Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Дворові ігри
Дворові ігри
crowДата: Ср, 14.08.2013, 11:54:57 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Сообщений: 299
Репутация: 185
Награды: 16

Украина, Zt
Вчора вийшов на двір з малим погратися і тягаю з собою з такої нагоди торбинку де лижить фрісбі, і три мячики великий для кидання і тенісний,  так от я трохи пограв з дітворою а потім підійшли  старші років біля 9, і  бігають палками махають і тут я згадав про "чижика",  дітвора про нього не чула  а я б і радий начити, але незміг пригадати нюансів усіх. І так що я  памятаю,  ямка  невелика см 5 в глубину і дві палички, маленька і велика ( біта)  маленька (чижик) ставиться поперек ямки і бітою  підкидується, на деякій відстані ( не памятаю чи вона визначається) чтоять 3- 4  піпла і намагаються зловити чижа, якщо хтось  зловив то він стає на базу,  якщо ні ( тут я не памятаю)  потім хтось з місця де впав чіжик намагається закинути його в ямку, а той хто кидав намагається захистити ямку і відбиває чижика..... потім палкою міряють довжину на яку той відлитів,  ще памятаю що бітою треба було бити по краю чижика і коли він підлітав відбивати подалі,  памятаю що декілька разів а від чого зележать ці рази не можу згадати, допоможіть вияснити усю послідовність і нюанси,  і іще там  нагадайте ігри які були, класіки памятаю, квадрат.... попередньо дякую
Offline (Украина)  
  Блог пользователя crow   
3DSchuminatorДата: Ср, 14.08.2013, 12:26:49 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Сообщений: 4814
Репутация: 4170
Награды: 291

Украина, Житомир
Цитата (crow)
і іще там нагадайте ігри які були, класіки памятаю, квадрат....


Судя по устоявшейся погоде отлично подойдет десматч - обливание водой из самодельных брызгалок (пластиковая бутылка с дыркой в пробке). Помню лет шесть назад решили вспомнить детство на даче у товарища, расставили по всему заднему двору разных емкостей с водой, и устроили тим десматч. Дети тоже быстро к игре подключились, было весело. Самая эпичная пушка была - 15-ти литровый баллон с шестью толстенными дырками в пробке. Такой типа миниган, но с ним быстро не побегаешь smile
Еще гранаты из картонных стаканчиков были, тоже прикольно, наливаешь полный стакан воды, а вторым сверху накрываешь, с усилием smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 3DSchuminator   
UkkaДата: Ср, 14.08.2013, 13:46:38 | Сообщение # 3
Генерал-полковник
Сообщений: 1407
Репутация: 581
Награды: 122

Соединенные Штаты, LA
Все девчонки играют в резинки - вот тут http://xn--d1aiglfw9h.xn--p1ai/category/ulichnye_igry/ правила игры.

Ещё любили в выбивалу играть, в жмурки, в "море волнуется", "цепи кованы" (в Житомире кажись эту игру называли "вожатый, подай пионера").
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ukka   
БандЕросДата: Ср, 14.08.2013, 14:40:07 | Сообщение # 4
Граф Чортоліський
Сообщений: 1501
Репутация: 659
Награды: 104

Украина, Житомир
У нас був "Свинопас" або "Пекар" - обидві гри на вибивання консервних банок палками з певної дистанції. Правда гра травматична
Offline (Украина)  
  Блог пользователя БандЕрос   
Форум Житомира » Свободные темы » Курилка » Дворові ігри
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: