:56:58 | Сообщение # 73
Генерал-лейтенант
Сообщений: 744
Репутация: 218
Награды: 15

Канада, Москва
Sams2
Ну чому ти такий тупий?
Тут без обід, бо це факт.
Останньому дебілу зрозуміло що на всій тій території де є режим того чи іншого тирана діють його закони і п орядки.
Для цього спеціально створюються каральні загони в котрих набирають всіх охочих, аби міг тримати зброю і був катом для людей на всій території панування.
Сталінський режим, за якого ти рвав і рвеш дупу, з допомогою місцевих карателів, часто продажних українців типу тебе, творили беззаконня, забирали продовольство, зсилали в ГУЛАГИ чи на висілки чи просто знищували патріотичних українців.
Тож ти описав режим, а звернув все на місцевих, ніби від них щось залежало.
Короткий в тебе розум, чи зовсім відсутній якщо знов підставляєш свою шию в російську петлю, більш того, працюючи на них в якості зрадника України.
Тобі вже давно поставили діагноз.
Денатурат спалив весь мозок і якщо ти пишеш такий бред як в посту №72 то краще щезни з ресурсу і не позор своїх пращурів котрі теж пострадали від злочинного режиму сталіна і не позорся сам.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя predi   
TarasSДата: Сб, 04.07.2020, 07:37:16 | Сообщение # 74
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Я тебе - аргументы
 
Я просив показати хоч один фото- або відеоаргумент, де чітко видно, як майданівці вбивають майданівців. Таких аргументів має бути море. На Майдані було повно агентів СБУ і ФСБ, які вели відеофіксацію, в тому числі приховану. З Майдану робили десятки стрімів приватні особи. З Майдану йшла цілодобова трансляція на ТБ, в тому числі 18, 19 та 20 лютого.

І який результат? Ти нічого не показав. Чому? Бо не існує жодного відео і жодного фото, які б підверджували дебільну рашистську маячню про майданівців, які старанно розстрілювали один одного за наказом з Вашингтона.

І в той же час існує море відео і фото, де чітко видно, як силовики розстрілюють Майдан з бойової зброї.  

Цитата
Элементарно - захват власти. Любой ценой.

Я тобі, недоумку, вже пояснював. Владу можна було спокійно захопити 1 грудня. Сотні тисяч людей були на вулиці. Весь Майдан і весь Хрещатик. Міліція розбіглася. Стояли тільки ВВ і "Беркут" на Банковій. Якщо лідери Майдану справді були такі цинічні, жорствокі і криваві, як це вбило в твій тупий баняк раша-ТБ - то вони б просто пустили вперед жінок з дітьми. Тихо б роззброїли силовиків. І винесли б Януковича і Ко без жодного пострілу. 

Але річ у тому, що Яценюк, Тягнибок та Кличко (а також Порошенко на грейдері) - толерантні боягузи. Смішно навіть уявити, що Куля-в-лоб планує якісь розстріли. Сама думка пр збройне повстання наганяла на них жах. Тому вони й морозили людей у наметах всю зиму. Тому вони й зупиняли "радикалів". Тому Кличко й виривав палиці у майданівців. Тому й виник Правий Сектор - бо формальні лідери Майдан фактично НЕ КОНТРОЛЮВАЛИ.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
MarekДата: Сб, 04.07.2020, 09:28:19 | Сообщение # 75
Подполковник
Сообщений: 146
Репутация: -29
Награды: 2

Украина, Житомир
Два на одного?
И это житомирская интеллигенция?

Дворняги блин. Вы дипломы свои  уже сожгли?

Один гордится своими предками и это похвально, ибо дает нам возможность узнать, что за нутро у этого человека.
Вот Гнишевичи, с выгодой для себя, стали выкрестами и взяли фамилию Кисель. Кисель служил верой и правдой Российскому царю. Его потомок, злится и бесится, ибо в этой жизни ничего не достиг.

Второй нападающий, как мелкий  жулик и рецидивист тырит титулы и играет в русского шпиона.
Украл титулы лорда, кронпринца, члена Житомирского дворянского собрания. Последнего его лишили ,но это не точно.

Этим людям верить, себя не уважать.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Marek   
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Шария викликають в ГФС по кримінальному провадженню. (Відмивання коштів.)
Поиск: