Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Барахолка, купить-продать » Вибираємо бойлер
Вибираємо бойлер
ZaictokzhДата: Ср, 01.09.2021, 14:56:37 | Сообщение # 1
Рядовой
Сообщений: 18
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Житомир
Робимо ремонт у ванній кімнаті. Вирішили не жаліти грошей і зробити все красиво і так, щоб техніка прослужила довго. Але от в чому питання. Раковину і ванну вибрати було не проблемно, а от із бойлером складніше. Великий білий бак, який мені нагадує пострадянський час, нам не підходить. Можливо хтось в курсі, де зараз можна придбати щось креативніше?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Zaictokzh   
SergeyKДата: Чт, 02.09.2021, 17:01:52 | Сообщение # 2
Рядовой
Сообщений: 11
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Житомир
Я думаю, що в Епіцентрі можна щось знайти. Але от ціни там на деякі товари дуже завищенні. Ми знайшли раковину від того самого виробника у невеликому магазині із сантехнікою практично у два рази дешевше.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя SergeyK   
ИраидаДата: Чт, 02.09.2021, 17:13:32 | Сообщение # 3
Рядовой
Сообщений: 14
Репутация: 0
Награды: 1

Украина, Житомир
У невеликих магазинах нічого оригінального не знайдете, а бойлера - це точно. По якості вони можливо і хороші, але по вигляду просто великі білі баки. Мені такі теж не подобаються і тому я хотіла купити щось таке, що доповнить інтер'єр ванної кімнати, а не зробить її не затишною. Довго шукала, поки не знайшла ось цей інтернет магазин https://willer.ua Мені найбільше сподобалася модель WILLER Grand кольору жовтого діаманта. У моїй ванній кімнаті цей водонагрівач став доповненням загальної кольорової гами.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ираида   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Барахолка, купить-продать » Вибираємо бойлер
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: