Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: Admin, MOKRIZZONNI, zirka, Irda  
Форум Житомира » Форум турклуба Полесье » Поліське Джерело » Анонс та підготовка подій клубу (Конкретне обговорення одним рядком.Флуд заборонено)
Анонс та підготовка подій клубу
MOKRIZZONNIДата: Ср, 18.01.2012, 23:38:00 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
АНОНС
Орієнтовно 26-30 січня
Краєзнавчий пригодницький некатегорійний некомерційний пішохідний похід Словечано-Овруцьким кряжом 26-30 січня 2012р.

"В пошуках Вольжиної криниці"



Нитка маршруту не викладається.В середньому 10-15 км в день.Темп по останньому.
Похід бюджетний (тільки проїзд потягами+музей в Словечно).
Обговорення походу учасниками на зборах (вживу) в тк "Полісся" напередодні походу.
Бажаючі відписують тут.

Мета: Віднайдення літописних Вольжиних (княгині Ольги) цілющих джерел та колодязів, їх описання.Зібрання матеріалу у місцевих жителів, розповідей (без маніакального підходу).Відпочинок на незвідано-неходжених не сильно ким описаних з туристичних кіл Словечано-Овруцьких місцинах. Витікаючий з того відпочинок в процесі ходження....загальний план намальовано -буде ознайомлено безпосередніх учасників на місці.

Умови участі: Непричетність в будь-якій формі до комерційного туризму та його похідних.Непричетність в будь-якій формі до видавничо-письменницької діяльності чи суміжної діяльності ( матеріали з цих походів будуть задіяні автором під одним некоммерц.проектом)
Важливо! Вимагається лише початкова туристична підготовка у вигляді мінімального досвіду зимових ПВД-походів wink
Також вимагається хороший настрій ))
___________
Виїзд 26-го потягом "Житомир-Барановичі" до Овруча.далі автобусом.

Зацікавлені пишуть сюди або в лічку організатору (мені тобто)

______________________________________________
АНОНС 2
31січня-7лютого орієнтовно( туди сюди пару днів)

Експериментальний гірський похід з елементами духовного туризму (некатегорійний, некомерційний)


"Білосніжна Чорногора"

Увага -в групу добирається один(два) учасника!
Претендентів зі спортивними амбіціями прохання утриматись -інша категорія походу.
Перевага неспортивним творчим особистостям.
_____________________________
Гірський похід Найвищим хребтом України -Чорногірським...проте мета не висота..а проходження його цікавинок які всі "стандартні" бігуни Чорногори пробігають повз...
У учасників буде унікальна можливість під керівництвом MOKRIZZONNI спробувати ходити зимові Карпати по іншому..з більшим "Я" в основі походу та більшими можливостями для вияву та розвитку особистості як потужного соціального та виховного елемента -Туриста.
Обговорення 20-го січня в турклубі "Полісся" ! А також напередодні походу.
Учасники:
1) MOKRIZZONNI (Павло Мокрицький), організатор та керівник групи.
2) Іrda ( Ірина Ч.) учасник.лікар.
3) Леонід М. Завхоз.
4) ?

Умови: Позитивний досвід зимових гірських походів (бажано Карпатами), достатня фізична підготовка, відсутність медичних протипоказань, дисциплінованість!
Напередодні походу -загальні збори із перевіркою особистого снаряжа учасників.
Насправді це похід без жорсткої прив`язки до графіків, кілометражів і прочої а-ля спортивної нагрузки але із дотриманням смислового плану та об`єму походу.
По факту проходження буде вечір-розповідь учасників із матеріалами на великому екрані в турклубі "Полісся" happy
Претендентам писати сюди або в лічку організатору
Чорногірський хребет з хребта Кострича

Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
lakmusДата: Чт, 19.01.2012, 02:23:50 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Сообщений: 3075
Репутация: 2243
Награды: 157

Украина, Житомир
MOKRIZZONNI, хтів би доєднатися, по Чорногорі, але трохи насторожує анонс... як би то сказать... мені б без всяких духовних сєкт. Трохи померзнути, мівіни якоїсь паршивої з'їсти, пару фоток неправильних клацнути...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя lakmus   
MOKRIZZONNIДата: Пт, 20.01.2012, 17:21:15 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Quote (lakmus)
без всяких духовних сєкт.

cool
Не відлякуй ймовірних прочан, ти ж разпрекрасно знаєш шо ні до якого сектанства мій стиль хождіння-вождіння відношення не має tongue
Кому цікаво -проходять на фестиваль "Пілігрім" де буде представлено клуб, концепцію...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Сб, 28.01.2012, 21:32:12 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Краєзнавчий пригодницький некатегорійний некомерційний пішохідний похід Словечано-Овруцьким кряжом 26-30 січня 2012р. "В пошуках Вольжиної криниці" успішно відбувся (трохи раніше вказаних дат happy
Свята Криниця в с.Листвин

_____________________________

"Білосніжна Чорногора" на жаль відміняється через погодні умови та заборону туристичним групам відвідання Чорногори найближчим часом. cry Очікується нижче 30град морозу на верху вкупі зі снігопадами та проче...В.Кобилюк (начспасів) попередив особисто.

_________________________
АНОНС
В понеділок -30 січня відбудеться ПОЇЗДКА В ПОЛІСЬКИЙ ЗАПОВІДНИК (потяг+автобус) з великою културною програмою (музеї,екостежка, прогулянка...) Після давєшніх снігопадів Полісся чарівне та зазиваюче в свої обійми happy
УВАГА - поїздка некомерційна та нетуристична!!!Тобто проживання в спец.кімнатах при лісництві.Тобто без снаряжу тільки копійчані витрати на проживання та пересування.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
mcltk2Дата: Ср, 01.02.2012, 17:52:16 | Сообщение # 5
Полковник
Сообщений: 229
Репутация: 10
Награды: 4

Украина, Житомир
Quote (MOKRIZZONNI)
УВАГА - поїздка некомерційна та нетуристична!!!Тобто проживання в спец.кімнатах при лісництві.Тобто без снаряжу тільки копійчані витрати на проживання та пересування.

Где этот заповедник на карте?? Как найти?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя mcltk2   
7777777Дата: Чт, 02.02.2012, 11:22:05 | Сообщение # 6
Лейтенант
Сообщений: 50
Репутация: 2
Награды: 1

Украина, Zhitomir
Quote (mcltk2)
Где этот заповедник на карте?? Как найти?


Поліський природний заповідник — природно-заповідний об'єкт, розташований в Олевському та Овруцькому р-нах Житомирської області.

Створений у 1968 р. на базі трьох лісництв: Копищанського (6935 га) і Перганського (5665 га) Олевського лісгоспзагу та, Селезнівського (7497 га) Словечанського лісгоспзагу.

Веб сайт заповідника http://polesye-reserve.org.ua/index.html
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 7777777   
mcltk2Дата: Чт, 02.02.2012, 12:27:33 | Сообщение # 7
Полковник
Сообщений: 229
Репутация: 10
Награды: 4

Украина, Житомир
Quote (7777777)
Поліський природний заповідник — природно-заповідний об'єкт, розташований в Олевському та Овруцькому р-нах Житомирської області.

и не так далеко
Интересно, а есть маленькие заповедники, где можно было бы тоже "при лесничестве" разместиться ??

Добавлено (02 Февраль 2012, 11:27:33)
---------------------------------------------
еще ближе к Житомиру

Offline (Украина)  
  Блог пользователя mcltk2   
MOKRIZZONNIДата: Сб, 04.02.2012, 22:03:20 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
30.01-3.02 відбулась фантастична багатогранна мандрівка в чомусь невідвідуваний взимку туристами край боліт, бортєй,рисєй..тобто в край де глибоко переплелись всі сторони буття -людина-природа-стихія зими... happy в Поліський Державний Заповідник

оповідка від учасників буде пізніше в турклубі на великому екрані... happy

думаєм..плануєм..пропонуєм..доєднуємось
Все на "шару" та з серйозним, ґрунтовним відповідальним підходом до підготовки. wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
OfeliaДата: Вс, 05.02.2012, 22:01:38 | Сообщение # 9
Генерал-полковник
Сообщений: 1885
Репутация: 621
Награды: 93

Украина, Житомир
Quote (MOKRIZZONNI)
Свята Криниця в с.Листвин

Я там виросла!!!!!!! (вибачте за офф) Місця там - неймовірні!!!!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ofelia   
MOKRIZZONNIДата: Пн, 06.02.2012, 19:45:53 | Сообщение # 10
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
happy А я там 3 дні в снігах проповзав.Особливо вразив сільський музей вашого Ол.Васильовича та численні пагорби -кургани (Цар-курган..) з якого я робив неймовірні панорами навкружностей happy
Могли б скласти кампашку cool ( упс)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
DEMA_BESTДата: Вс, 12.02.2012, 12:03:04 | Сообщение # 11
Подполковник
Сообщений: 109
Репутация: 7
Награды: 9

Украина, Житомир
MOKRIZZONNI твоя игра на сопилке при минус 25С нас очень порадовала и понравилась.
От всех участников холодной ночевки тебе респект и уважуха!!!!!!!
Честно скажу, скептически смотрели на твой "намэтик'', но увидев тебя утром счастливого и выспавшегося ,
все вопросы отпали.
Если будешь выкладывать фотки кинь и в раздел горы, если не трудно,заранее благодарен.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя DEMA_BEST   
MOKRIZZONNIДата: Вс, 12.02.2012, 23:10:29 | Сообщение # 12
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Написав в блог (свій) ..ібо було шо...і чому..і вам всім пасіб.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
mcltk2Дата: Пт, 24.02.2012, 17:36:58 | Сообщение # 13
Полковник
Сообщений: 229
Репутация: 10
Награды: 4

Украина, Житомир
может кто знает куда подевалась коллекция средневекового холодного оружия из нашего краеведческого музея?? оружие ... доспехи .
доисторических каменных орудий труда и оружия тоже
последний раз видел еще в советские времена...но точно не помню
Offline (Украина)  
  Блог пользователя mcltk2   
MOKRIZZONNIДата: Пн, 27.02.2012, 20:23:10 | Сообщение # 14
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Можливий повтор нездійсненого через негоду походу, що описано тут троха вище!
АНОНС 2 ver 2.0 biggrin
5 -12 березня орієнтовно( туди сюди пару днів)

Експериментальний гірський похід з елементами духовного туризму (некатегорійний, некомерційний)


"Білосніжна Чорногора"

Увага -в групу добирається один(два) учасника!
Претендентів зі спортивними амбіціями прохання утриматись -інша категорія походу.
Перевага неспортивним творчим особистостям. Писать в лічку найближчі кілька днів (часу небагато).

mcltk2,
Краєзнавчий музей взагалі не працює через "Вєчний ремонт" sad Найближчі кілька років, думаю, судячи із темпів cry
Конкретно на ваше питання, два тижня тому із директором Поліського Заповідника С.М.Жилою підняв це питання -про сільські музеї, то він обурений тим, що все що експедиції вивезли із Овруччини розтанули в нашому Краєзнавчому, до того ж куди він навіть із науковими цілями не зміг пробратися! Прямо сказав -розтащили по приватним колекціям і аукціонам.Особливо багаті колекції були холодної зброї часів навал Золотої Орди, що непогано зберіглась в осушених свого часу болотах.Там були броди, які мають власні назви..на честь віхових подій з`являлись..часу нема багато писать.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Пн, 27.02.2012, 20:32:06 | Сообщение # 15
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Вийшла в світ ( happy biggrin ) методичка мого скромного авторства "Техніка пересування по засніженому схилу на три такта із двовекторною самостраховкою велосипедом" . Ця розробка давно мною була віднайдена та протестована, та ось добрався закінчити та оформити "по случаю".Мета - популяризація та розвиток зимового велоруху happy
Спільнота туристів буде ознайомлена в некушабельному тут форматі PDF пізніше.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Чт, 15.03.2012, 01:19:39 | Сообщение # 16
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Велопохід по Закарпаттю (сільська частина+ передгір`я)

18-25 березня

Старожитності Міжгірщини, музеї Колочави, перлинки краю, доступні для формату вело враховуючі нерозтавші глибокі сніги навіть в передгір`ї biggrin
Радіальні піші сходження на хребтики попід Боржавою,Пішконя...перевал 1000м.н.р.м. в Комсомольське та переїзд повз Румунію в географічний центр Європи...і далі..далі...
"Поехали"!!! (с)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Ср, 28.03.2012, 13:36:45 | Сообщение # 17
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Закінчився неймовірно чудєсний велопохід "Дерев`яшками Закарпаття"...
Уявіть собі ..кілька сот років могутніми ясеневими лапами вросли в землю ..схожі на мамонтів...вони наче виросли із дубів що їх обрамляють..зрослися з ними і кольором і формою своїх шпилів...про людське походження нагадує лиш напістерте різьблення та староруські надписи на стінах...


31-8 продовження!!! Велопохід "Дерев`яні храми Львівщини".
Маршрут вже готовий, задача оглянути та дізнатись від місцевих про 40 з гаком пам`яток дерев`яного зодчества..і вам розповісти то все...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Сб, 14.04.2012, 19:06:02 | Сообщение # 18
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Велопохід 14-23 квітня "Дерев`яними храмами Львівщини.Частина друга"


10-ти денний краєзнавчий фотовелопохід.
Продовжуємо вивчати спадщину віків та прадідів в дерев`яних храмах ЛЬвівщини.Ледве встигнувши відсушитись та отямитись від холодно-штормових сніжних останніх днів попереднього походу цим краєм, знову туди ж happy .
Виявляється й під Львовом можна набрати 1км висоти за велодобу! Але ті гори такі привітні та втаємничені -розказують місцеві байку за байкою про заховані там старожитності...продовжуємо,записуємо, знаходимо, фіксуємо.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Сб, 14.04.2012, 19:12:00 | Сообщение # 19
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Вчора, на мене, Бєлого і пушЫстого покусився величезний автобус angry
ВВечері мене штовхнули півтораповерховим лайнером на вул.Перемоги під машину що якраз неслась ззаду.При цьому водій вирішив мені розказати що я не там стою на червоний доволі дивним та наглим способом, ставши поперек вулиці та підрізавши мене. Автобус я таки догнав до наступного світлофора, водій якого заявляв що й не торкнувся мене своїм тарантасом.ГОСПОДИ, ЖИТТЯ ВЕЛОСИПЕДИСТА ТАКЕ КРИХКЕ...І М`ЯКЕ!!! За даним фактом створення небезпечної ситуації для мого життя замість поспати я до півночі в районному відділі міліції писав заяву та пояснення. angry Колєги , бережіть себе!!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
Yur4ik61Дата: Вс, 15.04.2012, 20:52:44 | Сообщение # 20
Генералиссимус
Сообщений: 3731
Репутация: 2389
Награды: 92

Украина, Zhitomir
friends friends friends
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Yur4ik61   
MOKRIZZONNIДата: Сб, 28.04.2012, 19:51:08 | Сообщение # 21
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Дозвольте роз`яснити biggrin що цей форум не для інформування що я там кудись їду, щоб ви всі знали biggrin просто оце зараз несезон (ще один шаблон який треба ламати -стільки красівих поїздок втрачається через небажання катати походи взимку-навесні), і тільки вилазить на велах основна маса, тому власне організація більш масових поїздок (кілька однодумців чи споріднених спільною ідєю) буде одразу після травневих свят, а от до участі в цих подорожах горами по церквам я на жаль не запрошую, з різних причин -формат не той та й специфіка там є....
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Вс, 29.04.2012, 23:17:00 | Сообщение # 22
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
30квітня-6 травня "Дерев`яні храми Львівщини.Бескиди"


Третя експедиція дерев`яними рукотворіннями працьовитих горян, більшість храмів на Львівщині були ж створені саме ними.Звідси й одна з причин високої щільності цих окрас Бескидів в гірських селах ЛЬвівщини.
Ця відвіна вкрай специфічна -Сколівські Бескиди, де села розкидані в довжелезних гірських ущелинах вздовж таких потужних перекатистих сріблястих шумограїв як Дністер та Стрий.а деякі відірвані й від тих проводників та розчинились серед густих шапок зелених Бескидів-піди віднайди.. а назви-то які тим втікачам від шуму та натовпу happy ...Коротше ми туди -а ви тут ждіть))))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Ср, 16.05.2012, 20:48:48 | Сообщение # 23
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Об`ява про велоПВД 20-го травня(ПВД закритого типу)

"В пошуках білої гвоздики"


В рамках створення екостежки в околицях Левкова спільно із географічним класом тамтешньої школи , 20-го травня (цієї неділі) відбудеться велоПВД (без географ.класа))
"В пошуках білої гвоздики".... В одному з квадратів Левківського лісництва (не розголошую) росте червонокнижка біла гвоздика, яка на Житомирщині більш ніде не зустрічається (сучасний ареал)!...Ця частина стежки буде включена до Левківської охоронної екостежки
ЗАДАЧА: знайти рідкісну червонокнижну гвоздику( по можливості, без маньяцтва) і по ходу ознайомитись з прикрасами природи на ділянках майбутньої екостежки яких там вистачає happy
Відпочивальна..рекреаційна..ознайомча тиха і компактна велопокатушка без "водка-дєфки-ковбаса" (с). Без обмежень і регулювань -і хай кожен знайде своє в лісі в тому вар`яцтві.Хто катає, хто фоткає, хто віршики, хто гербарії збирає..вона я сьодня дєвочкам квітів навозив із Зарічанського лісу happy


ПВД закритого типу .Тобто через специфіку задачі і об`єкту пошуку, я шукаю однодумців з якими знайомий і які заслужили на довіру в цьому питанні.Або по рекомендації. На жаль -такі умови заради безпеки червонокнижної рослинки..і інших принад екостежки.

Велотемп прогулянковий...
Кілометраж близько 40км (орієнтуємось на найслабшого учасника)
Місце та час зборів оголошу особисто кожному учаснику в п`ятницю.
Група не може бути великою..самі розумієте.
Писати в лічку(сюди), аську(отут внизу є значок аськи), дзвонити
Організатор: MOKRIZZONNI

ВЕСНААА....ДЄВОЧКИ...КВІТИ!! happy Все це вкупі-жИттЯ!!!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Сб, 19.05.2012, 23:35:07 | Сообщение # 24
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
26-го травня(субота) велопоїздка "Житомир-Ушомир"
^_^
в Пугачівський будинок-інтернат...кілька годин подуркувати з дєвочками...яким там в лісі самим скушно sad
Після цього велопробіг "полями-лісами"..з відвіданням красівих та героїчних місць ...ну як завжди
Обговорення тут http://zhzh.info/forum/24-9722-2#367993
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Пт, 25.05.2012, 05:25:11 | Сообщение # 25
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
в неділю 27-го травня повтор велоПВД "В пошуках білої гвоздики" що описане двома постами вище happy
_________
пс: дефакто після розмови з науковцем що відкрив цю червонокнижну рослину виявилось що він не той квадрат вказав у джерелі, яким я користувався biggrin (упс).Але я аніскілічки не жалкую!!!
_____________
11 червня відбудеться спільна з вченим Орлов.О.О. екскурсія Левківщиною..може й не одна happy
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
Форум Житомира » Форум турклуба Полесье » Поліське Джерело » Анонс та підготовка подій клубу (Конкретне обговорення одним рядком.Флуд заборонено)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: