Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • 18
  • »
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » «Циркулярка» - городские слухи
«Циркулярка» - городские слухи
Cruel_birdДата: Вт, 14.11.2006, 14:47:33 | Сообщение # 1
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
Слухи - это тоже своего рода информация. Иногда даже очень интересная. Давайте говорить о том, о чем не пишут газеты, не говорит радио, не показывает ТВ. Они считают, что это не журналистика. Но если слух проверить, раскопать инфу, то журналистика может появиться.

Я вот вчера слышал, что в горсовете ОЧЕНЬ недовольны редактором муниципальной газеты «Місто» Радчуком. Говорят, что ему выговор сделали и собираются в скором времени «уйти»....

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
MakedonskiiДата: Ср, 15.11.2006, 14:54:15 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Сообщений: 863
Репутация: 140
Награды: 28

Украина, Житомир
А слышал и сегодня подтвердилось, что тов. Антонюк вернул себе руководство МЧС области. Вот так. Министра нет, а такие дела решаются на раз. Наверное убедил кого надо в Киеве, в том, что еще не всех спас. Герговский в ссылке в Черкасах (Черновцах ?).
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Makedonskii   
Cruel_birdДата: Ср, 15.11.2006, 15:23:06 | Сообщение # 3
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
Правда это. Антонюка назначили на должность по решению суда. Он там такой цирк устраивал - с камерами приходил чтобы ему кабинет поскорее освободили. В МНС говорят, что не могли его не назначить потому что есть решение суда. Назначили, но с уговором, что он в отпуске до 26 декабря. Коллектив его не хочет. Народ уже начал массово увольнятся. В министерстве говорят что подали апеляцию. А Герговского и вправду в Черкасы перевели - начальником управления. Семья здесь, а он там.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
MakedonskiiДата: Ср, 15.11.2006, 15:40:47 | Сообщение # 4
Генерал-полковник
Сообщений: 863
Репутация: 140
Награды: 28

Украина, Житомир
Странно, но про суд я от работника аппарата управления я ничего не слышал. Да и увольнятся никто не собирается - разве что собираются кого-то... Не такие они люди, чтобы с насиженых мест просто так уйти.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Makedonskii   
Cruel_birdДата: Ср, 15.11.2006, 15:46:18 | Сообщение # 5
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
Смотря от какого работника аппарата узнавать wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
MakedonskiiДата: Ср, 15.11.2006, 15:57:47 | Сообщение # 6
Генерал-полковник
Сообщений: 863
Репутация: 140
Награды: 28

Украина, Житомир
источник глубоко засекреченный, но авторитетный. Так какие нарушения выявил суд?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Makedonskii   
Cruel_birdДата: Ср, 15.11.2006, 16:28:52 | Сообщение # 7
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
Да в том то и дело, что решение суда все в «дырах» и неувязочках. Говорят, что это был Королевский райсуд. Интересный суд - говорят Буравков стал мэром благодаря ему... Через этот же суд Развадовский хотел нынешнего мэра Шелудченко «уйти»...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
IBMДата: Ср, 15.11.2006, 16:45:08 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Сообщений: 558
Репутация: 42
Награды: 17

Украина, Zhitomir
Quote (Cruel_bird)
Королевский райсуд. Интересный суд

Да нармальный суд - такой-же коррумпированный как и большинство украинских судов.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя IBM   
Cruel_birdДата: Чт, 16.11.2006, 09:50:09 | Сообщение # 9
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
Говорят, что один из замов мера Гундыч собрался жениться в ближайшее время. С Полиной он уже 2 года, познакомились на Майдане в Киеве во время помаранчевой революции...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
MakedonskiiДата: Чт, 16.11.2006, 11:29:52 | Сообщение # 10
Генерал-полковник
Сообщений: 863
Репутация: 140
Награды: 28

Украина, Житомир
Персона зама мэра мне не известна, да и Полин знакомых нет. Может устроят по этому поводу Ходынку житомирскую с раздачей кружек и пятаков бедноте? wink

А вот кто-что знает про строительство возле Аваля? Я слышал, что Сельпо будет

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Makedonskii   
wolandДата: Пн, 20.11.2006, 10:14:53 | Сообщение # 11
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Дещо розвію міф - з Поліною вони знайомі і до Майдану, але стосунки зав'язались саме там biggrin

Добавлено (20/11/2006, 10:14:53)
---------------------------------------------
Стосовно суду - ТАКОГО СВАВІЛЛЯ як королівський райсуд не допускав жоден з мені відомих судів. Коли суддя у рішенні випускає слова з статті Закону, які принципово змінюють зміст. Ну ви мені вибачте за екстримізм - повісити мало...
І це далеко не поодинокий приклад антишелудченковської судової кампанії

Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
MakedonskiiДата: Пн, 20.11.2006, 10:58:29 | Сообщение # 12
Генерал-полковник
Сообщений: 863
Репутация: 140
Награды: 28

Украина, Житомир
ЧУВ, що ти хто "комплексно" користується природнім газом (котли повстановлювали, простіше) будуть за нього сплачувати так звану "економічно обгрунтовану ціну" - 130$ (65 коп/куб) на відміну від тих, хто не встановив (36 коп/куб). А як же ж постачання газу населенню власної добичі?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Makedonskii   
Cruel_birdДата: Пн, 20.11.2006, 14:04:30 | Сообщение # 13
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
wolandДата: Вт, 21.11.2006, 22:08:19 | Сообщение # 14
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Cruel_bird, то як там, матиме "Місто" нормального Головного редактора?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
Cruel_birdДата: Ср, 22.11.2006, 10:23:12 | Сообщение # 15
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
2_woland
Поки що не знаю, більше нічого не чув. До речі, а який нормальний на твою думку?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
wolandДата: Ср, 22.11.2006, 11:11:03 | Сообщение # 16
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Cruel_bird, ну, наприклад, екс-головред "Про Житомирь"
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
Cruel_birdДата: Ср, 22.11.2006, 12:50:35 | Сообщение # 17
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
2_woland

Льстишь... tongue

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
wolandДата: Чт, 23.11.2006, 12:57:05 | Сообщение # 18
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Аніскілечки. Я б щиро зрадів і можливо, навіть, почав би читати у цій газеті не тільки себе (пардон за нескромність. втім - це скоріше виробнича необхідність happy
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
Cruel_birdДата: Чт, 23.11.2006, 13:52:30 | Сообщение # 19
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
Димик говорит, что «по слухам, новый мер и квартиру в Киеве уже купила и особняк строит»...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
wolandДата: Чт, 23.11.2006, 14:43:33 | Сообщение # 20
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
ага. на черзі, певно, яхта, пара-трійка Багамських островів і золотий унітаз. Маячня

Добавлено (23/11/2006, 14:43:33)
---------------------------------------------
Who is Дімік?

Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
AdminДата: Чт, 23.11.2006, 14:47:27 | Сообщение # 21
Генералиссимус
Сообщений: 1486
Награды: 117

Украина, Житомир
Quote (woland)
Who is Дімік?

Информация о пользователе Димик

Тема на форуме - "Буравков" http://zhitomir.pp.net.ua/forum/4-86-1

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Admin   
гм...Дата: Пт, 24.11.2006, 16:25:24 | Сообщение # 22
Re: яхта, пара-трійка Багамських островів і золотий унітаз

По слухам в Затишье уже базируются 37 "Богданов", которые планируется использовать на 3-м маршруте и вместо 1-го троллейбусного кольцевого. По теж же слухам доход от функционирования этих машин предполагается использовать для улучшения финансового состояния некоей В.Т.Шелудченко. В чем ей (по тем же слухам) верно содействует её зам - "герой майдана" И.П.Гундич. Те же слухи настаивают на том, что именно эти планы "по улучшению обслуживания и прочая" были основной причиной создания "Житомиртранса" - с глаз долой, из под контроля вон.

Добавлено (24/11/2006, 16:25:24)
---------------------------------------------
А еще слухи говорят, что асфальт с улицы Саенко (которая стояла в плане ремонта на этот год чуть не третьей или четвертой) перекочевал на один очень хитрый участок улицы Баранова - для организации цивилизованного, почти европейского подъездного пути к некоему новоствореному предприятию по производству шпагата.
А вот новый директор "Житомир-Полисакс" (это уже не слухи) на пресс-конференции в пятницу открыто заявил о том, что предприятие это новостворилось благодаря ловкому перемещению части материально-технической базы "Полисакса" к себе-любимым. И, якобы, причастен к сему перемещению бывший директор "Полисакса" (В.Т.Шелудченко) - она же нынешний (по слухам) владелец новоствореного (шпагатный, так сказать, магнат).
P.S. Удивительную весчь сообщил новый директор, в силу своей немецкой национальности не привышный к нашим традициям. Якобы "мерседес", катавший чресла Веры Тимофеевны в бытность её директором Полисакса - чуть ли не два года ездит на украинских номерах без растаможки (проще говоря - контрабандный :)).

(Украина)  
  Блог пользователя гм...   
гм...Дата: Пт, 24.11.2006, 17:08:31 | Сообщение # 23
Да, тут где-то на форуме что-то о депутатах-рекетирах говорилось.
Если слухи первого из них отождествляют с личностью некоего г-на Шарапато, то и ладно бы - НУ и ну. Но, страшно сказать даже - вторым почему-то считают не кого-нибудь, а самого! голову! фракции... нет, не могу - слезы душат от такой нечеловеческой подлости, как можно порочить имя славного предводителя команчей?... тьфу-ты! самой передовой и человечной партии из всех партий в житомирском горсовете - г-на Пельмен... да что такое! - г-на Семенистого... ой... не может такой человек променять свое доброе имя на каких-то вшивых 300 тыс.бакинских.комиссаров, не может и все тут! Вот же врут... слухи-то эти ваши ("не стоит вопрос" таких денег - максимум 50-70, это по свидетельству специалистов :))

Добавлено (24/11/2006, 17:08:31)
---------------------------------------------
А ещё подлые слухи смеют подозревать Веру Тимофеевну (нет, ну вы взгляните на её честное и доброе лицо - разве может такой человечище врать?) ни много ни мало - в сговоре с лицами из областного руководства "партии донецких регионов". Слухи пока умалчивают о том, что обещано Тимофеевне по бартеру, но "лица" якобы уже получили гарантию чуть ли не на все незанятые газоны города (не говоря уж о более-менее пристойных земельных участках).

(Украина)  
  Блог пользователя гм...   
wolandДата: Пт, 24.11.2006, 17:35:45 | Сообщение # 24
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Ну, пане Іваницький, ну не солідняк, не солідняк. Тут три місяці розпинаєтесь про гнусність анонімності у Мережі, а тут на тє - розродився, та ще й підсудною чорнухою, та ще й під якимось буквосполученням. Чи відпиратись будете?
Мені шкода Вас, пане Іваницький. Ви хворий. Я не психіатр, але ймовірніше за все на шизофренію. sad


Сообщение отредактировал woland - Пт, 24.11.2006, 17:36:42
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
IваницькийДата: Сб, 25.11.2006, 18:30:17 | Сообщение # 25
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote
Ну, пане Іваницький... розродився, та ще й підсудною чорнухою

Ви, дєточка, про що? Про те, що викладене вище? Гм... wink
А ви, чим мене судом лякати (ляканий вже переляканий, суджений-пересуджений happy ) - спростуйте, слабо?
Особисто я - спростовувати не взявся б... до речі, інформація про заяви нинішнього директора "Полісакса" - абсолютно достовірна, скільки б ви собі вуха не затикали (і підприємство таке дійсно існує, і новенька дорога до нього). Про 37 богданів я вже вам закидав - стоять, рідненькі. Про колег Шарапато і Семенистого - не скажу, свічку не тримав (хоча наявність "слухов" можу підтвердити - так і про мене чого тільки не наплещуть, зокрема на ЖЖ happy ). А от у тому, що стосується "сговору"... як "голова фракції партії донецьких регіонів" ( wink ) вимушений відбутися нейтральним коментарем на кшталт "а холєра його знає - що у цьому житті робиться" dry .
Від себе ж додам. Відомий усьому "Житомирському Журналу" "ворюга и бандюган" Г.А.Буравков ще у минулому році започаткував цікаву схему по виведенню комунального майна з власності територіальної громади шляхом передачі його у заставу під абсолютно безперспективні з точки зору можливості повернення кредити (кредитні гроші також не пропадають - вимиваються через фонди споживання). Вже цього 1-го січня міська громада, швидше за все - позбудеться тягара у вигляді 1-го депо ЖТТУ (об'єкт по в.Ольжича, 1, близко 7,5 тис.кв.м лише в будівлях) разом із земельною ділянкою. Найпалкішим промоутером "сдєлки" засвітилася таки що Віра Тимофіївна. На наступний рік за тією ж схемою вимальовується к-тр "Україна" (попереднього орендаря "попросили вон", новий - особа, наближена до Віри Тимофіївни та п.Стельмаха - голови фракції НУ, також член згаданої фракції). Цією сесією в аналогічну схему запускається к-тр "Космос" (на чию користь - поки що невідомо, хоча... wacko ).
Думаю, що після самої сесії до вищевикладеного ой буде таки чого додати sad
P.S. Ви, шановний, певно що не психіатр dry ... Ви - наївна дитина.
Засим - Героям Слава happy .

Добавлено (25/11/2006, 16:34:47)
---------------------------------------------
Ще трохи довідочок отримав. Згадані об'єкти в схемі далеко не перші, "масштабніші" хіба що. Та й сама схема стара, як... як "перестройка" happy - штучне доведення підприємства до банкрутства з подальшим його отриманням за безцінь ("Електровимірник", "Промавтоматика", "Хімволокно", "Мясокомбінат", "Станки" тощо). В нашому ж випадку "інновацією" є застава. Перехід права власності на майно через заставу виключає можливість регулювання порядку його подальшого використання (цільове призначення тощо), кредитор сам собі вирішує - порізати на металобрухт чи побудувати бордель (банк, ТЦ тощо). Плюс - безумовно дешевше обходиться - оціночна вартість за визначенням вища суми кредитних коштів (застава є застава), а про якісь там аукціони й мови бути не може. Іділія.
Кінотеатри "Україна" та "Космос" (загальна оціночна вартість близько 9,5 млн.грн.) - в заставі під 6,6 млн.грн., які, якщо я вірно розшифрував досить хитрий текст проекту рішення мають своїм призначенням фінансування діяльності КВЖРЕПів і ЖБК з одного боку (як ви думаєте - з яких таких шишів вони можуть бути повернені?) та ЖУАШ з другого (те ж саме питання), крапельочка - "Міськсвітлу". Скажете, холєра з ним - хоча б двори поприбирають і дороги поремонтують, та ше й вулиці освітлять? Забудьте, мова йде про "продовження терміну користування кредитними коштами до 1 грудня 2007". Тобто грошиків цих уже давно (точніше - кредити затверджувалися рішеннями №528 від 28.04.2005 та №579 від 09.12.2005) - не-ма-є. Скюшали. Нічого не нагадує? А рада - таки затвердить, згадаєте мої слова. І, 1-го грудня 2007 року... "гуд бай май лав, гуд бай" (а й справді, ну на холєру воно нам? dry )

P.S. Вибачаюсь за "оффтоп", не "слухи" це - факти. Але й відкидати твердження учасника "гм...", нехай і висловлені в не дуже прийнятній формі - я би поостерігся.

Добавлено (25/11/2006, 18:26:42)
---------------------------------------------
"Ой, да ведь это же я!... - Что значит "я"? "Я" бывают разные!" (с) happy

Как я мог не заметить сразу? Моя "любимая" тема - улица Саенка...
Помилочка тама - у 22-му сообчєнії: не третя і не четверта навіть - 39-та позиція Додатку до рішення міської ради №637 від 20.01.2006р. "Перелік вулиць, що підлягають будівництву, реконструкції та капітальному ремонту в 2006 році" - №39. вул.Саєнка від Бугайченка до вул.Коростишівської - 590 тис.грн. (цікаво, що вул.Баранова у цьому переліку немає - фінансувалася бюджетом 2005-го).
Як протягувалося "в пакеті" обрізання фінансування відповідної статті витрат ("Что обрезание полезно - это ясно... но чтобы так обкарнать?!" wink ) - памятаю (Слава "більшості"! - Героям Слава happy ). Як новий перелік затверджувався (вже "з врахуванням інтересів" об'єкта на Баранова?) - ні. Невже спав? Здається поміченим не був biggrin . Чого тільки "в пакеті" не було протягнуто, доки хоча б хтось із депутатів оговтався... це пісня.

Добавлено (25/11/2006, 18:30:17)
---------------------------------------------
Ясен пень - вул.Саєнка так і лишилася "в дровах". Так само як і Бугайченка (№6 того ж, вже згаданого, Додатку 130 тис.грню). Бували в тих краях? Пропоную - "не пожалкуєте, якщо ви справжній екстремал!" wacko sad



Сообщение отредактировал Iваницький - Пт, 24.11.2006, 19:05:40
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » «Циркулярка» - городские слухи
  • Страница 1 из 18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • 18
  • »
Поиск: